Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość gość
W jaki sposób mogłabym się skontaktować z lacemaniaczką? Mam parę pytań, a widzę, że znasz się na rzeczy:-) Jeżeli to możliwe proszę podaj mi swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krk_pol
Witam serdecznie. Zdecydowałam się na wpis ze względu na osoby poszukujące rozwiązania swoich problemów (czyt. ku przestrodze). Problemy te zwykle wynikają ze stanu zdrowia i okrutne jest to, że inni żerują na naszej desperacji. Osobiście mam jak najgorsze doświadczenie z firmą Zaprojektuj Swoje Włosy (czyli Hairclinique), bez względu na siedzibę. W każdym wypadku decydują Katowice, czyli siedziba główna firmy oraz jej właścicielka – Pani Joanna R. Nie jest to pierwsza firma, za pośrednictwem której chciałam nabyć kolejne włosy, ale najbardziej bezwzględna w swojej pazerności. Podam tylko, że od chwili podpisania umowy i wpłaty 100% (największy błąd) wartości zamówienia minęło już pięć (!!!) miesięcy. Od 2 miesięcy, czyli od terminu realizacji wynikającego z umowy odbieram kolejne informację: za tydzień, w następnej przesyłce, problemy techniczne, już pani system jest na ukończeniu, w następnej przesyłce, do dwóch tygodni.... I tak dalej: żenada. Potem brak reakcji na telefony, a osoba, która podpisywała umowę chowa głowę w piasek i stwierdza: "rozumiem panią, ale ja jestem tylko pracownikiem". Proszę Państwa - to jest jedno wielkie oszustwo. Hucpa. Prawda jest taka, że wszyscy pośrednicy sprowadzają włosy z jednego źródła, z Azji. I nigdy nie wiedzą, co przyjdzie, bo niestety, co jest zrozumiałe - jakość nie jest powtarzalna, jest kwestią przypadku. Nie da się jednak ukryć, że inni pośrednicy mają przynajmniej na tyle biznesowej kultury (wszak 50 - 70% wartości zamówienia, to ich czysty zysk), aby utrzymywać kontakt z klientem i na bieżąco informować o sytuacji. W wypadku firmy ZSW jest wręcz odwrotnie. Cisza, uniki, wymówki poniżej godności klienta. Ze swej strony mogę doradzić tylko weryfikację podpisywanej umowy, na co ja nie otrzymałam akceptacji. Pani była zdziwiona, że w ogóle czytam umowę, bo praktycznie nikt tego nie robi. A zapis umowy dotyczący terminu wykonania, brzmiący: "Wykonawca zastrzega sobie prawo przedłużenia powyższego terminu z przyczyn od niego niezależnych" chroni firmę ZSW, a nie klienta. Zgodnie z tym zapisem termin może się przedłużać w nieskończoność. Na mój wniosek o doprecyzowanie terminu usłyszałam, że umowa jest standardowa i nie praktykuje się żadnych zmian. Podsumowując: minęło 5 miesięcy, nie mam ani pieniędzy (3.500 PLN), ani uzupełnienia, ani żadnej wiążącej informacji. Dlatego dobrze się zastanówcie, zanim podejmiecie współpracę z tą firmą. Pozdrawiam i życzę milszych doświadczeń - z każdą inną firmą. I nigdy nie wpłacajcie całości kwoty przy podpisaniu umowy. Im później to zrobicie, tym będziecie obdarzani większym zainteresowaniem z powodów choćby czysto merkantylnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do odsprzedania uzupelnienie czesciowe, nowe. Wlosy sa piekne, naturalne w kolorze ciemnego brazu, za ramiona. Kupione zagranica. Uzywam wiekszych czapeczek. Gdyby ktos byl zainteresowany zapraszam do kontaktu. Cena okolo 3 tys. Posiadam rowniez kupione w klinice Handsome Men podobne wlosy za 7.000zl ( rachunek i umowa do wgladu), z tym, ze wlosy obciete do ramion, rowniez ciemny braz. Uzywane okolo 2 tygodni, sa w bardzo dobrym stanie, geste. E-mai: zuzi0@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W marzu 2014 zamöwilam wlosy w hairclinioue w katowicach zaplacilam calosc do dzis listopad ani wlosow ani pieniendzy zostalam okradziona UWAGA ta firm jest nie uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, Mam ogromną prośbe, czy mógłby mi ktoś z Państwa odpowiedzieć, czy takie uzupełnienia częściowe nadają się też dla osoby z bardzo wysokim czołem? Mam 25 lat i od 20 lat nosze grzywkę której szczerze już nienawidzę... chciałabym zrobić uzupełnienie właśnie przy linii czołowej, czy będzie to możliwe? Czy peruka 'zgra się' z resztą włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labelle
Witajcie, szukam dziewczyn - kobiet z Wrocławia posiadające i noszące uzupełnienia częściowe. Chętnie spotkam się i porozmawiam na temat doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiecaca
mam do sprzedania 2 nowe identyczne uzupełnienia z włosów europejskich w kolorze ciemny brąz, dł. 40cm. baza ok 19x22cm. dla mnie niestety za ciemny kolor, włosy są delikatne i śliczne. cena naprawdę okazyjna! swiecaca@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka firma robiła te uzupełnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktos kto jest zadowolony z uzupelnien HM lub HL?? i chcialby sie podzielic swoimi odczuciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od początku istnienia firmy Zaprojektuj Swoje Włosy zakupuje peruki, mam juz ich 3 i teraz zamówiłam 4. Nie wiem jak ktoś inny, ale ja zawsze dostaję uzupełnienie na czas, a nawet wcześniej. Rozumiem raz, drugi, ale ja 3 razy dostałam przed terminem, mam kontakt z konsultantką i to bardzo dobry, niekiedy dzwonię żeby tylko pogadać hehe . Zastanawiam się czy rzeczywiście tylko ja nie mam problemów z tą firmą bo dla mnie to jest bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam częściowkę w firmie ZSW.Po pierwsze jestem zdziwiona co do realizacji zamówienia, włosy przyszły w miesiąc, a miały w trzy, hmmm to dobrze. Włosy miękkie i jedwabne. Polecam wszystkim tą firmę, zasługuje stanowczo na miano RZETELNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warzyffko
Bardzo proszę o kontakt osoby, które mają systemy z jakiejkolwiek kliniki/perukarni. Dużo na ten temat czytałam, ale chciałabym porozmawiać mailowo lub nawet spotkać się z kimś (najlepiej z woj. mazowieckiego, ewentualnie lubelskiego), kto takie włosy posiada. Wciąż błądzę jak dziecko we mgle i potrzebuję pomocy takich osób. warzyffko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję kobiet noszących systemy zamawiane w firmie zaprojektuj swoje włosy. Stoję przed poważnym wyborem czy decydować się na włosy u nich, czy szukać gdzieś indziej. Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. anna.belle@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich na forum.Po przeczytaniu postów mam straszny mętlik w głowie gdzie zrobić dobre uzupełnienie w przyzwoitej cenie.Proszę o kontakt osoby które zamawiały systemy za granicą .Poszukuję solidnej firmy która zrobi mi uzupełnienie z moich włosów.Mój e-mail :unibizuteria1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam osoby, która podzieli się informacjami na temat kupna lace wig bezpośrednio z Chin, poczytałam trochę forum, ale strasznie mało jest info od osób, które już zamówiły takie systemy bezpośrednio od nich, co do strony z jakiej korzystały ile płaciły za przesyłkę ile czekały na koniec produkcji i najważniejsze jak się sprawuję to co zamówiły... Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary. Noszę lace wig od 7 lat, korzystałam z celebrity wigs, później zamawiałam mopy z Usa na ebay, teraz kupuję w Polsce, ale jest to dla mnie za drogi interes,Włosy są ładne i miękkie, ale po pół roku dają już znaki, że trzeba kupować następne, wychodzą i łamią się. Płacę za nie 3 tysiące złotych przy długości 24 inch. Ma ktoś przydatne informacje, w którą stronę uderzyć i czy jest szansa, że mogę zamówić gdzieś podobną jakość w niższej cenie? Kwota 2 tysiące byłaby dla mnie już do przyjęcia... Nie bardzo wiem jak u chińczyka szukać odpowiedniej siateczki, mam francuską bez stretchu z wbudowanym silk topem na środku głowy a wokół całej siateczki obwolutę silikonową, bo wtedy szybciej mi się to czyści. Będę baaardzo szczęśliwa jak ktoś odpisze na paziu@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spojrzałam na peruki z ebay -same długie,cena podejrzanie niska. Napisałaś mopy,tzn,ze kiepskiej jakości? Weszłam tez na DEMIRA DESIGN (DEMIRA WIGS) tam jest większy wybór.Nowoczesne fryzury syntetyczne i z włosa naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robić w ZSW miło jest tylko do czasu zamówienia i zapłaty a potem samo życie ja od 10 miesięcy nie mogę się doprosić włosów z reklamacji a nowe zamówione przyszły nie ten kolor nie te wymiary zamiast kręconych proste i do tego po jednym dniu rozeszła się siatka oczywiscie według pani ja zniszczyłam przez jeden dzień nie nosząc .Sprawa będzie miała finał w Sądzie Zapłaciłam 6300 ani włosów ani pieniędzy OSTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do odsprzedania dopinkę włosów - system wykonany w Krakowie w Klinice włosa odebrany 9 stycznia 2014 roku. Na włosy czekałam 6 miesięcy. To długi proces ponieważ są ręcznie tkane. Muszę je sprzedać ponieważ potrzebuję gotówki. Sprawa życiowa. Jest to czepeczek na cieniutkiej niewidocznej siatce z klipsami w kolorze blondu (3 kolory balejaż). Włosy są długości do końca szyi i są to loczki, które można stylizować jak się podoba. Ponieważ są to włosy naturalne to można z mini wszystko robić: prostować, kręcić, farbować. Odpowiem