Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Dziewczyny, czy któraś z was rzucała palenie. Ja nie palę 3 dzień i zawsze miałam wyczulony węch, ale to co się dzieje teraz to jakiś koszmar. Na widok sałatki z pora jest mi niedobrze. W ogóle jest ciężko. Obkleiłam się tymi plastrami i walczę. Nie wiem czy to dobry moment, by rzucić, bo jestem tak nabuzowana, że kilku osobom się poważnie oberwało. Lepiej domnie nie podchodzić. Może ktoś coś doradzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza111: To moj tez jest super:)moze to ten sam?Bo ja tez z Krakowa. U mnie zrobil pelen zestaw badan, wszystko sprawdzil, spisal cala moja historie chorob-a to dlatego, ze powiedzialam, ze chce zajsc w ciaze i chcialam sprawdzic czy wszystko ok, a nie probowac caly rok i albo zajsc, albo nie. I dobrze, ze do niego poszlam, bo prawdopodobnie probowalabym caly rok i nic, bo jajeczka by nie pekaly. Teraz w kazdej chwili go nawiedzam tel lub mailowo i zawsze odpowie na nutrujace mnie pytania. Jest naprawde wspanialym lekarzem. Zreszta polecily mi go kolezanki, jedna rodzila rok temu, druga 8 lat temu i mialy ciaze zagrozone. A pod jego opieka wszystko dobrze sie skonczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) dziś nad ranem śniło mi się że jestem w ciąży i mam ogromny brzuch, nie widziałam nic tylko ten wielki goły brzuch i wiedziałam że jest mój....tylko dlaczego to był tylko sen???:(:(:( coś mi się wydaje że jakaś noworoczna obsesja mnie dopada....a jak by było mało to czuję że mnie łapie zapalenie pęcherza, dawno nie miałam i nie wiem skąd się przyplątało, muszę iść do lekarza a na razie mam urosept i zaserwowałam sobie 2 tabletki przed chwilką... IZA11 ja jestem z Krakowa i bardzo bym prosiła o namiary na Twojego gina, ja ze swojego jestem zadowolona ale co z tego jak efektu brak i na dodatek na inseminację wysłał mnie do najdroższej kliniki w Krakowie i chciałabym się właśnie innego gina dopytać czy nie poleciłby jakiejś innej no i w ogóle co by mi doradził, może akurat wymyśli na mnie sposób?? mój numer gg to 10164185 dzięki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza111: Ja osobiscie nie rzucalam palenia, ale podobno dobre sa w miare te plastry:)trzeba rzucic, tzreba:)dla dobra dzidziusia. Choc powiem ci, ze objawy rzucania palenia bardziej pasuja pod ciąże;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig: napewno ci sie uda jak i reszcie dziewczynek!!!!trzeba wierzyc i nastawiac sie na zasadzie-no kiedy dzidzi przyjdziesz, a nie czy przyjdziesz w ogole-wbrew przeciwnosciom losu! Dodaje dzis dodatkowa mega porcje (po spałaszowanej wlasnie porcji z kfc-dzidzius ma apetyt chyba:)) dla wszystkich niezafasolkowanych: pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MigMig Nie uzywam gg, więc piszę. Ja chodzę do Osteomed na K. Wielkiego 57 - dr Mirosław Szlachcic. Nie jest tanio, ale drożyzna też nie jest. Jak to prywatnie. To specjalista ginekolog-endokrynolog. Są różne opinie na jego temat, ale czas oczekiwania na wizytę i masa pacjentek (z czego większość w ciąży) mówi sama za siebie. Poleciła mi kumpela ma 34 i dwójkę dzieci (najmłodsze dwa miesiące). PODAM CI NR TEL. (012) 423-40-43 www.osteomed.net.pl Znasz tego lekarza?? A ty gdzie chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może nie powinnam tak pisać namiarów publicznie, ale na forum widziałam różne nazwy klinik. Monika_28 A ty gdzie chodziłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno pytanko? Biorę CLO drugi cykl. I ostatnio czułam taki lekki śluz. Teraz jestem w 13 dc i nie czuję nic. Może za wcześnie, albo jak to czytałam po clo śluz troszkę zanika, dlatego trzeba brać olej z wiesiołka. To nie oznacza, że nie ma owulacji??? Wiem, że moje pytania są dla was proste, ale prosze o odpowiedź. A brzuch mnie tak boli, że nie mam pojecia kiedy owulacja nastapi. \ostatni gino stwierdził, że 15 i 16 dc to były te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izus111 ja chodzę do J.Skotnickiego, ginekolog-położnik(chyba), i specjalista od bezpłodności. I jestem baaaaardzo zadowolona, zresztą mnóstwo osób go chwali:))) A co do śluzu, powiem ci, ze w poprzednim miesiacu mialam go duuuuzo i nie zaszlam, bo sie okazalo ze nie bylo OWU, a w nastepnym nie mialam praktycznie nic, tylko wlasnie bol podbrzusza i zaszlam:) ten bol jest najwazniejszy, bo oznacza OWU, wiec dzialajcie:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika28 - wszystko bedzie dobrze :) pomysl,ze w tym roku bedziesz MAMA i ze spelnie sie Twoje marzenie :):) odgon wszystkie zle mysli i mysl tylko pozytywnie!! celowo napisalam,zebys nie czytala tego,co pisalam i nie sluchaj w ogole takich opowiesci.zycze Ci zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia i pieknych 9-ciu miesiecy :):) IZA111 - ja tez mialam wielkie postanowienie noworoczne,ze rzuce papierosy ale poki co postanowilam rzucic od jutra. juz na sama mysl jestem wkurzona,ale musze i zrobie to :) mam cala szuflade plastow,gum i innych cudow wiankow i startuje. dzis wieczorem uroczyscie zapale ostatniego papierosa i zaczynam batalion :) co do pora to ja pora tak nie znosze,ze jak tylko przeczytalam,to az mi sie cieplo zrobilo :):) pwoodzenia zycze i wytrwalosci w rzucaniu palenia i zycze tego takze sobie :):) pani-inka - 18 stycznia przyjedzie do mnie Nina24 wiec spotkamy sie na kawce, u mnie albo gdzies w terenie,znajdz dla nas mala chwilke :):) pozdrawiami sciskam wszystkie kolezanki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish myślę, że da się to zrobić, pomyślę tylko jak bo to czwartek:) więc pracuję:( Muszę się pochwalić, mąż zafundował mi zestaw do pazurków żelowych i teraz sama będę sobie robić (jak się oczywiście nauczę:):)) Mam przecenę opraw i te w których wyglądałaś ładnie kosztują teraz ponad połowę mniej. A co do metformaxu to jak byłam jakiś 1 rok temu u takiej starszej pani gin to też mi to przepisała, ale źle się po tym czułam i przestałam brać. A dała mi to bo sporo przytyłam i staraliśmy się już wtedy o dzidzię i kazała brać, że niby schudnę po tym i szybciej zajdę. Znalazłam to jeszcze w swojej domowej apteczce mam 2 opk., jak napisałyście o tym leku to coś mi zaświtało i poszłam ryć w apteczce:):) Kto wie może zacznę później brać jak clo i bromek nie pomogą. Nawet nie wiem dokładnie który mam dzisiaj dc chyba 15, nie poszłam w tym cyklu na usg chociaż wzięłam clo. Niestety chyba w tym miesiącu nawet clo nie zadziałało, za słabo boli:( Dałam sobie dwa miesiące na zbicie PR a później to chyba się poddam i pójdę na to hsg. Co do palenia papierosków - ja już nie palę 7 lat i jest mi z tym ok. I żeby rzucić to trzeba to sobie w głowie poukładać, że na pewno chce się przestać palić. Ja wiem jedno żadne plastry, gumy, tabletki i przysięgi typu: to mój ostatni, więcej nie kupię to przestanę palić, będę palić po połowie a potem coraz mniej, to nie działa - albo działa na krótką metę. Jeżeli palenie \"sprawia przyjemność\" to