Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

cornflakegirl -Dlaczego twierdzisz że paski owulacyjne dają faływy wynik i że przy braniu CLO ten wynik jest niedokładny bo zawyża LH nie prawda . Faktycznie pojawiają się czasem II kreski w C jasna różowa i w T mocna różowa ale jest ten wynik tak samo ujemny jak i I kreska w samym T . Dopiero gdy pojawi się w C I mocno różowa i w T I mocno różowa jest to wynik Dodatki ( a i wykonuje się te testy też w odpowiednim czasie ) Zresztą kto czyta ze zrozumieniem dołączoną ulotkę do testów wie o czym mówie . Ja miałam okazje testować i w moim przypadku się sprawdziło :) i nie żałuje , a niestety nie miałam jakoś przyjemności być monitorowana przez USG. NIESTETY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena1984!! robiłam testy zgodnie z ulotka :) Mam tez monitorowane cykle:) Test zrobilam w 13 dniu cyklu w tym tez dniu bylam u lekarza ktory stwierdził ze pecherzyk jest niedojrzały :( stad wiem ze testy pokazuja ze jest owulacja, ale nie mowia jaka ona jest, czyli czy pecharzyk jest wlasciwej wielkosci aby moglo dojsc do zaplodnienia. Pozatym jesli bierzesz Clo to musisz miec monitorowane cykle poniewaz moze dojsc do niebezpiecznego powiekszenia jajników lub też guzów, oraz dlatego że skad inaczej bedziesz wiedziała czy pecherzyki rosna? i jakie sa duze? i czy pekaja? :) Pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumiaczki i te obecne bylam dzis na usg 12 dzien cyklu prawy jajnik 16,9 mm lewy drobnica endometrium 8,2 mm, jak myslicie czy u mnie wszystko oki? bo ten lekarz to taki palant ze glowa mala bron Boze odezwac sie do niego a delikatnosci zero pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajnik 16,9 to za mało... niestety, dojrzaly pecherzyk pownienien miec 22mm, choc z tego co wiem to zawsze jest szansa i warto probowac ;) Pecherzyk rosnie do 2mm dziennie ale do 14-15 dnia (jakos tak) i potem zaczyna sie wchlaniac. Wiem bo ostatnio mialam analogiczna sytuacje. Niesety mi sie nie udało zajsc w ciaze, ale staram sie nie tracic nadzieji...jest przeciez kolejny miesiac przede mną ...:)) POZDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivienn!! Drugi raz pisze ta wiadomosc...coś sie strona zawiesza.:) A wiec 16,9 to zbyt mało. Teoretycznie pecherzyk powienien miec 22mm zeby był gotowy do zaplodnienia. Jednakże myśle ze i tak powinnas probowac zawsze istnieje szansa i z tego forum wiem ze niektorym sie udało :)) wiec teoria swoja a praktyka swoja droga:) A jesli sie nie uda to trzeba liczyc na kolejny miesiac :)) Z tego co sie orientuje to endo. masz w normie, ale od tego nie jestem specjalistka chi chi chi :) Pozdrawiam , trzymam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć vivienn z tego co się orientuję to idealne endometrium wynosi 8 - 12 mm (przed owulacją 6mm) dojrzały pęcherzykto ok 18 mm, ile zostało Ci dni do jajeczkowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cornflakegirl wielkie dzieki za odpowiedz mam nadzieje ze sie uda to moj drugi miesiac z clo zobaczysz uda nam sie wszystkim i bedziemy takie szczesliwe ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu1101 z moich obliczen to w poniedzialek ale mi sie zawsze opoznia okres i moze sie troche przesunac ale i tak zakaszemy rekawy i do roboty moj maz juz sie cieszy ze ma przed soba pracowite dni ale ja go kocham pozdrawiam was dziewczynki i trzymam za was kciukasy pa malenkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
czy jest szabsa żeby przy endo 6mm, pęcherzyk pękł (wczoraj miał 20mm) i doszło do zapłodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka27
