Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość ehhh1900
lol myślalem że tylko ja jestem taki niekumaty.. ale nie moja wina.. jak mi sie któraś nie podoba to do niej na zawyram taki mam charakter...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat on
tez bym nie mogl sie przespac z kims do kogo nic nie czuje.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh1900
jak mi sie jakaś nie podoba, nie jest w moim guscie to odpada.. a jak ja juz chce do jakies to dostaje kosza.. wiec ehh ten pierwszy raz chciałbym z jakąś fajną panną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketjow
a dlaczego wy nic z nikim ten tego? takie z was straszydła czy poprostu nie chcecie ? większość skoro pisze że nawet dziewczyny nie mają to chyba są pasztety? albo są nieśmiali. ja podobno też jestem niezłe ciasteczko( wiele dziewczyn się za mna ogląda i spogląda ukradkiem) z 4 to w tym roku chciały chodzić ze mną nawet ale ja nie czułem zbyt do nich mięty więc po co miałem z nimi chodzic? jeszcze potem serce łamać? podoba mi się jedna dziewczyna i widzę że czasami patrzy na mnie mimochodem jednak cykam się do niej podejść i zagadać bo na niej mi naprawde zależy. z innymi laskami moge gadać normalnie i żartować ( z tymi które mi się mniej podobają ) a z nią ? nieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh1900
ehh tez mialem ten problem że ze wszystkimi innymi gadalem na spokoj i zartowalem a z nią nie.. bo nie chcialem nic spierdolic wiec wyszedlem na debila.. ;/ Niewiem czemu panny niemam może jestem brzydki a może nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agg85
No ja mam 23 i spałam z dwoma ale jak miałam 20 lat z czego z jednym tak bardzo przelotnie (wakacje) a z drugim tez po 3 miesiacach sie skonczylo;( w LO pare razy miłość francuska z chłopakiem teraz żałuje ze nie wiecej.. i tak od 3 lat nic a nic czy jestem nienormalna? Dodam ze wcale mi tego nie brakuje ale wkurzaja mnie znajomi ktorzy sie dziwia i byłe "najlepsze" kolezanki ktore nie zapraszaja mnie na imprezy bo boja sie ze mam chrapke na ich chlopaków a to nieprawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fecet
Ja mam 24 lata i nigdy nie uprawiałem sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on18
ja mam 18 i tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja wam wszystkim sprolczuje :D:D matko, jak mozna miec prawie 30 lat i byc dziewica?! :/ swoja droga to jestem ciekawa czy to koscioł czy moze cos jeszcze innego wpływa na to, ze niektozy nadal uwazaja sex za cos wielkiego, niecodziennego, złego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla J.
20 lat i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfu
26lat i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkfu
Za coś niecodziennego, złego-nie, ale wielkiego, swiętego i dobrego-tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat on
tylko nieśmiały oral -O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cienias
Witam !!!! Mam 23 lata. Nie uprawiałem jeszcze seksu. Mam małego. I wiecie co mam w dupie to co inni mówią na mój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam Jej
Siema szukam jakiejs dziewczyny co porozmawia na temat sexu to jak jest jakas to chcial bym zeby napisaly do mnia na gadu-gadu poniewaz zawsze ciekawilo mnie co dziewczyny robia z kolezankami :] 5516806 moje gadu-gadu moge zamienic sie nawet fotkami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko Gość
mam 23 lata, nadal nic :( a dziewczyny dzwonią i chcą sie umawiac. Ale ja sie boje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paw 22
Zrobilem to w te wakacje,strasznie sie balem ale bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EA Trax
a ja jutro mam sex pierwszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat
i jeszcze nic... załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat
Ja mam 25 lat i nigdy nie uprawiałem seksu, strasznie mnie to zżera od środka, gdyż chciałbym po prostu chociaż poznać smak seksu, a tymbardziej że mam na niego bardzo dużą ochotę. Wiem że przez kilka najbliższych lat też tego nie zrobię, więc i tak już straciłem najlepsze lata. Zżera mnie strasznie ta ciekawość tego czym jest seks, jak smakuje, ale cóż mi w życiu seks nie jest pisany jak widać, mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el presidente
29 lat. Nadal posucha na te sprawy. Nie przejmuje sie jednak- a opinie środowiska (brak dziewczyny itd) mam daleko w doopie. Dlaczego tak długo bez seksu? A chlera wie, tak sie jakoś złożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat
Uwierz mi Aguś, że mimo iż wydaje Ci się to dziwne, że moge przypuszczać że przez dokładnie 2-3 lata seksu nie będę uprawiał, to w moim przypadku naprawdę to ma podstawy, takie myślenie, i jestem na 99% przekonany że przez najbliższe 2-3 lata tak będzie. Więc jeśli już to tak w wieku 28 lat najwcześniej, ale może być i tak że wtedy już się załamię pod tym względem i przestane dbać o to by poznać ten smak więc już sobie odpuszczę i nie będę tego robił. A szkoda, bo jak pisałem zżera mnie to co niekoniecznie dobrze o mnie świadczy ale tak jest. Wiem że mam ogromny temperament, ale coż, nie wszystko jest dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja... sporo nas tu.Myślałem że jestem jakimś ewenementem. Mam już 24 lata i nigdy nie miałem dziewczyny.Raz uprawiałem sex ale z prostytutką w burdelu.Poszedłem tam w wieku 21 lat z ciekawosci jak to jest ale i też z tego że wstydziłem sie tego ze nigdy tego nie robiłem,moji koledzy z dziewczynami a ja zawsze sam jak palec dołowało mnie to,wiec poszedłem do burdelu. Kobieta z którą to robiłem była spoko,miła ,rozmowna. starałem sie aby mi stał ale wciąż mi opadał,po 50 min doszedłem do orgazmu ktory jak cały ten sex był zimny.Powiedziałem sobie ze juz nie bede uprawiał sexu z przypadkową osobą. nie jestem jakimś pasztetem ani też plejbojem. jestem normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_11_lat
ja tez jeszcze nie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaksexy
Prawie 27 i nigdy nawet nie całowałem się, na razie nie widać, żeby to się poprawiło, bo ostatni raz to spotkanie z jakaś dziewczyną miałem ponad rok temu. Niby wszystko wiem jak dać się poderwać, ale wiedzieć nie znaczy umieć. Wiem, że mam duże potrzeby i wiem, że wiele dziewczyn wspominałoby ze mną seks jako coś wspaniałego...ale poczekamy...zobaczymy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nast
ja mam 16 lat tez mnie ciągnie mialem okazje ale nie mialem gumek wiec wolałem nie ryzykować...mądrze zrobilem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×