Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość katarzynka 33
Iza dzięki ja dostałam zastrzyk wczoraj a o 17 pękł mi dzisiaj ostatnim razem jak miałam minitorowany cykl to pęcherzyk pojawiał się i znikał a wcześniej mąz wyjechał na szkolenie w dniu owulacji więc się nie udało może tym razem będzie lepiej żałuję tylko że nie poszliśmy wcześniej do lekarza bo staramy się juz rok, no ale któraś to czuje bociana w powietrzu więc może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...Iza111, az sie zarumienilam:):):):)ciesze sie, ze moge pomagac jesli tylko potrafie. Ja bylam w piatek, u mnie odpukac wszystko ok. A lekarz na zywo tez jest super, ja osobiscie z kazdym problemem nawiedzam go mailowo badz telefonicznie i zawsze pomoze:) bede trzymac kciuki, zeby bylo na plus! Podziwiam cie, ja bym nie wytrzymala, wiedzac, ze i tak jutro bede wiedziec pewnie kupilabym test na rano, hehe:)daj znac po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina34, nie denerwuj sie..ja osobiscie nie mam bladego pojecia o kogo chodzi, moze za krotko jestem. Ale podejrzewam, ze jakby ktoras z dziewczyn wiedziala, od razu by napisala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_28 Wątpie, żebym jutro wiedziała, bo lekarz chyba jeszcze nie wyczai. Testu nie zrobię, bo będę czekać do poniedziałku - czyli terminu planowanej @. A mówiłam, że mogę zrobić za dwa dni, bo pregnyl wyparuje. Teraz od razu wyszłoby, że jestem w ciąży. Poprostu fałszuje wyniki. Chociaż w sumie mogłabym zrobić, żeby pooglądać sobie dwie sfałszowane pregnylem kreski. Ale mam nadzieję, że jednak już niedługo je zobaczę. Mam pytanie. Czy to prawda, że na początku ciąży się chudnie?? Czy zawsze. Moje kumpele schudły. Pasowałoby mi zrzucić parękilo tzn. max 5 - ważę 67 przy 171 cm. Nie tragedia. Ale może zdąże zrzucić, a może wolałabym nie zdążyć i potem się tym zająć. Ależ to wszystko pokręcone. Dobrze, że metformax pozwala zmniejszyć powolutku wagę i działa dobrze na dzieciątko. Gnieszka Na stronach kafeterii dokładnie o PCO dziewczyny cały czas rozmawiają o metformaxie - jaki to wspanialy lek. Więc faktycznie zmień lekarza i zacznić zażywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-niestety, nie mam pojecia co moze byc przyczyna poronien. Wyniki ok, ....nie mam pojecia o co chodzi,ja nie potrafie pomoc. mala zlosnico, ktora dopytujesz sie o witam was-nie wiem co u niej. Chyba byla taka na forum, ale na tylko krotko lub na tyle nie zapadla mi w pamieci, ze nie zanotowalam jej historii w glowie i nie wiem co u niej. Nie pojawia sie od dawan. nawet nie wiiem dokladnie od kiedy. Jesli tak b. zalezy Ci na tym co u niej to nie zostaje nic innego jak poczytac stronki, czyli cofnac sie i szukac jej wpisow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jestem po wizycie u nowego gina (Monika_28 wie którego). Jestem zadowolona, ale... Zrobiłam badania na: Beta HCG, prolaktyna, TSh i tokspolazma. Najbardziej zaniepokoiła go toksoplazma, którą zrobiłam ilościowo, a nie mam jakościowo. Bo mam dwukrotnie podwyższoną. Powiedział, że fajnie by było, żeby się okazało, że to już ciąża, ale pod warunkiem że tokaspolazma wyjdzie ok. Moja świadczy o kntakcie i ma wyjść taka która pokaże, że był kontakt, a nie wędruje po krwi. Poprzedni gino zrobił mi tylko ilościowo i stwierdził, że jest ok i kazał się starać. mam nadzieję, że będzie ok. Co do kłucia w jajnikach to może być po pregnylu. Natomiast zianteresowały go mojej cycki (nie, że ładne). Stwierdził, że wyglądają jakby już pracowały czyli ciąża. Pytał czy bolą, ja, że bardzo. Także jutro będę wiedzieć czy już jest fasolka. Brat mi odbiera wynik. Mówił, że jak będzie powyżej 5000 to ciąża z uwagi na fakt, że u mnie to byłby dopiero 2 tydzień, to norma będzie (jeśli będzie) mniejsza. Poa tym wyśmiał poprzedniego lekarza. Stwierdził, że mam zrobione masę