Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudni臋cie*

Polecane posty

Go艣膰 do Justy
moglabys mi mailem skrobnac jadlospis dietki i swoje zalecenia? kicius19@vp.pl bardzo dziekuje馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Migotunia..ale to nie jest 500 kcal tylko jakies g贸ra 300:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Takie chinskie zumpki s膮 bardzo ma艂o kaloryczne, jab艂ko ma 60kcal ,jagurt light jakies 100kcal....wiec ja nawet nie widze to 300 kcal:/ chyba ze masz na mysli jakos inn膮 zupk臋 ........

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 migotunia
Jablka byly duze wiec minimum 100 kcal a zupki to nie gorace kubki a tylko te do gotowania - wybieralam co maja po 250-300 kcal. Ale to byl glupi pomysl - odradzam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
Siemanko 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰 Jestem ju偶 po sniadaniu .... :) troche przesadzi艂am ale nie bede sie g艂odzi艂a :):) 9.15 normalna kanapka[kawa艂ekchleba z sa艂at膮 , pomidorem , plasterem sera ] 1 jajko ....................+ kawa艂ek chleba .......... 馃尰 馃尰 馃尰 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Ja jestem w trakcie sniadanka..jagurt:) A ile czasu odchudza艂as sie t膮 500kcal? tydzien ,dwa? Mam nadzieje ze po tygodniu nie zaczn膮 mi w艂osy wypadac ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
spodnie luzniejsze ...... hura , hura :) chyba te cwiczenia tak dzia艂aj膮 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
T艂u艣cioch super!!!! a mnie cos nie idzie:( Kupie sobie wage..ale po spodniach nie czuje:( Czytalam o tych twoich cwiczeniach ale ja ich nie znam, mozesz mi napisac dok艂adnie jak sie je wykonuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
A mozesz jeszcze napisac co dok艂adnie jesz w ci膮gu dnia i w jakich godzinach???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
Jem sniadanie ok 8-9 kolejny posi艂ek po 3-4 godzinach czyli ok11.30 -12 porem o 15-16 ostatni jem 3x dziennie .. np za chwole zjem bu艂ke ziarnist膮 z sa艂at膮 i pomidorem i jogurt .... 16 a na" kolacje" jajko np i chrupkie pieczywo Co do 膰wicze艅 to cwicze ponad godzine ... najpier 30min takiej rozgrzewki potem 300 podskok贸w na skakance no i te moje cwiczenia : klekam na kolanach rekoma trzymam np. boki fotela i przenosze ci臋zar cia艂a z boku na bok [robie po 100] pozniej jeszcze k艂ade sie na plecach unosze nogi zgiete w kolanach i takze przenosze ciezar cia艂a z boku na bok [kulam sie:) ] niby to proste cwiczenia ale nastepnego dnia normalnie bol膮 uda i tz.boczki :):):):):):):):) cie偶ko tak opisa膰 .... 膰wiczenia ... :):):):) 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Super dziekuje CI BARDZO!! Ja w sumie wczoraj zjad艂am w pubie szarlotki troszke i pare 艂yczkow piwa o 20...... i dlatego pewnie jeszcze nie mam efektow .W dodatku nic nie cwicze:( ale zaraz zaczne i efekty bed膮 jak u Ciebie:) POZDRAWIAM I GRATULUJE:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
ja w艂asnie zjad艂am cukierka :) 1 mi nie zaszkodzi :) kanapke i jogurt :):) bede trzyma艂a kciuki . Wydaje mi sie 偶e 膰wiczenia to podstawa a dieta wspomagacz :) ja cwicze od 17 do 18 15 :) :) wiec i tak spale to co zjad艂am o 16 ... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kapka
tak zmieni艂am nikca :P to ja si臋 ucze niemieckiego hehe a ja to w ogole bym zrezygnowa艂a z chleba.. wiesz?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
