Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjkl

kto nigdy nie uprawial seksu i ile ma lat ?

Polecane posty

Gość Marax
ZAWSZE z gumą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
mam 20 lat, nie mialam jeszcze zadnego chlopaka i i nie uprawialam sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nast
no i nie masz sie co spieszyc:P znajdz sobie tego jedynego i daj dopiero po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latkaaa
nast ale nawet nie wiesz jam mi ciezko z tym, nie wiem czy ze mna jest cos nie tak, zdaje sie prosta, normalna dziewczyna. brakuje mi bliskości drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopaksexy
Princessa, na pewno są obok Ciebie takie osoby...tylko po prostu nie wiesz tego -> to tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat
Princesska, to że wszyscy dookoła Ciebie się puszczają to nie znaczy że każdy taki jest. Ja mam 25 lat i nigdy nie uprawiałem seksu i pewnie dłuższy czas jeszcze nie będę uprawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 24
sam nie wiem mi sie popend obniża od tej stagnacji w dodatku obrzezany jestem może dla tego :P nie żebym sie chwalił ale to chyba przez to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 latka
Jak w nicku. Za rok pewnie ponownie się tu wpiszę. :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz234
Moja kuzynka zaszła w ciąze mając 14 lat i jej partner miał gumkę,ale widocznie musiała być dziurawa.Więc dziewczyny nie spieszcie sie ztym.A jak wasz chłopak nalega na sex to powiedzcie zeby zwalił konia a jak nie to spadówa.Moim zdaniem sex dopiero po 18 tce.Bo przed to jeszcze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nadal 28 lat i ZERO ale
przestalo mi zalezec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W.W
ja mam 21 i też 0... :(( Jeszcze zadnej nie namawiałem bo jestem troche nieśmiały... Nieśmiałość nie jest spowodowana charakterem ale faktem że jestem raczej brzydki niż ładny i mam chorobę skóry którą zwalczam i jest coraz lepiej. Moze uda mi sie kiedyś znaleźć tą jedyną, gdyz nie szukam modelki, ale kogoś kto będzie do mnie pasował i mi się spodoba(ze wzajemnością oczywiście). Obecnie samotność sprawia mi przykrość, ciężko mi się skupić na nauce, bo kierunek studiów mam ciężki, ale wciąż mam nadzieję że sie to poprawi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert_30
Witam, Skonczylem niedawno 30 lat. Nigdy nie mialem kobiety, nigdy sie nie calowalem, nawet nie trzymalem dziewczyny za reke. o studiach pracowalem kilka lat w Warszawie, od kilku miesiecy pracuje w Belgii w dziale finansowym pewnej duzej firmy. Bardzo lubie kobietki ale chyba one mnie nie. Od poczatku szkoly sredniej mialem straszne kompleksy, smutek i depresja przez wiele, wiele lat. W miedzyczasie czolowy maturzysta i absolwent ekonomii - sam nie wiem jak to mozliwe w takim stanie (n.p propozycja elektowstrzasow jako metody leczenia podczas studiow). "Pasztetem" raczej nie jestem. Krotki opis powyzej jest dla wszystkich 20,22,24 latkow ktorzy pisza ze przegrali zycie. Zupelnie Was nie rozumiem.Co ja mam powiedziec? Jezeli chcecie moge Wam na priva przeslac opis jak wiele, bardzo wiele mozna zniesc. To tyle na razie z mojego wynajetego mieszkania z Antwerpii. Bardzo prosze o jakikolwiek komentarz. Pozdrawiam wszystkie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMA24i330dni