niepotrzebnych badań tak jakbym miała mieć robione in vitro. Poza tym jak mu powiedziałam, że kazał mi badać drożność to nie wiedział co powiedzieć, bo jak stwierdził większej głupoty nie słyszał. Także Monika_28 dzięki za namiar. mam mieszane uczucia, bo chcę już fasolkę, a z drugiej strony boję się tej francy tokspolazmy. Jesli będę w ciąży i wyjdzie toksoplazma - to przesrane. On mówi, że b. duże zagrożenie jest. Ale mam nadzieję, że będzie ok. A jeśli nie to w końcu po to skończyłam prawo, że pozwę do sądu tego poprzedniego skurw... Jak można nie sprawdzić toksplazmy jakościowo i kazać się starać. Może któraś z dziewczyn wie coś na temat tej toksplazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaa...Iza111, czyli jest szansa:)on rozpoznaje ciaze jak malo ktos, zebys nie wiadomo ile miala wg siebie objawow, a nie ma ciazy-on od razu ci to powie:)aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus, nie marwt sie narazie na zapas...a noz ci wyjdzie, ze to slad po przebytej, czego nawet ja bym ci zazdroscila, szczegolnie ze mam kota w domu, bo to najlepiej!A toxo sie leczy, im wczensiej wykryta, nawet w ciazy, tym szybciej ja mozna wyleczyc i bedzie ok. Nie martw sie narazie, bede tzrymac za ciebie kciuki:* moze daj mi swoje gg, to jak cos na biezaco bedziesz chciala wiedziec, to ci pomoge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika _28 Ty robiłaś betę w Żeromskim. Jeśli tak to jakie w tamtym laboratorium są normy. Brat ma mi odebrać wynik i wolę, żebyśmy się telefonicznie zrozumieli. Czy to jie jest tak, że ta beta się podwyższa. W drugim tygodniu napewno wyjdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam bete w diagnostyce kolo czyzynskiego, bo tam jest najlepiej. Placi sie wprawdzie 25zl, ale wyniki sa pewne i szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina34
I dlatego niemozecie zajsc w ciaze bo macie jad zamiast uczuc,jakie odzywki masakra,wyluzjucie bo wam od tego starania sie o dziecko w glowach poprzewracalo,jestescie jakies strasznie zestresowane,i wy planujecie ciaze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_28 Nie mam gg, bo mam bezprzewodowy internet i raz działa, raz nie. A ja się tym wszystkim tak przejmuję, że mąż się wydarł na mnie, że łaże po tych lekarzach i się nakręcam. Coś w tym jest, ale przecież to chyba dobrze, że wolę wcześniej porobić badania. Boże fajnie by było, że coś jutro było - czyli fasolka. Ciekawe czy to moje cycki tak bolą na fasolkę, czy na ten okropny @. Co prawda na okres nigdy mnie chyba tak nie bolały. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz kolezanko chyba jakis problem:)polecam forum dla zestresowanych, moze ci popusci. Jak ci nie pasuje, to do widzenia, bo jad jak narazie to ty sączysz. Szkoda mi Cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus111, ten bol to juz dobry znak. Calkiem inny mialam bol przed okresem, a calkiem inny juz teraz jak zaszlam w ciaze:)I tez od razu nasz lekarz to zauwazyl;)bedzie dobrze, zobaczysz!Daj jutro znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina34
i dalej puszczaja ten jad,to mi szkoda was,to wy macie problem,z takim podejsciem psychicznym do innych ludzi nigdy niezajdziecie w ciqze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina 34 Jedna z nas już jest w ciąży, a druga się okaże. I jeszcze raz spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ina34, lecz sie kobieto. A w ciazy to ja juz jestem. Zmien forum i gdzie indziej gnęb ludzi, nawet sie zastanawiam, czy nie jestes facetem, bo podejrzewam, ze nie ma takich walnietych babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus111. zlać "osobe" niewiadomej plci. Po prostu powietrze, nie reagowac. Tacy ludzie sa z problemami, musimy byc wyrozumiale:)Po prostu nie czytaj tego co pisze i nie odpisuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus111, droga kolezanko. Wlasnie wracam od naszego gina z pierwszym nagraniem (na komorce) bicia serduszka mojego malenstwa. Ryczalam jak bobr ze szczescia, czego i Tobie zycze Kochana!