Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Również borykałam się z problemem łysienia. W sumie wstydziłam się wyjść z domu bez czegoś na głowie :( Ja bym jednak chyba na allegro nie ryzykowała - strasznie trudno sobie wyobrazić jak będzie wyglądała peruka bez przymierzania. Osobiście przeszłam się do salonu z perukami. Otworzyli ostatnio niedaleko mnie, na Warszawskim Ursynowie Beaute de Femme (to chyba sieciówka). Pani ślicznie mi dobrała. Szczerze mówiąc wygląda chyba lepiej niż moje oryginalne włoski, które zresztą przy pomocy dermatologa mam nadzieję niedługo odzyskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara_Fetka a czy widziałaś tam peruki systemowe>? Beaute de femme to to samo chyba co rokoko.com.pl i wiem ze oni robia tez lace peruki itp. Chyba sie nazywa to Secondhair . Widziałaś może jak wyglądają czy to trzeba jechać do nich do kliniki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tu nowa. Mam 34 lata, przezedzone włosy na czubku, ostatnio mam wrażenie że to sie pogłębia :( Umówiłam sie na wizytę w HM na grudzień. Przeczytałam większośc postów na temet tej kliniki, czy ktoś z was ma uzupełnienie od nich ale z wykorzystaniem ich metody Implant 2 coś tam coś tam. Chodzi mi o uzupełnienie trwałe, te rzekomo na 5 -6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga z naszego forum kiedyś bardzo dużo dobrego pisała właśnie o Secondhair wiec myslę ,że spróbuj też tam. Oni robią to samo co HM a ceny maja o wiele lepsze i podobno mega dobra jakość. Jak będę miała czas, może wieczorem to poszukam Ci jej postów. Chyba dużo osób z kafeterii własnie robiło tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ewka44 - dzięki za infor. Mogłabys mi jeszcze napisać pare innych danych, np. jak długo juz je użytkujesz bo ciekawi mnie czy ten okres 5 letni jest faktycznie realny. Ja chciałabym mieć włosy do ramion, i właściwie uzupełnione tylko na czubku. Myślisz że realna kwota to 5-6 tysięcy? Serce boli na myśl o takiej kasie, rezygnuję z przyszłorocznych wakacji :(, ale te cholerne włosy, a raczej ich brak, doprowadza mnie do szału. Mój adres mailowy, jesli chciałabys napisać na priv- nadia1170@wp.pl. Jeśli ktoś ma włosy z HM, napiszcie proszę również!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...okres pięciu lat jak dla mnie to sprawa nierealna.Ja zmieniam włosy co dwa lata.Noszę blond i one niszczą się najszybciej....może ciemniejsze są trwalsze...nie wiem. Można a wręcz trzeba je uzupełniać...to kolejny koszt.Nie jest to tania impreza....poczytaj dokładnie forum bo są inne mozliwosci...tańsze. Pozdrawiam serdecznie, Ewka44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kasy? te kwoty, które wymieniłam, tj. 5-6 tyś. ? Uważasz że są wystarczajace (włosy do ramion)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama tyle płaciłam...a czasem nawet więcej....uważam,ze za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że to cholerni drogo, zważywszy że co 2 lata je wymienasz. A nie ma dla stałych klientów jakiś znizek, chyba na ich stronie jest taka informacja? Kotiaa jakbys podrzuciła te linki, byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wiem ze troszkę taniej a jakoś dobra jest w hmp.tam maja 2 obcje systemy takie standardowe sa tańsze a jak ktos chce to można zrobić ręcznie od zera system ale to juz droższa sprawa tylko ze to pewnie na 3 albo i dłużej starcza co w sumie i tak sie opłaca.Ja włosy 30 cm kopiłam od nich za 3,500 wiec luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia1234 postaram się może pod koniec tyg albo w weekend. W pracy dużo roboty a w domu dzieci płaczą. Dziewczyny jestem zdania aby nie do końca sugerować się cena bo jakość też jest ważna. A niestety istnieją na naszym rynku firmy ,osoby co chcą na nas tylko przyciąć kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kootia, kurcze ja chyba mało wiem i płacę jak szalona... proszę jeżeli wiesz oczywiście ile warte jest uzupełnienie z włosów słowiańskich ,długich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka ja też nic nie wiem tylko sporo czytałam na forum o tym. Jak znajdę posty to wam wkleję ale to chyba dopiero w przyszłym tyg bo nie mam kiedy tego poszukać. Było sporo tez napisane o firmach krzak. Które pojawiają się i znikają ale.... Sprzedają oczywiście super produkt :-) hehe . Ja mało wiem na ten temat więc osobiście nie chce się wypowiadać ale życie mnie nauczyło aby nie kupować najtańszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to ze wszystkim tak jest jak cos jest tańsze to nie oczekujmy ze będzie tak samo dobre jak te droższe produkty.Ale w polsce jest moda ze wiele firm kupuje tanie g... i sprzedaje jak złoto .Ja kupowałam w rożnych miejscach i powiem że za ta sama jakość potrafiłam płacić raz 7 tys a raz 3500 i to naprawdę za taki sam produkt.Wiec polecam wszystkim pobiegać po wszystkich firmach i wybrać to co czujemy ze jest najlepsze .Ja nadzielam sie wiele razy i polecam z własnego doświadczenia odwiedzić minimum 5 firm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotiaa Tak, to to samo co rokoko. Beauty de femme systemowych chyba nie mają, to zdaje się tylko w ich głównej siedzibie na Pradze (sprzedawczyni mówiła, że jakby się nie udało dobrać to można się tam udać). Za to bardzo fajne peruki z naturalnych włosów. Co do cen, to nie bardzo mogę się wypowiadać - byłam wcześniej tylko w jednym sklepie, ceny podobne, ale na Ursynowie fajnie mi dobrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tra ta lala
