Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opisze wam sytuacje

moj chlopak zachowal sie jak kretyn... a moze to ja?

Polecane posty

16:08 opiszę wam tą sytuacje \"cale zycie czekalam na takiego faceta jak on - byl najcudowniejszy. idealny prawie. zmienil sie niedawno, kilka miesiecy temu.\" Powiadasz BYŁ- czas przeszły. A teraz pokazał swoje oblicze takie. Podoba Ci się? I albo akceptujesz jego zachowanie albo nie akceptujesz jego zachowania. Czy takim jakim jest teraz akceptujesz go? Zobacz co robi teraz blokuje z Tobą kontakt i albo już nie ma ochoty na rozmowy albo stosuje manipulację i gra, bawi się Tobą. Cokolwiek teraz robi to robi w jakimś celu, który jest mu tylko znany. Ja bym go zostawiła z tą jego grą pomimo uczuć n.p tęsknoty. Bo wszystkie uczucia się zmieniają. Ale Ty być może pomimo tylu przykrych uczuć czy będziesz zdolna zrezygnować z jego towarzystwa sama zobaczysz. Szanuj siebie. Nie zezwalaj na takie traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ON CIĘ NIE KOCHA. To przecież widać po zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz:az glupio mi juz tu cokolwiek pisac, bo znowu wszyscy mnie opieprza... To cóż. Denerwuje ich i trochę mnie wypowiadane są tylko opinie sądy,ludzie Ci pokazują. Łatwo z boku zobaczyć bo jak jest się zaangażowanym to oglądu tego co się dzieje brak. Dzielą się swoimi doświadczeniami a Ty swoimi. Nie można funkcjonować właściwie jak się jest uzależnionym od drugiej osoby i stąd masz kłopoty. Trzymaj się od niego z daleka Tu chodzi o Ciebie. a skoro był takim jakiego pokochałaś to choć on się zastanowi nad swoim zachowaniem. Przecież nie jesteś zabawką a żywym człowiekiem. Czy będziesz z nim czy nie to choć może ujrzy że nie wszystkie kobiety są" głupie" On będzie szukał dziewczyny uległej którą znów się będzie bawił. Bo mądra dziewczyna jest dla niego za mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonana
jestem przekonana ze ona wroci do niego :( wytrzymasz tydzien i tak sie stesknisz ze nie dasz rady dluzej a wtedy zobaczysz maila od niego np. "kocham Cie i przepraszam za wszystko " i pobiegniesz do niego i tez mu wyznasz milosc , a on napisze to bo bedzie znow chcial Toba pomiatac , bo tak szybko nie znajdzie sobie nowej dziewczyny ktora da soba manipulowac ... jedyna nadzieja w tym ze masz duzzzo znajomych i zajmiesz sobie caly czas.. a w miedzyczasie poznasz nowa sympatie , inaczej nie wyjdziesz z tego prosze Cie nie odzywaj sie do niego...............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiszę wam tą sytuacje
nie zamierzam sie do niego odzywac. na gg to JA JEGO zablokowalam ( w niedziele), nie on mnie. wydaje mi sie ze zalozyl inny numer i czyta moje opisy ( i na tej podstawie wpisuje swoje). np ja mialam opis "wielka milosc sie skonczyla... jesli kiedykolwiek byla" a on ma teraz swoj "znow to samo... :( wszystko zjebie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ma orginalny wpis a jaki wymowny. A ile on ma lat? i tak w ogóle co porabia? No cóż przyglądaj się \"opiszę wam sytuację"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiszę wam ta sytuacje
on studiuje zaocznie zarzadzanie i pracuje na co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebb
"..może sama powiesz mi jak mam powiedzieć to tobie że już nie kocham cie, nie chce ze kiedy patrze na to jak jest juz nie przechodza mnie dreszcze juz nie brakuje mi powietrza, juz nie wołam jeszcze jeszcze jeszcze..." hmm... moze on nie ma odwagi zeby cie zostawic? powiedzie ctego wprost? robi wszystko zebys ty to zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeee Kebb że jemu nie zależy na dziewczynie to jasne. Zobacz co on studiuje :) zarządzanie. A zachowuje się jak prosty młot. Facet bawi się ale ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były też studiował zarządzanie :P tyle że dziennie więc to raczej nie ten sam... Mała, proponuję CI - nie rób sobie takich opisów. Rób normalne albo wcale. Po co on ma to widzieć i inni? Jeśli chcesz się wyżalić to umów się z koleżanką, a jeszcze lepiej idź z koleżanką na imprezę albo do kina (koniecznie na wesoły film albo sensacyjny - żadne romantyczne!!) I nie wracaj do niego pod żadnym pozortem, nawet z nim nie gadaj choćby błągał. On się nie zmieni. I nie siedź w internecie tylko idź na spacer albo na basen albo coś rób po prostu :) Powodzenia choć wiem, że jest Ci cięzko. Trzymam za Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymama za ciebie kciuki bys byla wytrwala w swoim postanowieniu- tym wygrywasz swoje zycie! Kto wie- moze los szykuje ci wspaniala niespodzianke jako rekompensate smutku i tesknoty? Pamietaj-zawsze po deszczowej porze pojawia sie slonce! ps. radze zmiane nr gg i nr tel, po co maja Cie wodzic na pokuszenie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka albo skorzystała z mojej skromnej rady i zaczęła coś robić i czymś się zajęła... albo się poddała i wróciła do niego... Mam nadzieje że to pierwsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiszę wam ta sytuacje
bylam z kolega nad woda. dalej sie nie odzywam do niego ani on do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
to znów ja.... czytam dalej czytam.... martwią mnie te niepotrzebne opisy na gg które świadcza wciaż o tym ze ona jednak usilnie pokazuje przed nim słabą zbyt rozżaloną i niepotrzenie! i przez Twoje teksty opisze wam - mam wrazenie ze chcesz znow byl pod Jego wladczymi skrzydlami... Nie wierz w Jego smsy! Nie wierz w Jego przeprosiny! Cenisz siebie? Ktos doceni w porę Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
przepraszam Doceni Ciebie!!!! mialy byc wykrzykniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:33 opiszę wam ta sytuacje bylam z kolega nad woda. uch... tak trzymaj dziewczyno. Bardzo mnie ucieszyła Twoja wiadomość. Zmiana nr komórki i nr na gg to dobry pomysł. podkreślił by Twój wizerunek. Całuję Cię. Masz wsparcie od ludzi i.... dorastaj. To szkoła życia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli przepraszasz to zawsze tylko raz... Przeczytałam to wszystko z ciekawości i powiem tylko tyle że dobrze się stało że z nim zerwałaś. Bo on już zaczął Cię molestować psychicznie, a potem byłoby tylko gorzej... Pozdrowionka 3maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak miałam racje :) to dobrze :) tak trzymać. Mam jeszcze jedną radę - nie licz dni, minut i sekund ile się już do siebie nie odzywacie. Raczej nastaw się na swoje \"nowe JA\" Przestań odnosić wszystko do przeszłości - bo to już przeszłość prawda? Fakt, że pewne rytuały można odprawić, na przykład pozbycię się zdjęć, wyrzucenie (przynajmniej z oczu) pamiątek itp. Jednak jak najszybciej trzeba zmienić kierunek (choć wydaje się to strasznie trudne) i zacząć się układać ze sobą od nowa. Budować poczucie wartości, wizerunek, swój nowy świat. Wystarczy się rozejrzeć a okaże się, że teraz świat wcale nie jest pusty!! Począwszy od stwierdzenia, że teraz możesz spędzać czas z koleżanką kiedy Ty chcesz, a nie kiedy on się zgodzi :) Nie musisz nikogo pytać o zdanie ani przepraszać za to że żyjesz ;p Sama o sobie decydujesz. I powiem Ci coś: w parttnerskim związku to się nie zmienia!! Nadal sama o sobie decydujesz!! I przede wszsytkim - nie boisz się tego i nie musisz za to przepraszać. To naprawdę daje ogromny komfort psyciczny :) Wiem, bo sama tego doświadczyłam. I Ciebie też to czeka - zapewniam Cie :) 🌻 trzymam kciuki nadal!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
