Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miodowa muszka

*Sprawdzone i zdrowe sposoby na schudnięcie*

Polecane posty

sluchajcie jeszcze jedno pytanko do dziewczyn ktore robily 6 weidera: jezeli chodzi o serie to jak je robilyscie?(cwiczenia od 1 do 6 i tak 3 razy czy kazde cwiczenie 3 razy i dopiero przechodzilyscie do nastepnego i tez 3 razy itd???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abs to są takie ćiczenia trwające 8 min jedno, jest ich kilka na: ręce brzuch pośladki nogi rozciągające trzeba je sobie sciagnąć z internetu, tutaj na forum jest pełno linków, ja niestety już nie mam :/ a co do 6w to kazde ćwiczenie razy sześć to jest jedna seria. to co się robi w pierwszym dniu w drugim trzeba zrobić identycznie tyle ze odpocząć 1 min i zrobić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze a propos 6 weidera- to zawsze mnie nurtowało: jeśli ćwiczenie polega na tym by robić skłony naprzemiennie- raz do jednej, raz do drugiej nogi, to czy sumujemy to i wychodzi nam 6 skłonów? Czy 6 musi być zrobione do 1 nogi, czyli w sumie 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dzieki, moze sprobuje jeszcze dzis:-)zobacze jak bede miala sil bo nozki troche bola po wczorajszym rowerq:-D a macie moze inne przepisy no wiecie\"malokaloryczne\" ???hihi pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! byłam na noc u kolezanki i zrobiłysmy pyszną sałatke ,nie jest bardzo mało kaloryczna bo ma majonez ale jest PYSZNA: MAKARON LUBELLA FIT GROSZEK-puszka KUKURYDZA-puszka TUNCZYK-puszka majenez wymieszany ze smietaną(zeby było mniej kalorycznie) PYCHA!!!!!!!!!!!!!!:) I bardzo długo nie czuc głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny załamałam się!! Rano weszłam na wagę i myślałam, że chociaż troszkę się obniży. W końcu już kilka dni się odchudzam, ćwiczę, piję wodę. Wieczorem staram się nie jeść żadnych posiłków, tak po 18. Kiedyś zeszłoby mi chociaż z kilogram. A tu nic :( Każdy mówi, że na początku waga się obniża, a dopiero później w miejscu stoi. Jestem akurat po okresie, więc też powinno ze mnie zejść trochę kilo. A tu nic :( Może coś nie tak z moim metabolizmem. A buuuu ;( A wy po jakim czasie odkryłyście pierwsze efekty? Wszystko przez te piep...one pigułki i po co ja je zaczynałam brać. Od roku już nie biorę a waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Prettybubble ..... nie martw sie ... poczekaj troche ..... i zważ sie dopiero za jakies 2 tyg ...na pewno schudniesz , wystarczy dużo cierpliwości ;) a może dorzuć wiecej ćwiczeń ? Własnie zjadłam jogurt z otrebami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martynko :) Nie mam zamiaru rzucać mojej diety i masz rację chyba nie ma sensu codziennie się ważyć. Następnym razem zważę się za tydzień. Co do tych ćwiczeń- to i tak ledwo udaje mi się zrobić 8 ABS i przedtem jakąś półgodzinną rozgrzewkę, bo jest taki upał, że leje się ze mnie. No ale możę pomyślę nad rozszerzeniem treningu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jem tylko 3 posiłki dziennie :O nie moge wiecej ... zjadłam obiad ... własnie za 3 i poł godz kolacja .. i nie mam zamiaru jeść o 20 kolacji a może ustalimy sobie date wspolnego ważenia tak co tydzień w niedziele np ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za i może przy okazji będziemy się też mierzyć :) Tylko najpierw któraś mi wytłumaczy gdzie trzeba się miarką oplatać ;) Bo ja np nie wiem gdzie mierzyć się w talii- zaraz nad biodrami? Czy w najszczuplejszym miejscu? No nie wiem :P No ale to w niedziele dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna144
dziewczyny która z was stosowała jakies tabletki odchudzajace tanie i przynoszace efekty?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prettybubble ,nie martw sie mnie tez nic nie spadło wczoraj sie wazyłam i tylko 1 kg od 2 tyg ale fakt ze ja czesto jem np:snickresa albo lody no i chlebek (bardzo juz ograniczyłam ale wczoraj u kolezanki całą kajzerkę z serem żółtym ...) kurcze jakos nie mogę sie wziąsc za odchudzanie pełną parą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Justy :) Jeśli o mnie chodzi, to chlebek aż tak mnie nie kusi- odkąd zaczęlam się odchudzać jadę tylko na wasie, a i tego nie dużo- na śniadanie zazwyczaj płatki fit z mlekiem, na obiad jakieś warzywka, także tylko wieczorem i to też nie zawsze, waskę. Za to żółty serek jest moją zmorą. Dziś zgrzeszyłam i zjadłam dwa plasterki. A no i szukam wciąż piwa LITE, ale nigdzie tego jeszcze dostać nie można :( I