Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

witam ziołka- no to rewelacyjnie ze tak dobrze wszystko poszło - właściwie to wysmienicie bo piszesz ze i endo super i pecherzyk, płyn, plemniczki- ogólem warunki spełnione na \"6\" ...teraz to tylko wypoczywaj i dbaj o siebie żeby stworzyć warunki na 6+ :) jeśli można wiedzieć to jak długo trwa taka inseminacja i kiedy będziesz już coś wiedziała? teraz wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie... coś mi się zdaje ze trzeba będzie założyć już drugą tabelkę -dla przyszłych mamuś...bo już nam sie to wymyka spod kontroli ;) u mnie dziś nastąpił skok temp. tak że owu mam już za sobą a co za tym idzie i staranka....teraz pozostaje co???......czekaaaanie \"jak ja to lubię\" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabonik - ineminacja trwa ok. 5 min, ale wcześniej jakies 1,5 godz. trzeba pobrac nasienie męża zeby mogli wyselekcjonowac te najlepsze plemniki, i przygotowanie takiego nasienia trwa własnie ok. 1,5 godz. a sama isneminacja, czyli zaaplikowanie tego nasienia do macicy trwa ok. 5 min. trzeba tylko potem polezec z 10min. i do domciu. Przed sama inseminacją jest tez dezynfekcja pochwy - lekko piecze, ale da sie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka-ale z ciebie szybka dziewczynka. Ciach, ciach i juz zamontowano Ci dwudziestomilionowa armię :) Teraz musi ona szukac swojej księzniczki, slicznej komoreczki jajowej. Trzymam kciuki !!!!! PS to ja pisalam ze pije pokrzywke. Ale wstyd sie przyznac. przestalam klka dni emu. o zurawinie tez ja pisalam. Moja ginka tak mowila. Zaraz wracam nach hause i pije napar z pokrzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodac, ze gin przepisał mi duphaston po 2 tabl. dziennie i kazał za dwa tygodnie zrobić test ciążowy, takze przede mną dwa ciężkie TYGODNIE wyczekiwania, wrrrr, ale mam nadzieje ze bedzie na co czekac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka - pij, pij a nóż widelec to od tego siue poprawiło u mnie to endo, w każdym razie na pewno nie zaszkodziło. a co do armii, to właśnie jak wyszliśmy z kliniki, powiedziałam do męża: \"Mam nadzięję ze twoi żołnierze nie bedą tym razem się próżniaczyć i z całą siłą ruszą do boju\" na co mój mąż odparł: \"No moja armio, nie zróbcie tym razem wstydu swojemu generałowi, tą walkę musicie wygrać - do ataku!!!\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka- to dosyć szybki zabieg (pomijając oczywiście przygotowanie plemniczków) -zobaczysz dwa tyg. szybko miną! wiadomo mysleć o tym będziesz (zwłaszcza teraz) ale zleci raz dwa ...oczywiście czekamy na dalsze nowinki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
ziolka, no to czekamy razem. Mi się to czekanie straaasznie dłuży, Wam pewnie też. Aha, ja też biorę Duphason 2 x dziennie, tak na wszelki wypadek. Mam nadzieję, że jest go brać po co.Ziolka trzymaj się dzielnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) ziolka:) ja rowniez trzymam kciuki za was i za mała armie:) mozesz mi napisac co to za klinika była w ktorej mialas inseminacje i kto podjał decyzje na te inseminacje:) u mnie dzisiaj 28 dc -troszke mnie brzuch pobolewa wiec pewnie :@ przyjdzie jutro i da mi wspaniały prezent urodzinowy:(:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena - ta klinika to Centrum Leczenia Niepłodności Ab Ovo w Lublinie, a decyzje podjęlismy wspólnie z mężem po tym jak mój gin powiedział, że nie może nam już pomóc i polecił nam właśnbie tą klinikę i zebysmy spróbowali inseminacji, a zę ja jestem w gorącej wodzie kąpana i szybko podejmuję rózne decyzje, wiec w tym przypadku tez tak było i rachu ciachu i po strachu:) a teraz tylko czekanie na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziola, super sprawa z tą inseminacją. Wierzę że teraz będziesz miała cudowny prezent gwiazdkowy. U mnie kochane 29 dc, nie mam jakiś szczegolnych objawów tylko śluz biały. Testu nie robiłam, bo jakoś straciłam nadzieję skoro 9 dni po owulacji beta HCG była poniżej 1. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha: u mnie dzisiaj tez 29 dc w sumie tylko lekko pobolewa mnie brzuch po za tym zero bolących piersi itd pewnie okres pojawi sie lada chwila :( szacha robiłas juz Bete?? bo ja jakos testu nie robie bo nie chce sie znowu rozczarowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak robiłam betę 9 dni po owulacji, wyszła mniej niż 1 tzn. brak ciąży, ale @ nie ma. Pewnie przyjdziejutro. Zastanawiam się czy nie zrobiłam tej bety za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobolewa mnie brzuch więc pewnie ta wstrętna @ jest już blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
