Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

lukałam i lukałam i nic nie wylukałam :) ani jednej na horyzoncie :( ... no mam nadzieje, że to wynik zajefajnego spędzania weekendu ;) tymczasem uciekam no wanny :) tak właśnie .... na to mam ochotę :) jutro do pracy :( wcale się nie cieszę ... jak ja wam zazdroszczę tego wolnego .... szok ;) do przeczytania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** nie lam sie, nie jestes sama, ja tez jutro do pracy i w srode i piatek:( ale od soboty urlop !!!! do 27 maja. Boze jak ja sie wybycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One Wish-a ja zazdroszczę Ci, że moglas byc przy porodzie!!!! Przynajmniej wiesz co Cię czeka:) A ja dziś w pracy. Od jutra laba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! k*** ja też tu lukałam w niedzielę i nic..;) myślałam że jestem sama no to przecież sama ze sobą gadać nie będę, ale jednak widzę że nie tylko my jeszcze zostałyśmy tutaj!!:):):):) co mnie cieszy nie ukrywam, choć ja dziś nie w pracy bo byłam wczoraj, jutro też mam wolne:D:D:D:D należy mi się jak chłopu ziemia hihihi:) Carolla nadwiślanka k*** i cała reszta oby szybko się Wam skończył dzionek w pracy i zaczęło wolne.... taki piękny dziś dzień.....:):):) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A ja miałam miec dzisiaj wolne, a przynajmniej w piatek tak myslalam, i wczoraj tez tak myslałam, az tu dzisiaj o 9 rano brutalnie mnie obudził telefon i ...... szefowa: Pani Beatko, czy nie mogłaby Pani przyjść dzisiaj do pracy na pól godzinki, mamy pilną sprawę do załatwienia.... Wrrrrrrrrrr, myślałam ze ją pogryzę przez tą słuchawkę, ale łagodnym głosikiem odpowiedziałam: Oczywiście, Pani dyrektor, zaraz będę... (w zeszłym tygodniu dostałam awans i podwyżkę, wiec same rozumiecie, a poza tym pomyslałam ze jak pójde na pół godzinki, to mi korona z głowy nie spadnie - jakże sie pomyliłam okrutnie. Robótka na pół godzinki okazała sie kolosem na 4 godziny No, ale przezyłam jakoś i od jutra dalej wolne:) Pozdrawiam pracusie, a urlopowiczkom życze udanego wypoczynku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!!! W ten wolny piękny dzień zepsuło mi coś humor:(:(:( zauważyłam że zaczynają mi wyskakiwać pryszcze na twarzy a to z kolei oznacza tylko jedno >>>> nadejście @ za kilka dni cholera mnie bierze bo już nie mam sił do tego wszystkiego😭 Mam nadzieję że chociaż Wy się dobrze bawicie;) Ja teraz będę siedzieć jak na szpilkach przez następne dni chociaż wiem że moje wypryski mnie jeszcze nigdy nie zawiodły:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka....z Onewish mam wspólne wymiary a z tobą imię:) coś w tym jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migmig nie łam się - nie jesteś sama - mnie też zaczynają męczyć objawy ale nieco inne :( fakt faktem brzmią interesująco bo to pobolewanie w dole i piersi, mdłości ...... ale nie raz już tak bywało i nic dobrego to nie dało :( ziolka - tak tak - oni zawsze mówią \"małe 15 min\" ;) ten tydzień to dla mnie krzyżówka ... wczoraj w pracy, dzisiaj wolne, jutro praca, potem znowu wolne - eh - mogłabym wziąć wole, ale nie zaryzykuje ... 15-16 maj znów zbliża się kolejne podejści do HSG mam nadzieje że ta trzydniowa kuracja pomogła i pójdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!!! k*** mnie też coś niecoś pobolewał dół brzucha ale już sama nie wiem czy to przez @ czy z nerwów?? bo przyznam się szczerze że nie myślę o niczym innym tylko o tym żeby mnie brzuch nie bolał, to już chyba lekkie przewrażliwienie z mojej strony;) ( mdłości nie mam niestety:() coś tak czuję że będę miała @ już w sobotę a najpóźniej w niedzielę...........mówi się trudno i płynie się dalej........:( Więc bawcie się dobrze wszystkie bo to dopiero półmetek majowego weekendu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczyny :) hmm sama do siebie gadam ?!?!?!?!?!?! nie jest dobrze ;) a może już jesteście? :) ja @ czuję caaaaaaaaaluśkim ciałem - ano myślałam że umrę, no ale te mdłości ......... yyyyyy ........... u mnie 27dc - jak ma mnie zalać to napóźniej do niedzieli ..... więc czekamy :) chociaż na nic się nie nastawiam - może i lepiej :) oszczędze na husteczkach higienicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj!! k*** ja jestem :) tzn zaglądam czasem, a u mnie też 27dc i brzuch mnie boli według moich prognoz @ jutro nadciągnie a najpóźniej w niedziele martwię się bo zostało mi tylko inseminacji spróbować a jak to też nie wyjdzie to mam pozamiatane :(:( no bo na in vitro trochę trzeba czasu i kasiorki.... no cóż pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za resztę staraczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimig, K*-witam w klubie. jestem nadzien przed @. Ja tez to czujecalym cialem. szczegolnie na 2 dni przez, rankami to czuc. Niby nic nie boli, ale.... to sie czuje. Ja jutro pewnie dostane @. Poki co jestem na wolnym i w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jestem tu caly czas, ale nic nie pisze bo czekam na @ ktora juz czuje. Dzis 28 dc i bedzie na stowe :( Jedyne pocieszenie to to, ze mam od dzis urlop do 27 maja :) ufff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki ;) migmig, Carolla, nadwislanka - ale się zgrałyśmy hehe - no nieźle :) sorrki za moje \"opóźnienia i nieobecności\" ale normalnie umieram od paru dni :( ..... ból w podbrzuszu ale tym razem taki upierdliwy (zawsze były jakieś tam skurcze przed @ ale teraz to jakieś przegięcia) i w sumie od tego śpie ile się da :) taki ze mnie leniuch :P no ale niechce się faszerować za bardzo - dobrze że chociaż przespać to się da bo inaczej to bym zwariowała :( jutro termin na @ - test i tak zrobić muszę co by nie było bo lekarz kazał przed majowym HSG - według obserwacji itd dzisiaj powinnam zacząć plamić - jeśli tak się stanie to już wiem na bańke że nic nima :( jeśli to jeszcze jakaś tam nutka niepewności się pojawi ;) póki co dzisiaj nie odmawiałam sobie przyjemności ;) fryzjer (czesanko bo niestety sama nie daje rady z kłakami - kiedy one odrosną buuuuuu ;)) butki takie wampie ;) hihi - a co tam - jak nie na na chusteczki to na co innego można wydać ;) (zapas podpasek już czeka ;) a jak nie to oddam do Caritasu ;) nie nie głupie żarty - no ale co .... trzeba jakoś to obrócić bo inaczej człowiek w dekiel dostaje .......... ale wczoraj to miałam dopiero przebłyski ;) wyobrażałam sobie \"ale fajnie by było pojechać na paintball z tą ginekolog która tak mnie załatwiła CLO - dostałam by wycisk do czerwoności ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!! A ja już dostałam dzisiaj @😭😭😭 i oby żadna z Was nie poszła w moje ślady:(:(:( k*** nadwiślanka Carolla fajnie że jesteście:) Już rano wiedziałam co się święci bo czułam cały brzuch no i te zfajdane pryszcze od tygodnia.... fuuuujjj....nic bardziej to chyba mnie dobić nie może..;) Ciekawe co mi powie doktorek....taki biedaczysko był pewny siebie już tym razem, a tu klapa. Jutro mam do niego dzwonić. Ciekawe jakim mnie znowu nowym pomysłem oświeci bo mina to mu raczej zrzednie:):):) szkoda że tego nie zobaczę...hiiihii...a mi to chyba rzeczywiście w dekiel wali że też nie mam się z czego cieszyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carollciu jedno pytanko: czy do 27 maja możesz się wybyczyć również za mnie?? bardzo bym prosiła i z góry dzięki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - halooo? jest tu kto? ;) u mnie cisza, żadnego plamienia :) dobry znak :) byle do rana ;););) migmig - baaaaaaardzo dobrze podchodzisz do spawy - niech odbija, a co tam - świat się robi bardziej kolorowy ;) i co najważniejeszy w tym typie "odbijania" niema