Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna555

Z czym nosić spodnie rurki?

Polecane posty

Gość kasiennnnkaaa
do rurek?mam czarne,i do nich noszę glany zamiennie z trampkami,jak wypada na bardziej ekskluzywne wyjścia to zakładam czarne oficerki-nie znoszę wszelakich baletek ;-) a do moich rurek hmm..jakaś bluzeczka,na to koszula w krate rozpięta,biała polówka,bardzo lubię swetry z dekoltem w serek albo golfy,mam też lnianą tunikę w kremowym kolorze wiązaną w pasie,do tego jakieś korale,duże,drewniane-najlepiej jakiś krzykliwy kolor(nie mam na myśli dzikiego różu) ale w porównaniu do w miarę stonowanego stroju pomarańczowe korale jednak robią swoje..no i na wierzch jak nie jest jeszcze zbyt ciepło-szara bluza w kratę z kapturem.są to moje ulubione zestawy na codzień.w zasadzie nie kieruję się modą wybierając góre do rurek,a wygodę i własne upodobania,które nie zawsze idą w parze z najnowszymi trendami.aha,i do rurek zakładam pasem skórzany ale nie nabijany ćwiekami tylko 3 rzędowymi kolcami ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka1998
Ja też mam rurki i noszę do tego bluzki nie obcisłe ale po pasek a jeszcze żeby było ciekawie można na Tshirt włożyć pasek... PzDr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negra_rosa
a ja mam dużo par rurek w różnych kolorach ale najbardziej lubię czarne, czerwone i takie dżinsowate. a do nich z reguły noszę jakieś duże męskie bluzki, jak jest jeszcze zimno to jakąś wielką bluzę i jest nie najgorzej. a na 'dół' zakładam albo czarne trampki z gwiazdkami kolorowymi z żółtym w roli głównej, albo moje ogromne czarne trapery i jeszcze takie całe czarne trampki za kostkę. albo ładnie też wyglądają spodnie z szerokimi nogawkami i na górę coś obcisłego jak tutaj piszecie ;) pozdrawiam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allluuuuuuuula
Najlepiej z tunikami i do tego jeszcze jakieś baleriny lub skejtów ki bo są zajebiste ;) .... a przy okazji na tunike teraz jest moda żeby zakładać na nią bolerko ;))) ... Ja miałam tyle do powiedzenia ... W końcu najlepeiej sie ubieram w gimnazjum ;)))))))))))).............;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa onaa
zależy od koloru rurek tzn jak mam ciemne to góra jaśniejsza i na odwrót w sumie jak spodnie proste i obcisłe bez jakiś tam wzorów to z górą można zaszaleć heh ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię nosić rurki, bo do nich właściwie pasują wszystkie buty - eleganckie szpilki - czemu nie? Fajne, dobre buty na płaskim obcasie? Też fajnie to wygląda. Chociaż ostatnio kupiłam sobie (i jestem zadowolona) na newbalance.pl nowe adiki i też fajnie to wygląda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rurek pasuje praktycznie wszystko, mozesz nosic kolorowe t-shirty jak i eleganckie tuniki, co do butow jest tak samo. Jak juz wspomnialam do rurek mozna nosic prawie wszystko...Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeee
Buty? najlepiej jakieś trampki ;) zreszta jak kto woli a bluzki? tuniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeee
No i glany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rurek pasuje praktycznie wszystko i kazdy rodzaj obuwia. Z WYJATKIEM: Buty gorskie (jak sama nazwa wskazuje nosimy je w gory a nie na codzien) Mini sukienki. Sa to sukienki i nie nosi sie ich pod dzinsy, nawet rurki, no chyba ze ma sie 5 lat i ubiera nas mamusia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuskafkaa
www.ilikemystyle.bloog.pl tam jest wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrucha990
Do rurek pasuje większość butów. Ja ostatnio mam bzika na punkcie Air Maxów więc aktualnie je polecam. Tutaj ogromny wybór tych ekstra bucików: http://air-max.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hysfyhqwjfv
fajna opcja,moja kolezanka taksię ubiera i naprawdę dobrze to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jasne rurki dżinsowe 7/8 i super się prezentują z czerwonymi czółenkami na obcasie i do tego biała bluzka bez pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×