Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość no to i ja się dopiszę
a co mi tam:) Mam 21 lat i nie chcę uprawiać seksu, chociaz mam z kim i w ogóle, ale... boje się:o Głupia jestem. Ale mam taką schize ciąży, że bez tabletek anty i kondomów i kurde sztormiaka i bujania się w odzdzielnych kajutach to nici z tego:o Kiedyś tylko dotknęłam siusiaka mojego chłopaka, po 1,5 roku chodzenia:o Musiałąm go zostawić dla jego własnego dobra, żeby się nie musiał męczyć z takim popaprańcem, chociaż bardzo go kocham:( Ale on też jeszcze prawiczek, więc nie mogę go męczyć i zmuszać do czekania... Chociaz on raczej kogos innego nie szuka, nawet teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorzy po prostu sie
nie nadają do seksu i nie warto robić tego na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chłopaka ale nigdy jeszcze nie uprawiałam seksu. NA razie nie spieszy mi się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 lat
bo jestem nieśmiały i boje sie niepowodzenia i to mnie hamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa**
24 lata i raczej nigdy nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka lat 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli calkiem sporo osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to roznica
spal nie spal, jak ktos ma problem niech sobie idzie do agencji jak mu zle, ja nie spalem jeszcze a mam 31 lat i co tu deliberowac, jak uznam, ze juz nie doczekam sie odpowiedniej dziewczyny to pojde do agencji. czy to zle byc prawiczkiem? wspaniale nim byc dziewczyny to doceniaja bardzo ale to bardzo nie mozna sie od nich opedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz chyba wyjatkowe
szczescie do tych dziewczyn albo mowiac bardzo perfidnie po prostu chca cie wykorzystac - rodzaj atrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 letnia kobieta dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat dziewica
i dumna z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76 lat prawiczek
babka nie chce dawac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 lata - M - nigdy ...
... nie uprawiałem seksu i nie miałem dziewczyny, a całowałem dziewczynę tylko 2 razy: za każdym razem w policzek, z czego raz po pijaku. Moje życie seksualne ogranicza się do walenia pod jpg, wmv, avi i inne mpg-i. No, ale ja jestem z f=23 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze kto jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K26
Seksu jeszcze nie zaznałem - staram się, ale raczej prędko się to nie zmieni :( Ale udało mi się raz pocałować dziewczynę (w usta) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20 lat
i jestem dziewicą... raz się calowałam z jednym kolesiem na imprezie..... było strasznie bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nie uprawial i nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny_chłopak
Każy pisze, że nie uprawiał seksu bądź nie miał dziewczyny. ok. Ale powiedzcie co jest tym spowodowane, że jesteście sami? Że do tej pory nie znalezliscie dziewczyny/chlopaka? Jesli ktos tylko czeka to wiadomo , że nikogo nie znajdzie... mysle ze trzeba sie otrząsnąć, przejsc tu i tam, powychodzic wieczorkami a nie siedziec np. w domu i użalać sie nad sobą. Ludzie troche pewnosci siebie! Do chłopaków: piszecie , że jesteście niesmiali. I ze wstydzicie sie zagadc lub zaczepic na ulicy lub gdzie kolwiek indziej, ale dziewczyny też często bywają nieśmiałe i w większości marzą o tym, żeby ktoś je zaczepił, a potem, żeby ta znajomość rozwinęła się w coś poważniejszego. powodzenia :-) a ja mam 19 i seksu tez nie uprawialem, ale kontakt z dziwczynami mam raczej dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 kilka razy 5 lat temu
od tamtej pory niestety nic. Na brak powodzenie nie moge narzekać, ale od tamtej pory nie spotkałam faceta z którym mogło by coś być, chociaż tęskinie za seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne wychodzenie wieczorami
mi moze byc BARDZO NIEBEZPIECZNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londoner
27 on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze bardz
www.rewolucja24.com tutaj macie anonse samych prawiczków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tu macie recepte na swoje kł
Adam Lange, Robert Finger - Tajemnice Uwodzenia (wersja PDF) http://www.4shared.com/file/15608314/c0b52dbf/Lange_Adam_-_Tajemnice_uwodzenia.html Adam Lange - Podryw na Podsłuchu (wersja PDF) http://www.4shared.com/file/18011397/668312ea/Adam_Lange_-_Podryw_na_Poduchu__PDF_.html http://www.keepmyfile.com/download/d83c261666518 PSYCHOLOGIA PODRYWU - najlepsze podręczniki http://www.keepmyfile.com/download/ff98541666519 MANIPULACJA - 11 najlepszych książek - psychologia wywieranie wpływu perswazja marketing http://www.keepmyfile.com/download/82a8221666522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektorych po prostu zycie w
związkach nie interesuje !!!!!!! a sex moze byc niebezpieczny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze i ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hustawa
ja , mam 20 lat ale jak zaczalem studiowac to niedlugo na bank natrafie na jakies fajne rozpalone studentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×