Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

ja brałam Clostilbegyt - zaszłam w ciążę ale niestety poroniłam w 5 tygodniu . to było na początku czerwca. gin kazał mi odczekać jedną miesiączkę i przy następnej znowu ruszyć z Clo - tak żeby przerwa od poronienia wynosiła ok 2 miesiące. I tu mam problem - 14 czerwca mialam potęzny okres ( po poronieniu) potem 29 czerwca 3 dniowe krwawienie ( nie wiem , może następny okres) i teraz 16 lipca znowu okres - nie wiem czy teraz mam znowu zacząć z Clo ? Gin jest na uropie - ja zresztą też jutro jadę nad morze na 10 dni. Nie wiem co zrobić a dziś muszę podjąć decyzję. Czy któraś z was tak miała ,ze zaszła w ciąże po Clo , poronila bardzo wcześnie , to kiedy znowu zaczęla brać Colostilbegyt? a może jest gdzieś jakieś forum na ktorym jest lekarz i pomoże mi podjąć decyzję. Z jednej stronuy wolałabym teraz bo mam wakacje ( jestem belfrem) i gdybym teraz zaszła w ciąze to w te trudne początki moglabym siedzieć sobie w domu i się nie stresować szkołą. Sorry za ten zagmatwany post ale nie wiem co mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kijanka, witaj:) nie bylam w takiej sytuacji jak ty, ale osobiscie opdczekalabym te 2 miesiace, zeby wszystko sie uregulowalo. migotka 82, mamy podobny problem, tylko troche inne leczenie:). skopiuje ci tu moja pierwsza wypowiedz: Zdaje sobie sprawe z tego, ze juz wiele razy byla mowa o obu lekach i problemach, ktore maja one likwidowac. Opisze Wam krotko maja historie Przez ponad 4 lata bralam Diane 35 i prawdopodobnie to byl najwiekszy blad, ktory popelnilam, a wlasciwie nie ja, tylko pani gin, u ktorej sie wtedy leczylam Przepisala mi bowiem diane bez badan hormonalnych!!! Poltora roku temu odstawilam jednak leki(sama!!!) i zmienilam lekarza. Powiedzial, ze bardzo dobrze zrobilam, bo diane bierze sie max 2 lata!! Od tego czasu myslimy z moim mezem o dzidziusiu ale niestety narazie nic z tego. Po niecalym roku prob lekarz zdecydowal, ze sprobujemy bromergon, bo badania PRL wykazaly, że wlasnie prolaktyna jest za wysoka i trzeba cos z tym zrobic. No i tak biore bromek juz od 2 mesiecy, ale owulacja dalej nie jest do konca taka, jaka powinna byc. Dzis moj gin przepisal mi Clostilbegyt, mam brac od 2 do 6 dnia, teraz albo nastepny cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki. Mam nadzieje gamma że nam sie uda jestem bardzo pozytywnie nastawiona jak nigdy dotąd,gorzej bedzie jak nic z tego niebedzie to dopiero bedziemy miały depreche! kijanka,jeżeli moge wtracic słówko,to mysle tak jak gamma,zebys jednak poczekała i od nastepnego cyklu jak już wszystko bedzie unormowane zaczniesz staranka. A narazie jedz na urlop i sie odstresuj od tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziewczyny:) mialam brac clo od nowego cyklu, ale @ znowu sie spoznia. pewnie znow wszystko sie rozregulowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki długie masz cykle? ja mam 36-40 dniowe,wiec w sumie nigdy niewiem kiedy dostane. a moze ci sie spóznia z innego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po bromergonie ustabilizowaly sie do 28 dni, bo wczesniej mialam przerwy nawet kilkumiesieczne. dalej biore regularnie bromek, tylko ze 2 tyg temu zmienilam przyjmowanie (po decyzji gina), zamiast 2 wieczorem, biore 1 rano i 1 wieczorem. myslalam, ze zaczne teraz spokojnie brac clo, a tu nic. nic nie czuje, nic mnie nie boli, tylko troszeczke chwilami, ale to zupelnie nie bole na @. w pon ide do gina, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno pytanko. czy w czasie brania clo można pic alkohol? od jutra zaczynam a w niedziele moi rodzice maja 30 rocznice slubu i napewno bedzie toast i jakies winko,a w tej sytuacji niewiem czy mi wolno? chyba powinnam sobie odpuścic co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze przy clo alkohol jest bardzo niewskazany. nie pamietam co bylo w ulotce na ten temat, ale patrzac na skutki uboczne, ja bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paulka!!. no wlasnie spojrzalam na twojego ostatniego posta, zeby sprawdzic, za co opr;) ale dobrze ze juz wszystko wiesz. ja tez bym sobie musiala przypomniec, bo kiedys sprawdzalam, ale nawet nie pamietam. wpadaj tu czesciej - milego weekendu:) no i pamietaj o tej