Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

DO f.- Skakałam 20 minut dziennie przez 2 tyg:D a teraz mi sie nie chce - dzieki ze mi przypomniałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie kolezanka Z KLASY wrobiła :o ja pier****ole! podała mi stronke gdzie się imie podaje swoje i kolesia z który Ci sie podoba i wychodzi jakie tam macie szanse czy coś. taki netowy bajerek, ja wpisałam imie kolegi Z KLASY i mi wyskoczyło ze dałam sie wrobić i ze to wszystko teraz idzie do tej mojej koleżanki Z KLASY na meila!! 😭 no i co teraz?????????? ale idiotka ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie tylko jeden chlopak musi miec tak na imie:) zawsze sie mozna jakos wytlumaczyc , a najlepiej to wogole sie nie tmuaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....nie przejmuj sie teraz to juz tylko zrób \"dobrą minę do złej gry\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fak! jeszcze raz ślę :P moze zapomniałam? :o no w sumie.. piotrek nie jeden po tej planecie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie do Was przylaczyc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak, wzrostu mam 155 cm a waga hmm jakis czas temu bylo 46 kg, pozniej waga wahala sie miedzy 46-48 a ostatnimi czasy w ogole sie nie kontrolowalam i jadlam pelno chipsow itp. no i stanelam na wadze a tu 52!!! w sumie jak jestem w ubraniu to nie widac tego po mnie i wszyscy mi mowia, ze z czego ja sie niby chce odchudzac i ze nawet powinnam troszke przytyc, ale ja sie zle czuje i widze ze zaczynam obrastac tluszczykiem :o wiem, ze nie jestem straszny tluscioch ;) ale tak dla swojej satysfakcji chcialabym zejsc tak do 46 kg. od soboty odchudzam sie w sensie: zero slodyczy (ew. w niedziele batonik lub lod lub cos innego :D ), jesc 4-5 razy dziennie, ale malo i zdrowo, no i cwicze - krece hula- hop, brzuszki i ok. 30 minut na rowerku :) dzis stanelam na wadze i bylo juz 50 :) pieknie poszlo, oby tak dalej :D to jak, jestem przyjeta? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jak zaopatrze sie w skakanke to tez dojdzie do cwiczen :) ja bym chciala schudnac nie tyle na wadze, co zeby widziec efekty :) ubralam wczoraj moje ulubione dzinsy i cholera byly tak ciasne ze szok :o i postanowilam ze bede sie odchudzac poki nie beda lezaly tak jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec witamy w naszym gronie:) hehe ja olsnienia dostalam jak chcialam sie ubrac na egzamin, zakladam spodnie chce sie zapiac a tu nie da rady:( ciekawe czy teraz bym sie w nich zapiela, chyba i tak nie skoro tyle waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu wczesniej tego nie widzimy, dopiero jak sie nie miescimy w ubrania ;) te moje dzinsy od poczatku nie byly luzne, ale teraz beda :D kurcze chcialabym jak najszybciej to stracic, bo niecierpliwa jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli niechce sie miec jojo to chyba trzeba uzbroic sie w cierpliwosc:( a gdzie sie podziala Martyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one chyba nadal uwazaja ze sa grube:/ jejciu nie wyobrazam sobie jak mozna zaglodzic sie na smierc. ale cos mnie zawsze zastanawialo, dzieci z etiopi sa wyglodniale i maja takie wystajace brzuszki:( to dlaczego u anorektyczek tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dzieci z etiopi jedza jednak cos czasem np ziemniaki i duzo weglowodanowych rzeczy dlatego im brzychy wystaja a anorekltyczki nie jedza albo nic albo lkisc salaty czy marchewke a z tego raczej brzuch nie jest wydety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze w Stanach są knajpy dla anorektyczek gdzie mozna zamówic lisc sałaty... Teraz troche nie na temat, Martyna albo kapka któras pisała ze ma kolczyk w pępku-chciałam zapytac ile sie goił po przekłuciu, bo z moim ostatnio jakies problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe w stanach to prawie same tlusciowchy sa;) ale prawie robi roznice. wogole to jest chore jak mozna tak sie oszpecic:( i przykre, a najgorsze jest to ze czasami to \"nasi mezczyzni\" wpedzaja w taki stan. nawet na zdrowie i uroda byl temat tyczacy sie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu ...to ja chyba mam sie fajnie.Ja bym olała faceta który by mi mowił ze jestem gruba no chyba ze on by był idealny a ja naprawde zaniedbana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×