Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

Gość Justy
Saskia26 ,w czasie okresu musimy miec ulgi:p postanowiłam jezdzic 3h dziennie na rowerze po przeczytaniu topiku w ktorym dziewczyna schudła 4 kilo w 2 tyg bez diety ale: rano 2h-rower potem abs wieczorem3h-rower ZACZYNAM OD DZIS:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
IDE SKAKAC NA SKAKANCE:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaaa_a
no ja rowniez dzis dostalam okres i strasznie sie czuje a glodan jestem ze szok:? w szczegolnosci na cos slodkiego:)Ale trzymam sie......pocieszylam sie 6 paluszkami:) a tak to za mna 20 min cwiczen a teraz lece ujedrniac cialo kremami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Czesc Dziewczynki!!! "Tesciowa" zrobiła mi ciasto z truskawkami.....pycha:D Zjadłam kawalek zamiast sniadania:) zaraz ide na 2 h na rower chociaz nie wiem jak na typ upale wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilka
Cześć dziewczyny. Wczoraj była rodzinna impreza tort udał mi się wspaniały nie przesadzam aż byłam z siebie dumna.Ja mogłam sobie tylko popatrzeć. To też sukces PRAWDA!!!!!! że nie zjadłam ani kawałka. Sledzę Wasz topic i staram się pić dużo wody jak również jeść dobre śniadanie, moze nie będę miała takiego wilczego apetytu w nocy. Cieszę się, że mogę z Wami porozmawiać. HEJ!!!! Idę robić brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ide ćwiczyć teraz :D o 11 słonko .... ;) i dzisiaj postaram sie jesc tylko warzywa do konca dnia [sniadanie było normalne] , czuje , że moje ciało stało sie jedrniejsze :D ale waga stoi w miejscu :( ........ to pewnie miesnie ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja teraz przez 3 dni bede stosowała jogurtową.Chce oczyscic organizm... Trzymajcie kciuki zebym dała rade.Oczywiscie zdam relacje za 4 dni co mi to dało a po tygodniu czy był efekt jojo. Jesli ktoś chce to mogę podac zasady.Przeczytałam to na topiku-dieta Jogurtowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Co tu tak pusto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
ja dieta wodna i 2 kg to tyłu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Kapka, pijesz 8 litrow wody dziennie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Nikt ze mną nie spróbuje jagurtowej??? przez 3 dni (lub wieciej zalezy ile kto chce schudnąć) 2 jagurty nat.dziennie w czwartym dniu:2 jagurty + grahamka w piątym 2 jagurty grahamka+ jabłko w szóstym 2 jagurty grahamka jabłko i jakies warzywa I tak z kazdym dniem odrobinę sie dokłada zeby nie było jojo. Wydaje mi sie ze w tym okresie stabilizacji czyli w 4,5,6 dniu tez sie chudnie bo to przeciez bardzo mało jedzenia.Po tak krótkiej diecie napewno nie dokonam jakiegoś spustoszenia w organizmie. Zacznę juz teraz tzn: zjem jogurt i nic wiecej,bo dzis juz zjadłam sniadanie.Jutro normalnie 2 jogurty( podobno ilość sie nie liczy mozna nawet 2 opakowania 500g) ale ja bede jadła te po 250g. NAPISZCIE COS ,TYLKO PROSZE POWIEDZCIE ZE TO NIE JEST ZłY POMYSł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
oczywiście, ze nie. dlaczego niby?? jakbys napisała ze chcesz się głodzić 40 dni to bym się dopiero popukała w czoło :D ja kiedyś przez 2 tyg jadłam tylko warzywa i troche owoców, więc tydzien na jogurtach rulezz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Hej. Mam pytanko, kiedy jecie płatki ? Tylko na śniadanie ? Chyba nie... ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Jeszcze mnie coś intryguje. Czytałam na innym topicu, że picie wody (w ogromnych dawkach) sprzyja chudnięciu. Czy jeśli ktoś wypija np. 5 litrów wody dzinnie, to nie rozciągnie sobie żołądka ? Może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja nie daje rady wypic 5 litrow.dwa to max Dla mnie to wogóle abstrakcja tyle pic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co Wy na to
