Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

czesc laseczki. ja juz zakonczyłam tableteczki,zadnych objawów nie było. Od wczoraj probuje sie dodzwonic do swojego gina zeby umuwic sie na wizyte i nic! tak sobie mysle moze poszedł na urlop? cholerka jestem troche zła bo chciałam wiedziec jak tam u mnie sie sytuacja rozwija,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj migotka. moj gin powiedzial mi, ze po clo najpozniej w 13 dc mam byc u niego. obowiazkowo!!! starania_pl moze i racja, ale ani w poprzednim pazdzierniku, ani listopadzie nam sie nie udalo. ale czasem wyjatek potwierdza regule. a moze uda sie wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze powinnam pojsc na wizyte ale gin cały czas ma wyłączoną komurke,to juz drugi dzien i mysle jednak ze poszedł na urlop,ale jestem zła!!!! i jeszcze ten upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwie ci sie, ze jestes zla. a jezeli twoj gin jest rzeczywiscie na urlopie, o czym w takim wypadku powinien byl cie uprzedzic, to chyba powinnas sie umowic do jakiegos innego, bo to naprawde powazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pisze po znajomych które chodza tez do tego gina czy nic niewiedza na temat jego urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, ze okaze sie, ze po prostu nie mogl odebrac i jednak bedzie mogl cie przyjac, a jak nie, to moim zdaniem oczywiscie, powinnas odwiedzic innego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jezeli ten urlop trwa dluzej niz do twojego 13dc, to musisz isc do innego lekarza :( ja bym tak zrobila, bo moj gin mowil, ze to bardzo wazne, zeby nie doszlo do powiklan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - gamna ma rację, mi też gin powiedziała że 13 albo 14 dzień cyklu na USG obowiązkowo .... ja czekam na @ czuję normalnie go całym ciałem, jeszcze nigdy w życiu tak nie miałam, boli mnie non stop, niedobrze mi, ciągle słabo, i te piersi .... nic się nie poprawiło, a wręcz mam wrażenie że jest coraz gorzej migotka nie złość się ;) tylko działaj ... no kurde .... w końcu któraś z nas musi zapoczątkować dobrą passę na tym topiku, idź do innego gina jak tego niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki!! co slychac?? migotka, co tam z lekarzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moj gin wraca w poniedziałek,pewnie bedzie dużo babek ale musze sie załapac i tyle,w końcu jestem w trakcie leczenia. przez ta sytuacje to mi psycha siada,i jak tu wyluzowac? pewnie nic z tego niewyjdzie bo jestem zabardzo zestresowana to te tabsy tak na mnie chyba podziałały. jaka tam u was pogoda laseczki? u mnie cholernie duszno,ale jest pochmurno wiec mam nadzoieje ze popada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ na szczescie sie juz konczy. migotka, no to sie nie przejmuj. w poniedzialek na pewno uslyszysz same dobre wiadomsci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna gin powiedziała mi, że w tym cyklu małe szanse, ale w porównaniu do ubiegłego wszystko wygląda znacznie lepiej, zbyt wielkich nadziei sobie nie robie, ale tak jakoś mi ... niewiem monitoring u mnie lalunia, żadnych powikłań, wszystko jest ładnie zbudowane i drożne, idziem do przodu ale czuje się starsznie, właśnie zjadłam loda i zaraz chyba mi się cofnie na monitor, kłuje mnie w dołku, ściska, a piersi dalej głupieją, się wkurze jak to cierpienie na darmo ;) żartuje ;) buziaki, ps - któraś trzyma warte? czy tylko ja mam tak poprzestawiane ;) po południu śpie, w nocy buszuje grrr i w dodatku ciepłoooooooo - aaaaa normalnie pociąć się można aaa i jeszcze jedno, brzucho mi wywala co chwila, ale jaaak, kooorcze - wygląda to nieco dziwnie jak wskocze w dopasowane ciuchy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 123
,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek 123
Czesc, od ok 2 tyg śledzę Wasze wypowiedzi i czuje sie jakbym przezywała z wami to wszystko. moja historia jest taka: przez ok 4,5 roku bralam Diane (problemy z cera itp) a wczesniej, tj w 2000r mialam laparoskopie na jajnikach-cykle 14 dniowe oczywiscie bezowullacyjne. Od ponad roku z mężem staramy sie o dzidziusia ale nie wychodzi. to moj pierwszy cykl z bro (podwyzszona prolaktyna) i clo (jako pobudzenie pracy jajnikow). biore bro: 1x1/4 na non i clo 2-6 dc 2x1tabl. wczoraj wzielam ostatni clo i jutro pedze z rana na usg. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i sie uda w tym m-cu bo te piguly sa okrropne. mam wszystkie objawy, o ktorych piszecie-jeszcze tylko nie zemdlalam :) 3mam za Wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy kasiulek 123:) masz zeczywiscie bardzo podobna sytuacje. zapraszamy oczywiscie do odwiedzin czesto:) mialas robione jakies badania?? k***, mam nadzieje, ze jednak juz teraz sie uda:) i ze przejda ci w koncu te wszystkie dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i znowu na żadną nie trafiłam? uh ;) ja również witam kasiulek, trzymamy kciuki za pozytywne wyniki, również ciekawi mnie co tam u ciebie po usg :) my tu wszystkie przeżywamy wszystko i za siebie i za pozostałe kobity ... @ u mnie brak jak narazie, ale czuje że to chyba już maksymalnie jutro rano tak mnie wszystko rwie ... eh ( a ty Paulka po tyłku dostaniesz krakaczu jeden ;) ) eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic mi innego nie pozostaje jak udanego wypoczynku życzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:) ja tez oczywiscie zycze wszystkim udanego wypoczynku:) no fakt, u mnie teraz konczy sie @ ale bez clo:( chyba ze poskutkuje zmiana dawkowania bromergonu, w co jednak watpie. tak czy inaczej na pewno juz wkrotce zmienimy temat rozmow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej k*** - w koncu sie zgadalysmy;). mam nadzieje, ze jezeli teraz cie tak boli, to @ przejdziesz bez wiekszych problemow. ja padalam pierwszy dzien, a potem to zapomnialam, ze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie ataki, raz boli raz nie, raz mi ciepło, raz zimno, raz w pełni sił, a raz zdechlak z mdłościami ....... popierdzielone gamna gdzie żeś była jak cie nie było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pamietam gdzie bylam jak mnie nie bylo;) troche tu troche tam :) mam nadzieje, ze ci w koncu przejda te bole, bo to nic przyjemnego. tak sobie taraz mysle, ze ja do mojego gina ide dopiero az gdzies za miesiac, bo dopiero po wzieciu clo, az mi dziwnie, bo ostatnio tak czesto u niego bywalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide do gin (jak wszystko pójdzie z \"okresowym\" planem) 17-18 sierpień :) i będę miała pęcherzyki jak stodoła - taaaaaaaaaakie duże, i zrobią i \"kuju\" hihih, a jak pęknie to mi conajmniej 3 jajeczka do boju wypuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szybko licze i ja chyba bede sie wybierac do gina na pocztku wrzesnia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×