MIUMIU1101 tylko jedna kreska... niestety. Do tego wszystkiego dostałam okres już w 21 dniu cyklu. tak jak pisałam początkowo to było plamienie, które mnie zaniepokoiło, ale i dało nadzieje, teraz jednak kompletnie nie wiem co się ze mną dzieje. Cykl 20 dniowy??przy stosowaniu clo i luteiny. bez tabletek moje cykle trwały po 40-60 dni! Postanowiłam zrobić miesiąc przerwy z clo i w tym czasie zmienić lekarza. Słyszałam, że we Wrocławiu są dobrzy specjaliści.. może któraś z Was zna jakiegoś godnego polecenia z tamtych stron?? Poza tym trochę się zniechęciłam po tych kilku miesiącach niepowodzeń. Czytałam,że dziewczyny cierpiące na PCO po kilka lat się leczą i nic. Tak bardzo się nakręciłam, że każda miesiączka była przypłacana płaczem i dołem psychicznym. Dlatego tracę siły.. MIUMIU1101 - Twój opis jest prześliczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, widzę że trwa dyskusja o paskach owulacyjnych. Ja robiłam zgodnie z instrukcją wynik wyszedł jak z obrazka, paseczek po lewej ciemny po prawej ciut jaśniejszy i... i nic nie było. Dziś 21 dzień cyklu mnie boli podbrzusze i śluz jak złoto. Już nic z tego nie rozumie. Eh te nasze Babskie organizmy, każda ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Lena1984 we wtorek byłam u lekarza i on stwierdził ze pecherzyk pękł ok soboty:)a powiedz mi kochana czy ty miałas jakies objawy ciaży a jesli tak to kiedy sie zaczeły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIVIEN skoro w poniedziałek masz owu to jest jeszcze parę dni na to aby pęcherzyk urósł i pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisr85- nic szczególnego nie zaobserwowałam w sobie oprócz tego że często chodzę do ubikacji , jest mi czesto bardzo zimno, dużo śpię, dużo pije i nie mam apetytu . Lecz nie mam mdłości i to mnie niepokoi bo zapowiada się tak samo jak poprzednim razem :( Ale ciesze się każdą chwila i minuta że mam w sobie nase upragnione baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
cześć Dziewczyny:-)Wczoraj byłamu lekarza no i miałam pęcheżyk wielkosci 23mm i w nocy miał pęknąć a my z Mężem działalismy ha ha wiec moze tym razem sie uda.W przed dzień spodziewanego okresu mam zrobić test.Mam nadzieje że sie uda:->Pozdrowienia dla wszystkich starających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia no to gratulacje, mi pęcherzyk niestety nie pękł mimo że był spory, może akurat Tobie się uda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Masza 29 A powiedz jakie bierzesz tabletki tylko clo???Bo ja tez biore codziennie x2 METFORMIN i od 16 dnia cylku przez 10 dni DUPHASTON.A CLO od 5 dnia cyklu przez 5 dni po trzy tabletki.?? Jeśli nie bierzesz tego co ja to moze popros lekarza zeby Ci przypisał ale zaczekaj troche zobaczymy czy mi sie uda:-)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Aha i jeszcze jedno Kochana nie rób testów najlepsze jest monitorowanie przez lekarza to jest najbardziej wiarygodne.Trzymaj sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
elcia 22 na co właściwie jest METFORMIN?? Ja birę tylko clo i duphaston. Ale problemem u mnie jest cienkie endo . Czy jest na to jakis lek? Pomóżcie dziewczyny jeśli coś wiecie. I życzę Wam powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Wiesz co Ci powiem że ten METFORMIN jest na cukrzyce ale ma tez inne dzialanie mój lekarz mi nie powiedział na co to jest dokladnie ale ja mu wierze,powiedzial ze te tabletki tez pomagaja na zajscie w ciąże.Wiec biore i nie wiem jak mi to pomoze ale wiem ze mialam po tym wiekszy pęcherzyk.a wierze w niego bo jest dobrym doświadczonym ordynatorem w szpitalu we wrocku i dużo dziewczynom pomogl mojego meza siostra zaszła w ciąze i mały patryczek trzymal sie na ostatnim włosku i on go uratował teraz skonczył 2 latka.I mam nadzieje ze mi tez pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