nie umiem 偶yc bez chleba i tak sie ograniczam do 1-2 dziennie bo ziemiak贸w nie jem i nigdy nie przepada艂am , obiad贸w tez nie lubie.. typu jakies mieso itp . wole cwiczy膰 bo mam ma艂o jedrne cia艂o ..... [ a mam dopiero 18 lat :(:(:( ]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Ja raczej nie mam zamiaru brac tabletek...bo i tak juz bior臋 antykoncepcyjne i za duzo by by艂o tej chemii:) Ostatnio myslalam o tabletkach na cellulit.Co Wy o tym sadzicie? Ja tez nie umiem zyc bez chleba i tez nie jem obiad贸w:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
MIgotunia , a Tobie jak idzie??? spad艂o ju偶 cos???:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malowana lala
Hej Wam. A ja dzi艣 jad艂am gofra i schabowy si臋 "przypl膮ta艂 " :( to by艂o tak do 16:00. p贸藕niej mia艂am "atak apetytu" i "zapcha艂am" si臋 ugotowanym kalafiorem i truskawkami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malowana lala
Wiecie co ? Jestem z艂a na sibie i mam wyrzuty sumienia :( Nawali艂am pod wiecz贸r, przejad艂am si臋 wr臋cz. Ja te偶 lubi臋 chlebek.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Malowana lala:) ja tez jestesm na siebie z艂a ,moj facet przynios艂 0,5kg serka waniliowego i zjedlismy to z chlebkiem i winogronami heh.... i to niestety by艂o o 19:) Dzis kupi艂am sobie zupki chinskie z knorra i stwierdzilam ze bede jad艂a 2 dziennie + sniadanie jakies i owoce.Jedna zupka ma 30kcal:) a po nich jestem najedzona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
malowana lala 馃尰 nie poddawaj sie :) jutro bedzie lepiej ... :) a ja trzymam sie swojego planu 馃尰 馃尰 cwiczenia wykonane ...:) a jak z waszym okresem bo ja w艂asnie dosta艂am :) nie g艂odze sie bo wiem czym to grozi :( juz kiedys go straci艂am na 3 miesi膮ce ale sam do mnie wr贸ci艂 :):) ale przegie艂am 13kg w 2 miesi膮ce :( [nie by艂o jojo :)]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
Damy razd臋!!!! T艂usciach..to ja nie wiedzialam ze Ty az taka dobra w dietkowaniu jestes:) gratuluje.Ja mam dostac jutro:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Justy
* rad臋...sorry za liter贸wki:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 t艂u艣cioch
馃尰馃尰ale mam apetyt ... ale sie ograniczam :) dobrze ze to tylko 3 dni ... :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malowana lala
Dzi臋ki za Wsparcie, te偶 za Was trzymam kciukasy ! :) Wielkimi krokami zbli偶a si臋 dzie艅 mojego okresu, czuj臋 tote偶 po apetycie :( Te偶 tak macie ? A tego gofra to zjad艂am z owocami, wi臋c nie tak 藕le ;) Co tam u Was ? Gratuluj臋 sukces贸w ! Buziolki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 saskia26
ju偶 prawie 1kg w d贸艂...a dok艂adnie m贸wi膮c narazie 0,9 kg...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Gratuluje :):):):) chyba juz dzis nic nie zjem .... poch艂one艂am 2,5 kawa艂ka ciasta z truskawkami , sa艂atka warzywna [ale z jogurtem naturalnym] :) bu艂ke , malenki kawa艂ek chleba i 2 plastry sera [ten topiony] : ale podzielone na 2 posi艂ki o 8 i o 11.30 ........ pozniej zjem jaki艣 owoc moze , albo nic :):):) i jakies lekkie cwiczenia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hejoo
dziewczyny czy kazda z was moglaby tu wpisywac swoje dzienne menu ? bedziemy wzajemnie sie wspierac i podliczac kcal,Justy dobrze mowie? no wiec ja dzis zjadlam jogurt owocowy activia,jogobella mala light,morela kawa cappucino ze slodzikiem potem jeszcze gotowany kalafior i mala piers z indyka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kapka
uh.. wr贸膰i艂am wczoraj z takiej popijawy.. mam kaca i narazie nic nie jad艂am i nic chyba nie prze艂kne przez dni...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×