Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

paulka123, milo cie tu znowu widziec:) juz myslalam ze nas zostawilas:( fajnie ze nie odczuwasz zbyt skutkow clo, tylko szkoda tego zeba :( no a teraz po@ do dziela?? :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak paulka, toche sie zapedzilam:P no i oczywiscie zycze przyjemnych zakupow!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerz mowiac to ja tez nie za bardzo lubie, bo nigdy nie moge znalezc tego co by mi najbardziej odpowiedalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
no i już po clo, w piątek usg - czy wszystko ok tam w środku :) skutki uboczne ... ;) hihi gamna ;) a tak na poważnie, to dziwna sprawa, po zażyciu ostatniej zalconej tabletki, jakieś "zwidy" miałam ;) normalnie cały obraz mi się rozlewał w oczach i strasznie słabo i niedobrze mi było jak coś, to raczej nie wina upału bo działo się to wieczorem, była burza - chłod, to nie od tego Dzisiaj już było ok, chociaż cały czas boli mnie i kłuje, a dam rade :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
z góry przepraszam za błędy, jakoś się skupić nie mogę i samo sie tak dzieje z rozpędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj k***, szkoda ze tamte \'skutki uboczne\' nie utrzymaly sie do konca :P ale chyba i tak to niezle znioslas :) teraz to juz trzymac kciuki zeby sie udalo:) ciekawa jestem co ci gin w piatek powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam, ze odwiedzalas od 07. 07. ... tam tez jest milo - tylko my tutaj jeszcze z tymi lekami musimy walczyc, ale mam nadzieje ze juz wkrotce nasz topik tez \"zaowocuje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widam dziewczyny:) co slychac w ten kolejny sloneczny dzionek?? k***, jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam paulka, ciesz sie ze sie dobrze czujesz:) to optymistyczne, oby dalej sie wszystko dobrze ukladalo:) czekam na wiadomosci od ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
cześć dziewczyny, byłam u gina i normalnie tylko ryczeć, pęcherzyki są większe niż były aczkolwiek nie wystarczające, powiedziała mi "proszę pani w tym cyklu niema szans" - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tylko krzyczeć, jest mi tak źle ... zaleciła mi teraz dawke kosmiczną, od 16 dnia cyklu rano i wieczorem luteina podjęzykowa, potem @, w 3 dniu cyklu zaczynam znowu przygode z Clostilem, 2 tabletki rano i wieczorem - w sumie 4 dziennie - wow, gin już mnie ostrzegła że będzie mi odwalało, a jak będę miała duże skurcze to po przeciwbólowe mam przyjść, potem 13-14 dzien cyklu znowu USG powiem wam, że brakuje mi sił, ile można, ja tak strasznie cierpie, nawet niemam jak się wyryczeć, niechce się łamać przy mężu bo on też to przeżywa, a ja? czuję winna, i to jaaaaaaaak ..... uh a wiecie co jest najgorsze? ja jestem chyba jakaś psychiczna, jutro miałam iść na urodziny mojego szwagra, ale ... nic mnie tam nie wyciągnie, w lutym urodził im się dzidzius, drugi szwagier i jego żona (wieeeeelkie brzucho) - a ja? czuję się, pusta, winna, nieszczęśliwa, ja to mam przeje......... niewiem dlaczego to wszystko pisze, może dlatego, że próbuje .... zresztą .... sama niewiem co, mam dość, i wiecie co? jestem pewna, że gdyby kiedyś gin mi powiedziała, że NIGDY, to chyba .... - nie chyba! napewno :( pozdrawiam was i życzę wiecej szczęścia aniżeli ja go mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** strasznie mi przykro. bylam przekonana, ze wszystko jest na najlepszej drodze... ale tak sobie mysle, ze jezeli te pecherzyki rosna, to jest nadzieja i mysle, ze nawet bardzo duza. szkoda tylko, ze znowu bedziesz przechodzic przez clo, ale skoro gin zwiekszyla dawke, to musi w tym widziec sens!! wiem, ze trudno ci teraz w to uwierzyc, ale na pewno wszystko sie ulozy. mi tez po bromergonie nic sie nie dzieje z pecherzykami, a myslalam ze tak, bo @ mi sie uregulowal. a jezeli nie clo to sa jeszcze inne leki:) tylko sie nie zalamuj, prosze:) i jezeli ci to pomoze, to wylewaj tu wszystkie zale. ja, jak tylko bede mogla bede zagladac i jakos sobie poradzimy:) pozdrawiam z calego serducha ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uda nam sie w koncu, zobaczycie:) i wkrotce zmienimy topik z \'moze sie uda\' na \'\'odalo sie\' - na pewno:) tylko nie mozna sie poddawac. no ale fakt, ze przykro jest patrzec na innych, no ale jeszcze troche - zobaczycie:) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
