Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość ja juz mam ale...
mam synka,ma dwa miesiace,nigdy nie planowalam miec dzieci to byla niespodzianka ale ciesze sie z tego,bardzo kocham mojego dzidziusia ale nie chce miec wiecej przynajmniej na razie.obawiam sie jednak ze bede miala drugiego ,nie mam jeszcze okresu od porodu-to normalne wiem tylko ze od kilku dni mam podobne objawy ciazy jak mialam za pierwszym razem i mam juz maly brzuszek czy to mozliwe? jestem tak przerazona ze nawet boje sie zroic test ,wiem ze ti glupie ale nie wiem jak sobie teraz poradze,mieszkam w anglii,nie mam tu znajomych musialam sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam ale...
jakie to zycie jest porabane,dlaczego jest tak ze ci ktozy tak bardzo sie staraja nie moga miec a innym przychodzi to tak l atwo?niesprawiedliwe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz mam ale...
co ja plote,za tydzien moj kacpeer bedzie mial trzy miesiace ,i znowu jest mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomeska
Witam!My z mężem staramy się od roku o dziecko i...nic.Od kilku miesięcy nie mam okresu i lekarz zlecił mi LUTEINE 50 a jak dostanę okres to od 5-9 dc CLOSTILBEGYT.Straciłam już wiarę,że bedziemy mieć dziecko a mąż też jest załamany.Napiszcie czy myslicie,że CLOSTILBEGYT może pomóc w mojej sytuacji???Ja już straciłam nadzieję.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka33
witam w sobotnie przedpołudnie z mężem stwierdziliśmy, że to okropne , że w XXI wieku trzeba czekać 2 tygodnie na wyniki testu ciązowego..... niestety ja jak zła wrózka czuję że w tym miesiącu nic z tego nie będzie....żałuję tylko że tak póxno zwróciliśmy się do lekarza, no i chyba go zmienimy bo ten karze nam być cierpliwym, a nam cierpliwości już brakuje to będzie ciężkie 2 tygodnie....no a teraz do sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka_33 No niestety trzeba czekać. pamiętaj, że po pregnylu wynik na teście często jest sfałszowany. Ja 10 dni po owulacji zrobiłam BETA i niestety nic. Więc żeby nie czekać, też możesz zrobić. On daje 100% pewności i wyjdzie po pregnylu. trzymam kciuki. A pierwszy raz brałaś pregnyl?? Bo ja tak i mój nowy gino powiedział, że nie będe już tego brać. Metformina daje taki sam skutek - pęcherzyki pękają, a poza tym ma się ładną owulację. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka_33 No niestety trzeba czekać. pamiętaj, że po pregnylu wynik na teście często jest sfałszowany. Ja 10 dni po owulacji zrobiłam BETA i niestety nic. Więc żeby nie czekać, też możesz zrobić. On daje 100% pewności i wyjdzie po pregnylu. trzymam kciuki. A pierwszy raz brałaś pregnyl?? Bo ja tak i mój nowy gino powiedział, że nie będe już tego brać. Metformina daje taki sam skutek - pęcherzyki pękają, a poza tym ma się ładną owulację. pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka33
IZA111 zastrzyk dostałam pierwszy raz i Clostibegyt też pierwszy cykl, bety nie będe robić poczekam na okres powinnam dostać 1 lekarz powiedział że test mogę zrobić 27, jednak boję sie że wyjdzie pozytywnie tak jak u Ciebie a nic z tego nie będzie Ciekawe czemu Twj nowy lekarz tak powiedział, czy pregnyl ma złą sławę?? A z tą metforminą to zupełnie nie rozumiem, ale słyszałam o tym leku.... hmmm zmienie lekarza już w poniedziałek będe musiała zadzwonić do nowego nie ma na co czekać a z sprzątania nic nie wyszło lenia jakiegoś mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Witam! Bardzo długo się nie odzywałam, ale u mnie bezzmian. Powiem szczerze, nie czytałam Waszych postów bo myślałam sobie,że czytając o staraniach i problemach innych ,zaczynam dobierać sobie do głowy złe rzeczy,że tak naprawdę jak się odizoluję od tego wszystkiego i zacznę udawać,że to mnie nie dotyczy,to w końcu się i uda. I c0, i tym razem znowu nic. Już rok. Zmieniłam w