Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markwro

placz, niewyobrazalny bol..., pustka, stracilem sens zycia...

Polecane posty

pewnie Cie Cie pamietam \"marek wro\" wyzej nie powilem o agnieszcze ktorej ten topic byl niby poswiecony...mowie o ostatniej dziewczynie, ktora na nowo cos ze mna zaczela lecz potem jej sie cos odmienilo... chce cos na nowo.... nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marku wro
aha...:) no coz...sprobuj szczescia:) ale nic na sile,pamietaj.....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marku 🌻 Przede wszystkim pomyśl o własnym dobrze. Teraz trochę zdrowego egoizmu Ci nie zaszkodzi. Pozdrawiam serdecznie :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna axi
chcialam tylko powiedziec ze mnie tez wlasnie wali sie zwiazek na ktorym bardzo mi zalezy..jest mi tak strasznie smutno ze az fizycznie czuje w srodku wielka pustke...dlaczego tak jest..ze ktos nie odwzajemnia uczucia..albo znajduje kogos innego...hmm dlaczego? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambrozja333
tak już jest :( pogodziłam się już z samotnością. nie tak do końca... na teraz, a potem - nie ma przecież potem... gdybym myslała o przyszłości stałabym się samobójczynią. przyszłości dla mnie już nie ma. nie chcę nikogo poznać, nie chcę się nigdy zakochać, nie chcę być za 10 lat. nie jestem w stanie szukać miłości ani widzieć się bez niej w przyszłości. jestem świadoma, że dopóki nie myślę o tym, co będzie potem, żyję. jestem wybitnie monogamiczna. dla mnie miłość to przekleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie sadzicie ze byla ze mna, poszlo wszystko za szybko, zwatpila, pojawil sie inny - byla z nim lecz tamten po m-cu kopnal ja w tylek wiec dlatego postanowila sprobowac wrocic do mnie? nie sadzicie ze to moze byc ze strachu bycia samej itd..? nie ukrywal sie sie wtedy wkurw... i dalej jestem zly na nia ale ona jednak ma w sobie cos takiego ze ... gdy podczas tego okresu gdzie nei bylismy juz razem za kazdym wspolnym mijaniem sie gdzies w pubie czy na miescie zawsze jej wzrok dziwny i gadka..o tym ze jest debilka, czy dalej jestem wkurw itd... niby bylismy tylko na brzegu tej rzeki ale jak ja mam sie czuc? wejde i znow sie moze utopie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marku, to tylko los wie:-( Spotkaj się, zobacz, poobserwuj bacznie.. I tym razem z dystansem. Niech ona ciągle zabiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 30
kiedyś sens straciło, znowu mieć zaczęło i tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew123456789
chcialbym zeby tak jak dzisiaj, bylo juz zawsze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalapalem dola... :( dlaczego nie moge trafic raz, a porzadnie... dlaczego nie moge pokochac? czego sie boje? sleep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest tu ktos kto NIE ma dola?bo ja tez jestem strasznie przygnebiona i chwilami nawet trace nadzieje, ze sie jeszcze ulozy (do tej pory nie zdarzalo mi sie).. juz w srode mikolajki..zastanawiam sie czy cokolwiek Mu kupic..przypuszczam ze od niego nic nie dostane, ale znow jak mu nic nie dam to moze pomyslec ze mi tez przestalo zalezec..ciezko mi sie zdecydowac czy mu cos dac czy nie, chocby czekolade.. jak myslicie?co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew123456789
dalej bardzo zle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da się ich zrozumieć
