Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość gamna
? prosze o jakies rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
aaa paulka 123, chyba dzis zaczynasz brac clo, prawda?? trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
czy jest ktos kto teraz bierze clo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
dziwczyny, bywacie tu jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLI26
Hej dziewczyny. ja w tym cyklu brałam CLO. Teraz czekam na @ która ma przyjść we wtorek ( lub nie :) ) W grudniu też brałam CLO i odrazu zaszłam w ciążę ale niestety poroniłam. Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Ja moze napisze niezbyt optymistycznie:( ale: Clo biorę juz po raz trzeci /po 3 miesiące/ mam nadzieję ze tym razem sie uda. Staram sie juz 8 miesięcy Clo biorę od 5dc przez 5 dni po jednej tabletce. Problem...tak mi sie wydaje polegał na tym ze \"mijaliśmy\" sie z mężem i nie moglismy trafic w owu.... Cykle mam monitorowane ale to i tak czasem albo było za wczesnie albo za pozno..... no coż dziś owu:P:P:P:P więc wybaczcie mi moją nieobecność:D:D:D MUSZE SPADAĆ ❤️ ❤️ ❤️ :P:P:P:P Zapraszam na topik Czy są wśrod Was kobietki........ jest bardzo miło i fajowe babeczki tam są:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa folik biorę juz od ponad roku wiec nie ma problemu :) przy clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
hej dziewczyny, mi gin również zapisałam Clostil..., mam go brać od 5 dnia cyklu, przez 6 kolejnych dni - rano i wieczorem czytałam o skutkach ubocznych, ale mam to gdzieś ... ;) wyznaczyłam sobie inny cel - że tak brzydko powiem ;) jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bławatek2006
a nie wiecie czasem, jak sie uda to trzeba odstawić bromergon czy kontynuować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
blawatek, z tego co wiem to bromergon odstawiasz, jezeli sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
k*** masz oczywiscie racje :) w koncu TEN cel jest najwazniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
kijanka i blawatek i INNE DZIEWCZYNY KTORE BIORA BROMERGON!! jak sie czujecie?? bo ja dzis nie moge. biore bromek od kilu miesiecy (wczesnie bralam wieczorem 2 tabl. a teraz rano i wieczorem po jednej- od tyg.)ale dzis to normalnie padam!! nie wiem co sie dzieje, strasznie mi slabo!! jak sie czujecie, mialyscie tez cos takiego?? mi sie na pocztku zdarzalo, ale myslalam ze juz mi przeszlo!! co myslicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bławatek2006
ja biorę po 1/2 tab bromka, więc za bardzo nie odczuwam, ale dziś przez ten upał sama się strasznie słabo czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
bławatek2006, a jak dlugo bierzesz juz bromek?? szczerze mowiac to dziwi mnie troche twoja dawka (albo moja jest tak wysoka :o) i jak tam wychodza ci wyniki, poprawilo sie cos?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
bławatek2006, a jak dlugo bierzesz juz bromek?? szczerze mowiac to dziwi mnie troche twoja dawka (albo moja jest tak wysoka :o) i jak tam wychodza ci wyniki, poprawilo sie cos?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
na temat "bromka" zielonego pojęcia niemam ... wcześniej brałam luteine na wyregulowanie @, a teraz clostil, trzymajcie kciuki - mam USG w piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
k*** a ja sama sie do clo nie moge przekonac... bierzesz juz?? jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bławatek2006
bromek biorę ok pół roku, a czy jest poprawa zobaczymy ;_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
gamna, są skutki brania clo, niema co .... śmieszne, ale mogę wam powiedzieć dziewczyny ze po tym leku to sie o bozym swiecie zapomina, ogólne ogupienie - jestem non stop pobudzona, wesoła, i niestrudzona ;) mąż jest w szoku ;) - aż wstyd gadac, ale jak najbardziej jestem za clo, ciekawy jakie beda z tego rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
nooooooooo to mnie zaskoczylas!!! myslalam, ze jest wrecz odwrotnie, przygnebienie itd.. no i trzymam za ciebie kciuki!! oczywiscie :) a dlugo sie staracie?? - jezeli mozna spytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam was dziewczyny. Ja brałam 2 opakowanie clo od 2 dnia@ przez 5 dni rano i wieczorkiem.Żadnych skutków ubocznych,aż sama byłam zdziwiona-bo tyle pisali o tym na ulotce.Myślałam ,że po 1 opakowaniu,nie będe miała@ ale miałam.CZekam miałam pójść po 2 opakowaniu clo do gina,ale mój pan jest na urlopie........ Czekam....co będzie dalej,mam nadzieje . Nigdy nie sądziłam ,że będe miała jakieś problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
oolka witam:), ja tez nigdy nie przypuszczlam ze bede miala problemy, szkoda ze nie udalo ci sie za pierwszym razem po clo. ja mam brac po 1 tabl, od 2 do 6 dnia - ale jeszcze pare dni mi do tego czasu zostalo. odzywajcie sie jak tam sie czujecie, co slychac i moze w koncu ktorejs z nas sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
dobra dziewczyny, ja lece juz spac, ale na pewno odezwe sie jutro!! piszcie, piszcie - wspolnie zawsze latwiej pokonac problemy:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
u mnie to nie mozna raczej nazwac skutkiem ubocznym, ale jestem zadowolona jak nic :) 8 miesięcy gamna - tyle juz nam zleciało, na clo jestem pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamna
k*** to fajnie ze taki skutek uboczny ci sie przytrafil :D oby sie nic nie zmienilo i zeby sie okazalo ze sie udalo (oj cos mi sie tak tu rymuje nieladnie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, co sie u was dzieje w ten upalny dzionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam slychac dziewczyny? tak jakos pustawo sie dzis zrobilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K***
Gamna żadna pewnie niema siły :) ja też ledwo żyję, nawet teraz ... uch, upałom mówimy - koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak k*** masz oczywiscie racje - upaly sa straszne. a ktory to juz u ciebie dzien clo?? mam nadzieje, ze a propos \"skutkow ubocznych\" nic sie nie zmienilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×