trudno się tego oduczyć, nie wiadomo co robić z rękoma. To jest niestety straszne uzależnienie. Teraz dym mi bardzo przeszkadza a zwłaszcza w miejscu gdzie chcę zjeść na mieście, no i sam zapach po papierosie jest ffeee. Ja rzuciłam nagle - sama się tego nie spodziewałam, ale pierwszą noc miałam niestety nie przespaną. Najgorsze są pierwsze dwa tygodnie a potem już coraz lepiej - tylko trzeba wytrzymać. Nosiłam paczkę w torebce jeszcze przez miesiąc i częstowałam innych, ale sama nie paliłam nie dlatego, że nie miałam, ale dlatego , że nie chciałam. IZA 111 będę trzymała kciuki, żebyś przetrwała i zwyciężyła:), no i za wszystkie koleżanki które palą i też chcą rzucić to świństwo;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) Monika 28 dzięki za dobre fluidki złapałam wszystkie:D i mam nadzieję że inseminacja to jest właśnie sposób na mnie a zostało mi do niej ok. dwa tygodnie, tak więc każde dobre prądy mi są koniecznie potrzebne w najbliższym czasie:) a czy Ty jesteś z też z Krakowa? nazwisko Twojego lekarza kojarzy mi się z kliniką na Kopernika, ale może to tylko zbieg okoliczności? IZA111 dzięki za namiary, jak mi się nie uda insem. to się tam skieruję, poszperałam na ich stronce i znalazłam info że insem też robią i współpracują z kliniką macierzyństwo, to nie wiem czy tam odsyłają na isem czy sami robią? OneWish ziolka nadwislanka pani inka buuuziakiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Monika 28 właśnie doczytałam że jednak jesteś z Krakowa...:D gdzieś mi musiało umknąć:) teraz już zapamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane kobietki! Probowalam zlozyc zyczenia swiateczne i troche napisac co slychac w swieta, ale po napisaniu dlugiego posta wszystko szlag rtafil, wiec sie wkurzylam i troche zacichlam. Zatem teraz jeszcze zycze wam spelnienia najskrytszych marzen, planow, przede wszystkim ZDROWIA I MILOSCI!!!! :-) :-) :-) Wiem, wiem, jestem troche poza tematem... Chcialam powiedziec, ze jak czujecie ze trzeba zmienic lekarza, to robcie to...ja wlasnie bede to robic. Moja lekarz ginekolog prowadzaca ciaze od poczatku wydawala mi sie dziwna, jakas wiecznie zmeczona i w ogole mna nie zainteresowana...No, ale ostatnio przegiela. Jak poszlam do niej 20stego grudnia, to wizyta trwala tyle czasu ile potrzebowalam aby zdjac i zalozyc spodnie, zadnych pytan, porad, czy cos, nie zdazylam zalozyc spodni, a ona \"do widzenia\"...Czulam sie jak smiec. a na dodatek na moja prosbe o podpis na formularzu, ktory potrzebuje do urzedu i pracy, odpowiedziala, ze podpisze mi po 5 stycznia, bo do tego czasu moge poronic...Wyszlam zdolowana jak nie wiem i caly czas zyje w strachu.. Chociaz malenstwo daje znac o sobie kopaniem:-) A w poniedzialek ide do szpiatala na USG, zdaje sie ze to bedzie najwazniejsze usg, polowkowe, zaczal mi sie 25tydz dzisiaj. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ale kobieta mnie zdenerwowala i tyle... Poza tym siedze na urlopie, ale juz w poniedzialek mi sie konczy i koniec tego dobrego :-) TRZYMAM CALY CZAS KCIUKI ZA WASZE STARANKA I WIERZE, ZE NIEBAWEM KTORAS Z WAS ROWNIEZ MI POTOWARZYSZY :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig: mój lekarz jest powiązany z Ujastkiem, z Kopernika nie mam pojęcia czy ma coś wspólnego, moze kiedys? Ja przynajmniej nic o tym nie wiem:) A ja wlasnie chce rodzic w Ujastku, wiec jak dla mnie to duuuzy plus. A co bolu przy owu, to czesto jest mylne;)wiec przytulaj sie ile mozesz, bez