luteinie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czuje się tragicznie - stąd moja nieobecność, ale widzę że na nudę nie narzekacie i zbytnio nie tęsknicie ;) ja juz niewiem czy to ta pogoda, luteina czy co ... wszystko mnie boli, brzuch - non stop jakieś skurcze i kłucia, słabo mi i niedobrze, że o piersiach, szczególnie lewej nie wspomne - co robić? ja świra dostanę jak czegoś z tym nie zrobie, niewiem czy moge cos przeciwbólowego, co nie będzie kolidowało z luteiną, a za chwile z clostilem, czekam na @ - ma być ostatniego lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki!!:) no u mnie wlasciwie nic nowego. bylam dzis troche poplywac:) a poza tym dalej czekam na @ bo mialam zaczac brac clo, ale nadal nie czuje, zeby nadchodzil. jutro ide do gina to moze sie nareszcie czegos dowiem. odzywajcie sie dziewczyny, bo nas wykasuja;) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,ja zaczęłam tableteczki w sobote i jedynym moim objawem jest wzmorzony apetyt!!! obudziłam sie wczoraj w nocy i taka byłam głodna ze cos okropnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny, a ja bylam dzis u gina i mam dalej brac bromergon, a z clo poczekac do nastepnego cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobity :) ja tak ostatnio to tylko pojawiam się i znikam ;) u mnie - nic lepiej - dalej pobolewa, rany!!! a z piersiami coraz gorzej, teraz to się nawet już dotknąć bez \"ałłł\" nieda :( a do 2 sierpnia jeszcze taaaaaaaaaaak daleko - :( wkurza mnie to wszystko - uuuuuuuuu - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam czekac do nastepnego cyklu z clo, bo cos mi sie znowu rozregulowalo i nie mam nprmalnego @ tylko plamienie - bez sensuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paulka za pocieszenie:) tak szczerze mowiac, to nad imionami sie nawet nie zastanawialismy, ale jezeli chodzi o te wymienione przez ciebie, to bardzo podoba mi sie amelia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia przeksztalcily sie w @, niestety, a moze na szczescie, bo przynajmniej wiem na czy stoje to pewnie przez te upaly i zmiane w przyjmowaniu bromergonu, ale mam nadzieje, ze takie wariacje nie beda sie juz powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - cóż za pogodne nastroje :) no ciesze się, że tak właśnie jest, ja z kolei przechodzą totalną nerwówkę, normalnie przerażona jestem - mam świra, to chyba od tego bólu ....... aaaaaaaaa ;) co do imion to nie było u nas rozważań, kiedyś sobie myślałam, że: dla chłopca: norbert, janek, a dla dziewczynki: laura, patrycja, karina pozdrawiam was wszystkie serdecznie :) gamna - a jestes pewna że to nie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, z tego co wiem, to czasem plamienie moze wystapic podczas owulacji, albo po zaplodnieniu, przy zagniezdzaniu sie zarodka:) no i k*** jestem juz na 100% pewna, ze u mnie to @ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka12345
Gamna taaa tylko u mnie owulacja byla jakies 5 dni temu... a o zadnych zarodkach w tym cyklu nie ma mowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie potrefie ci doradzic, a moze juz sie czegos w miedzyczasie dowiedzialas?? mam nadzieje, ze wszystko w porzadku:) dziewczyny, gdzie jestescie? jak sie czujecie po clo?? czyzby wszystkie zmieniely topik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi nowa stronka :) 8 to moja szczęśliwa liczba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem:) ja niestety jeszcze nie mam takiego cuda paulka:) K***, jestes?? chyba znowu sie mijamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no @ wlasnie teraz, ale clo zaczynam dopiero za miesiac, bo ta @ byla opozniona, prawdopodobnie przez upaly lub zmiane w przyjmowaniu bromergonu, a gin mowi, ze najpierw lepiej wszystko wyregulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe gdzie sie podziala migotka?? bo przeciez teraz bierze clo. szkoda, ze u mnie sie to przesunelo, bo to znowu o jeden cykl dluzej. co prawda przestalam je juz liczyc, ale milo by bylo, gdyby sie w koncu udalo. co tam jezscze u was slychac dziewczyny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pocieszę was, że październik i listopad to najpłodniejsze miesiące w roku !!! a to tylko 2 miesiące więc niedługo się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×