Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

o widze nowe osob 🌻 [skonczyłam ćwiczyć .. wziełam prysznic(ciepły, zimny. peeling kawowy, balsam i masaż ) czuje sie swietnie:D milutka18 :) 7kg dasz rade do września .. :D ja tez chce tyle zrzucic ;) ... wystarczy , że zrezygnujesz ze słodyczy , kolacja 16/17 ... i 30-60 min ćwiczeń dziennie a jesli nie lubisz ćwiczyć to 8abs .. :) powinno wystarczyć ... 3-5 posiłków dziennie ... :) 1000 kcal dziennie bedzie idealne czyli 7tygodni ... = 7kg :D ... a jesli Twój chłopak chce żebyś schudła to powinien Ci zapewnić wspolny sport np rower :P ... i nie kusić jedzeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....zjadłam jajecznice z kiełbaską!!!! dzis mam potworną handrę. Witam nowe osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam nowe osoby :) 🖐️🌻 hej, ja brałam tą sól gorzką, ale ona przeczyszcza :( przeczyszczać się nie chce. ale moze mam złe informacje, naprawdę mozna na niej schudnąć??? u mnie w warszawie jest w każdej aptece. milutka18 jak chcesz biegać to wspaniale! napewno pomoże i boczki znikną :) polecam 6 weidera, po tym ma się brzuszek jak marzeni :D jedz płatki nestle fitness, albo otręby, i nie jedz kolacji i staraj się ogolnie jeść niskokalorycznie, jakieś sałatki itp. no i wazne zeby jeść 5 posiłków dziennie co 3h, to bardzo podkręca metabolizm i chudnie się szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam takie pytanko. wstaje koło 8:00 i jem śniadanie, potem jem o 11 potem o 14 i kolacje o 17 powinno się własnie jeść 5 posiłków, ja jem 4 bo wypadałaby mi kolacja o 20, a to chyba za poźno??? obecnie kłądłam się spać koło 1:00 ale niebawem wyjezdzam i będę chodzić spać koło 22 i nie wiem czy dodać tą kolacje czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym.. no to ja tez nie dodam. będę jadła 4 posiłki. trudno. teraz czuje się taka lekka, wcale mi się nie chce jeść :D ja niedawno, w ogole jak się odchudzałam to straaasznie źle i nie polecam, to była wręcz męka :o nie jadłam do godziny 16 potem mega obiad, potem znów starałam się nie jeść na wieczór, albo jadłam tylko na wieczór, czasami cały dzien nic. albo do godziny 14 tylko jadałam. ciągle głodna byłam i czasami miałam nazwijmy to ataki, ale nie jak u bulimiczki 5000 kcl ale potrafiłam zjeść z 3 kanapki, poprawić sałatką, ciastem i jeszcze wafelki :o oczywiście nie było to często, czułam po sobie ze chudłam, w koncu schudłam te 30 kg, ale to była męka!!!! a teraz? te 5 posiłków dziennie to błogosławienstwo! chyba juz mi się unormował poziom cukru we krwi :D i jest fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam jeszcze ze 1 albo 2 kiwi dziennie jak się je po jakimś czasie w ogole się nie ma ochoty na słodycze! wypróbuje i napisze czy to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co : ja nie jadłam śniadań :O ... i jak przychodziłam ze szkoły to jadam dużo wszystkiego ... i czasami bez kolacji ... wiem ... ja tez sie zle czułam ale od wrzesnia koniec z takim życiem ... 5 posiłków dziennie a nie 1 ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będzie szkoła to będzie cięzko :o śniadanie o 7:00 w szkole coś o 11:25 w domku obiadek dopiero o 15:00 hym... i kolacja przypada na18 nie no w sumie okey!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już się nie mogę doczekać kiedy schudnę i zaczne sobie dodawać te kcl i będę mogła jeść 2 tyś.. to daje takie możliwość :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co szybko?? no napewno kiedyś tam będę jadła więcej :o nie będe na 1000 kcl do konca zycia :o never!