niemam siły, nie widze sensu, jesteście silne, ja przechodze przez etap - ciągłego płaczu, wmawiania sobie że jestem nikim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
Paulka123 trochę się tu naczytałam, czasami ludzie tu nieźle na ciebie jechali ale jesteś ok :) dzięki za dobre słowo - coś próbowałam - byłam u fryzjera, na solarium - i nic, a małych dzieci niemam ochoty oglądać - to chore, ale u mnie to chyba efekt odwrotny jak u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
Paulka ja pracuje, jest taki okres ze w zyciu urolpu teraz nie dostane, niema szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
Paulka, jak ja mam czas, to mąż niema, gdyby udało się wyrwać jeden normalny dzień .......... eh ............ bydgoszcz / zaznaczam, że mam dość lasów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
życze udanego wypoczynku :) ide ... chce mi się spać, muszę się zdrzemnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** no nie wiem juz jak ci pomoc:) tez przechodzilam przez taki okres i moge ci tylko powiedziec ze bedzie lepiej. a poza tym tak jak pisalam, clo to nie ostatecznosc i nie na wszystkie dziewczyny dziala, wiec glowa do gory. no i przeciez moze wieksza dawka clo ci pomoze - ja tez nie wiem czy na mnie zadziala. no i zerknij sobie jeszcze raz na wczesniejsze wypowiedzi dziewczyn - niektorym pomoglo:) i pisz tu z nami jak najwiecej - moze jak sie troche swobodnie wygadasz, to ci pomoze. bedzie dobrze, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a bydgoszcz - no coz ;) (znam dobrze to miasto) moze uda wam sie wybrac do kina albo na romantyczna kolacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
cześć, wszystkie dziewczyny jeszcze śpią? :) mnie siłą obudzili ok 12, nachętniej cały czas bym spała mąż wczoraj wywlekł mnie na tą imprezę o której mówiłam, jak na skazanie tam człapałam, wiedziałam że będzie tak jak myślałam, nie obyło się bez tekstów typu " no a wy kiedy? " "dziewczyno nie bądź taka" a na wyjście "uważaj, bo Marcin jest dzisiaj niebezpieczny" - co chwila wychodziłam, na ryk mi się zbierało jak niewiem co, mąż też widział, że źle zrobił podejmując decyzję, że idziemy, wyszliśmy po 1,5 godziny - aaaaaaaa no i jeszcze szczęśliwa nowina była, siostra kuzynki jest w ciąży - mówie wam mam dość dzisiaj już tak niby mi lżej, ale i tak przydupiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
gamna skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k***
Paulka będę trzymała za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, nie odzywalam sie jeszcze dzisiaj, bo walczylam z kompem.... szkoda gadac. ale paulka oczywiscie trzymam kciuki:) k*** tez znam te teksty typu \'a wy kiedy\' \'czy to juz nie czas\' itd. - nie komentuje, bo nie warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka daj znac jak tylko bedziesz cos wiedziala :) - mam nadzieje, ze jutro nas podbudujesz:) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka bylas juz u gina?? daj znac, jezeli cos wiesz. dalej trzymam kciuki:) co poza tym slychac dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, ty sie nie przejmuj tym, co niektorzy wygaduja. z tego co pamietam to masz 21? mysle ze w tym wieku dziewczyna moze byc juz na tyle dojrzala, by miec i wychowac dziecko:) tym bardziej warto sie starac juz teraz, jezeli moze byc tak (choc na pewno nie bedzie) ze mozesz sie starac troche dluzej. wiem cos o tym, bo jestem pare latek starsza od ciebie, ale juz od poltora roku z hakiem sie staramy i nic. ale teraz wzielam sie porzadnie za leczenie i mam nadzieje, ze sie uda. szkoda, ze i tobie nie udalo sie za pierwszym razem po clo, ale jak juz pisalam, nic straconego. poddawac sie po tym jednym razie nie mozna. ja zaczynam brac clo w tym tygodniu. aa nie pamietam, mozecie napisac, czy macie regularne @? pozdrawiam i trzmajcie sie ciepluchno. no i zagladajcie czesciej, jezeli to mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×