Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość Shanghai
Boże, doprawdy nie pojmuję jak wy tak możecie(?). Do 20 to rozumiem, ale 26, 31(!), 40(!!!!!!!!!!!!!!!) to woła o pomstę do nieba! I to facet? Naprawdę nie chce mi się w to wierzyć, zawsze mi się wydawało, że im (facetom) tylko 1 w głowie i tym tylko żyją. No cóż, gratuluję, więc wstrzemięźliwości, bo ja tym pochwalić się nie mogę. Ale dziwi mnie jedna rzecz a mianowicie, to ze niektórzy z was nawet nie odczuwają jakiejś potrzeby zaznania seksu choćby raz w życiu czy ze zwyklej, ludzkiej i czystej ciekawości. Jeśli sie wam nie spodoba przecież nie musicie go uprawiać, ale powiem wam jedno: tak naprawdę bez seksu nie ma prawdziwego związku, bo prędzej czy później musi do tego dojść, jeśli nie ma seksu w związku, przez dłuższy czas, to znak ze coś jest nie tak. Jeśli chodzi o mnie to mam jeszcze nieskończone 19 lat powiem wam że seks w tym wieku to teraz nic niezwykłego i nikogo to nie dziwi. Nie wiem jak możecie się pohamować, zwłaszcza osoby atrakcyjne, bez większych kompleksów czy odchyleń, a znam takie. Pamiętajcie, seks to 1 z celów życia więc zrealizujcie się jeszcze przed 30, ewentualnie przed 40 czy 50. Pozdrawiam i życzę jak najwięcej seksu w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
19-never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkowe zawsze są
NAPALENI !!! shangi - poczekaj az sklonczyc te 20 pare - 25 lat i zobaczysz ze przestenie ci na tym zalezec - nawetjesli jeszcze tego nie zrobisz to z czasem bedziesz miec coraz mniejsza ochote... HORMONY po prostu szaleje w Twoim wieku - jesli nad nimi zapanujesz to po sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 28
Nic, zero, nawet pocałunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 27 tak samo jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 i jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymcio
Ja jestem jeszcze prawiczkiem, ale mam 17 lat, czyli to jeszcze nie tragedia, że ja jeszcze nigdy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aseksualny
mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarancja
19 lat. Dziewica i dobrze mi z tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja poradzę że samej mi naj
ja mam 20 i nie mialam nigdy chłopaka. tylko kilka przelotnych znajomści... ale bez seksu. do stałych związków się nie nadaję (zresztą podobam sie tylko tym, ktorzy mi sie nie podobają - paradoks), a puszczć się z pierwszym lepszym nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 16nastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pathfinder
Temat jest niestety żałosny, ale jak najbardziej prawdziwy! Ja też doczekałem się już 26-ciu wiosen i jak dotąd nigdy nie miałem dziewczyny. O seksie nawet nie wspomnę. Wierzcie mi, tak bardzo chciałbym mieć dziewczynę, z którą spędzałbym każdy wolny czas, problem w tym, że jestem STRASZNIE nie śmiały i nie potrafię się na to zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.facet
28 i kompletne zero seksu.To doprowadza mnie do niewyobrazalnej rozpaczy; zycie moje jest z tego powodu koszmarem z ktorego nie potrafie sie obudzic.Tylko raz w zyciu mialem dziewczyne (2 lata temu)ale tylko przez 3 miesiace w czasie ktorych spotkalismy sie tylko 3 razy i oprocz calowania sie i dotykania co nie co, nie bylo nic.Moja macocha bila mnie,bezustannie krytykowala bez powodu i nie kochala mnie wogole i dlatego teraz boje sie dziewczyn,uwazam sie za nic nie wartego i boje sie,ze nie sprostalbym zadaniu(gdybym mial uprawiac sex)tylko dlatego,ze ona(macocha)bezustannie mowila mi ,ze wszystko robie zle,nie tak wiec w mojej podswiadomosci czuje lek ,ze potencjalna dziewczyna tez by mnie tak krytykowala,ze robie"to"zle.Najgorsze(paradoksalnie)jest to,ze jestem bardzo atrakcyjny,bo dziewczyny bardzo czesto daja mi znac "co im chodzi po glowie" w zwiazku z moim wygladem a ja czuje sie zupelnie bezsilny,zrozpaczony bo nie mam zielonego pojecia jak "zagadac" skoro wew. czuje sie zupelnie bezwartosciowy i uwazam,ze "nie mam ci nic do zaoferowania".Wiem obiektywnie,ze to nie prawda ,ze jestem nikim czy,ze nie mam dziewczynom nic do zaoferowania ale niestety to nie pomaga,podswiadomosc jest silniejsza.Kiedys bardzo mnie cieszylo,ze tak bardzo podobam sie dziewczynom,ze wciaz mnie podrywaja,a czasami nawet gwizdza za mna na uliczy czy krzycza od "pieknych"itp. bo myslalem,ze dzieki temu wreszcie uda mi sie miec dziewczyne ale teraz juz mnie to nie bawi bo widze ,ze z tego ogromnego podobania sie i tak nic nie ma.Pomozcie bo umre bez sexu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaroslaw...
ja też nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka 18
Ja tez nie, choc jestem dobrej mysli :) Zawsze kogos nowego mozna poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadonis
ludzie trzeba sie przełamać, nie ma innej drogi do sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo nas
prawie 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzia na juzia
dołączam sie, niestety :O mam 21 lat (dziewczyna) i nigdy z nikim nic, zupelnie nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat mam...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekez
he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacsit
24 lata i zero seksu... ale jak miałem to robić jak nigdy nie miałem dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrętka.
Wpisałam się tu w wakacje zeszłego roku i od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Płakać mi się chce dzisiaj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajnie.....
ja nie uprawialam nigdy seksu mam lat 17 i nigdy nie mialam chlopaka(czyli calowac tez sie nie calowalam nigdy)-jednym slowem czysta jak łza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misa.....
17 lat ,, rok z 21 letnim chlopakiem i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh1900
a ja jestem nieszczęsliwym 19-letnim chłopakiem i nigdy nie mialem dziewczyny nawet sie nie całowałem.... cos ze mną nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 i dalszy brak perspektyw
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat on
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×