wzgledu na to czy ci sie wydaje, ze bedzie owu czy nie;) Aniusia28: jak mi lekarz walilby takimi tesktami o poronieniu, to napewno bylaby moja ostatnia wizyta u niego bez wzgeldu na tydzien ciazy. To nawet juz chamstwem nazwac nie mozna, tylko bezmyslna zlosliwoscia i glupota. Jak masz mozliwosc, zwiewaj od tej glupiej babki. Moj lekarz zawsze sluzy mi pomoca i oparciem, jest realista i mowi o zagrozeniach, ale zawsze dodaje, ze On nie pozwoli, zeby mojemu dziecku stalo sie cos zlego i ze napewno bedzie dobrze! Wie doskonale, jak wazne w ciazy jest dobre samopoczucie psychiczne matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...zakrecona juz jestem:) to o bolu przy owu (po CLO) i przytualniu mialo byc do pani-Inki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatni maly ps.ik: Powiem wam szczerze, ze az nie wierze w moja ciaze i dziwnie sie czuje. Bo podobno to sie czuje intuicyjnie, ze sie jest w ciazy (a ja mialam zawsze bardzo dobra intuicje), a ja nic nie czuje:( tak samo co do moich objawow ciazowych, mam wszystkie... oprocz mdlosci, zawrotow glowy i ogolnie zlego samopoczucia. Wiem, wiem, powinnam sie cieszyc, ale to dla mnie jakies dziwne i teraz sie zastanawiam, czy wszystko w porzadku z ciążą, czy jest tam naprawde dzidzius, a nie jakis pusty (tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu) pecherzyk, czy cos:(((wariuje juz!A pierwsze usg mam dopiero kolo 12 tyg ciazy, i caly czas mi sie wydaje, ze nic tam nie zobacze:(((((boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Monika28 :-) Zobaczysz wszystko bedzie dobrze, tylko za duzo o tym nie mysl, jedynie jak jestes zmeczona, to odpoczywaj:-) ja tez nie mialam intuaicji i nie czulam, ze jestem w ciazy, nadal nie mam i nie mialam typowych objawow, jedynie chcialo mi sie bardziej jesc na poczatku i bylam strasznie zmeczona, ale tez moja praca jest wyczerpujaca. No, teraz to juz sie ciezko spi, ale to dlatego ze brzuch rosnie:-) WSZYSTKO MUSI BYC DOBRZE, INACZEJ NIE MOZNA MYSLEC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh...pocieszylas mnie Aniusia28, bo ja dostaje juz takiego swirka, ze szukam po necie o pustych pecherzykach plodowych..do pierwszego usg, dopoki nie zobacze dzidzi, jakos nie moge uwierzyc:((( sprobuje sie nie stresowac, ale nie wiem czy sie da tak..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusia28 - ta Twoja pani ginekolog to ma chyba beret zryty!!! kurde jakbym cos takiego uslyszala,ze ona mi podpisze po 5 bo... to bym chyba ja udusila za \"taktowne\" podejscie do sprawy. a moj tomek jakby do niej wpadl to by ja zaraz ustawil do pionu. kurde no w glowie sie nie miesci,jak mozna powiedziec tak kobiecie w zaawansowanej juz ciazy?? nie,blad!! jak w ogole mozna tak powiedziec kobiecie w ciazy?? pani-inka - jestem u Ciebie w srode,trzymaj dla mnie te okulary bo je kupie :):) oczywiscie dam jeszcze znac. pozdrawiam i zczyce milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) aniusia witaj:) Twoja gin zasłużyła na solidne kopnięcie w zadek, pierwszy raz słyszę żeby tak sie odnosić do pacjentek, nic się nie martw będzie wszystko dobrze tylko uciekaj od niej jak najdalej... Monika no właśnie ja na Ujastku zaczęłam swoje leczenie u pani Loranty fajna też babka, a moja kuzynka rodziła tam 3 dzieci i koleżanka 2 dzieci też tam, obydwie zadowolone i właśnie stąd może moje skojarzenie nazwiska Twojego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig tez wlasnie slyszalam od