prosze o pomoc !!! jak i gdzie sie bada nasienie ?? tez mamy problemy w tej chwili jestem ostatni dzien {10} na luteinie a pozniej czekac na okres i brac 3 dni colst , pojawic sie u gina w 9 dniu cyklu czy ktos mial podobnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swirek: nie wiem gdzie mieszkac ale nasienie mozesz zbadac np.w Katowicach u FRYDY albo w kazdym wiekszym laboratorium prywatnym tylko musisz sie zapytac jakie musi mąż spelniac wymagania przed badaniem u mnie mąż musial przez 5 dni niewspółżyc badanie oddaje sie w laboratorium lub jak masz blisko to sie przywozi do 30 minut!!! koszt ok.40zl. co do CLO to ja np.bralam od 5 do 9 dc a pozniej monitoring czy pękło jajeczko a pozniej w 16 dc przez10 dni duphaston:) zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Szacha i marzenaa- no to idziecie równo :) Szacha- skoro masz biały śluz to zawsze jakiś znak, wstrzymaj się jeszcze z testem -najlepiej tak 3-4 dni po terminie zrobic- wtedy już jest duża szansa ze wjdzie teścik a tak rozczarowanie bardziej boli(jak wiekszośc mawia) oczywiście trzymam kciuki i niedopuszczam mysli żeby mogło być inaczej jak tylko \"pozytywnie\" :) marzenaa- Tobie zycze tego samego! ja dopiero mam 17 dc -temp. na poziomie 37,1 tak więc staranka mam juz za sobą ;) -ciekawe z jakim skutkiem! pocichu myślę ze od ostaniego badania prl pewnie mi znowu spadła co zwiększy szanse na powodzenie tego cyklu - ale czy mogła prolaktyna w 2 tyg. z poziomu 48 spaść na (powiedzmy) 20?? - no chyba jestem zbytnią optymistką...ale muszę tak mysleć żeby sie nie załamać zbyt szybko niektóre z was biorą lub brały bromek- czy u Was spadek był szybki ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
dziekuje bardzo!!! mieszkam blisko Katowic a mozesz mi powiedziec na jakiej ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
juz znalazlam !! jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dostałam @. Kolejny cykl spisany na straty. Zobaczymy co przyniesie grudzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........31.10...........27.11..........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11...........17m-cy marzenaaa........Zawiercie.......29.10.......26.11...........12m-cy Gabonik............Bielsko-B........10.11......08.12...........31m-cy gnieszka........60km od Szczecina..20dc........21.11.........14m-cy ziolka..............Lublin..........09.11...........09.12..........18m-cy-inseminacja Szacha.............Toruń.........1dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha: :(:( szkoda ale głowa do gory kiedys musi sie udać....... ja chyba bede zaraz za Toba bo coraz bardziej mnie boli brzuch....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha- nie ten to następny- trzeba iśc do przodu!!! :) może końcówka roku przyniesie Ci szczęście!??? nadwislanka- własnie dawno nie widziałam tabelki :) :) a skoro mowa o tabelkach to może wprowadzimy 2-gą z tymi co już są w ciąży- przecież z tego co pamiętam dwóm dziewczynom już gratulowałam! ;) tylko było by raczaej bardziej stosowne jakby to założyła jedna z dziewczyn którym test pokazał II kreseczki- dziewczyny zapraszam do zrobienia tabelki- będzie nam napewno raźniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........MIasto...............Ost@.............Termin porodu JOLA27......50 km od Lodzi.........13.10...........ok 25.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola27- cieszę sie ze zareagowałaś na mój \"apel\" ;) teraz myślę że już zacznie w tej tabelce przybywać! to powinno nas dopingować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzunia25
Nick..........MIasto...............Ost@.............Termin porodu JOLA27......50 km od Lodzi.........13.10...........ok 25.07.2007 Zołza.........Klewki....................01.11.............12.08.07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik-popieram pomysl. mam nadzieje ze i ja dolacze do tej tabelki. Och, to bylby cud. Holercia. Wierze w cuda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GqaboniK napewno i ty dołączysz do nas w niedługim czasie. Robię małą poprawkę do terminu porodu 20.07.2007 a więc Nick..........Miasto........Ost@..............Termin porodu JOLA27.....50km od Łodzi......13.10........20.10.07 Zołza..........Klewki..............01.11.......12.08.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztacheta
Jola to u ciebie ciąża trwa ponad 12 miesięcy???? czyli jak u słon, hi hi. Ale numer! Witamy ciężarną słonicę Jolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×