Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość k***
hej hej - od dzisiaj przygoda z luteiną, czuje się strasznie, brzuch mnie naparza, niedobrze mi jak coś - uh, bo się wścieknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
ale samopoczucie ogólnie lepsze, dzisiaj poniedziałek - praca, a ta mnie tak pochłania że zapominam o bożym świecie - to że jest wkurzająca to minus, a pozwala zapomnieć - to ogromniaśny ;) plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc k*** a mozesz mi powiedziec o co chodzi z ta luteina?? bo slyszalam, ze to na podtrzymanie ciazy, ale wiem, ze lekarze zapisuja ja rowniez w leczeniu. no i fajnie, ze jest ta pochlaniajaca cie praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
cześć słońce :) luteina jest po to żeby @ przyszedł na czas, u mnie różnie to bywało, a po niej - równiuśko 32 dni - tyle u mnie trwa cykl, jeśli chodzi o podtrzymanie ciąży to masz racje, gdyby się udało .... to też przydadzą się jej właściwości boje się tych dawek clostilu kurcze, po dwóch dziennie mi odwalało, a po 4? wolę nie myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D fajnie, ze jestes. powiedz mi jeszcze jedno (wstyd nie pamietac:() czy bralas pigulki anty? robilas juz jakies badania?? i zapraszam do zaczernienia nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kiedyś brałam anty, ale to był wielki błąd, nie mój - gina! nie potrzebowałam ich w celu zabezpieczenia, on mi je zapisał na wyregulowanie @, brałam tylko 3 miesiące, i moja pani gin mówi że całe szczęście, że przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka jak cię boli to dobra oznaka, clostil? może tobie tyle wystarczy, ja miałam za mały przyrost, dzisiaj moje pęcherzyki mają ok 14 mm, ten dzień to 20.07 więc chyba nie rozwiną się na tyle, chyba że jakiś cud, no a ja? no tak mi wyraźnie powiedziała - 4 sztuki, powiedziała, że będzie ok bo z monitoringu wyszło że z macicą i jajnikami w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no k***, ladnie z tym czarnym:D no to masz szczescie:) ja tez bralam tabsy i to ponad 4 lata!! ale nie wiedzialam, ze tak nie mozna, tym bardziej diane, ale tak mi polecily dwie ginekolozki!! no i od ubieglego roku nie biore, a w tym roku ciagle robie jakies badania. a wy tez mialyscie jakies, zeby sprawdzic co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jezeli hormony sa w porzadku, to clo w nastepnym cyklu juz na pewno wam pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani gin zbadała mnie, budowe narządu, drożność jajników, badań żadnych hormonalnych nie miałam, powiedziała mi, że jak teraz dostanę @ to od 3 dnia clostil, w 13-14 dniu umówić się na USG, jak będzie git, to da mi zastrzyk na \"pęknięcie\" i obaczym .... gdyby to nie pomogło rozpocznie terapie z \"naturalnych hormonów\" - cokolwiek to znaczy :/ powiedziała, że taka kolejność, bo z hormonami to się jeszcze swoje wycierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRL to skrot od prolaktyne, to jeden z najwazniejszych hormonow w przypadku dziewczyn, ktore maja problemy z zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gimnastyki to jestem dziewczyny jak najbardziej \"za\" ;) trzeba przygotowywać ciało to "rozciągnięcia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ;) eee tam, dzisiaj ty masz ten dzień? uh, jak to się nam przeplata ;) trzeba by było wymienić się nr tel. i codziennie robić robie monitoring .... nastrojów ;) i bzdury pisać na ... \"podtrzymanie\" hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem paulka123, ze clo mozna brac bez badan, ale moj gin chcial sprawdzic, dlaczego mimo staran nic nie wychodzi i stad badania. no i sie wlasnie okazalo, ze mam podwyzszona prolaktyne, co u mnie jest spowodowane najpewniej przez tabsy. i dlatego zaczelam brac bromergon, ktory hamuje wydzielanie owej prolaktyny(ktora w zwiekszonej ilosci powinna sie wytwarzac dopiero w ciazy i po niej), ale pecherzyki, mimo ze @ sie ustabilizowal byly mimo wszystko male i dlatego zapisal mi clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tak jak powiedziała słusznie Paulka - przez pierwsze 3 cykle, Clo można brać bez badań, grunt żeby z narządem nic się złego nie działo - wtedy trzeba przestać, u mnie jest .. nawet lepiej .. gin niechce interwencji poważnych w organizm, zaczyna od najbardziej powszechnej metody, jak nie pomoże to wiadomo że trzeba pomyśleć nad czym innym - a może się mylę? nie róbcie stracha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bron boze nie chce robic stracha, dziewczyny!! :) pisze tylko swoje zdanie i jak to u mnie wyglada:) a zachwianie hormonalne to w gruncie rzeczy normalna sprawa. i mozna to spokojnie ustabilizowac, tylko czasu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak właściwie, to ile powinien mnieć ten porypany pęcherzyk ;/ niektóre mówią że ok 20, inne że ok 25, jeszcze inne że wystarczyło 18 ... jak to jest? no u mnie wychodzi że na 20 lipca miał ok 20 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bylam u dwoch ginow - bo chcialam sie upewnic i obaj zlecili mi to samo. a clo owszem czesto pomaga, ale tez jest dodatkowa ingerencja, wiec moj gin zlecil badania, zeby sprawdzic, jaka jest przyczyna tego, ze nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, niewiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, mimo tego co powiedziała gin ......... może jestem wariatka, ale serio - tak jakoś mi - niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie wlasnie zastanawialam ale badz co badz, najwazniejsze jest pozytywne myslenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna .... ale by były jaja, gdyby ... ;) paulka urzęduje na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny, niestety musze na dzis konczyc:( dobrej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda, to do usłyszenia gamna :) pa - kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej - mi też miło cię widzieć co słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam jutro lub pojutrze na @, no i tym samym clo - zobaczymy co wydarzy sie u mnie, a juz w pon mam wizyte u gina, ale wtedy mi jeszcze nic nie powie bo to bedzie za wczesnie, no ale przynajmniej omowie pewnie sprawy. a dzis troche leniuchuje;) mam nadzieje, ze u ciebie samopoczucie coraz lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×