miejsca na płacz :D:D:D przebij piątke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K* co u Ciebie z @?? Moze sobie poszla??? ja zaczelam dzis plamic. Rozwnniotko 4 tyg jest. I tak od lat...:(:(:( W zeszym m-cu tez mialam najpierw plamienia, slaby bol i na dobre zczelo sie od poniedzialku. Tym razem pewnie bedzie podobnie... Szalak-a co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig wybycze sie za Was wszystkie obiecuje:) Poszlam w Twoje slady... od dzis @ a jeszcze wczoraj okrutnie poklocilam sie z mezem wiadomo o co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! k*** rzeczywiście dopiero teraz zdałam sobie sprawę że w tym że to już drugi raz kiedy dostałam @ i nie ryczę...:) chyba tu u Was zostanę na tym topiku \"antystres\"..hiihii Pamiętam że jakieś 2 lata temu potrafiłam przebeczeć cały tydzień aż @ sobie poszła precz...jak tak sobie pomyślę jaki człowiek był gluuupiii....to aż wstyd się przyznać no bo co mi to wtedy dało ??? strata czasu, nerwów..i..oczywiście k*** chusteczek... Carollciu normalnie \"fenks\" za ten urlop:):):) co ja bym zrobiła jakby za mnie nikt nie wypoczął..... Cholera ale mnie dziś zalewa...wiadomo co.. A mój \"aniołek\" uciął sobie drzemkę...ooooohhhh jak dobrze...trochę spokoju wreszcie mam.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carollciu a może też byś wysłała swojego aniołka na drzemkę mówię Ci to się sprawdza:) jak nic innego, albo jak OneWish wyślij swojego na ryby...jak najdaleeeej.. a mój śpi obok i muszę cicho klikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane - test zrobiłam bo gin kazał, wynik oczywisty :( 2 godz później już zaczęłam walczyć z powodzią :( tak więc zaczynamy od początku :) mam tylko nadzieje, że w tym miesiącu te szpitalne badania dojdą do skutku, Boziuuuuuuuuu tylko żeby gin znowu czegoś u mnie nie wynalazł :( no cóż cokolwiek nie będzie - ja odpadam do czerwca, bo teraz mam zakaz w te dni ....... w zwiąku z planowanym HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś 2 dzień @. Zalamka mnie dopadla. Juz nie wiem co robic. Raz mysle o in v., raz mysle, ze nie chce tego.... Juz nie wiem co robic. Tak mi sie nie chce robic badan. Sama nie wiem co mi dolega. Wczoraj i dzis mialam dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello!!!! jestem,wrocilam i wpadlam na chwile aby sie z Wami przywitac :) nie jest mi za fajnie pisac jak to bylo super,kiedy niektore z Was pracowaly i zadnego \"dlugiego\" weekendu nie mialy :( ale powiem Wam,ze jednak jak czlowiek czego bardzo nie chce to wiadomo,ze bedzie super. i bylo :) odpoczelam!! od wszystkiego-od pracy,od tesciow,od calego miejskiego zgielku i przez 9 dni labowalam ile sie dalo.polecam kazdej z Was zeglowanie bo jest to jak sie okazuje swietny material na zyciowa pasje,dla mnie moze nie,ale wiem,ze moze to ludzi zakrecic na maksa. Solina jest piekna i widoki naprawde zapieraja dech w piersiach-naprawde POLECAM!! Corolla - obiecalam Ci fotki,wiec jesli chcesz obejrzec je to daj maila i wysle Ci :) dla tych z Was,ktore teraz pracowaly przypominam,ze nastepny \"dlugi\" weekend za 3 tygodnie i wowczas wykorzystajcie je i odpocznijcie sobie-o ile sie oczywiscie da :) w calym tym wypoczynku niepokoi mnie tylko jedna rzecz - brak @ :( to byl moj pierwszy cykl z CLO,prawdopodobnie moj pecherzyk nie pekl,ale aby znow nie rozregulowal mi sie cykl zgodnie z zaleceniem mojego gina mialam jak zwykle od 16 do 25 dc brac Duphaston. no i powiedzial,ze nawet jesli zmienie klimat to @ i tak dostane. nie dostalam a powinnam miec 2 maja. niby czulam sie tak jak na @,ale suma sumarum nic a nic. i znow boje sie,ze cykl mi sie pokieral i znow sie martwie,ze bede musiala wziac luteine na wywolanie @ potem znow CLo znow duphaston a za 2 tygodnie znow wyjazdzam na weekend i pewnie bedzie tak,ze tego cyklu nie