Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

a wiesz, że chyba wróciły mi siły, mam nadzieje że na stałe, u mnie ok, chociaż cały czas boli mnie w podbrzuszu i niedobrze mi jak niewiem co, oj - ja na brak zajęć nie mogę narzekać, o 17:30 wyszłam z pracy, potem szybko zakupy, w domu byłam o 18, szybkie jedzonko i bye bye mężu do pracy, a teraz sama siedze i szczerze mówiąc nie mogę sobie miejsca znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - super że jesteś, fajnie że humor sprzyja, ja też nie narzekam :):):) chociaż podpasek bajranckich na stanie niemam ;) jestes opiekunką? dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak trzymac - pozytywne nastawienie to podstawa!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłop ;) też na nocce, uh, jak ja tego nie lubie, pies? a jest jest! i to duży, tyle że to głupol i trzyma ze swoim panem :) jak go niema to leży po drzwiami wyjściowymi i czeka, a do mnie to tylko po żarcie ... grrrrr ;) niania? fajniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mój\" futrzak waży ok 14 kg, odmiana husky, długa biała sierść, on ma swój świat ogólnie, jest strasznie poważny, potrafi przyjść do człowieka - ale tylko wtedy gdy widzi ze sie źle czuje, albo płaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka pocieszna ta twoja psinka, mój to mięsożerca - non toper lodówki pilnuje, obcy do kuchni niema wstępu :) wszędzie - tylko nie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc paulka, czytałaś inne topiki? enigma ogłasza nowine, udało się po 5 latach !!! nie pozostało nic innego jak tylko działać i cierpliwie czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie, bo ogladalam film, ale juz jestem i nadrabiam. ja tez mam psiaka, i tez ponad 30 kilo wazy, ale do lozka nie wpuszczamy - za duzo miejsca by zajal:D a enigmaa powaznie?? nareszcie sie jej udalo:) nam tez sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój do wyra też nie włazi, tylko jak jego pan sam leży to wtedy w nogi mu sie kładzie gamna ratuj, tak mnie boli ze zaraz wykituje, jakies super sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** no mozesz sprobowac ze 2 nospy, cos przeciwbolowego, goracy prysznic (ale bez przesady) i do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee, wymiękam, ide od kompa, niewiem juz jak siedziec, i w dodatku wszystko mi się przewraca w żołądku - uh, nie nie - oszaleć można, ide się powalić do wyra albo coś ps - napisz cos o psinie, jaka rasa, jak wygląda i wogóle :) tymczasem, ja już na dzisiaj kończę ❤️ buziaki dziewczyny :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna dzięki, ja juz wymysliłam, zimny okład na brzuch i bedzie git, kiedys zawsze mi to pomagało pa pa pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiak - duzy, czarny, mlody i glupiutki (ze wzgledu na wiek), czasem mam go dosyc, ale czasem slodki jest. zawsze tak wiernie patrzy :) ze az serce czlowiekowi mieknie:) k***, mam nadzieje, ze ci sie polepszy jednak. dobrej nocki - do jutra. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,mam pytanko. Czy Clos.trzeba brac o jakiejs konkretnej porze? w sobote zaczynam i niewiem? jezeli nie jest napisane na ulotce to chyba bez różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy u nas, ja osobiscie tez dopiero zaczynam, ale najlepiej brac wieczorem, tak rzeby skutki byly jak najmniej odczuwalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam w sobote,mam nadzieje ze mi sie uda. podczytuje troche wasze wypowiedzi i mam nadzieje ze uda mi sie wkręcic do was. Ja staram sie z mezem juz 9 miesiecy i narazie zadnych skutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie migotka82, zapraszamy do nas:) bedzie nam bardzo milo:) wspolnie zawsze mozna jakas rade znalezc. o mnie juz na pewno czytalas:) jezeli mozesz napisz cos o swoim leczeniu, czy cos juz stosowalas itd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nowa klubowiczka :) również witam serdecznie, a stałe bywalczynie pozdrawiam milusio ciężki dzień dzisiaj, bebzon mi tak wywalił jakbym conajmniej była w 2-3 miesiącu ciąży, uh - dzisiaj i jutro to TE dni, to chyba dobrze że tak mam bo widać że jajniki wariują, obaczym, jak nie to clo - co do pory to ja brałam i rano i wieczorem, niema podanej pory, ale ja sama ustaliłam sobie godz 8 i 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wszystko pracuje:) co tam jeszcze po calym dniu slychac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok, chociaż dzień w pracy był wyjątkowo cięzki, miałam kontrolę za kontrolą, jedna z nich nie wyszła za dobrze, bo facet miał zły humor - uh powiem szczerze, że chciałabym od tego odpocząć, może już niedługo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze jutro spokoju w pracy. a zapowiada sie urlop?? czy juz myslisz o czyms innym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie \"o czymś innym\" gamna :) non stop sters, popędzanie - cały czas \"za mało, za mało\" - nie nie, ile można ... a najgorsze jest to że jedno non stop rośnie, a drugie z kolei w miejscu stoi - wiadomo o co biega, w sumie nie musiałabym pracować, ale nie usiedziałabym w domu więc jest jak jest eee tam, koniec zrzędzenia, idę spać, jutro trzeba wstać pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,pare słów o mnie. Ja przez 4 lata brałam diane i pewnie dalej bym brała gdybym nieprzeczytała pewnego artykułu ze powoli diane zostaje wycofane. od dwoch lat niebiore zadnych tabsów a od 9miesięcy staram sie o dzidzie.Przez pół roku staralismy sie sami ,bo niezawsze sie moze udac to co bede odrazu leciec do gina,ale niestety musiałam pojsc.Hormony praktycznie w normie ale pęcherzyki nierosną i do tego mam dosc długie cykle.Przepisał mi luteine,a od tego cyklu bede brac clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak dostałam @,troche sie podłamałam,ale trzymam sie i mam nadzieje ze sie teraz juz uda. Trzymam kciuki za nas wszystkie! naczytałam sie jak wielu osobą pomógł clo i mam wielka nadzieje ze mi też pomoże. miłego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki postanowiłam wam wniesc troszke optymizmu wiec ja sie starałam z mężem od ponad roku-ginka przepisała mi luteinke która brałam przez 6 msc na wyregulowanie @, potem przez 3 msc nic nie brałam, i po pierwszym zastosowaniu CLO jutro juz zaczynam 10 tydzien ciazy:))wiec głowa do góry -naprawde warto wierzyc ze sie uda a po CLO nie miałam zadnyh dolegliwosci tylko mnie jajniki bolały ale spowodowane to było ich intensywna pracą -takze WIERZĘ ZE WAM SIE TEZ UDA !!!!!!!! PS PAulka czytałam o Twoim piesku i chce Ci napisc ze mam identycznego co Ty -nawet tyle samo wazy:)))i taki sam łakomczuch ale jak płacze to sie przytula chociaz bardziej lgnie jak mam kiełbase albo czekolade;) to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkie nie wiem a chcialalbym
przepraszam czy mogłby ktos podac mi adres strony o ty ziołach dla starający ch sie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×