moich kumpeli, ze w Ujastku jest super (byloeby wszystko ok bylo z dzidzi, bo wtedy roznie bywa). Rodzily tam i byly zachwycone, stad moja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kilkudniowej przerwie. Walcze nadal w sadzie ze spraw rodzinna, o ktorej wspominalam... Oprocz nerwow i stresu kosztuje mnie to jeszcze kase, bo trzeba placic za pewne rzeczy+ koszt paliwa, bo jezdze w 1 strone to 260 km. Dobrze, ze mi auto po stluczce naprawili, bo ostatnio do sadu jechalam pozyczonym autem.... Mowie wam, koszmar... Ale musialam wam ponarzekac. One Wish-powiem Ci, ze siezdziwilam, ze w koncu dotarl przekaz, bo to ponad 2 tyg. Pzoa tym wiesz, ja piewrszy raz wypelnialam taki druczek, wiec juz zaczelam podejrzewac, ze cos pokrecilam.... Zawsze korzystam z przelewow netem i nie wyobrazam sobie zebym stala w kolejkach na poczcie tylko po to by oplacic rachunki. W tej kwestii net jest niezastapiony. Na szczecie wsio OK!!!!! Wiesz, spr znowu w Sephora ile kosztuje ten krem i fakt jest ich kilka z serii superdrfense ale wszytskie 50 ml kosztuje 180 PLN, 30 ml cos kolo 120 PLN. Wspominalas cos o mozliwosci zalatwienia wody toaletowej. Ta, o ktorej ci wsominalam to firmy SHISEIDO o nazwie ENERGIZERAGRANCE 100 ml.W sephora kosztuje 175 ml. Sprawdź, prosze czy masz to w zasiegu i ile by to kosztowalo. Ja mam na oku te wode od 7 lat i nigdy jej nie mialam okazji kupic, a zapach kojarzy mi sie z cudowym czasem gdy mieszkalam w Swiss, i uzywala jej moja pracodawczyni. Zawsze jak ja powoacham to przypomina mi sie dom z zurichu.... Butelka jest pomaranczowa w ksztalcie kuli zakonczonej wydluzoną, szpiczastą pokrywka. A tak poza tym u mnie jest 3 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja jestem po zastrzyku dostałam go w piątek o 17-ej. Wg lekarza miał pęknąć w sobotę wieczorkiem pomiędzu 26 a 30 h. Działaliśmy w sobotę i w niedzielę rano. Od niedzieli rano tak mnie wszystko napierd....a, że szok. Ale pochwaliłam lekarza, bo dalej uważam, że jest świetny, ale już do niego nie pójdę. Staram się drugi cykl (wcześniej tabletki antykoncepcyjne), a on stwierdził, że jeśli teraz nie wydzie to mamy problem. Muszę robić badani na drożność jajwodów a mąż badać plemniki. Ludzie po miesiącu starań??????????? Olewam to clo jeśli mi teraz nie wyjdzie i normalnie na luzie działam. Tak się zdenerwowałam, że się rozryczałam i wypaliłam dwie fajki. Słuchajcie on jest dobry, ale kasa, kasa, kasa. Nalepiej od razu zrobić sobie in vitro i dać mu zarobić. Co innego mówił miesiąc temu do mnie, a terza poczułam się jak chora osoba, taka zdołowana, poniżona. A propos on też przyjmuje na Ujastek. a klinika macierzyństwo jest jego. Monika_28 podaj namiar na tego twojego lekarza. Muszę zmienić, bo mnie trafi. Jestem w 16 dc i brzuch mnie napieprza bardzo. Chyba już po owulacji, bo dostałam pregnyl w tyłek. Mam nadzieję, że dwa staranka wystarczyły. Jest mi już obojętne wszystko. Testu nie mogę robić przez dwa tygodnie, bo wynik przez zastrzyk sfałszowany. Jedno jest pewnie czuję się jakoś dziwnie, nie chcę się nakręcać, bo się nie nastawiam. Ale wiem jedno boli mnie brzuch - kłuje. Może tak działa pregnyl. Nie wiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodać, że w 13 dc był jeden pęcherzyk na prawym jajniku 19 mm. Ostatnio były 3, więc nie wiem czemu tylko jeden, ale ważne że był. Lekarz stweirdził, że jeszcze troszkę przez ten pregnyl podrośnie i pęknie. 