międzyczasie lekarza,przerwałam branie clo,. Teraz znów jestem po kolejnym cyklu z CLO tym razem, i czuję,że nic z tego, dziś 31dc, brzuch i krzyże z bólu chcą mi odpaść(zbliża się). Teraz nie mam zupełnie pomysłu jak dalej postępować, zaczyna brakować mi cierpliwości a rankiem nie chce mi się wstać z łóżka. Zastanawiam się,czy nie zasugerować ginowi badania drożności . Kurczę nie wiem już, jak działać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) AGI78 moim zdaniem skoro nie miałaś jeszcze sprawdzonej drożności jajowodów to jest to na pewno kolejny krok, który musisz zrobić, być może tam tkwi problem, jeśli tak to jest to do wyleczenia \"od ręki\" nie martw się tylko działaj:) pozdrawiam:) pozdrowionka dla wszystkich forumowiczek OneWish ziolka nadwiślanka pani inka aniusia:):):) odzywajcie się...!!!!! co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Migmig dzię tak zrobię, ale chyba prywatnie bo u nas w szpitalu same konowały,a czy to jest bardzo bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Pregnyl nie ma zlej slawy, absolutnie:) por prostu to mocny hormon, a kazda wie jakie sa plusy i minus terapii hormonalnej:) metformina to lek dzialajacy podobnie, pekaja pecherzyki, ktore nie mogly peknac ze zwgledu np na grubosc blonki jajnika, a nie jest hormonem-powoduje, ze te scianki jajnikow robia sie po prostu ciensze. I bierze sie go codziennie, a nie jak przy pregnylu celujac niejako w moment kiedy jajeczko ma szanse peknac. Metformina dziala codziennie, to naprawde dobry lek:) Iza111 wie, ze ja go niedawno jeszcze uzywalam i zaszlam w ciaze od razu w pierwszym cyklu brania metfo, nawet do CLO nie doszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
IZA111 mam pytanie do Twojego wcześniejszego posta. napisałaś,że podczas wizyty gin powiedzial,że piersi wyglądają tak jakby pracowały. Czy zapytałaś może co to znaczy, czyli co w nich było inne?.Ja już mam chyba obsesję,ale jakoś moje też wydają mi się inne. Prosze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) AGI 78 niestety HSG jest dość nieprzyjemnym badaniem, ale skoro większość babek leczących niepłodność, także i ja to przeżyłyśmy to Ty też sobie poradzisz, najgorsze jest tkwienie w niepewności... a ja mam dziś 15 dc i jestem po pregnylu ( zastrzyk miałam dziś o 8 rano)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka33
Monika_28 zastanawiam się nad tym lekiem, bo więcej o nim dobrego niż złego a skoro przeczucie mówi mi że w tym miesiącu znowu nic to może powinnam porozmawiać o tym z lekarzem....może warto zmienić działanie niż czekać na wynik w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka33
migmig czyli zaczyna się u Ciebie okres oczekiwania to okropne ja też czekam, ale ja jestem 6 dni po zastrzyku Powiedz czy to pierwszy czy kolejny cykl z pregnylem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynka33 to mój pierwszy raz z pregnylem, chociaż tak długo już się staram ponieważ nie mam problemu ani z owu ani z pękaniem pęcherzyków, jutro mam inseminację o 17, a pregnyl w takim wypadku jest chyba nieunikniony dla zwiększenia szansy że się uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGI78
Jakos wycierpię,tylko nie wiem jak zasugerowac to moijemu ginowi, bo nie chce juz eksperymentowac z innymi. Wiem,że musze miec aktualne wyniki,(ale jakie). CCzy to badanie jest na skierowanie czy moge znalezc klinike i tam po prosu zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI78 Niestety nic więcej nie powiedział. Wiadomo, że bolesność piersi może być objawem zarówno ciąży jak i @. U mnie niestety okazało się, że to drugie. Dzisiaj dostałam i cycki dalej bolą. w ogóle jestem cała opuchnięta, a brzuch to jak 5 miesiąc. Ja wyluzowałam z dzieciątkiem. wierzę, że będzie, ale nie musi być tak jak się nastawiałam. Pewne jest to, że wykupujemy ze znajomymi wycieczkę do Grecji na lipiec i może już będę w ciąży, a może nie.Gdybym się nastawiała to pewnie nigdzie w tym roku bym się nie ruszyła. Poprostu chce żyć normalnie i nie zeschizować, bo to nie zawody. