Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość markwro

placz, niewyobrazalny bol..., pustka, stracilem sens zycia...

Polecane posty

Gość wronkaaa
mam podobny problem....tyle ze ja nie potrafie sluchac juz ludzi ktorzy mowia mi daj sobie spokoj... bo jak moge dac skobie spokoj?? nie bede fair wobec siebie skoro rezygnuje z czegos.kogos kogo kocham... mam tez dosc tekstow - dbaj tylko o swoje szczescie i zapomnij o tej drugej osobie... ale ludzie.. pomyslcie!! przeciez szczesliwa bede tylko z ta osoba ktora kocham...ktorej juz ze mna nie ma.... jak ktos chce pogadac to podaje gg 2763917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk jest tu ktos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marku co u Ciebie? Dawno sie odzywałeś mam nadzieje ze wszystko sie ułożyło chociaż u Ciebie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Natasho :) fajne ze wpadlas i pamietasz o mnie ;P u mnie jak narazie dobrze..poznalem kogos i jestesmy juz razem 2 miesiace jak narazie jest dobrze ale zawsze poczatki sa piekne zobaczymy co zycie przyniesie.. a jak tam Twoje sprawy sercowe? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzież bym mogła zapomnieć o Tobie:) Ciesze sie.że u Ciebie wszystko ok. Mam nadzieje ze czasem jeszcze będziesz się odzywał:) A co u mnie? Dużo się działo. Ale tak w skrócie mówiąc chyba wróce do byłego. Od Świąt Bożego Narodzenia prosi mnie i wybaczenie, chyba zrozumiał swój błąd. Wiem że to brzmi naiwnie ale nic na to nie poradze że go kocham. Tule cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńka 44
nie poddawaj się proszę..ja też straciłam ukochanego,też jest mi ciężko,myślę o najgorszym.wspierajmy się proszę..napisz mi swoje gg.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfg
Natasha1234 czemumasz dosc pisalas ze twoj byly chcial wrocic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracona nadzieja
a ja STOSOWNIE do temat u soabie polacz ei pojecze z bolu ze sie skonCZYLO COS NA ZAWSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! Chciał do mnie wrócić a teraz rzadko sie odzywa jak to facet potrafi tylko gadać a nie potrafi pokazać że mu zależy. Nie rozumiem jego zachowania. Wydaje mi sie po prostu ze dalej jest z ta drugą i nie wie ktorą z ktora tak naprawde chce byc. Mam dosyc tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stracona nadzieja Dlaczego nie jestescie juz razem? Ja chyba nigdy sobie nie znajde chlopaka. Wielu fajnych facetow poznalam od naszego rozstania ale na jednym spotkaniu sie konczyło bo oni nie byli tacy jak On odtrącało mnie od nich. Cóż serca nie da sie oszukac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssass
a co sie natasha stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka1985
Podnosze, fajny topik. Pozdrawiam MarekWro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windaaaaa elektryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×