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_28 No niestety nie tym razem. Wynik Beta wskazuje na brak ciąży. Cieszę się, że prolaktynę i TSH mam w normie. Toxo wynki dopiero za tydzień. Nie załamałam się, to najważniejsze. Rozmawiałam z lekarzem przez telefon i powiedział, żebym przyszła jak będę mieć wyniktoxo.Mam nie brać żadnych lekarstw i działać normalnie. Chyba, że toxo wyjdzie ok to jak zdążymy to zapodamy jeszcze clo tylko większą dawkę. Jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Izus111, powiem ci, ze to nawet lepiej. Nie wiadomo co z ta toxo, a tak spokojnie to doprowadzisz do poziomu i bedziesz mogla starac sie o dzidziusia!A z naszym lekarzem napewno sie uda, zobaczysz;)mysl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_28 Dzięki za dobre słowo. Mam nadzieję, że nie mam tej toxo, ale nigdy niewiadomo. Cieszę się twoimi szczęściem i mam nadzieję, że też to nie długo przeżyję. Może się kiedyś spotkamy u lekarza?? Jak cię poznam??? Myślę, że mnie do razu rozpoznasz. I ja ciebie. Ile masz latek??? Ja już 30 (niestety). Mam nadzieję,że cię poznam. Ja b.długo mieszkałam na os. Wieczysta - Ugorek (27 lat), a do ogólniaka chodziłam do III LO w Hucie. Teraz mam szczęście mieszkać w domu niedaleko pięknego zalewu dobczyckiego. Ale moi rodzice dalej mieszkają w Krakowie i jestem tam b. często. Także see you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Izus, nie wiem czy cie tak od razu poznam:)fajnie by bylo, zebysmy sie kiedys spotkaly u lekarza:)Ja narazie mieszkam kolo Arki, ale od tego tygodnia przeprowadzamy sie do tesciow na al.pokoju:)I za miesiac koncze 29 lat, wiec wiekowo jestesmy podobnie:)I czuje, ze jeszcze moze w tym roku uda ci sie urodzic sliczna coreczke badz synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia. Jakieś półtora roku temu również pisałam na forum i wówczas starałam się o drugie dziecko.Mam PCO (zespół policystycznych jajników) i nie mogłam samoistnie zajść w ciążę ,moje cykle były bezowulacyjne ale po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę. W lipcu zeszłego roku urodziłam zdrową drugą dziewczynkę, ale jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się ,że jestem w ciąży ponownie bez żadnego leczenia ,bez leków.Obecnie jestem w 14 tyg. ciąży i termin mam znowu na lipiec.Piszę to po to abyście się nie poddawały, że nieraz natura płata figle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki starające się o dzidziusia. Jakieś półtora roku temu również pisałam na forum i wówczas starałam się o drugie dziecko.Mam PCO (zespół policystycznych jajników) i nie mogłam samoistnie zajść w ciążę ,moje cykle były bezowulacyjne ale po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę. W lipcu zeszłego roku urodziłam zdrową drugą dziewczynkę, ale jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się ,że jestem w ciąży ponownie bez żadnego leczenia ,bez leków.Obecnie jestem w 14 tyg. ciąży i termin mam znowu na lipiec.Piszę to po to abyście się nie poddawały, że nieraz natura płata figle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka - pamietam Cie:):) bardzo sie ciesze,ze sie udalo,ze udalo sie podwojnie :) to jest prawdziwe szczescie i powod do radosci!! serdecznie Ci gratuluje :) pomysl,jeszcze jakis czas temu staralas sie o coreczke,ktora urodzilas w minionym roku, a pomyslalabym,ze moze bedzie jeszcze 3 dzidzius??? to jest radosc, super,GRATULUJE Ci serdecznie:) nadwislanka - kolezanka juz worcila, ma te perfumy - 100ml kosztuje 110zł jesli jestes zainteresowana to daj prosze znac. pozdrawiam i sciskam kolezanki, widze,ze puchy na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×