Witajcie. Dołączam się do wątku peruk, gdyż od niedawna choruję na nowotwór. Jestem po operacji, jeszcze przed jakimikolwiek naświetlaniami, ale już straciłam sporo włosów w wyniku zmian hormonalnych. Chorobę przechodzę dobrze (psychicznie i fizycznie), ale nie czuję się dobrze z tym, co mam na głowie, więc planuję zakup perki. Najpierw myślałam o systemie, więc zamówiłam system od firmy zaprojektujswojewlosy. Zamówiony system przyszedł do mnie pocztą spóźniony o chyba 1,5 mca, włosy muszę przyznać były dobre jakościowo aczkolwiek bardzo świecące, było ich o wiele mniej niż zamawiałam, system był za wąski na moją głowę, nie trzymał się i w kilku innych aspektach odbiegał od tego, co zamawiałam. Kiedy napisałam do firmy zaprojektuj... z prośbą o reklamację (koszt mojego systemu 3000zł!), nie odpisywali. Otrzymałam może 2-3 zdawkowe odpowiedzi na jakieś 40 maili. Sprawa ciągnie się od pół roku, zwróciłam im system z drukiem reklamacyjnym i na ten moment: nie mam kasy, nie mam systemu, nie mam od nich żadnych odpowiedzi, nie odbierają telefonów z mojego numeru, zero odzewu od kilku mcy. Dziś napisałam maila, że bardzo proszę o kontakt, bo będę zmuszona przekazać sprawę do sądu. Moj chłopak i wielu naszych znajomych jest po prawie, więc mam spore wsparcie merytoryczne. Jeśli ktoś z firmy zaprojektuj to czyta, proszę o PILNY KONTAKT. Mimo braku kompetencji i uczciwości z Państwa strony, chcę załatwić sprawę polubownie, ale widzę, że Państwa firma nie czuje się w odpowiedzialności za pieniądze klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze to wszystkim pisze odwiedzać wiele miejsc podotykac systemy, wtedy mniejsze ryzyko ze cos bedzie nie tak bo mamy porównanie . A jak juz reklamujemy to ja do puli hmp dorzucę :)polecam, zero problemów, wlosy fajne i maja sporo obcji dla tych co chcą zainwestować i dla tych co niestety nie mogą i ceny spoko a nawet całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tra ta lala
Monic, masz zupełną rację. Tylko ja zanim skorzystałam z oferty zaprojektuj, odwiedziłam ich w Krakowie, rozmawiałam z Panią Anią (nie wiem, czy to jej prawdziwe imię, chyba właścicielka tego biznesu), obejrzałam wiele systemów i wszystko wydawało się przebiegać poprawnie. Trochę zniechęciły mnie bardzo skromne wnętrza miejsca, w którym się spotykałyśmy, ale zignorowałam swoje obawy. Co do firm, które zasugerowałam we wcześniejszym poście, chodziło mi o dobre jakościowo peruki. Byłam w Rokoko również na konsultacji dot. systemu, ale wyceniono go na 7-8.000zł, więc propozycję odrzuciłam natychmiast (włosy ok 30-35cm). Wierzę, że niektórym udaje sie uzyskać dobre jakościowo i cenowo systemy, ale ja już się zniechęciłam. Jak czytam Wasze posty, widzę, że z peruką można wygodnie żyć, więc wierzę, że i mnie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,sama sie nacielam juz nie raz, no tym razem jest wszystko ok ,jestem zadowolona. Powodzenia życzę może sie uda bez przygód następnym razem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co wiem to na cenę składa się nie tylko długość jak i kolor. Blond najdroższy. Blond możesz mieć rozjaśniany (tani) lub naturalny (drogi) . Chyba ogólnie włos może być albo dobrej kondycji albo np popalony roziasnianiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondy są bardzo nietrwałe...kilka myć i już diametralna zmiana na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondy są bardzo nietrwałe...kilka myć i już diametralna zmiana na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to ciekawe. To skąd sa blondynki :) No właśnie w tym chyba tkwi problem. Albo masz dobrej wlos jakości blond albo g... które się zmywa. Płacisz za jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka słyszałam o takich co płacili i 15 tysi. Myślę ze aby porównać produkt musiałby leżeć obok siebie. Każdy ma inne i czego innego oczekuje . Ale jak piszesz ,ze blond jest słaby to raczej to co kupowalas było g... Bo nie ma na to innego wytlumaczenia. Naturalny jasny blond rośnie na głowie. Niestety jest go mało i jest przez to bardzo drogi. Widocznie miałaś rozjasniany a przez to tani i nie trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja....moje napewno były preparowane.Moja koleżanka zapłaciła 8400 i dostała to samo co ja.Jak to sprawdzić w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia1234, obiecalam Ci dac post dziewczyny co tak dobrze i duzo pisala o secondhair. Powiem Ci ,ze wlasnie szukalam i znalazlam ja - zmartwiona adag (tak sie zwie) ale ona tak duzo pisze i od taaak dawna ze nie moge znalezc dokladnie to co czytalam. Tym bardziej ,ze to bylo z 2 lata temu. To co sobie przypominam jak kiedys bylo forum prowadzone przez Senega na Gazecie to tez mieli baerdzo dobrą opinie lecz podobno forum zostalo zlikwidowane przez ich konkurencje bo chyba za duzo dobrego o rokoko pisali a na inna firme straszne lecialy slowa...:) Podobno sama Senega miala wlosy od nich a ona raczej wiedziala co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Kotiaa, dzieki ze pamiętałaś. Poszperam troche sama, może coś sama znajdę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×