Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Dziewczyny pomozcie... jutro mielismy pojsc na badanie nasienia meza, ale wlasnie sie rozchorowal na gardlo i ma antybiotyk. Czy w takim wypadku konieczne jest przelozenie terminu badania czy nie wplynie to na wynik? Caly czas pod gore :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Często śledzę ten topik, ponieważ Wasze problemy z zajściem w ciążę są podobne do moich. Od tego cyklu biorę po raz pierwszy clostibegyt, potem dufhaston i metformax(cały czas , od pół roku bromergon) Do Gabonik: też zauważyłam, że przestały boleć mnie piersi-po raz pierwszy od wielu miesięcy, a closibegyt biorę dopiero 3 dzień. Rokowania , jak powiedział mój ginekolog są realne, Trzymam kciuki za wszystkie staraczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Od wielu tygodni przestalam sie udzielac ale prawie codziennie jestem na biezaco z topikiem. I dalej nic bym nie pisala gdyby nie to, ze zirytowala mnie wypowiedz do Gabonik. Kochana, nie opuszczaj nas przez jakas desperatke, jestes ostoja i wsparciem nie tylko dla tych, co sie tu wypowiadaja ale rowniez dla nas - tych co tylko czytaja.... Ziolka - no to trzymamy kciuki a ty dzialaj ;-) marzenaaa - jeszcze tylko pare dni i napewno wszystko bedzie jasne, dwie inseminacje w jednym cyklu - musi sie udac! Carolla - ja niestety nie mam pojecia, czy antybiotyk moze miec wplyw na wyniki badania nasienia :-( Ja jak pisalam duzo wczesniej postanowilam zrobic sobie przerwe... Sama juz nie pamietam ile cykli bralam Clo - 6, 7 ??? Musialam odpoczac psychicznie bo nie dawalam juz rady :-( Dwa miesiace bez lekow, mierzylam temperature, robilam testy owulacyjne no i okazalo sie, ze u mnie bez tego leku zadnych szans - nie mam owulacji :-( Irytuje mnie to wszystko, 10 lat temu po pierwszym cyklu z Clo udalo mie sie zajsc w ciaze a teraz tyle miesiecy staran i moja corka nie moze doczekac sie rodzenstwa.... Wiem, ze wiek odgrywa tez nie mala role, mam za soba 31 lat :-( Najgorsze jest to, ze mam dobrego gina ale cos nie moze trafic z dawka tego leku...Jak bralam 1x1 jajeczka nie rosly a jak 2x1 robily mi sie ogromne torbiele.... Moze po tej przerwie cos sie zmieni? W kazdej z nas jest nadzieja, ze moze to juz w tym cyklu....... U mnie 10 dc i po kuracji Clo. Jutro ide na monitoring... Nie ukrywam, ze jestem pelna nadzieji..... Pozdrawiam bardzo goraco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze uaktualnie tabelke ;-) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......27.01.......25.02...... .....14m-cy(obecnie przerwa w staraniach) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 12dc .............1.03......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnieszka: nie dziekuje za dodanie mi otuchy ale nie mam dobrego przeczucia:( a jeszcze aktualizacja tabelki: Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04...... .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 12dc .............1.03......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Carolla - wydaje mi sie, że antybiotyki mają znaczny wpływ na nasienie i wynik może nie być miarodajny. Ja na waszym miejscu wstrzymałabym się z tym badaniem, bo raczej i tak trzeba byłoby je powatarzać. Ale to tylko moja opinia, najlepiej spytać lekarza. Kurcze, a ja mam znowu stresa, bo boje sie że pęcherzyk znowu nie pękł, a na usg ide dopiero w czwartek, więc zżera mnie niepewność i obawa, że historia sie powtórrzy i znowu inseminacja na darmo:( Marzenka - trzymam kciuki, żeby Ci sie udało i nie nastawiaj sie tak pesymistycznie, trzeba mieć nadzieje do końca, a w twoim przypadku to już niedługo, parę dni i będziesz mogła testować:) A dlaczego myslisz o laparoskopii? - masz niedrożne jajowody? Gnieszka - nie dziękuję;) Witam nowe koleżanki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakass
Dziewczyny mam pytanie mam wysoka prolaktyne i lekarz mi przepis bromergon a juz z rok bralam kwas foliowy i sie zapomnialam go zapytac czy mam go dalej brac jak myslicie dziewczyny doradcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziółka: nie dziekuje:) a dlaczego laparoskopia bo po operacji ktora miałam czyli zszywanie jajnika itd. gin podejrzewa ze moze byc bardzo duzo zrostow co utrudnia a wrecz uniemozliwia zajscie w ciąze wiesz badania wszystkie ok z mezem zdrowi jak ryba a prawie dwa lata staran i nic tak wiec zdecydowalismy sie z mezem na laparoskopie no chyba ze za pare dni stanie sie cud.......oby.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że kwas foliowy nie wyklucza bromergonu i odwrotnie :) ja też faszeruję się bromergonem (by obniżyć prolaktynę)i kwas foliowy( dla dzidziusia ,jakby się udało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja po tych 2 miesiacach spokoju znowu zaczynam sie stresowac. Bylam dzisiaj na monitoringu, jajeczko 15,9 mm a endo 8,3 mm. W czwartek nastepny monitoring, musimy sprawdzic czy uroslo i jak tak to zastrzyk z Pregnylu no i staranka... W sobote umowie sie sama na kolejne spotkanie tylko po to, by sprawdzic czy peklo... Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu to wszystko caly czas pod gore :( Dzwonilam wlasnie do swojego lekarza (jedynego jaki mi juz tu pozostal) i zapytalam czy mam przyjsc na jakies usg bo po pierwszym cyklu brania clo strasznie bolal mnie brzuch od 15 - 18 dc. Na bocianie dr Szamatowicz odpisal mi, ze w takim wypadku musze zrobic usg bo moga pojawic sie torbiele. Moj lekarz powiedzial, ze mam brac jeszcze miesiac clo i wtedy zobaczymy. Rano robilam test - i nic :( Zaczynam sie smucic i bac naprawde, dopiero uswiadomilam sobie ze to juz 15 mcy starania sie. Czy ktoras z Was babki tez miala taki bol przez trzy dni? Do dzis pobolewa mnie jajnik ale juz bardzo slabiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla - nie daj się na takie gadanie. Ja byłam głupia i zawierzyłam mojej lekarce i dzisiaj walcze z bombowacami :( torbiele giganty w 11 dc np miałam 36 mm - nie zgadzaj się! To trzeba obejrzeć. Gdybym wiedziała co i jak to w życiu nie brałabym już CLO w 2 cyklu, bo wtedy właśnie u mnie się zaczęło - ból brzucha, wydęcie podbrzusza, twardość .... itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...22dc.....08.04......24m-ce Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 12dc .............1.03......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! U mnie cisza i spokój. Jest 26dc, nic nie boli, nic nie czuję. Biorę tylko luteinę żeby @ przyszła. W kwietniu idziemy na inseminację ale z tego co czytam to obawiam się, że u mnie w owulację nie da się trafić. Jest około 17dc i to nie zawsze. Nie wiem czy jest sens wydawac pieniądze ale myślę, że o tym zadecyduje mój gin. Mamy piękną pogode i na razie tym się cieszę. Trzymajcie się wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw aktualizuje: Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...22dc.....08.04......24m-ce Agawa81..........Wa-wa.........09.03...........12.04.... ......13m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........19.03 ............ 20.04 ......... 22 m-ce Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec..................14.03........... ....16.04...........10m-cy marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk............8dc.............20.02 .........5 m-cy Potem melduje że wciąz żyje i jutro wybieram się do lekarza zobaczyć co \"tam\" sie ciekawego dzieje. Skonczyłam ze śledziami po 5 dniach i przerzucilam się na koktajle mleczne. Odezwę sie jutro. Całusy trzymajcie się cieplutko. PS. Szacha i Marlena juz nie zagladaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