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka, zapytac sie gincia zawsze warto, jesli wiesz, ze twoj ginekolog dopuszcza wszystkie metody, we wlasciwej hierarchii, jak moj i Izy. Niestety sa tacy, ktorzy uwazaja, ze tylko pregnyl i reszte olac, czepiaja sie zawsze jednej metody i sa slepi na zmainy, mimo braku powodzenia. Wtedy trzeba sie zastanowic nad lekarzem. Nasz lekarz o tyle jest fajny, ze jego wiedza i doswiadczenie jest naprawde duze i stosuje lek dla danej kobiety, a nie wszystkim z gory wali pregnyle, zamiast zdiagnozowac problem. A pregnyl oczywiscie tez stosuje, ale to juz jak kolejne metody zawioda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynka, zapytac sie gincia zawsze warto, jesli wiesz, ze twoj ginekolog dopuszcza wszystkie metody, we wlasciwej hierarchii, jak moj i Izy. Niestety sa tacy, ktorzy uwazaja, ze tylko pregnyl i reszte olac, czepiaja sie zawsze jednej metody i sa slepi na zmainy, mimo braku powodzenia. Wtedy trzeba sie zastanowic nad lekarzem. Nasz lekarz o tyle jest fajny, ze jego wiedza i doswiadczenie jest naprawde duze i stosuje lek dla danej kobiety, a nie wszystkim z gory wali pregnyle, zamiast zdiagnozowac problem. A pregnyl oczywiscie tez stosuje, ale to juz jak kolejne metody zawioda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGI78.....HSG można zrobić ze skierowaniem lub też prywatnie w klinice, ja osobiście robiłam na skierowanie i nie narzekam, najważniejsze żeby mieli w miarę dobry sprzęt bo jednak promienie rentgena na nasze jajniki wtedy działają, a całe badanie polega na tym że wpuszczają Ci kontrast jak najdalej i robią zdjęcia patrząc czy kontrast przepłynie czy też nie..czasem bywa że zator jet mały i kontrast się \"przepcha\" i nie trzeba innych zabiegów (jeżeli oczywiście się okaże że jednak jajowody są niedrożne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny i te stare i te nowe :) Migmig będę jutro trzymała za Ciebie kciuki, wszystko musi się udać - innej myśli nie dopuszczam:) U mnie dzisiaj 1 dc, czyli dzisiaj dostałam @, w piątek zrobiłam test i już wiedziałam, że nic z tego nie będzie w tym cyklu. No cóż za trzy dni znów clo, bromergon biorę cały czas, zaraz będę miała miesiąc leczenia i tak sobie myślę, że pójdę sprawdzić co słychać u mojej PRL? Postanowiłam , że czekam jeszcze do końca lutego a potem chciałabym iśc na hsg, bo to chyba nie ma sensu dłużej czekać. Lojka32 bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Gratuluje maleństw z całego serca!!! Gomeska ja biorę już 5 cykl clo, bo nie mam owu i to mi pomaga. Rosna piękne pęcherzyki i same pękają, jeden cykl nie brałam i nie było owu:(. Jeżeli masz z tym problemy to clo powinno Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny i te stare i te nowe :) Migmig będę jutro trzymała za Ciebie kciuki, wszystko musi się udać - innej myśli nie dopuszczam:) U mnie dzisiaj 1 dc, czyli dzisiaj dostałam @, w piątek zrobiłam test i już wiedziałam, że nic z tego nie będzie w tym cyklu. No cóż za trzy dni znów clo, bromergon biorę cały czas, zaraz będę miała miesiąc leczenia i tak sobie myślę, że pójdę sprawdzić co słychać u mojej PRL? Postanowiłam , że czekam jeszcze do końca lutego a potem chciałabym iśc na hsg, bo to chyba nie ma sensu dłużej czekać. Lojka32 bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Gratuluje maleństw z całego serca!!! Gomeska ja biorę już 5 cykl clo, bo nie mam owu i to mi pomaga. Rosna piękne pęcherzyki i same pękają, jeden cykl nie brałam i nie było owu:(. Jeżeli masz z tym problemy to clo powinno Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gomeska
