Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

ziolka i aggi 78 nie gniewam się za tabelkę ja żartowałam bo tak sztywno trochę tu było może nie jestem czasem zbyt taktowna ale ja już tak mam cholera że czasem nie umiem trzymać języka za zębami taki już mój urok....czasami jak się tylko popatrzę na mojego Ł i jeszcze nie zdążę nic powiedzieć to on do mnie ....tylko nie pyskuj...:) więc się nie będę dziwić jak czasem mnie będziecie miały dość:) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki trzymajmy się razem to będzie łatwiej.... nikt nigdy nas lepiej nie zrozumie jak my siebie nawzajem...no teraz to się wymądrzam ale mam rację!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka myślisz że mojego można tak łatwo zamęczyć? uuuu grruuuubo się mylisz:) to raczej on mnie wcześniej zaora:D wstyd się przyznać ale czasem to mam wrażenie że on może bez końca:P mi się wydaje że coś jest nie tak ale lekarz powiedział że się mu nie dziwi i tak się można z chłopami dogadać ....normalnie zero wsparcia hehhee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - no to chyba możemu sobie pogratulować, że trafiłyśmy na takich ognistych chłopaków (bo mój też należy do tych co to woli nie zjeśc,ale buzi - dupci musi być, bankowo:P ) chociaż przyznaję, że czasami muszę go gonić, bo ja mam ciut mniejszy temperament i po prostu czasem już nie wyrabiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migmig, ziolka - to to dołączam się do deklaracji ;) no mają chłopy zdrowie :D:D:D hihi mojego teraz aż nosi, robi różne rzeczy byleby się czymś zająć - od tygodnia iście duchowy związek ;) na horyzoncie ni śladu cielesności ;) i jeszcze niewiem kiedy mi przejdzie - czy po tym hsg też miałyście stracha? bo ja mam normalnie uraz jakiś, dobrze z moją psychą? :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K* ja teżmialam przez jakiś czas niechec do tulanek z mężem. Ale to mija. Bedzie dobrze. Ja to terz z męże widuje sie tylko w weekendy, wiec sex jest tylko weekendowy. Dla mnie to dobrze, bo ja w tyg. nie do ruszenia jestem Wole se wyspac. I w ogole. Ale jak przychodzi weekend to rozkwitam :) No i dzis wyjade ok. 15 stej 200 km od domku, ale wracam na łożkową gimnastykę\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem kobietki bo mój mnie dopadł hihii ale już go odprawiłam z domu to sobie choć trochę posprzątam w spokoju:) Wiecie co to może nasi chłopcy powinni sobie jakiś klub założyć?? miłośników seksu czy coś takiego albo przynajmniej jakiś topik heehee Ja mam nadzieję jedynie w tym że to z wiekiem mija i że teraz to jest najgorętszy okres w ich życiu....a z czasem to i nam hormony zaczną uderzać i to wtedy oni za nami nie będą nadążać....będzie wtedy ubaw nie wyobrażam sobie tego ale tak podobno jest.... Szczerze mówiąc to ja też temperamentem nie grzeszę ale wiadomo że mam raz lepsze a raz gorsze dni jak chyba każda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** ja po HSG też nie mogłam bo miałam obrzydzenie i nie dałam się tknąć ale ja tak mam nawet po wizycie u ginasa mam już niechęć no chyba że mnie mało wymęczy co się nadzwyczaj rzadko zdarza .....no cóż a nasi chłopcy ciężko to znoszą ale wytrwać muszą bo nic innego im nie pozostaje ....no prawie nic....:D:D:D fuj ale mam myśli....a kysz paskudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
Wiecie co dziewuchy.... Jakoś mój mężulek, przed ślubem to też ogierem był, ale jak tylko wzieliśmy ślub to jakoś mu OPADŁ. Hehehheeh. Tzn jest zawsze ok w tych sprawach ale on chyba wyczuwa kiedy sie do niego kleje i szybko zasypia, a jakoś wiecznie siedzi do 2 w nocy, tylko jak ja chce coś....... to oczywiście mogę sobie tylko popatrzeć. Hehe, ale itak w końcu przychodzi w łaskę, hehehehhehehehhehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff jak dobrze - dzięki dziewczyny za info :) migmig - osz ty kusicielko, co to za myśli co? rozgrzeszenia nie dostaniesz ..... :D nie nie nie ratunkuuuuuuu - to jest zalaźliwe ;););) nadlwislanka - no to się dzisiaj tynk z sufitu posypie ;) jeszcze \"ich troje\" ci z tego da ;););) takich malutkich beczących ich troje ;) ok - koniec uśmiechania się do monitora bo ludzie dziwnie na mnie patrzą hihihi ;) narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
