Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Vall, nadwislanka - dzięki, mam nadzieje że Wasze kciuki pomoga i sie uda;) Dobrej nocki wszystkim życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha powiem Ci że ja w tym pechowym cyklu w którym poroniłam też miałam bardzo bolesne sutki ale do tego były one bardzo czerwone i całe brodawki jakby powiekszone. Trzymam kciuki za Twoje powodzenie. A ja nawet nie musialam odstawiać wczoraj Utrogestu bo koło 18 zaczeła mi się @ ( mogłam się tego spodziewać bo wcziraj rano tem spadła już do 36,9) I teraz mam cholera problem a nie chce mojej lekarce z takich głupstwem zawracać głowy. Skoro dostałam @ wczoraj wieczorem to mam już wczorajszy dzień liczyc za pierwszy dzień cyklu czy liczyc dopiero dziś?? Zdaje mi sie na chłopski rozum że liczyc od wczoraj a może nie? Aha no i beta wczoraj tez byla zerowa więc zaczynam od 5 dnia z Clo x 2 tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Witam Was\" jeśli wczoraj dostałas @ to jest Twój pierwszy dzień cyklu. U mnie bez zmian, tylko odliczam dziś 37 dc itd. Dziękuję Wam kochane że trzymacie za mnie kciuki i pozdrawiam serdecznie. Pózniej się odezwę bo teraz nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka777
AGAWA-Z serca plyna te zyczenia:W date twojego urodzenia,zdrowia,szczescia,pomyslnosci,sto lat zycia moc radosci,usmiech stale mniej na twarzy,niech sie spelni wszystko oczym marzysz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka777
Ziolka-serdeczne zyczenia dla siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marleneczka - dziekuję bardzo, przekaze siostrze, chociaż nie wiem czy ta stara kopa jeszcze obchodzi wogóle urodziny, czy może sobie już odlicza latka, hihi;) agawa - przyłączam się do marleneczki, i jeszcze raz wszystkiego naj, naj, naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny za życzenia. Niestety tak jak myślałam test wyszedł negatywny. Dziś 30dc, Sprobuje jeszcze raz w piątek i odstawię leki. Jestem dobrej myśli, w końcu się uda! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agawa z tabelki widze że masz termin @ na 3 lutego więc może jeszcze za wcześnie żeby coś wyszło. Moja lekarka zawsze mówiże beta najpewniejsza a z sikowymi testami to różnie bywa. Mi tez paskowy nie wykazał ciąży a beta tak a jej wartośc była taka że z instrukcji domowego testu wynikalo że powinien już tez spokojnie z palcem w d**** wykazać ;) Szacha dzięki za odpowiedź, też mi sie tak zdawało. Zawsze dostaje rano i wtedy wiadomo że od rana jest pełen dzień a teraz wieczorem wiec już zgłupiałam czy dla Clo liczy sie pełne 24 godziny czy tylko data wystąpienia :D Lece do domku na obiad i chyba juz w nim zostane bo jestem jakaś śpiąca i nie ma ze mnie pozytku w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........20.12......18.01....30m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........02.01...........03.02.... ......12m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......25.02...........14m-cy Gabonik............Bielsko-B........13.01......10.02.... ......33m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........12.01...........12.0 2..........20 m-cy Szacha.............Toruń.........26.12..........26.01... .. .........15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11. ...........12m gamna.........tuz obok gdanska......................17m-cy do 09.2006 Vall............Kraków...........8.01.............4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec............10.01...........7.02.. . ............8m-cy marleneczka777..bremerhaven..3dc..........24.02......... ...13m-cy Witam Was Wsch Niemcy 2dc 1.03 ponad dwa lata Dopisuje swoje dane do Tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........20.12......18.01....30m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........02.01...........03.02.... ......12m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......25.02...........14m-cy