Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Witam Was, jesli widziałas nawet słabą kreskę to jet OK, duza szansa na powodzenie. Życzę Ci tego z całego serca i wierzę że dziś będzie Twój najcudowniejszy dzień, a buzia będzie Ci się uśmiechała przez całe 9 miesięcy. A dostałąś w tym cyklu Pregnyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj zaraz znać bo będziemy się denerwowały. Myślę że dasz nam nadzieję i siłę do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha ja po tym poronieniu w zeszłym miesiącu miałam odpocząc miesiąc od wszystkiego no ale jak to w udanym związku sex i tak był ;) więc jeśli jakimś cudem by sie teraz udało to byłoby to całkowicie naturalnie. W zeszłym miesiącu kiedy brałam Clo pęcherzyk sam pękł. Widzisz w terminologii i praktyce niemieckiej Clo jest z teorii na to żeby było pęknięcie (eisprung- to wydostanie się jajeczka z pęcherzyka) wiec z tego co wiem nie podają niczego dodatkowo na pękniecie. Wtedy zadziałało tak jak trzeba bo w ciąże zaszłam tyle że mam za mało progesteronu i z tego powodu prawdopodobnie się nie utrzymała. Noo a w tym miesiącu miałam nie brać żadnych lekarstw żeby organizm odpoczął po poronieniu i gdyby nie nastąpilo normalne krwawienie wywolac je progesteronem i zacząc znów z Clo. Pisze chyba mało zrozumiale ale jestem troche zdenerwowana. Sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, rozumiem Cię doskonale. Nie denerwuj się proszę, bo to Ci nie pomoże (wiem wiem łatwo się mówi). U nas w Polsce podają Clo. a do tego Pregnyl (zastrzyk) który pwoduje ze pęcherzyk pęka. Jednak u Ciebie nie było problemu z pękaniem pęcherzyka więc zrozumiałe jest to że nie musisz tego brać. Jak się denerwujesz to zrób może jeszcze jeden test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha z testem nie bede się wygłupiała, poza tym jestem w biurze. Mam nadzieję tylko że bez względu na wynik Bety nie bede jej musiała powtarzać. Wolałabym żeby była fest na \"nie\" niż \"trzeba powtórzyć za dwa dni\", no i zwyczajnie bolą mnie już ręce od kłucia igłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was- trzymam kciuki najmocniej jak sie da. Mam wielka nadzieje, ze Ci sie powiedzie. U mnie 25dc i juz bola piersi na okres wiec w tym cyklu znowu klapa. Jestem juz na to wszystko zla, a najbardziej na siebie, ze ciagle sobie obiecuje, ze nie bede sie nastwac a jak przychodzi co do czego to lzy w oczach znowu staja. Test zrobie pewnie kolo srody ale tylko po to by moc odstawic luteine. Teraz mnie czeka HSG i badanie sluzu. Chce juz wreszcie dokladnie wiedziec co mi jest i jak to leczyc. Pozdraiwm Was bardzo cieplutko w te mrozne i sniezne dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Witam Was- jeszcze nie zapeszam ale jak widac leciutką blada kreseczkę to naprawdę nie jest źle powiem więcej to dobry znak ze za kilka dni pojawi się gruba krecha! :) ale skoro robiłaś bete to wynik masz pewny i nie musisz powtarzać już innego...czekamy na wieści!!!:) ja kupiłam już sobie ziółka :) ale te ana II fazę (na poprawienie progesteronu) w sumie nie konsultowałm tego z gin -sama nie wiem czy powinnam ale wydaje mi się ze co jak co ale ziółka zaszkodzić nie powinny a wręcz przeciwnie..... ta mieszanka (co prawda tylko 3 skł.) nie jest taka zła (już próbowałam) mam nazdieje ze wspomoga mnie w tym cyklu a i jeszcze jedno dzis rano w 14 dc miałam skok temp. na 36,9 ...troche wcześniej niż zwykle bo w 13 dc wypadła owu czyli wczoraj i tak jak przeczuwałm wczoraj (dlatego ze rozbolały mnie piersi) musiały być staranka ;) - dobrze ze były bo nie byłam pewna czy nie za wcześnie a wiadomo dzień po dniu to za często by było (plemniczki by nie zdążyły dojrzeć ;) ) jednak ten objaw mi pomógł -bo zawsze jak mam II fazę zaczynają mnie boleć piersi no to teraz popijam ziółka i czekam co się wydarzy za 2 tyg. ...kupa czasu ale jakos to przetrzymam a wy konsultujecie te ziółka z ginem? no bo ja normalnie łykam bromek i te \"swoje\" ziółka! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik-szybka jestes. juz masz ziolka:) Normalnie uwazam ze powinno sie je konsultowac, ale przy dodatkowej stymulacji lub braniu innych tam lekow. Ale jak jest wsio naturals to uwazam ze mozna nie konsultowac ja kupie je w przyszlym tyg i mam caly cykl na to by poprobowac i nie bede nic konsultowac z gin. dzis kupilam castangus. Kiedys to juz bralam. Nie aszkodzi jak wroce do tego. Poza tym po przyszlej niedzieli robie PRL i moze sie okazac ze jest b. niska i nalezy odstawic bromek i Castangus szachs, Witam Was, vell-trzymam kciukasy!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynik bede miala o 19tej bo moja lekarka dopiero wtedy bedzie w domu. Ja mam pobierana krew u niej w gabinecie dlatego wyniki tez u niej musze odebrac. Jestem juz i tak na nie bn w zeszlym miesiacu jak bylo z beta dosc wysoko to sama do mnie dzwonila. Teraz pewnie wiec lipa :( wzielam progesteron i leze w lozeczku. Musze wam powiedziec ze jestescie kochane i na bank doczekacie sie swoich malenstw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka- ja myślę że co do mieszanki na nr 3 (poprawienie pracy jajowodów) bym sie trochę zastanawiała brac na własna rękę (ale w sumie nie wiem co bym zrobiła ;) ) natomiast to co ja wybrałam na ta II fazę to myśle że nie zaszkodzę ...do gin idę w lutym dopiero ..a przez telefon nie chce ja o to pytać (ale z drugiej strony ona raczej z tych co popierają naturalne wspomaganie) póki co zatrzymam sie tylko na tych ziółkach na II fazę (bo jak ja mam PRL za wysoką to progesteron jest automatycznie za mały) a że akurat weszłam w II faze to pomyślałam ze nie starcę takiej okazji ;) byłam w zielarskim sklepie ale w aptece tez myslę ze będą -nie wiem dlaczego odradzano kupna w aptece!!?? zioło jak zióło byle miało date ważności dobrą i znane źródło pochodzenia-jakieś sensowne opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was - kochana uszka do góry, nie zadręczaj sie sameog poczatku :) Czekam an wyniki bety!! A progesteron, ja etz mam znim niestety problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK: Do Ciebie kieruję moje pytania, bo uważam ,że mi dodasz otuchy. W ogóle nie znam żadnej z Was osobiście, ale czuję się zWami bardzo związana, ale moje wątpliwości: Dziś 17dc, tem 36,8 znów IIkreski na teście owu, czy zdążę do jutra, czy mam jakąś szansę?.Zaczynam też widzieć początki śluzu. A i też przytargałam ziółka, nawet nie wyszło drogo(16 zł),wymieszałam i na spanko szklaneczka. Mam nadzieję,że jak wróci mój mąż jutro to jeszcze się uda, bo strasznie chcę.Może tym razem by się udało. Trzymam kciuki za Witam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggi78- nigdy nie należy tracic nadziei bo natura lubi nas czasem zaskakiwać... pozwole sobie wkleić to co nadwislanka nam znalazła: ......Faza owulacyjna trwa około 36 godzin. Po osiągnięciu dostatecznego stężenia estrogenów (tzw. set - point) w krwi, wydzielanie FSH ulega zahamowaniu, co średnio przypada na 12-16 dzień cyklu. Estrogeny pobudzają za to wydzielanie LH, które umożliwia przekształcenie pęcherzyka Graafa w ciałko żółte (luteinizacja), a przez to sekrecję progesteronu i estrogenów. Przysadka mózgowa jednorazowo wytwarza wysoką dawkę LH (tzw. pik LH), która inicjuje końcowe procesy dojrzewania komórki jajowej, doprowadzając po 16-32 godzinach do jajeczkowania czyli pęknięcia pęcherzyka Graafa (w tym czasie ma około 20 mm) i uwolnienia komórki jajowej gotowej do zapłodnienia........ wiem jakie to trudne dla Ciebie to czekanie i niepewnośc jednak wg temp. wynika ze owu była u Ciebie bo był ten skok ale takiej pewnosci nie ma się do końca ...skoro testy wskazuja nadal II kreseczki to zobacz do ilu godz. jest jeszcze szansa...najlepiej jakbyś zaraz z rana postarała się o staranka! na tej stronce http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html .nawet jak owu jest np. 17 dnia to jeszcze szanse są do 2 dni potem..zauważyłam to i zastanawiałm się dlaczego ....być moze zakłada sie jakąś granice błędu........ co do ziołek- rozumiem ze zebrałaś ziółka na mieszanke nr 3 - a czy będziesz to konsultowała z ginem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was- i jak są już wyniki?...czekamy mam nadzieję ze wszystko w porządku i ze teraz świętujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że nie będę konsultować. Będę pić co dwa dni w mniejszych ilościach,np pół szklanki.Właśnie to piję, da się wytrzymać. Aha wizytę u gin mam za mc.Podejmę ryzyko, bez konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety staranka mogę zacząć dopiero jutro po południu i jest mi z tego powodu strasznie przykro, ale cóż takie jest to cholerne zycie,jednak mam nadzieję,że na swoje urodziny marcowe zrobię sobie prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie konsultuje tego z ginem (tych ziółek) aggi78- mimo wszystko myśl i działaj tak jakby owu była jeszcze przed Tobą...bo tak na prawdę na 100% tego nie wiemy co z tym jajeczkiem ....moze akurat dłuższa rozłaka bedzie tu jak najbardziej na miejscu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja znowu mam cykl stracony:( przyszła dzisiaj @ i po planach:(:( za reszte dziewczyn trzymam kciuki zeby wam sie udało w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolostrum
na powerlifting.pl znajda panie informacje o antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKANKI
MARZENA CZY TY BIERZESZ TE TABLETKI NA OWULACJE A BRALAS MOZE DUPHASTON???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........20.12......18.01....30m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........02.01...........03.02.... ......12m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......25.02...........14m-cy Gabonik............Bielsko-B........08.12......05.01.... ......32m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........12.01...........12.0 2..........20 m-cy Szacha.............Toruń.........26.12..........26.01... .. .........15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11. ...........12m gamna.........tuz obok gdanska......................17m-cy do 09.2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZEKANKI
CZY MOZE POGADAC WIDZE ZE MAMY TEN SAM PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekanki: brałam duphaston przez 9 msc pozniej mialam przerwe znowu bralam przez 3 msc + clo a ten cykl byl naturalny ale znowu klapa wyszła:( a ty napisz prosze jak jest u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja ukochana taylor
błagam dziewczyny pomózcie kocham kobietę ze strony TAYLOR SEX w google pierwszy odnośnik ja nie mogę bez niej żyć już prosiłem kumpla o pomoc ja chcę ją odnależć i mieć ślub pomóżcie oceńcie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×