Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

not o dobrze wysłałam.ja zaraz uciekam-jade rowerkiem na jazdy z prawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie mnie? dolaczylam sie kilka dni temu :) kurcze, ale ciezko jest... ale trzymam sie trzymam :) chociaz wczoraj ok. 19 brat wcisnal we mnie dwa tosty 😠 a dzis jestem juz tak strasznie glodna, a obiad dopiero za pol godziny... rybka bedzie :) pozniej ok. 30 -40 min. na rowerku stacjonarnym, kawka + 2 zelki katjes, ok. 18 kolacja i finito :) a jak Wy sobie radzicie z napadami glodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak calkiem na glodowce nie wytrzymala :) ehh brat mnie kusi chipsami itp., ale jestem twarda i sie nie skusze ;) wlasnie skonczylam obiadek i pije herbatke czerwona, a za 15 minutek bedzie rowerek. rano byl hula- hop i brzuszki. no niech juz zaczne widocznie chudnac, niecierpliwa jestem strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłuscioch martyna:) dostałam i ciebie tez;) młodziutko wyglądasz i do tego chudziutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczusiek 85 moze innym razem ci wysle.Narazie mi sie niechce. Własnie wróciłam z jazd -dobrze mi szło ale oblała bym za kierunkowzkazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatki
Zjadłam wydaliłam wy jeseście powalone. Chyba żaden facet nie wytrzyma z......Ruszyć tłuste dupska sprzed kompa to zaraz schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu...ktoś zazdrosny sie pojawił:P My i tłuste dupska???- moj chłopak uwaza ze mam zajebisty zazdrosnico:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie. kto jak kto, ale my tłuste nie jestesmy, chcemy poprostu poprawić odrobinkę nasz wygląd :) aaaa jaka jestem szczęśliwa! ktoś kto wyjechał za granice, tam obiecywał ze załozy internet itp.. no i sie nie odzywał ja myslałam ze ma mnie w dupie... eh.. no i nie pisał na telefon. ale dzisiaj wrócił do polski i pierwsze co do mnie napisał na gg *.* i przepraszał ze się nie odzywał, ale nie miał dostępu do internetu w ogole.. a telefon komórkowy przeciez ja zgubiłam..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu ale co ja zrobie???? jak mam się z nim spotkac? mam niewydepilowane brwi... jestem blada jak ściana (prawie) mam jakieś krótkie obgryzione paznokcie.. aaaaaaaaaaaaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przygotowałam sie ani troche :( ps: tez poproszę o zdjęcia jeśli mozna oczywiście triple_five@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaaaaa zakłada w polsce własną firme!!! *.* a i bez niej jest..$$$$$$ jesu.. musze się z nim pobrac!!!! ale ja materialistka jestem o boshe booosheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dalej głodówka :D motylki w brzuchu dają mi siłe!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się boje :( ja nigdy na randce nie byłam!!!!!!!!! jak sie zachowywac? jak się ubrac?????? boshe boshe boshe!!!!! a brać pieniądze jakieś??? :o aha... ja to zawsze się zastanawiałam.. bo jak mi kwiatka da.. to co? ja mam z nim tak latać podczas całego spotkania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz kapka! Wez kasę ,ale on i tak bedzie stawiał ( wez zeby sie lepiej czuc i powiedz ze sama za siebie zapłacisz)-jak znam facetów to i tak on zapłaci:D Ubierz sie ładnie, zrób makijaz ale nie za duzy,niech nie mysli ze sie dla niego super stroisz:) ubierz te sukienke nową...i nie wstydz sie nóg ,bo masz ładne:) Zachowuj sie jak najbardziej naturalnie i ładnie na niego patrz-to najbardziej na nich działa. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wyjść z propozycją zapłacenia za siebie?? no ale jak on mnie zaprasza??? to nie głupio??? ale jego nie ma w warszawie jeszcze/naszczęście! no i do tego czasu zdąze się.. wyten ten :P a ta sukienka się nie nadaje bo jest sportowa.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ubiorę się chyba tak: długie dzinsy, czarne skórzane adidasy, czarny pasek i bluzeczka jakaś obcisła.. moze bezowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdąze do tego czasu zrobić coś z włosami!!!!! kurde ale najfajniejsze jest to! ze on nie wie ze ja tyle schudłąm, nic mu nie wspominałąm, ostatnio się widzielismy jak wazyłam jakies 78 kg, a mimo to...coś się działo, no ale potem wyjechał i ja myslałam ze poprostu.. chciał być miły?? bo kto by chciał grubasa? eh.. no i pojechał i miał mnie w d. a teraz?? jaka miła niespodzianka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jak się okazało nie miał mnie w dupie, a ja tylko tak myslałam. bo teraz bardzo przeprasza i chce się ze mną spotkac.. i takie miłe rzeczy mi mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie ze jest szczery??? w sumie to moze naprawdę nie mógł się dostać do internetu? pojechał do niemiec do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekonasz sie jak sie spotkacie:) ten strój super, gorzej jak on lubi pulchne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiedzcie mi szczerze czy uda mi sie schudnac 2 kilo do wtorku bez głodowki???? Tylko szczerze i napiszcie co wy byscie jadły przez te 5 dni:) naraszcie mam jakis cel malutki ,we wtorek ognisko a ja mam obcisłe jeansy,były luzne jak wazyłam 2 kilo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dzisiaj mamy??? czwartek.. czyli 4 dni.. hm ciężko. bez głodówki chyba nie da rady... może jedz same ogórki?? albo wyszukaj jakiś produkt co ma mało kcl i mało węgli i tylko jego jedz. albo jest jeszcze taka mozliwość, zebyś jadła samo mięso... chudnie się jak na głodówce.. bo w ogole węglowodanów nie dostarczasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz np na śniadanie... białko z jajka na obiad ugotuj sobie kalafiorka? na kolacje te ogórki no i ćwicz z 3h dziennie to powinno się udac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×