z nimi zawsze trzeba grać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja...one ;) co tam u Ciebie Kici-Kici? pozdrawiam wszystkich dobrego dnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marku 🌻 Widzisz.. dobry mężczyzna nigdy nie pozostanie niezauważony przez kobiety. To te oczy, wszystko przez te oczy ;-) U mnie - mnóstwo pracy, szykują się niedługo dwie sesje plus pisanie pracy, jest trochę nerwówki, ale staram się podejść do tego spokojnie i zrelaksować się jakoś. Choćby przy szukaniu prezentów gwiazdkowych dla rodziny. Wprowadzam też lekkie zmiany w sobie - dostałam od rodziców kolczyki i zamierzam je nosić, jak tylko \"dostosuję\" do tego uszy ;-) Mała zmiana, ale cieszę się, potrzebuję teraz takich małoych kroczków, rzeczy tylko dla mnie. Optymizm mimo wszystko dominuje u mnie. A jak u Ciebie, czy dusza coraz bardzie wyleczona?.. Wesołego dnia św. Mikołaja! 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca.......
chcialabym miec takiego faceta jak Ty ktory kochalby mnie i walczyl o mnie, ja niestety ie do konca am takiego jak bym chciałą ale coz zycie jest niesprawiedliwe, tylko szkoda ze ci ktorzy kochaja czesto dostaja po .... mysle ze lepiej zrobic cos a potem tego zalowac niz nie zrobic nic a potem zalowac do konca zycia i myslec co by bylo gdybyym to zrobil, zycze ci odnalezienia tej jedynej, prawdziwej milosci i bycia szczesliwym bo na to zaslugujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew123456789
szukajaca wlascwie to nie wiadomo do kogo to kierujesz bo jest tu nas troche... ech a umnie caly czas zle, chce ja zatrzymac przy sobie za wszelka cene juz nawet nie martwie sie oto ze sam sie gdzies w tym wszystkim zatrace, ze nie bede juz taki jaki bylem, ale chce zaryzykowac, co mam zrobic skoro ja tak bardzo kocha i tak bardzo pragne z nia byc... wiecie w takich sytuacjach przychodza naprawde straszne mysli... ale boje sie nawet wam tu powiedziec o nich... :( juz nie mowie o samobojstwie aczkolwiek ta mysl dominuje u mnie, sa inne mysli rownie straszne a moze gorsze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca.......
napisalam to do zalozyciela topiku, ale kazdy kto kocha powinien byc szczesliwy, w ogóle to postanowiłam sie przylączyć do Was w grupie to zawsze razniej, przynajmniej jest ktos kto Ciebie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrew 🌻 Sam przecież wiesz, że siłą jej nie zatrzymasz.. Nikogo się nie da zmusić do uczuć. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew123456789
ale moze ona sie we mnie zakocha znowu, moze bedziemy juz razem zawsze moze bedziesz najszczesliwsza na swiecie :( prosze niech tak bedzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) Kici-Kici heh..moze i to przez te oczy... ;) ale bys musiala sama sprawdzic bo ja tego nie wiem :P ciesze sie ze u Ciebie optymizm kroluje i oby krolowal u nas wszystkich.. no u mnie rowniez za tydzien zaczyna sie na studiach leciutka jazda no i na dodatek musze zaczac pisac prace licenc... :/ a czasu brak :( hm..no z ta dusza to tak nie dokonca ale jest lepiej... nie mam az takich dolow jak kiedys, ale czasem sa pewne smutki zobaczymy moze cos sie zmieni na lepsze... szukajaca... dziekuje Ci za Twe zyczenia i wyznanie.. widzisz niestety zycie nie rozpieszcza nas, tylko wlasnie dlaczego gnebi tych ktorzy zasluguja na dobro, cos pozytywnego..? tego nie rozumiem a z tym zrobieniem czegos to prawda, lepiej zyc raz a dobrze niz potem rozpamietywac :) Andrzej musisz sie 3mac! odepchnij te zle mysli, wyjdz do przyjaciol, sproboj znalesc jakas pasje i w nia wchlanac...nie mysl o Niej ... :( ja rozumiem Twoje uczucie jakie Ja darzysz ale niestety ona tego nie widzi i nie docenia musisz zapomniec o tym co bylo.. witamy wiec szukajacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cholernie duzego dola... niby agnieszka ( ta ostatnia) daje mi znaki ze chce cos na nowo itd... a dzis mowi ze nie wie, ze zobaczymy czy cos sie pojawi i zebym sie nie angazowal nie wiem wogole na czym stoje...! i czy mam czekac, spotykac sie itd czy moze dac sobie spokoj... nie ukrywam ze mnie ona interesuje...nie wiem czy mi minelo od wtedy :( fuck :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×