hej znowu ja!!! onewish, nina 24 dzięki wielkie sprawdziłam sopbie tą stronkę. Lecę teraz do fryzjera bo oprócz bzykanka-robienia dzieci trzeba jakoś wyglądać hi hi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma przede wszystkim do staranka trzeba dobrze wyglądać:D wtedy się ma lepsze samopoczucie i lepiej się działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** ja od siebie odgoniłam brzydkie myśli ...one co?? fiuuuu prosto do Ciebie:) heehee może jak skorzystasz z nich to Ci przejdzie :) a i tak widzę że chyba już się lepiej czujesz bo humorek Ci w końcu dopisuje... ach jak miło oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) K*** wyczytalam z tabelki,ze mieszkasz 60km od bydgoszczy. wlanie mam kontakt do lekarza,ktory jest slawny ponoc takze poza granicami kraju (o nim pisalam wczoraj Ninie) to mlody gosc-ok 35 lat ale glosno o nim i w Novum i w Gamecie i wiem,ze ma tezx pacjentki za granica. jest specjalista od problemow z zajsciem w ciaze ale jest bardzo skuteczny i tak mily,ze mozesz sie z nim skonsultowac nawet mailowo.leczy nowymi metodami i mam do niego maila ale obiecalam,ze nie moge go ubulicznic :):) takze jesli chcesz skonsultowac sie,chocby mailowo z nim to daj znac na moje gg 2882525 albo na moj mail - p.fila@deltaforce.one.pl migmig-wiem jak sie dopisac do tabelki i zaraz Ci to udowodnie,ale caly czas sie zastanawiam ile to juz staramy sie o dziecko :) moj tez ma potencjal jesli chodzi o te \"sprawy\",ale oprocz mnie kocha jeszcze swoj komputer i czesto zdarza sie tak,ze siedzi dlugo w nocy i jak ma ochote sie ze mna poprzytulac to juz snie o barankach i nie mam na nic checi ):):) ale nie moge narzekac bo jest miedzy nami pod tym wzgledem super,tylko nie przytulamy sie codziennie :) aha a 2 kochanka mojego meza po kompie sa ryby. nimi to chyba nawet ja przegrywam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wesolutko zrobiło, aż miło:) k*** - na mnie w pracy tez czesto się dziwnie przyglądają jak was czytam i się uśmiecham do kompa, no bo to faktycznie musi chyba idiotycznie wyglądać:D Idę dzisiaj do gina i odezwę się jak wróce, ale to będzie późno, bo wizyte mam dopiero na 20:30, wiec na razie papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........16.05 ............ 14.06 ......... 2 lata Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............24dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.05.....................02.0 6.......ponad 3 lata OneWish.....Łódź.......42.........02.05........3m-e zdaje sobie sprawe,ze moje dane w tabelce wywolaja selwy smiechu bo jestem w 42 dniu cyklu a @ mialam dostac 2 maja :D:D i tak to welasnie ze mna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
OneWish, juz sprawdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmma18
Hej znowu ja już po fryzjerze od razu lepiej się czuję. No teraz to może się dziać!!! Nowa fryzura może zrobi swoje. migmig masz rację jak się dobrze wygląda to może coś zdziałamy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish zerkając w tabelkę teraz rozumiem dlaczego się nie dopisywałaś:) rzeczywiście miałaś trudny orzech do zgryzienia:) ale jak wiadomo przewrotność jest naturą ludzką:) cykl to masz rzeczywiście wyjątkowo dłuuugii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
no emma będziesz jak z filmów brazylijskich, hehehhehe. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
ja w zasadzie nie wiem jak się okreslić z cyklem bo raczej powinnam napisać 26 dni, więc zmieniam Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........16.05 ............ 14.06 ......... 2 lata Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............26dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.05.....................02.0 6.......ponad 3 lata OneWish.....Łódź.......42.........02.05........3m-e rawiam Sorki za tę zmianę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma no to jak już wyglądasz ekstra to tylko działać pozostaje:) miłego staranka do samego ranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka witaj bo chyba jesteśmy tu tylko dwie a może któraś jeszcze jest?? tylko siedzi cicho?? meldować się kto może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
Jutro już powinnam dostać okres badź w niedzielę, a wtedy jedziemy na dwie komunie, nie wiem jak ja to wytrzymam, jak nadejdzie ten straszny dzień, lekarz mi powiedział, ze z mojej tempki ciała widać, ze nie wyjdzie nic ze starań, no i ja przede wszystkim nie czuje jak w poprzednim miesiacu jakiegos bolu piersi itd, więc czekam na morze ........, mimo to jest bardzo mi przykro i chcialabym zeby sie zdarzyl cud... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
no witam cie migmig :-)) przesyłam duuuużo uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
hmmmm no dzisiaj chyba wszyscy wybrali sie na balety, a ja tez ide, maz ma na nocke wiec co sama bede siedziec ide do kolezanki na piweczko. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 24 cuda się zdarzają ale jeśli mimo wszystko nic niestety nie wyjdzie to się nie załamuj jesteśmy tu wszystkie z podobnymi problemami:) i dlatego musimy się trzymać razem....jest jedna podstawowa zasada.....która może zostanie topikowym mottem....\" w kupie siła\" hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a piweczko jak najbardziej jestem za....trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnym razem się uda a piwko jak najbardziej wskazane.:) Jutro wieczór mam zamiar poszaleć organizuję ognisko z kiełbachą na kiju i tańcami.Smutki idą w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×