Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mami2005

Katowice - mamusie poznajmy się

Polecane posty

Gość aniaaniaania
aha tylko że to 7 tydzien od ostatniej miesiaczki a neiwiem kiedy doszło do zaplodnienia bo z moim dziennie sie kochalismy...i niewiem jak to liczyc i neiwiem czy isc jutro czy to cos da,,czy jednak czekac do 31;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jeżeli plamisz to lepiej idz jutro niż czekąć a potem płakać że coś nie tak, wiesz różnie bywa w początkowej fazie ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no to pujde jutro sie upewnic a plamie tylk o po stosunku ech dziwne ;/ wiem panikuje moze ale to 1 mmoja ciaza i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaniaania--->>>moim zdaniem też powinnaś isc nie czekac do tego 31 tym bardziej ze to twoja pierwsza ciąża ja tez bym nie czekala po pierwsze ze strachu a po drugie nie wytrzymałabym tyle czekać idż kobieto i zyczę powodzenia głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaniaania -->> To odezwij się co powiedział lekarz :) Ja też zmykam obiad robić 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
no ok ja niesttey siedze w pracy ech i nic mi sie nie chce pogoda piekna słoneczko ..a ja tu dumam co robic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
ato czemu nie daja karty ciąży odrazu jak wiedza że jest sie w ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest ryzyko poronienia albo własnie jak pecherzyk sie wchłonie, więc zazwyczaj lekarze odczekują przynajmniej mój do tego 10 tygodnia :) ja miałam tak ze w 9 mi załozył karte a w 10 wyladowałam na patologii bo dostałam plamiec i mialam ciaze zagrozona, dlatego nie daja od razu np. od 4 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaniaania
aha bo denerwuje mnie to ze moj facet niebardzo mi wiezy ze jestemw ciaży i chiałammu pokazac na to dowód ech a jak mu niepokaze do 31 tak jak miałam ustawiana normalna wizyte to niewiem co bedzie...ech on chce miec dziecko bardzo ale ma dosc staran bo z jego winy bysmy niemogli miec dziecka bo miał kiedyś robione zabiegi na "jajka" i miał mae szanse na to by miec dziecko a bylam już 2 razy u gin a on był zemna tylko ze on niewiezy dopuki niezobaczy karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam kartę ciąży na tej wizycie co lekarz potwierdził mi ciążę czyli w 7 tygodniu :) anianiaania--->>>idz do lekarza nie czekaj do 31 moze będziesz poznij miała wyzuty sumienia(oby nie) ale tak jak piszą dziewczyny mozesz zrobic badanie krwi tez pewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam, bo o 17 przychodzą goście do malego 2 małe dziewczynki z babcia i mama :) mały bedzie miał wziecie heh moze uda mi sie wieczorkiem zajrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wróciłam do domu. Kurde wróciliśmy spoceni, brudni jak zwykle od babcie :) A tu wody nie ma!! Całe osiedle nam odłączyli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie sie wszystkie mamusie podziewają? :) my na 11 mamy szczepienie buu troche sie boje jak mały zareaguje, czy bedzie mocno plakac ehh biedne te maluszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) u nas upalnie wczoraj nie wchodziłam juz na kafe bo pozno wrócilismy do domku dziś źle się czuje ale jest tak gorąco ze chyba wybierzemy się nad jeziorko :) zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, a ja bylam wlasnie na rozmowie o prace ale tak kijowa firma ze nawet gdyby mnie chcieli zatrudnic to pappa wymyslaja testy cuda a jak przychodzi do moich oczekiwan to kicha, szkoda czasua 2 godz zmarnowa;lam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a wczoraj sobie policzylam dodatek meiszkaniowy i moze tez dostane :D tylko musze tatae poprosic by mi to powypelnial w administracji i zlozyl w mopsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza-->powodzenia :) my mielismy jechac nad jeziorko ale jednak nie pojechalismy ja źle się czuje :( a po drugie maja przyjechac robic nam balkon bo jak pada deszcz to cieknie ;/ tylko narazie nikogo nie było jeszcze... Młody jeszcze nie spał od rana łazi i się smieje sam do siebie he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam chwilę dla siebie, bo młody zasnął :) Na spacer idziemy potem, jak te słońce trochę zajdzie, bo nie da się wysiedzieć. Za to zrobiłam małemu namiot na balkonie haha mówie Wam jaki wypas :D Jak byłam dzieciakiem, to z siostrą też tak kombinowałyśmy :) Tylko.. jak mąż wróci z pracy, to chyba padnie... Musiałam do zamontowania dachu użyć.. malutkich gwoździ :) Ale co tam.. :D myszsza --> powodzonka z tym dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepienie przezylismy ale tak strasznie płakał moj mały ze ja tez mialam ochote razem z nim :( 3 kłucia mial... Myszsza nawet nie mow o szukaniu pracy ja to mam tak za przeproszeniem gownianego pecha do pracodawcow ze odechciewa mi sie w ogole wierzyc w ludzi i porzadnych pracodawcow:( teraz do konca roku płaci mi zus ale od nowego roku musze szukac i az sie boje :( Klarissa zdrówka :) Nataliee ja pozniej mojego wysylam z malym na spacer ja w tym czasie zrobie obiad no i bede miala czas dla siebie :) a z namiotem tez jak bylam mała kombinowalam :D ciekawe jak moj podrosnie co bedzie wymyslal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja jestem padnięta poszłam niby do banku opłaty porobić a spędziłam na podwórku 4 godziny, mała zaciągła mnie na plac zabaw ale taki superowy, bo ten na moim osiedlu to porażka, piasku wcale a na chuśtawkach duże łebki a matki obgadują cię na sam widok, ja mam dośc tych naszych osiedli, a tam spokój mimo tego,że dużo dzieci ale potrafią się bawić i nikt nikomu nie robi krzywdy, mała wróciła ubrudzona weszłyśmy do domku się umyć, potem skoczyłyśmy jeszcze szybko na zakupy a teraz biedaczysko leży na podłodze i odpoczywa bo ją nogi bolą i ciepło jej okropnie, a ja pije kawke i weszłam na chwilke poklikać, mężulek spi po pracy, psina też, więc chwilka spokoju. Na obiadek zrobiłam żurek i dzionek powoli mija. A syn mój wygrzewa się na słoneczku i pluska w wodzie, bo dziadki go zabrały i chyba nie wróci do domu bo chce jeszcze chwile z nimi posiedzieć bo w czasie roku szkolnego widuje ich tylko raz w tygodniu, bo nie ma czasu na odwedziny, wiadomo szkoła, lekcje, zajęcia pozalekcyjne i wieczór,ach znów się zacznie za niedługo :))) Co tam porabiacie dziewuszki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza powodzenia z tym dodatkiem największa granica normy na osobę netto to 837 zł klarissa dużo zdrówka, tylko dzieciaczka nie zaraż, ja byłąm chora w zeszłym tygodniu ale powoli dochodzę do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalii super pomysł, ja też kombinowałam, tylko miałam ten plus,że na balkonie mieliśmy jeszcze kanape to szło dopiero kombinować, a teraz to mam taki malutki że wejde ja pies i mała już się musi wciskać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×