Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania z Zielonego...

Peruka.....

Polecane posty

Gość gość
Mam do sprzedania peruke kolor rudy nowa sprzedaje poniewaz nie czuje sie dobrze w tym kolorku wloski dlugie wiecej info adam12672@wp.pl sprzedam okazyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam uzupełnienie włosów ,jest nowe nie noszone robione na zamówienie z włosów dziecięcych.Włosy sięgają do ramion i są koloru średniego ,ciepłego blondu.Włosy dziecięce sama kupowałam i zlecałam wykonanie uzupełnienia.Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę o kontakt. unibizuteria1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny nie dajcie sie nabrac na zakup peruk i uzupelnien od pani Sylwii z Wroclawia handlujaca na allegro pod nazwa orbsik to sa wlosy z chin nie wygodne i sztywne jak chelm ja niestety dalam sie nabrac zachecona nizsza cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam nie kupujcie od Orbsik;/ W momencie, gdy zamówienie nie spełnia oczekiwań, zaczyna się wmawianie, że to wina klienta. Włosy ma chyba od sprzedawcy z Chin http://www.junpengwigs.com/, tzw Rex:)) Ceny bardzo zbliżone i jakość też, bo ostatnio zamawiałam z tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałaś z tej strony i co jesteś zadowolona ? da się nosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny niech wreszcie któraś napisze o firmie z której jest zadowolona. Napiszcie jeżeli możecie coś polecić. Czekam na pozytywny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,poszukuję dobrych dusz z Warszawy majacych doświadczenie w noszeniu peruk i systemow....ja dokonalam już zakupu pierwszej peruki lecz boje się dalszych kroków i czuję,że sama sobie z tym nie poradzę psychicznie,mam wielka nadzieje,że znajdzie się tu ktoś kto zechce spotkać się i pomóc,z góry serdeczne dzięki,pozdrawiam wszystkich kontakt anna.gorni@spoko,pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie,zapomniałam dodać,że jedną peruczkę mam do sprzedania bardzo tanio----ellen wille,model icone,kolor blond,nowa z metką i nigdy nie użyta.Bardzo leciutka,na tiulu,przewiewna.W sklepie kilka razy droższa,wiec zachęcam i proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulita
Witam!!! mam pytanie do dziewczyn które noszą systemy na spinki a mianowicie ,czy dobrze przypina sie Wam ten system do własnych wlosów,czy nie robi sie tzw, kołtun na głowie przy odpinaniu i czy nie zachodzą pod te spinki Wasze własne włosy tak jak niestety u mnie wyrywając je przy okazji noi są bardzo twarde przy tym . Tak więc nie wiem czy to jest normą czy nie bo nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania na dłuższy czas ze względu na własne wlosy, których jest i tak mało i ktore przy każdym przypinaniu miałabym jeszcze wyrywać będę wdzięczna za każde informacje- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię pilnie używaną lacewig,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Ulita Ja noszę system przypinany na spinki i nie robią się żadne kołtuny.Nakładam system na głowę i przytrzymując przednie spinki przesuwam go trochę w tył ,aż spinki zaczepią się o włosy,klikam aby się zapięły dopiero wpinam pozostałe odchylając je w tył i cofając z powrotem zaczepiam o włosy.Przy ściąganiu wypracowałam sobie sposób ,żeby nie wyrywać sobie włosów.Odpinam spinki i nachylam głowę w dół i bardzo delikatnie ściągam .Zdejmując system w ten sposób jeszcze nie wyrwałam sobie żadnego włosa.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewpo29
Czesc. Nie było mnie dość długo :-) Ja również czekam za moim uzupełnieniem i nie wiem czy się doczekam, czytając wczesniejsze opinie o "klinice" z którą podpisałam umowe. Własnie zaczynają mijac 3 miesiace od reklamacji. Nazwy kliniki Wam jeszcze nie podam bo Pani ma czas do 3 miesiecy wg umowy. Ale zawczasu chiałam sie spytać Was czy nie znacie jakiegos dobrego adwokata z Warszawy ewentalnie Poznania, który zajmuje sie takimi sprawami. Czy ktoś już zakładał sprawę w sądzie?? Bede naprawde wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulita
Witam!!! Dzieki za info., oraz dokładne wskazówki co do zakładania i zdejmowania systemu , ja mam go od niedawna bo jakieś dwa tygodnie, ale jak na razie zakładam a raczej uczę się go zakładać w domu .Mam jeszcze kilka pytać co do Twojego systemu oczywiście jezeli możesz odpowiedzieć, a mianowicie czy spineczki łatwo ci się zapinaja i ile ich masz w obrębie siateczki bo moje sa bardzo sztywne i gdy przypinam to dociskam strasznie do skóry głowy i jest ich 4 ,a to powoduje dyskomfort jak dla mnie, czy dobrze ci się trzyma z własnymi włosami i na jaką masz długość, mi zostały zaproponowane krótkie na ok. 20 cm. dłuższe sugerowano mi że będą obciążeniem dla moich własnych, i czy chodzisz w nich często, i jak jest z nocą czy też w nich śpisz. Przepraszam że zadaje Ci tyle pytań, ale niestety spotkałam się z różnymi opiniami na temat systemów na spinki oczywiście tymi negatywnymi , że trochę zniechęcily mnie do niego, jeżeli możesz to napisz coś więcej będę wdzieczna za każdą informację- dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rbaty! tylko dzisiaj! www.otien.com - 50%%%% rabaty! promocje! w sklepie otien tylko dzisiaj - od 18:00 do 23:59 www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ulita Ja mam sześć spinek zamykają się normalnie dosyć łatwo najlepiej je dociskać dwoma palcami od góry czyli od strony włosów.Nocą nie śpię w nich.Noszę codziennie ,ale jak wracam do domu to ściągam trochę mi szkoda ich.Ja mam długość 40cm ale nie są grube gęstość 90% ,to są włosy dziecięce ,cały system jest bardzo lekki waży 63 gramy.Jeśli chodzi o komfort to nie narzekam.Ja mam bardzo cieniutkie włosy i nie za wiele .Jak go założę to nie czuję go w ogóle na głowie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wiedzieć gdzie zamawiałas system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System był zamawiany w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wypowiedzi wnioskuje że, jesteś zadowolona, mogłabyś podać namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helol mam pytanie, czy jest jakas roznica miedzy injection system z HairLab a imd2g z HandsomeMen? Obecnie mam z HM i czuje takie jezyyka :D na glowie.... jestem ciekaw jak bedzie z zywotnoscia pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana odkupieniem systemu. Najlepiej włosy długie od 45 cm - rude, albo takie które można przefarbować na rude, np jasny/ciemny blond, karmelowy jasny brąz etc. Będę wdzięczna za kontakt na paziu@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja też jestemzainteresowana odkupieniem systemu,może być używany,sprawa pilna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam na sprzedaż lace with silk top z paskiem thin skin na karku, włos brazylijski virgin (nie przetważany) , gęstość około 110% (tylko na karku, ułatwia klejenie). Kolor 1B, bardzo ciemny brąz. Używana około 2-3 miesiące. Kontakt: kottek@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,mam do sprzedania uzupełnienie na spinki,malo używane,stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , mam pytanie jak myjecie te systemy i czy do rozczesywania stosujecie jakies odżywki typu sprey, mgiełki i czy nie macie problemu z ich rozczesaniem , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulita
Hejka, mam pytanie do osób które już mają systemy a dokładnie o ich pielęgnacje i mycie czy ktoś mógłby mi opisac po krótce jakich kosmetyków stosuje, jak myje i czym spryskuje je po umyciu i jak zachowuja sie takie wlosy po umyciu czy łatwo się rozczesują ... ? A dlaczego pytam? dlatego iż swój system wymyłam po raz pierwszy wg. wskazówek salonu fryzjerskiego gdzie zamawiałam Po umyciu nie dalam radę go rozczesać,zrobł się jeden wielki kołtun, mop nie nadający sie do niczgo . Wczoraj złożyłam reklamację i czekam na odpowiedź aż boję się pomyśleć że mogą mi ją nie uwzględnić - po prostu pieniądze wyrzucone w bloto!!!.Może ktoś z was miał podobny problem to proszę o odpowiedź Będę wdzięczna - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ulta, to znaczy ze włos może być wcześniej przetważany i się mechaci. Ja nie mam żadnych problemów z rozczesywaniem moich systemów przez pierwszych 8-12 mieisięcy zupełnie. Myje normalnie w ciepłej wodzie z szamponem, przed myciem rozczesuje. Pozniej płyczę, odżywaka do włosów suchych - zostawiam na jakieś 10 minut, często w roztworze wodnym odrzywki (ciepła woda). Na koniec płuczę w ciepłej jeden raz i poźniej w zimnej, żeby zamknąć łuski. Odsączam wodę i na wilgotne wcieram olejek, nie za dużo, głównie na końcówki. Rozczesuję i zostawiam do wyschnięcia. Są jedwabiste i nawilżone przez minimum 4 dni, poźniej zaczynają wysychać - pryskam wodą lub odżywkami w spray. Myję zazwyczaj raz na 7-8 dni. Pozdrawiam N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zamowiłaś system, że masz taką dobrą jakość włosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×