zachowam w porzadku przez te moje wyjazdy. ale martwi mnie to najbardziej,ze Duphaston zawiodl, a moj lekarz zaklinal sie na wszystko,ze bedzie @. i tak to wlasnie jest u mnie z tymi cyklami.... no juz nie marudze!! wracam do prania (wzielam dzis wolny dzien) i do przywrocenia ladu w domu,ktory po naszym wczorajszym powrocie wyglada jak po tajfunie :) ciesze sie,ze juz jestem z Wami i pozdrawiam wszystkie \"stare\" i \"nowe\" kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść wszystkim:) OneWish no cieszę się że wypoczęłaś ale z tą Twoją @ to rzeczywiście jakieś cuda ale się nie łam bo znam babki z podobnymi problemami jak Ty i mają dzieci a ja mam @ co do minuty regularnie i g...no z tego jak widzisz Miałam dzwonić dziś do gina i zadzwoniłam jednakże nie oświecił mnie niczym nowym :( od środy wracam do mojego ukochanego CLO ale doła nie mam jakimś cudem to chyba wiosna:) i Wy:D:D:D Coś tak czuję że w takim tempie mojego leczenia to chyba nie zdążę zafasolkować przed 40 Wiem że lepiej późno niż wcale dlatego jestem cierpliwa tylko jak długo można czekać....:( Najbardziej to się czasami boję że nigdy się nie doczekam fasolki i to mnie naprawdę przeraża wolę tak nie myśleć.... nadwiślanka odpędź doła i myśl pozytywnie jutro będzie lepiej zobaczysz ...ja też pierwsze dni @ przechodzę najgorzej a u mnie dziś 3 dc i idę gotować obiad choć cholernie mi się nie chce.....mam lenia w dupie i muszę go wypędzić.... OneWish czy po Twoje fotki są jakieś zapisy ?? Proszę mnie dopisać do listy oczekujących natychmiast tego żądam:D Beata.mig668@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig z aniolkiem juz dobrze, juz jest zgoda takze na ryby nie musialam wysylac:) Drugi dzien @ i wiecie co? Wcale ni eboli mnie brzuch. Jestem w szoku poniewaz od lat mam tak silny bol w 1 d ze umieram (lacznie z mdlosciami i mroczkami przed oczkami). Po tym clo wcale mnie nie boli, juz drugi cykl :) One Wish moj adresik carolyna#tlen.pl, bede baardzo wdzieczna za fotki. My z mezem spadamy nad Soline juz w piatek :) Z gory wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig hello!! oczywiscie,ze na zapisy bo musze miec adresy,ale jak juz corolla poda swoj to Wam wysle hurtem :) jestem do 16 w domu,potem wybywam na zakupy i pewnie wieczorkiem jak juz bede miec adres corolli to od razu wysylam :) zobaczymy jak to bedzie.teraz mi sie przypomnialo,ze snilo mi sie dzis w nocy,ze urodzilam coreczke i jakas babka mi mowila-ze wszystkie polozne sa ze mnie dumne,ze tak ladnie dalam rade bez szkoly rodzenia ja urodzic.ale potem czar prysl bo przyszla inna i powiedziala,ze moje wody plodowe sa \"wstretne\" bo pale pepierosy i pije alkohol-(faktycznie nad Solina co wieczor piwko albo drineczek malutki).ale najbardziej dziwilo mnie to,ze dziecko ma takie turkusowe oczy... :):) moj T. mowi,zeby zrobic test ale szkoda mi fatygi do apteki bo wiem,ze dupa i tak . milego dnia kochane, bede wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Carolla-widze,ze i Ty juz podalas swoj adres,ale teraz jest jeden problem-wysle Wam fotki i tak wieczorem bo teraz moj T jest w pracy a musi mi je zmniejszyc bo sa w wysokiej rozdzielczosci i jedno wazy po 4MB a ja sama nie umiem ich zamienic na 40KB,takze wieczorkiem dam Wam znac na topiku jak tylko je wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish super dzieki wielkie :) Czekam z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migmig-to nie takie prose odpedzic dola. Ostatnie 2-3 m-ce trzymalam sie dzielnie. Ale tym razem poddalam sie.... Ach, szkoda gadac Zajelam sie czyms innym. Chce sobie ozdobic stol technika decoupag\'u. Czy ktoras z was sie tym zajmuje? szukam porad. Sa, owszem fora na ten tema, ale myslalam, e tu tez sa wielbicielki tej techniki ozdabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×