co zrobić jeśli wszystko zależy od męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
hej chciałabym wiedzieć jakie skutki uboczne ma bromergon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla - Mazury powiadasz .... :) piękny kawałek Polski :) niestety nie będę w stanie naświetlić który lekarz z okolic zna się na rzeczy, ja jestem z kuj-pom, leczę się w Bydgoszczy. A jak tam Twoje sprawy? Postanowiłaś coś? Strasznie poruszył mnie Twój ostatni post - bo u mnie było identycznie i uwierz mi że źle zrobiłam, ale niemiałam pojęcia że kobieta lekarz może być aż taką .... grrrrr U mnie 23 dc :( Nie liczę na nic po widoku na USG w 11 dc :( jutro idę na OB - od jutra za 14 dni HSG / mieszane mam uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki, pisze do Was bo nie mam juz sily...mam pewien problem,z ktorym zaczynam sobie nie radzic i juz powoli trace rozum rozmyslajac jak z problemu wybrnac...chodzi o tesciow - moi to ludzie,ktorzy stracili starszego syna kilka lat temu i zostal im tylko moj maz. sa ludzmi (zwlaszcza tesciowa) bardzo nietaktownymi i od dluzszego czasu \"domagaja\" sie wnusia.sprawa zaczyna przyjmowac bardzo nieprzyjemny dla nas obrot,bo wrecz zaczynja tego zadac.sa zamozni,wydaje im sie,ze wszystko moga miec na pstrykniecie reki i ze wszystko im sie nalezy.sytuacja zaczyna mnie przerastac,bo caly czas na nas naciskaja i powstaje swego rodzaju prejsa, z ktora ciezko jest mi sobie poradzic...kazdy temat począwszy od kota skonczywszy na zupie konczy sie tym,ze \"ja chce wnusia i to juz\".maz sie z nich smieje,zartuje,zeby sobie adoptowali i dali nam spokoj,ale we mnie narasta coraz to wieksza agresja i zlosc. zaczynam im sie odszczekiwac,zeby nie wtracali nosa w nie swoje sprawy,ale widze,ze nie odpuszcza.dzis w dniu imienin mojego tescia wszyscy goscie (chyba sie cholera zmowili!!)zyczyli mu wunkow i patrzyli na mnie. nie na Tomka-mojego meza-ale na mnie. jakbym to tylko i wylacznie zalezalo ode mnie.wscieklam sie i wyszlam z imprezy trzaskajac drzwiami.sytuacja mnie przerasta. jestem 6 m-cy po slubie a czuje sie jakbym byla 6 lat, w dodatku moim mezem byl Henryk VII,ktoremu mialabym urodzic 10 dzieci w tym koniecznie chlopca aby przedluzyc dynastie!! do tego dochodzi fakt,ze mam te swoje klopoty z za mala komorke, @ wciaz nie mam a CLO lezy i czeka na swiete nigdy.frustracja narasta we mnie tak ogromna,ze dostaje na temat dzieci szalu i gesiej skorki....a przeciez marze o dziecku ... dla tych,ktore nie wierza przytocze prosta historie z dnia wczorajszego a propos tematu - opowiam tesciowej,ze maz chce sobie kupic kota rasy majkun (to taki wieeelki kocur,ktory wazy 20 kg) a ona sie jednej sekundzie zagotowala i krzyczy \"20 kg to MA miec wnusio\" po czym wychodzi ostentacyjnie walac drzwiami...a dzis powiedziala,ze swiat nie bedzie bo beda wowczas jak juz bedzie wnusio. Dziewczyny jestem u kresu wytrzymalosci i juz w nim nie wierze. czase mysle,ze gdyby sie okazalo,ze nie mozemy miec dzieci z mojej winy to ta stara k***a zrozilaby wszystko,abysmy sie rozwiedli... :( p.s.wybaczcie moj ciety jezyk,ale jestem tak wsciekla i jednoczesnie smutna,ze nie wiem czy wyc czy wbic zeby w sciane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish - wiem co czujesz bo miałam identycznie to samo, tyle że naciskała cała rodzina nie tylko teściowie no i kiedyś na rodzinnej imprezie nie wytrzymałam - powiedziałam swoje, ten widok wart był wszystkiego - uwierz, nam ulżyło a ich zatkało. Bałam się reakcji podobnie jak ty, ale postanowiłam zaryzykować. Dzisiaj nam pomagają jak tylko mogą chociaż wcale o to nie prosimy. Wręcz narzucają się w tym. Jest mi strasznie