Nigdy nie mialam chopaka na stale.Zawsze tylko male przygodki. Sexu tez jako takiego nie uprawialam-tylko male gierki po ciemku i to wszystko. Ludzie uwazaja ze jestem atrakcyjna. Ja wiem ze no.. buzie mam ladna.. figurae taka sobie... No ale mam tez wielkiii problem z tym ze sie wstydze! I nie potrafie sie CALKIEM rozebrac przed facetem bo mam chora skore .. a to juz nie wyglada atrakcyjnie... na tyle ze boje sie nawet odwiedzic dermatologa i tego sie strasznie wstydze i boje ze facet powie O rety ale paskudztwo albo zapyta Boze;/ Co to jest.. To normalne- ale ja nie chce opowiadac calej historii ani tez czuc sie jeszcze bardziej TREDOWATA niz teraz.. To chyba jasne dla wszystkich ze nie zlapalm choroby przez droge plciowa;) Jest mi smutnooo.... Chyba sie we mnie ktos zakochal.. Ja w nim tez.. Ale na bliskosc nie ma szans.. JA mu nie potrafie powiedziec ze jestem... hmmm... okaleczona...:( Nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noijaniestety
26lat i nic temwt taki jest dość powszechny niestety tylko o tym sie nie mówi uwazam że mając 26lat i będąć prawiczkiem nie ma czym sie chwalić hmm a zeby było wesoło zawsze przymnie jest jakaś dziewczyna nawet na naszej klasie komentarzach mi piszą jak ja to robie ze tyle dziewczyn jest przy mnie ehh to jest straszne będąc w tłumie samemu To cholernie boli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem dziewica ale mloda
mam 18 lat i nigdy nie uprawialam seksu co mnie nie martwi bo czekam na tego jedynego zreszta nie spieszy mi sie z tym.nie mialam nigdy chlopaka ani sie nie calowalam ale to przyjdzie z czasem narazie za mloda jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no TO JA MOWIE
26 lat na karku. zero sexu bo zaden die ni nadawal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawmy sie
21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...................
26, kobieta, ale coraz mniej tym się przejmuję:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem...................
Oprócz tego nigdy się nie całowałam, nie trzymałam za ręce. Przynajmniej to bym chciała mieć w pamięci, przynajmniej pocałunek albo pogłaskanie po twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olmc
18 też nie miałem dziewczyny. Wogóle nie wierze w to że jakaś się pojawi chyba jestem zbyt wymagający ale nie wystaruje do dziweczyny która mi się nie podoba. A do takiej której nie znam też nie bo tym wieku są strasznie płochliwe niestety. Może jak by mnie ktoś z jakąś poznała ale tego typu znajomych też nie mam :( Cieżko się żyje chłopkowi bez dziewczyny... wiec znam wasz ból. Ból fizyczyny to przy tym jest niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się zgłoszę:( mam 30 lat i nigdy żadnego faceta, żadnego pocałunku, żadnego przytulania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 ON
i lipa ale juz klade na to "laske" niektorym jest to nie pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan
ja mam 27 i mialem juz kilka kobiet w tym jedna po 40stce a kiedys tez myslalem, ze juz nie spotkam dziewczyny i ze mna wogole jest cos nie tak az w koncu zaczalem to po prostu olewac i skupilem sie na innych rzeczach jak praca hobby i inne przyjemnosci i zycie samo sie naprawilo. Jak chcemy cos za bardzo na sile nie zawsze nam to bedzie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z opinią powyżej. Po prostu trzeba żyć - miłość dopada człowieka wtedy gdy najmniej się tego spodziewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gothic_dream
mam 18 lat, w tym roku skończę 19. wspaniałego chłopaka, ale jak na razie nic :) rozmawialiśmy na ten temat, powiedziałam że nie jestem gotowa, a on stwierdził że nie będziemy poruszać tego tematu, jeśli nie będę chciała. nie kryję - bardzo się denerwowałam. byłam szczera - to jeszcze nie dla mnie, nie chcę robić niczego pochopnie i po prostu - jak na razie dobrze mi z tym jak jest. ukochany na to, że brak jednej przyjemności nic nie zmieni a już na pewno nie zmieni jego miłości :) chyba jestem za bardzo konserwatywna, ale jak dla mnie najpiękniej byłoby po ślubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somebody421
prawie 17 lat 100% dziewica :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatszepsut
prawie 25,tez 100% dziewica i nadal wytrwale czekam,oby się "opłaciło";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×