Gabonik............Bielsko-B........13.01......10.02.... ......33m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........12.01...........12.0 2..........20 m-cy Szacha.............Toruń.........26.12..........26.01... .. .........15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11. ...........12m gamna.........tuz obok gdanska......................17m-cy do 09.2006 Vall............Kraków...........8.01.............4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec............10.01...........7.02.. . ............8m-cy marleneczka777..bremerhaven..3dc..........24.02......... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy..... 2dc .........1.03....... ponad dwa lata Teraz chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
🖐️ 1 dc liczy się od pojawienia @, lecz jesli pojawia się po godzinie 18 to liczy się od następnego dnia. Tak wyczytałam w necie i tego sie trzymam. :) :-D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........20.12......18.01....30m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........02.01...........03.02.... ......12m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......25.02...........14m-cy Gabonik............Bielsko-B........13.01......10.02.... ......33m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........12.01...........12.0 2..........20 m-cy Szacha.............Toruń.........26.12..........26.01... .. .........15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11. ...........12m gamna.........tuz obok gdanska......................17m-cy do 09.2006 Vall............Kraków...........8.01.............4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec............10.01...........7.02.. . ............8m-cy marleneczka777..bremerhaven..3dc..........24.02......... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy..... 2dc .........1.03....... ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk........1dc.........24.01 .........5 m-cy też się dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka32
kurcze zle wpisałam :-O tamto sie nie liczy:-D teraz powinno być ok. :) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........20.12......18.01....30m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........02.01...........03.02.... ......12m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......1 dc.......25.02...........14m-cy Gabonik............Bielsko-B........13.01......10.02.... ......33m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........12.01...........12.0 2..........20 m-cy Szacha.............Toruń.........26.12..........26.01... .. .........15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11. ...........12m gamna.........tuz obok gdanska......................17m-cy do 09.2006 Vall............Kraków...........8.01.............4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec............10.01...........7.02.. . ............8m-cy marleneczka777..bremerhaven..3dc..........24.02......... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy..... 2dc .........1.03....... ponad dwa lata betka32.........Dolny Śląsk........8dc.........20.02 .........5 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleneczka777
dzis wyniki mojego meza,niestety niedobre,za slaba ruchliwosc plemnikow.Czy wiecie moze cos na ten temat ,co mamy teraz robic idt.bo zadzwonic do mojej gin moge jutro,dzis juz jej niema,wiem tylko ze za 6 tygodni ma powtorzyc badanie bo czesto sie zmienia ta ruchliwosc,ale ja i tak juz siedze i rycze.Czy w takim przypadku pasuje inseminacja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... u mnie bez zmian póki co..tempka stoi...ale jak czytam jakie wy macie temepraturki to ja raczej się poddaje - u mnie max 36,6, zwykle 36,5...ale startowałam z 36,2..ale znając zycie to powinno znacznie bardziej podskoczyć.... sama się zastanwiam czy jest sens testowac, czy porpstu odstawic luteine i czekać na @.... ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall nie sugeruj się naszymi temperaturami bo to bardzo indywidualna sprawa. Najważniejszy jest skok, jesli miałaś skok o 0,5 i tak się utrzymuje to jest dobrze. Nie możesz się poddawać ja uważam że masz takie same szanse na to ze jestes w ciąży jak te kobiety, które mają wysokie tempki. Mnie bardzo , bardzo bolą piersi. Ten ból z dnia na dzień się nasila moze to przed @ nie wiem bo nigdy tego nie czułam ale pocieszam sie tym że jeszcze parę dni życia w nieświadomości i już bedę wiedziała co jest grane: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niestety szacha nie pocieszyłas mnie... :( nie bylo skoku o 0,5 :(......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz się wywiedziałm, ze taki skok moze pokazac sie np dopero 2 tyg po owu :0 a wczensiej minmalnie wyzej ;0 tak aby nie był ponziej lini tempek wyższych :) ufffffffffff Jak to mówią nadzieje umiera ostatnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ziołka- no to trzymamy kciuki! tym razem będzie dobrze!!! :) jak bedzie po wszystkim daj znac jak było...póki co wypoczywaj i czekaj na efekty :) Agawa- jeszcze raz wszystkiego naj naj.... co do wyniku testu...jeszcze nic nie jest przesądzone ...niestety te sikane nie są wiarygodne gdy są robione przed terninem kolejnej 2...jeszcze jest nadzieja więc jej nie trać :) Witam Was- jeśli po 18 to moze rzeczywiście zacząc liczyć od nast. dnia ...bo to i tak początek i pewnie małe plamienia ..... Vall- temperatura to tak jak pisała Szacha -indywidualna sprawa...Ty pewnie jesteś z tych co ma raczej nieskie a skok jest już wtedy gdy różnica jest o przynajmniej 0,2 kreski ...skoro zaczynałaś od 36,2 a potem miałaś 36,5 (to juz są 0,3 kreski!) natomiast są zawsze wahania w I i II fazie ...dlatego najlepiej zobacz na wykres czy widać gołym okiem ta dwufazowość (nie patrz na wysokośc temp.) tylko czy po oddzieleniu linii są \"dwa poziomy\" jeśli tak to owu była :) chodzi też o to czy w II fazie nie było czasem spadku na 36,2 (bo taka temp. utrzymywała się w I fazie rozumiem) bo jeśli tak to juz niestety nie jestem pewna tej owu ale jeśli cały czas się utrzymije 36,5-36,6- to ja najbardziej :) marleneczka777- ja jeszcze nie wysłałam meża na takie badanie i za bardzo sie nie dowiadywałam ale z tego co wiem są leki ,witaminy które pomagają plemniczkom...cynk jest istotny u mężczyzn ...zapytaj gina czy da się jakość poprawić ich ruchliwość !! no i spróbuj poszukac w wyszukiwarce jak najwięcej na ten temat ..to pomaga ...czasem są tam cenne inf. ;) u mnie 19 dc temp. 37,1 i nadzieja że moze tym razem się uda ..ale to dopiero za tydzień....jakoś wytrzymam pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane współtowarzyszki niedoli - dzieki za słowa otuchy, ale jeszcze musicie troche dłużej te kciuki potrzymać:( Własnie wrócilismy od gina, no i sie okazało ze te wredne małpy nie popękały :o Więc jutro znowu Pregnyl i inseminacja dopiero w piątek 😭 Najgorsze jest to ze nastwilam sie psychicznie na dzisiaj i jakoś tak jestem zdezorientowana i troche zdenerwowana. Ale jest jeden plusik, a mianowicie ten drugi pęcherzyk, o którym ostatnio mój gin powiedział ze juz raczej nie urośnie i nic z niego nie bedzie , o dziwo uróśł i dorównał wymiarom temu pierwszemu. No a wymiary ich są naprawde szokujące, uwaga 1 ma 32 mm, a 2 ma 31 mm no i endo tez niczego sobie, ale zapomniałam zapytac ile dokładnie (ostatnio w sobote miało 14,5mm). Tak sama byłam w szoku jak to usłyszałam i lekarz tez. To chyba jakies mutanty, nie uważacie? A swoją drogą właśnie tym się trochę martwię, bo skoro są TAAAKICH rozmiarów, i pregnyl był podany, a dzisiaj już jest 20 dc - to dlaczego NIE pękły???? Mam nadzieję, ze jajka nie zestarzeja sie do piatku:( Troche sie tym zmartwiłam i nie wiem co o tym mysleć, a lekarz nic nie powiedział, tylko kazal przyjść w piątek. OJ, mogłyby juz