elci 22 - dzięki za odpowiedz, probuje sie lapac wszystkeigo. Mnie obecnie czekaja znowu badania hormonalne a potem zobczaymy w zależności od wyniku. Pozdraiwam i życzę dwóch kresek na teście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka27
elcia22, a jak nazywa się ten lekarz z Wrocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja właśnie dziś wzięłam pierwszą tabletkę CLO. Dopiero miesiąc temu dowiedziałam się, że jest nadzieja na maleństwo. Nie mam jednego jajnika i w drugim powracającą torbiel. Przez trzy lata lekarze nie dawali mi żadnych szans, twierdzili, że mój przypadek jest beznadziejny. Miesiąc temu zmieniłam lekarza, zlecił mi badanie hormonów okazało się, że to PCOS. Lżej mi się zrobiło na duszy, ze wiem na co choruję, z drugiej strony czytając wasze posty jestem przerażona, ze wcale tak łatwo nie będzie. łłłłaaaaa czy się uda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
doktor Marek Nowak starszy człowiek ale bardzo fajny polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia ja biorę tylko Clo (był pierwszy miesiąc) i non stop jestem monitorowana przez USG, cykle zawsze miałam b. długie i owulacja wypadała mi koło 17-19 dnia c yklu. No zobaczymy jak będzie następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunka28
Cześć kobietki!!! dawno mnie tu nie było. A więc co u mnie?? Ciąży oczywiscie brak :(( Jestem po drugiej szczepionce przeciwko żółtaczce i szykuję się do zabiegu laparoskopii. Jak pójdzie wszystko z planem kalendarza to jutro ma nadejść @ no a w przyszłym tygodniu do szpitala. Jakoś tak do tej pory nie przejmowałam sie tym zabiegiem ale im bliżej tym bardziej się boję. Proszę napiszcie jak to jest po takim zabiegu i jak dlugo byłyście na zwolnieniu lekarskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do muszki 27 Hej. Ja po clo i luteinie mialam tak samo,, tzn cykle 21 dni, 25 albo 28 różnie, tak naprawdę to nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę @. Po szóstym cyklu z clo zrobiłam sobie przerwę od wszystkiego. Nie biorę nic, kupiłam paski i w 11-12 dniu miałam straszne bóle jajników. Z testu wyszlo mi że mam owu więc działaliśmy ale na luzie nic na siłę. Dziś mam 22 dc i czekam...... ciekawe co przyniesie mi ten tydzień..... w sobotę rano planuje zrobić test o ile nie dostanę @. Ale na spokojnie.... życze Wam powodzenia i będę sie odzywać jak mi poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do muszki 27 Hej. Ja po clo i luteinie mialam tak samo,, tzn cykle 21 dni, 25 albo 28 różnie, tak naprawdę to nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę @. Po szóstym cyklu z clo zrobiłam sobie przerwę od wszystkiego. Nie biorę nic, kupiłam paski i w 11-12 dniu miałam straszne bóle jajników. Z testu wyszlo mi że mam owu więc działaliśmy ale na luzie nic na siłę. Dziś mam 22 dc i czekam...... ciekawe co przyniesie mi ten tydzień..... w sobotę rano planuje zrobić test o ile nie dostanę @. Ale na spokojnie.... życze Wam powodzenia i będę sie odzywać jak mi poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Majkakaja jakiej skali masz endo bo ja mam 6,8 i nie wiem czy jest dobre nie pytalam lekarza on mi tez nic o tym nie wspomnial tylko mi napisal na wyniku usg?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny mam pytanko...chce jutro zrobić test z krwi beta hcg to bedzie mój 23dc myslicie że to nie za wczesnie?Strasznie sie boje że nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×