przykro 2 pozostałe małżeństwa mają już dzieci. Wszystko to pojechane i trudne do zrozumienia. Nie martw się jeżeli kochacie się - nic ale to nic nie jest w stanie was poróżnić na tyle aby doszło do rozstania. To wasza sprawa - i jeżeli dochodzi do sprzeczek i wyrzutów to tylko w \"cztery oczy\" Bądź dzielna. Nie tkwij w miejscu i nie obawiaj się - jesteś wartościową kobietą - inaczej \"syn zaiste zacnych teściów\" ;) nie zwrócił by uwagi na ciebie prawda? Główka do góry słoneczko :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** - dziekuje za cieple slowa,od razu patrze na to wszystko z \"tej drugiej\" - lepszej strony :) DZIEKUJE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish Kochana rowniez przeszlam przez takie \"dopytywania\". W koncu rowniez powiedzialam, ze jest z tym problem i ze chodze do lekarza. Od tamtej pory... cisza. Nie martw sie, ulozy sie zobaczysz... k*** nic nie moglam zrobic. Lekarz powiedzial, ze tak moze byc i mam jeszcze ten miesiac brac clo :( Nie mam juz do kogo pojsc w najblizszych dniach. Jestem skazana na czekanie :( @ tuz tuz, najwczesniej w sobote najpozniej w srode. Gdybym mogla pojechalabym w tym tygodniu gdziekolwiek do kogokolwiek bo u nas pozostaly juz same konowaly a nie lekarze, ale nie moge bo mam szefa tyrana ;( i ten tydzien wykluczony jesli chodzi o dzien wolny. Nie mam innego wyjscia. Musze siedziec i modlic sie aby to nie byly torbiele. Cholera jakie to straszne, ze nawet lekarzowi nie mozna zaufac ;( Dobrze, ze chociaz tutaj moge sie Wam wyzalic i ze jest ktos, kto pocieszy. U mnie 25 dc, ale wiem juz ze nie ma na co czekac bo robilam test. Za miesiac pewnie rowniez dostane serie badan. Boisz sie HSG? Trzymaj sie dzielnie, ja chyba jestem w stanie przejsc wszystko oby tylko sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla - oho czyżbyśmy pracowały w tej samej firmie? hehe ja już dzisiaj musiałam prosić się o wolne 2 dni w połowie kwietnia :( żenujące ..... no ale co zrobić :( co to skutków działania CLO na ciebie - może będzie dobrze, wierz w to mocno i wyczekuj 2 kreseczek :) opowiedziałam ci o sobie bo chciałam przestrzec a nie zastraszyć :) bo ja nigdy ale to nigdy nie wezme juz nic bez monitoringu ....... a co do lekarza to dojeżdżam prawie 80 km ...... aż tak się sparzyłam z cyklem jedziemy podobnie - u mnie 23 dc i @ wypada mi w święta jak nic -eh będe leżała i zdychała -a jak mi minie to sio do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** to moze bedziemy umieraly w tym samym dniu (heh czarny humor). Co do firmy tez pasujemy do siebie:) Ja niestety mam kiepska sytuacje, kiedy powiedzialam szefowi ze lzami w oczach po wizycie u pierwszego gina, ze dostalam skierowanie do szpitala na operacje i ze chcialabym sie na godzinke zwolnic zeby pojsc skonsultowac to z innym ginem to powiedzial, ze owszem ale w ramach swojej przerwy obiadowej. Myslalam, ze sie rozrycze i go udusze. Potwor nie szef. I takie to zycie :( Ja, jesli ten lekarz da ciala z leczeniem tez bede dojezdzac. Sadze ze do Olsztyna albo Bialegostoku. Ale koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Carolla oznacza Karolina to i imie się zgadza ;) Co do szefa to się nie przyznaję do tych spraw - ściemniam coś o laryngologu zatokach itd. Gdyby wiedział ..... wiadomo co by było. W prywatnych firmach tak to już jest - niestety. Ale dla świętego spokoju piszę podania o urlop i obywa się bez większego gadania. Eh - masz przerwe obiadową? To jednak nie ta sama firma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** Czyli i imie sie zgadza :) hihi. Nie no ja szefowi tez nie mowie o jakiego lekarza chodzi:) Przerwe mam bo pracuje od 9 do 18 tej tak wiec musi byc zeby bylo 8 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×