Witam!Pani-inka mam taka nadzieję,że się uda choć jestem strasznie ta sytuacja załamana.Dziś pierwszy dzień biorę LUTEINE podjezykowa i przy pierwszej tabletce plulam krwia ale juz przy 2 i 3 bylo ok wiec biore dalej.Jak dostanę miesiączkę od 5-9dc mam brać CLO i zobaczymy czy coś z tego bedzie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka-ciesze sie Twoim szczesciem!!!Po raz kolejny twierdze, ze co ma byc to bedzie. Do dziewczyny, ktora spodziewa sie dziecka-to normalne, ze skoro nie planowalas a byc moze jest to ciaza to jestes w szoku, ale zobaczysz, masz kilka m-cy na to by pokochoac to dziecko! Naprawde nie masz nikogo, kto by ci pomogl??? Moze jednak jest ktos? Tak, to prawad, ze te co chca nie maja a te co nie-maja. Ale juz kiedys powiedzialam, ze nie ma madrych na zawilosci zycia wiec nie glowie sie dlaczego tak jest, bo i tak nie znajde na to odpowiedzi. Ziolka- co z toba??????? One wish-jasne, ze chce! tylko prosze poczekaj do 31 jak wezme pensyjke, bo to koncowka m-ca i krucho z kaska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Migmig! Ale ten czas szybko leci ! Juz masz inseminacje!A tak niedawno pisalas, ze musisz jeszcze czekac:-) Ja bardzo trzymam kciuki, zeby sie udalo! Lojka, gratulacje:-) i powodzenia! Pani - Inka, bedzie dobrze:-) U mnie ok. Bylam u nowego lekarza, wszystko jest ok.Widzialam pisiaka!!! Juz nie moge sie doczekac kiedy pojde na urlop, ale to dopiero na koniec marca...Zlozylam wniosek o krotkie urlopy w lutym i w marcu, ale nie wiem czy mi dadza, a juz mam serdecznie dosc pracy. Ale lekarz powiedzial, ze zwolnienia mi nie da... Nadwislanka, Ziolka, k***, Nina24, OneWish i wszystkie staraczki ktorych nie wymienilam - JA TRZYMAM ZA WAS KCIUKI I MYSLE:-) a MOJA SIOSTRA URODZILA 16STEGO STYCZNIA blizniaczki - dwie dziewczynki, ale chyba jest w szoku poporodowym...Jest jakas dziwna przez telefon...Ale jej porod trwal 24h a i tak zakonczyl sie cesarka chyba w znieczuleniu ogolnym... A ja maluszki chyba dopiero w czerwcu zobacze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie:) jestem już po pierwszej w życiu inseminacji, dzięki że trzymałyście kciuki, wszystko poszło szybko i sprawnie, jestem zadowolona, ale czy coś z tego wyniknie to się okaże za ok. 2 tyg. na razie będę według zaleceń gina zażywać duphaston aż do zrobienia testu...teraz to już wszystko w rękach Boga..... Pozdrawiam Was i trzymajcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) Długo mnie nie było, bo jak wariatka zaaferowałam sie stronką nasza-klasa i odnajdywaniem znajomych, strasznie mnie wciągnęło, ze na troszkę o was zapomniałam. Skutkiem tego mielismy w sobote spotkanie klasowe z ludźmi z podstawówki i było super spotkać się tak po 15 latach:) Ale dobra, wracam do was:) Lojka - gratuluję:) migmig - trzymam mocno kciukasy i odwdzięczam się za trzymanie ich za mnie, mam nadzieję że będzie OK! Tego ci zyczę z całego serducha:) nadwiślanka - miło, że zawsze mnie przywołujesz i pamiętasz o mnie, buziaczki dla ciebie:) U mnie, kurcze nie pamietam który dc, chyba coś koło 23, więc za jakiś tydzień powinnam dostać @ i jak zwykle mam nadzieję, że nie dostanę. Nadal próbujemy naturalnie i nie wiem kiedy zakończymy tą labę od lekarzy i leków, ale na razie jest nam z tym dobrze, chociaż czasem nachodzą mnie momenty, że może tracimy czas i powinniśmy wrócić do leczenia, ale z drugiej strony, co tu leczyć??? Witam nowe koleżanki i pozdrawiam wszystkie \"stare\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka-ja tez ranki zaczynam od nasza-klasa. kiedys na pierwszy ogien szlo forum, a teraz klasa. Wyciagam fotki sprzed wielu lat (na szczescie pisalam na odwrocie nazwiska) i szukam ludzi. I tak odnalzalam koleznke gdy bylysmy razem na wyjezdzie w 87 roku!!! Niesamowite!!! U mnie cisza i spokoj. Tylko w pracy kociol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×