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko postaram sie jesc 5 posilkow dziennie ale co do tej 6 weidera to patrzylam juz wczesniej ale mysle ze to jest za duze tempo cwiczen i poprostu nie dam rady dotrwac do konca.A probowalas juz kiedys???ja nie jestem wysportowana ani nic wiec nie wiem czy dam rade:-( jakby nie bylo to jest kilka dni cwiczen pod rzad i szybko dochodza nowe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Milutka 18, Wiesz, ja też zaczynam się odchudzać ze względu na chłopaka i też przytyłam z powodu tabletek anty. Tylko, że u mnie to nie było 7 kilo. W jeden rok z 55 kilo waga podskoczyła mi do 72 :( Rozumiem mojego chłopaka, że chce zebym schudła- kiedy mnie poznał, byłam niezłą laską, teraz wyglądam jak wieloryb ;) No ale razem z wami na pewno dam radę schudnąć i tobie Milutka, radzę odwiedzać to forum jak najczęściej, bo dziewczyny potrafią zmotywować :) A jeśli chodzi o 6 Weidera, to ja też próbowałam zacząć te ćwiczenia i okazały się dla mnie za ciężkie- po drugie połowy z nich nie rozumiałam do końca, więc zrezygnowałam. Później natknęłam się na 8 min ABS, zresztą któraś z dziewczyn polecała- i uważam, że są świetne. Trwają tylko 8 minut, a efekty są świetne. Polecam. I pozdrawiam wszystkie. Trzymajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka, 8 minut abs tez są dosc trudne dla osób bez kondycji takze nie przeraz sie i najwyzej rób mnie powtórzen.Ja tak robiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzuszka to ja nie dawałam rady 8 min abs :o za to ta 6w przeciez jest dla zwykłych ludzi i jest tak specjalnie ustawiona ze spokojnie mozna dac rade, zresztą po tygodniu ma się tak mocny brzuch ze mozna góry przenoscić. jako ze próbowałam i abs na brzuch jak i 6w zrobiłam całą-zdecydowanie lepsze efekty są po 6w pozbyłam się fałdy pod pępkiem :D mam małe kaloryferki i brzuch duzo twardszy i szczuplejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie ten szpecący rozstęp pod pępkiem :( dawno ubierałabym krótkie bluzeczki mimo ze waze 60kg na 165 cm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz waze 58kg ale wtedy jak wazyłam 60 i skonczyłam tą 6weidera to mogłabym nosic spokojnie króciutkie bluzki a nawet chyba więcej wazyłam z 63 kg... bo to ponad miesiac temu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny :) Ja sobie właśnie śledzę forum diety i już któryś raz z rzędu trafiłam na wpis o zupie kapuścianej. Może któraś z was ma jakieś pojęcie jak ją przygotować? Robiłabym sobie ją co jakiś czas na obiadek. Tylko proszę o bardzo prosty opis procesu przygotowania, krok po kroku, tak na chłopski rozum, bo mistzrynią kuchni nie jestem ;) Z góry dziękuję :) Kolejny dzień diety mija mi bardzo dobrze. Czuję się lżejsza i mam mnóstwo energii :) Do kapki- długo ćwiczyłaś 8 ABS i często? Ona nie likwiduje oponki? Bo z górnymi partiami brzucha, to u mnie jest ok, gorzej jeśli chodzi właśnie o fałdkę pod pępkiem i boczki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubie tej kapuscianej ;) popijam sobie wode z lodem i cytrynką ... mniam ...:D .. zrobiłam zapas chlebka [nie kupiłam tego Justy :( - nie było ] ale mam 40 kawałków innego chleba ;) ciekawe na jak długo mi wystarczy ....bede sie starała jesc jak najmniej weglowodanów .... ale co ja moge jeść ... macie jakieś propzycje na proste dania bez weglowodanów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to coś dla ciebie Martynko, bo niestety nie znam sie na węglowodanach i tym podobnych ;) Ale na innym topicu znalazłam linka. Potrawa wygląda zachęcająco, jeszcze jej nie wypróbowałam ale chyba dzis to zrobię :) Podaję, może komuś się przyda. Chyba zjem sobie to dziś na podwieczorek. http://www.kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt.php?id_o=246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oponke pod pępkiem najlepsza 6w. abs na brzuch troche poprawiło.. ale? i tak nie zadowolająco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest to 8 abw czy jakos tam???? pierwsze slysze o tym, napiszcie co to sa za cwiczenia. z gory dzieki!!:-)ja zaczne chyba diete od nastepnego tygodnia narazie przygotowuje sie psychicznie :-D hihi..... pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×