Witam znowu:) hej saskia26 Co do sałatek i surówek to np. 1. zielona: - kilka liści kapusty pekińskiej - siekamy - kilka ogórków konserwowych, korniszony - kroimy na kostkę - pół filiżanki kukurydzy - dodajemy do tego dwie łyzki oliwy - troche pieprzu - do smaku ile kto lubi - trochę posiekanej natki pietruszki - mieszamy i gotowe :) 2. owocowa: - kilka plastrów ananasa - kroimy w kostke - kilka owoców winogrona - ja wybieram zielony - brzoskwinia - kroimy w kostke - jogur naturalny - kilka łyżek, wymieszany z odrobiną cukru - troszkę soku z puszki po ananasach - bananx2 - kroimy w plastry - kiwi x2 - kroimy w kostkę - mieszamy i gotowe Wypróbowałam już mnóóóóóóóóóssssstwo balsamów, żelów i innych specyfików. Efekty widoczne już po pierwszym opakowaniu to > Bielenda. Ja niestety nie jestem zwolenniczką diet typu dieta jogurtowa. Jestem dużą zwolenniczką zmiany nawyków zywieniowych. Takich na całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
Ja tez chciałabym zmienic na stałe moje zycie na aktywne i zdrowe.Do tego dąze...ja bede zadowolona jak schudne 5 kilo a to naprawde mało... Chce to osiagnacw miarę bo są wakacje i chce wyjsc w bikini:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala
Ja też byłam zdziwona, że piją tyle wody. Niektórzy wyskoczyli nawet z 8 litrami ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
no ja wypijak około 5-8 litrów i co schudłam juz. 2 kg od niedzieli. hej.. ja to te płatki jadłam kiedy chciałam :P tzn... albo na dniadanie, albo na kolacje, albo w formie przekąski ;) ale raczej w formie przekąski, bo lubie czasami cos pochrupac. :P właśnie ostatnio nie miałam kasy zeby je sobie kupić (troche kosztują:/) i jadłam na śniadanie otręby-tez dobre :) ale.. jak już mam jeść mało to wole ze smakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka AM
nie wolno wypijac tyle wody!!!!!! taka ilosc moze doprowadzic do smierci! Puchną pluca,serce,dziewczyno zaprzestań takich działan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
dlaczego? dziewczyny tyle piją i jakoś zyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
NAJZDROWIEJ JEST PIC 1,5-2 LITRóW DZIENNIE Ale nie jestesm studentką medycyny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasia26
hm...dziewczyny, ja myślę, że jesteście trochę niekonsekwentne- co drugi dzień zmieniać zasady diety, przechodzić z owoców na jogurty, z jogurtów na samą wodę itd. to chyba nie jest najlepszy pomysł- ja nie mówię, że tak nie można schudnąć, na pewno mozna...ale to raczej nie jest sposób na utrzymanie wagi i na "zdrową dietę"...Zgadzam się w pełni z "a co Wy na to": warto zmieniać nawyki żywieniowe, warto żeby żołądek się trwale skurczył, warto zeby przemiana materii była jak najlepsza- w każdym razie to jest mój cel. Ja odchudzałam się już wiele razy w życiu , czasem chudłam baaardzo szybko i jedynym trwałym efektem takich dzialań są rozstępy, które mam do dziś i mieć będę pewnie już na zawsze no własnie "a co Wy na to"- dziękuję bardzo za przepisy!:) fajna inspiracja, będę wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem normalnie 3-4 posiłki co 3 godz ale małe czasem cos słodkiego [ale nie czesto] własnie cwiczyłam z 1h , rano tez cwiczyłam .... wiec cały czas jest tak samo :) kupiłam sobie sok pomidorowy - zdrowy i ma mało kcal :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapka
"co drugi dzień zmieniać zasady diety, przechodzić z owoców na jogurty, z jogurtów na samą wodę itd." chyba nie zauważyłaś, więc Cie uświadomie, tutaj wypowiadają się 3 osoby :] ja nigdy nie byłam na diecie jogurtowej, warzywnej czy jeszcze jakiejś. tak samo jak justy nie była pewnie na wodnej.. heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justy
No fakt...zresztą o ile wiem to wodna nie polega tylko na piciu wody.Mozna jesc co sie chce ALE KOMU BY SIE CHCIAłO PO WYPICIU 8 LITRóW albo nawet 5 litrów...ja bym juz chyba nic nie zjadła.Wogóle to bym musiała sie strasznie skupiac na tej wodzie. Dziewczyny! ja nie chce stosowac diety jogurtowej miesiac bo pewnie wtedy cos by mi sie stało ...mysle ze zadna dieta nawet mało kaloryczna jak jest przeprowadzana do tygodnia, ma postac oczyszczania organizmu. Moja kumpela ( ta która schudła na punktowej)była u dietetyka ,powiedziala ze chce troszke schudnąc ,a waży przy 162 55/56kg. Dietetyk zalecił jej najpierw przez 2 tyg nie używac zadnych przypraw:soli pieprzu cukru-NIC.A potem przejsc na głodówkę 10 dniową. Zdziwiłam sie bo zawsze myslalam ze głodówka jest nie zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×