19mm to nie za mały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jednak miałam owu:), wczoraj pękły mi PG, były co najmniej dwa, bo myślałam, że odjadę tak mnie oba jajniki bolały. Nawet zastanawiałam się czy dam radę iść do kina. Jak wróciliśmy to z bólu zasnęłam, wieczorem było już lepiej. Dzisiaj jeszcze troszkę mnie bolą ale tak miałam też wcześniej. Dzisiaj mam 18 dc, czyli potwierdza się u mnie opóźniona owu. Bromergon dalej grzecznie biorę, nie mam już żadnych rewelacji po nim, tylko jeszcze bardziej wyostrzył mi węch, no i rano odrzuca mi od kawy, pomimo mojego niskiego ciśnienia. Migmig głowa do góry wszystko pójdzie ok:) Aniusia28 lepiej zwiewaj od tej pani weterynarz jak najdalej. Może ona nadaje się do leczenia zwierząt ale na pewno nie ludzi. Jak to przeczytałam to mi się włosy na głowie zjeżyły. Ale z niej babsko !!! Poszukaj sobie innego lekarza dla dobra was oboje. Trzymaj się cieplutko:):) Monika_28 myśl pozytywnie, albo przynajmniej się staraj.Wszystko na usg wyjdzie ok. Trzeba tak wierzyć:) A wcale na początku nie musisz mieć żadnych objawów. Ja też nie miałam, żadnych mdłości, zachcianek - dopiero później mnie co niektóre dopadły;) Jak byłam w 6-tym miesiącu to dowiedziałam się , że mam rozwarcie i o mało nie wpadłam w histerię w gabinecie, bo myślałam, że poronię. Lekarka na spokojnie powiedziała mi, że jeżeli tak będę myślała to się to może stać, a jeżeli nie będę dopuszczać takich myśli do siebie to będzie ok. Urodziłam moją córcię tydzień przed terminem, a trzy dni po swoich imieninach:) No właśnie 24 stycznia kończy 13 lat:) Onewish odłożę Ci te oprawki - czyli widzimy się w środę:) Jak masz czas to znowu sobie poplotkujemy. Może uda mi się na 18 załatwić urlop:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA111 pęcherzyk rośnie w ciągu 1 dnia do 2 mm, więc jeżeli w 13 dc miałaś już 19 to wydaje mi się ok, bo na pewno Ci podrósł. Gin mówił mi , że do pęknięcia najlepiej żeby miał 24 mm, ale ja np. kiedyś miałam dwa 32mm i 24 mm i wtedy zdychałam jak pękały. A co do ilości to ja po clo też mam ich sporo, ale nie wszystkie rosną takie duże, więc później się już nie liczą. Nie przejmuj się tylko ciesz, że masz chociaż jeden:) A co do działania to może sobie jeszcze dzisiaj nie odpuszczajcie, kto wie czy już Ci pękły?? Skoro tak Cię dzisiaj bolą, to może masz opóźnioną owu - chociaż nie wiem jak to jest po zastrzyku?? Może inne dziewczyny się wypowiedzą? Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Inka-sorki, ze pytam, ale Ty w optyku pracujesz? Pytam, bo ja tez okularnica, ale wybralam juz oprawki jakies 3 m-ce temu, bo musialam zmienic szkla na mocniejsze... cholerny komputer.... U mnie koncowka @. poza tym nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanka - tak pracuję w salonie optycznym i kocham to robić. Tak ogólnie uwielbiam okulary (sama noszę i moja córka też niestety). Niech policzę mam .... 5 par i właśnie robię sobie 6:):) Moja córcia ma 3 i robię jej 4:) To jest takie zboczenie zawodowe:) Na szczęście wzrok mi się przestał pogarszać, ale dotychczas co pół roku dochodziło 0,25 dph. Teraz się zatrzymało i mam nadzieję, że pójdzie troszkę w dół, a potem to już tylko do czytania:) A co do ciąży i porodu, panie które mają 3,5 dioptrii lub więcej powinny jakiś czas przed porodem przejść badania i otrzymać zaświadczenie od lekarza, że mogą rodzić siłami natury i nie ma przeciwwskazań. Oczywiście te co mają mniejsze moce też powinny się przebadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×