pęknąć w piatek, bo zbankrutuje przez te durne pęchole;) Dziewczynki, pocieszcie mnie i powiedzcie, ze to jest normalne ze tak się zdarza, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, zapomniałam dodac, ze sie tez troche wkurzyliśmy, bo jak sie zjawilismy w klinice, to jak zwykle trzeba było jeszcze czekac, a ze wypiłam kawuche przed wyjściem z domu, to miałam cisnienie na pęcherz i poszłam od razu do wc. W tym czasie, do mojego męża przyszedł laborant i zabrał go do gabinetu w wiadomym celu, zeby oddał to co trzeba do inseminacji;) No i na szczescie mój mężulek pomyslał (a rzadko mu się to zdarza :P) i powiedział, ze jeszcze nie odda nasienia, bo żona nie była przebadana i nie wie czy cyt. \"jajko\" pękło. No i okazało się ze jednak \"jajko\" nie pękło i co by było gdyby oddał dzisiaj nasienie? Ano to, ze teraz miałby tylko 1,5 dnia abstynencji, a w zwiąku z tym małą ilośc plemniczków. Nie wiem, ale strasznie się wkurzyłam jak wyszłam z wc i usłyszałam o całym zajściu, no bo jak tak można, zeby laborant czy tez paniusia z recepcji decydowali o takich sprawach? Jak moj gin wyszedł z gainetu to ta paniusia chyba mu powiedziała cos na temat tego, ze mój mąż nie chciał oddać nasienia, ale tylko spojrzał na nią i pokręcił głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka-naprawde sie wkurzylam jak to uslyszalam. Naprawde ten Twoj maz to patomny facet!!! Przynajmniej wiedzial co robic!!!!!!!A ta paniusia....szkoda gadac... Faktycznie 31 mm to troche spore.. Ja mialm 20 mm torbiel i dostalam na wywolanie @. Ale u mnie byl 34 dc, a u Ciebie jest w polowie cyklu. Ale byc moze nie ma to znaczenia jaki ma wymiar, a raczej w jakim dc jest on. Bedzie dobrze!!!!! Witam Was-jesli to bylo typowe krwawienie, spore to moze to byc 1dc. Jeli tylko plamienie i brazowa wydzielina to licz od dnia nastepneego. Tak mi gin powiedzial, bo sama mialam z tym klopot. ja dostalam tez kiedys ok. 14stej i mialam plamienie, ale liczylam od nastepnego. szacha-alez ten czas leci!!! Juz tylo 1 dzien. I te cycki......:) Ciekawe, ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka: ja mialam dwa pecherzyki po 31 i 32 mm i co pekly a i tak nici z tego były..:( ale Tobie zycze owocnego pekniecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabonik wiem jak tempka ma sie ksztaltowac w cyklu :) mam eleganckie dwufazowe - jezli chodzi o zmiane tempek..od 6 miseicy wykresuje i zawsze sa ewidentne dwie fazy. Od owu tempka nie spadła ani razu ponizej lini temepek wyższych czyli 36,4, a temki niższe czyli do owu na poziomie 36,2. Ziolka nieżle u tego elkarza - Gratulacje dla Męża!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja licze dzis 3 dc bo we wtorek to wieczorkiem zaczelo sie juz nornalne krwawienie takie na jeden x w 3 stopniowej skali :) a przez caly dzien po badaniu mialam lekko podbarwiony sluz. No i clo przyjmuje wieczorem wiec to i tak pelna doba. Zastanawiam sie czy na starania w tym cyklu nie pojechac gdzies. Wtedy jak sie udalo bylismy kilka dni nad morzem. Moze faktycznie urlopy pomagaja. Boje sie ze drugi raz sie nie uda ze tamto to byla nasza jedyna szansa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest dobrze brzuch mnie boli na @ to znaczy że pewnie dziś a najpóźniej jutro przyjdzie. Test zrobię w sobotę bo jestem przekonana ze @ pojawi sie lada chwila więc nie bedę musiała kupowac testu. BUUUUUUUUUUUUUU! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacha nie kracz..spokojnie - bóle a la na okres czasem sa opznaką ciązy..zwykle dziewczyny się na takie skarzą!! buzaczki.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha nie broń sie przed przeznaczeniem i rób test jutro. W końcu my też się niecierpliwimy ;) A brzuch Cie boli bo Ci się śluzówka w macicy rozrasta żeby dzidzi było wygodnie. Jak jutro przyjdę do biura to chce już widziec info o pozytywnym wyniku. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×