tak się dziwię, że tak długo bez piwa wytrzymuję, bo ja to chyba alkoholiczką byłam wcześniej ;) W sobotę wypiłam dwa niecałe kieliszki winka wytrawnego, ale to chyba akurat nie jest zbyt kaloryczne :D A batonik od czasu do czasu to też nie jest chyba tragedia ;) Może zamiast Snikersa, kup sobie np batonika Corny :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie a co myślicie o tabletkach odchudzajacych??? nie to zeby isc na latwizne ale mysle ze wraz z dieta moga byc niezle efekty a wy??? W sumie to nie probowalam ale jesli znacie jakies dobre i niedrogie to moze sprobuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie zależy mi tak bardzo , zeby sie truć .... i nie w tym wieku ... może w przyszłości ale teraz nie !!! ;) .... ale to Twój wybór , może lepiej herbatki , tak raz w tygodniu [ja pije taką z vitaxu ale sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tabletkach niszczy sie wątroba,ja nie mam nadwagi wiec tabletek sie nie bede chwytac szczególnie ze czytałam ze jak sie odstawi to wszystko wraca.Są takie tabletki\"ocetjabłkowy\" ,w aptece moja kumpela usłyszala ze jezeli ma kogos w rodzinie kto chorował na raka to nie moze tego brac bo moze zachorowac na nowotwór wiec uwazajcie z tabletkami-zawsze szkodzą!!!!!!!one są dla naprawde otyłych ludzi. Prettybubble, Ty byłes uzalezniona ad piwka a ja niestety od czekolady:P od dziecka zamiast obiadu wolałam zjesc duzo słodyczy.Kiedys kupiłam błonnik ( w tabletkch) i dalej miałam ochotę na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciemną blondynką z jasnym balejażem :P mam zielono-niebieskie oczy ,wogóle ładna jestem tylko ta waga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa nie miałam czasu przeczytac!! :o papapapap rzegnam!!! was wyjezdzam!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam duże piwne oczy , włosy ... trudno okreslić ;) jasny brąz ... , dosyć ciemna karnacja ... gdybym wreszcie schudła i ogólnie wyładniała to by było oki ;) a tak ... długa droga ... do celu ;) ... ale nie poddam sie . Justy - ja jestem grubsza od Ciebie ... niby waże mniej ale mam wiecej zm .. :O niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze chciałam miec piwne oczka:) i brazowe włosy..hheh ale nie bedę narzekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie mierzy biodra??? pod tzw oponką (tam gdzie wystają kosci miedniczne) czy mierzy sie tak jakby razem z pupą??? ja nigdy tego nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff skonczyłam ćwiczyć ... wziełam prysznic ... :D i teraz odpoczywam ;) [przez godzine tanczyłam , 8abs na posladki i jeszcze te cwiczenia na biodra ] ... wszystko mnie boli ;) hehe ... ale to dobrze ... Justy ja mierze biodra razem z tyłkiem ;) i to mój najwiekszy problem ... :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to ja azem z tyłkem mam 95 a nie 90tak jak myslalam:phahahaha własnie cos mi nie grało bo przeciez nie mam bioder jak modelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!:D Zjadłam na snadanie grajfruta... potem wasa z twarozkiem:) mniam juz sie nie mogę doczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kolczyk w pępku, ale już od dwóch lat nie pokazuję go światu z wiadomo jakich powodów :P Jeśli chodzi o wygląd to przed przytyciem byłam całkiem niezła laska ;) ( hihi nie ma to jak skromność )Ale cóż...teraz trzeba walczyć by było tak z powrotem. Mam brązowe włosy, zielone oczy i co więcej... i tak pewnie nic wam to nie mówi ;) Dziś nie wytrzymałam i wlazłam na wagę- i w sumie dobrze bo okazało się, że już jeden kilogram zleciał, huraaa. A muszę powiedzieć, że już od kilku lat nie zeszłam poniżej 70 kilo, zawze wazyłam od 70 do 72. Także pierwszy mały sukces. Następny raz zważę się dopiero w niedzielę :) Niestety w sobotę idę na weselicho, mam nadzieję, że nie objem się jak prosiak. Jeśli chodzi o piwo- to od jakiegoś czasu popijam karmi, ale nie wiem czy wierzyć etykietce. Podobno w 100 ml ma 50 kcal, czyli jeśli piwo ma 400 ml to zawiera 200 kcal, to wcale niedużo. Co wy o tym sądzicie? Czy nie pić tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pić to w małych ilościach ... ;) ale lepiej daj sonie z tym spokój ;) ale 1x w tygodniu nie zaszkodzi ... :) Ja jestem po sniadaniu i biore sie za sprzątanie ;) miłego dnia :D ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja idę poćwiczyć na gazeli :) Tak ze dwie godzinki przed tv, też życzę miłego dnia, trzymajcie się, poźniej was odwiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×