na wszystkie pytania adresowane na mojego e-maila - hdorota@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszytskich, postanowiłam i ja zabrac glos bo nosze uzupełnienie od pośrdniczki z wrocłaiwa od niecałego roku. ALe niestety nie moge polecic, i stanowczo przestrzegam, ja zdecydowałam się bo skusila mnie cena, ale teraz tracę. Pani zapewniała mnie ze włosy sa europejskie produkowane w Belgii!!! Boze jaka ja byłam naiwna... Włosy juz po okolo poł roku zaczeły sie mocno platac i mechacic. Teraz wiem ze zostałam oszukana, włosy sa azjatyckie, najnozszej jakosci... obecnie zastanawiam się nad zakupem nowego, ale zupełnie nie mam pojecia gdzie. Nie chce drugi raz zostac oszukana...Napewno nie stac mnie na włosy z SH, HL i HM... rok temu byłam na konsulatacji w SH ale cena mnie powalila 9 tys za włosy do ramion... Jesli sa u uzytkownicy lace, i moga polecic, piszcie prosze... na forum lub na meila... lena1.23456@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jeśli któraś byłaby zainteresowana, to mam do sprzedania za połowę ceny (1000 zł) nową perukę z półtoraroczną gwarancją. Włosy azjatyckie. Naturalny blond. 45 cm. Do peruki mogę dołączyć wszystko, co wypróbowane przeze mnie ( a nie mam już włosów ponad 20 lat) i potrzebne do jej noszenia i pielęgnacji: 1/ 1 opakowanie plastrów do klejenia, 2/ 1 rolkę plastrów do klejenia, 3/ szampon, 4/ odżywkę na mokro, 5/ odżywkę na sucho, 6/ podkładkę wielorazowego użytku, która wchłania pot i którą umieszczamy pod peruką np. gdy wiemy, że się bardziej spocimy 7/ szczotka do rozczesywania splątanych włosów bez wyrywania. Wymiary i zdjęcia chętnie wyślę na maila. Pozdrawiam ciepło! Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani sylwii z wrocławia to dodzwonienie sie to pełen sukces zero kontaktu no chyba ze chodzi o kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klace
Witam, noszę systemy od kilku lat. Pierwszy kupiłam u Pani Sylwi z Wrocławia i byłam bardzo zadowolona. Włosy europejskie, full lace. Nosiłam jakieś 2 lata. Pani twierdziła,że produkcja w stanach. Wiadmo,że idzie z chin. Czytając fora stwierdziłam, ze spróbuje zamówić u Jacksuna (aprill lace wigs) - cena 1200zł, jakość średnia. Nie kupię wiecej, włosy szybko wyblakły, sle się układały, sterczały do góry. Zamawiałam też z bestwigs (lacewigsfront) i tu była totalna porażka, najpierw za duża peruka, wymieniałam płaciłam 2 razy za przesyłkę, włosy nie były proste miały lekki skręt choć jakość ok(eurpejskie virgin), siatka bardzo gruba, nie trzymała kleju, jednym słowem do wyrzucenia. Kupiłam ponownie u Sylwi, nie byłam zadowolona, supełki nie były odbarwione, włosy bardzo wypadały, szczegolnie z silktop. Trwałość 9miesiecy. Na szczęscie po tylu latach mam już troche doświadczenia i i sama naprawiam moją lace. Wiec cieżko znaleść dobrego sprzedawce który nie weźmie 300% marży za towar z Chin. Natomiast na forach zagranicznych głównie wypowiadają się ciemnoskóre kobiety, a one jak wiadomo szukają nieco innych systemów niz kobiety z europy, wiec trudna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia podaj maila, bo jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny zapraszam na nowe czytelne forum, gdzie możemy pisać o sprawach związanych z LaceWigs! Nazywa się hairsystems, na stronce fora kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaW
Cześć, Dla zainteresowanych mój mail to: widlarzmarysia@gmail.com. Piszcie, chętnie doradzę, pomogę. Sama mam do sprzedania jedną lace wig sprawdzonej jakości, bo robioną w SecondHair. Po mocno obniżonej cenie, bo miałam sporą zniżkę. Kupowałam 3 systemy: 1 europejski i 2 azjatyckie. System azjatycki z dłuższymi blond włoskami (45 cm) chętnie odsprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość joanna
witam wszystkich zainteresowanych zakupem systemu w firmie zaprojektuj swoje włosy. serdecznie wszystkim odradzam zakupu systemu lub czegokolwiek innego w tej firmie. w moim przypadku już po niecałych 3 miesiącach stwierdziłam duże ubytki w peruce, po czym zainterweniowałam w tej sprawie do pani przedstawicielki firmy. przedstawiciel stwierdził, ze oczywiście wina leży po mojej stronie, nie po winie systemu, zostałam namówiona na zakup drugiego systemu i po następnych 3 miesiącach od zakupu drugiego systemu pomimo prawidłowej pielęgnacji stało się to samo tzn duże ubytki w peruce oraz problemy z reklamacją zostałam zignorowana prz właściciela firmy. w razie potrzeby udziele szerszej opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×