opiesze wam sytuacje: jak tam? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisze wam ta sytuacje
odezwal sie na gg, chcial mi napisac co do tej imprezy na ktora z nim ide. przy okazji powiedzial ze ja to go tak naprawde w ogole nie znam i dlatego nie mam pojecia co on czuje i kiedy. i ze on nie chce ze mna byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:55 opisze wam ta sytuacje odezwal sie na gg, chcial mi napisac co do tej imprezy na ktora z nim ide. ?????????? idziesz z nim na imprezę? \"przy okazji powiedzial ze ja to go tak naprawde w ogole nie znam i dlatego nie mam pojecia co on czuje i kiedy.\" Toż to to przedstawia sie swoim zachowaniem. no On to ma wyczucie widać to po jego zachowaniach się. Dał się paznać jak do tej pory. \" i ze on nie chce ze mna być\" a teraz to nie rozumiem impreza nie chce ....jakiś pokręcony czy \"cóś.\"....:) b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
Wiesz powiem ci tylko jedno: Nie jest ciebie wart i nie mysl juz wiecej o nim!!!Po prostu kretyn i tyle!!!A ci ludzie co tak piszą tu na forum to nie chcą tobie zle ale pokazują ci ze jednak on nie jest chlopakiem dla ciebie,ze zasługujesz na kogos lepszego.Ten chlopak zepsuje ciebie jesli z nim bedziesz bo i tak juz masz niską samoocene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość messina
A i jeszcze jedno ile ty masz lat a ile on?Jaka jest miedzy wami roznica wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisze wam ta sytuacje
2 lata, on ma 23 a ja 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
po raz setny napisze: DAJ SOBIE Z NIM SPOKÓJ I ZNAJDŹ KOGOŚ WARTOŚCIOWEGO! MASZ 21 LAT I DAJESZ SOBĄ TAK MANIPULOWAC?????? DAJ SPOKÓJ POZDRAWIAM POŚLIJ GG MI NA MAILA JAK BEDE TO POGADAMY OK? ODPOWIEDZFORUM@TLEN.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiaj z nim wcale!! inaczej nigdy się nie uwolnisz. Moża za jakiś czas dopiero będziesz potrafiła bez niepotrzebnych emocji z nim porozmawiać (prawdopodobnie dopiero gdy się zakochasz na nowo :) ) A póki co - zmień gg, maila itp. W ogóle nie masz po co z nim rozmawiać. Ani nie macie sobie czego wyjaśniać (bo on i tak niczego nie pojmie a Tobie jego wyjaśnienia niepotrzebne bo już pokazał co z niego za drań), ani nie macie już po co gadać. Albo powiedz mu kategorycznie że nie chcesz z nim więcej rozmawiać i bądź konsekwentna. Ja miałam tyle samo lat gdy przydarzył mi się ten nieszczęsny związek. W tym wieku chyba jesteśmy bardzo podatne na takie historie - jeszcze niedoświadczone, a niesamowicie pragnące miłości i bliskości. A faceci są wtedy często niedojrzali i niegotowi, by dać nam to, czego potrzebujemy (nie twiuerdzę, że jest tak zawsze, są wyjątki) Obecnie jestem z chłopakiem o 4 lata starszym, który już trochę przeszedł i poznał potrzeby kobiet (kiedyś ich nie rozumiał i nie potrafił im sprostać) Teraz jest najwspanialszym facetem, jakiego w życiu znałam!! (powiecie że jestem nieobiektywna :P) W każdym razie chcę powiedzieć, że pierwsza miłość nie musi być tą jedyną i ostatnią i warto szukać i czekać na tego właściwego faceta :) a przeżyte doświadczenia pomagają nam lepiej zrozumieć i docenić to co mamy :) Tak więc \"opiszę wam..\" - głowa do góry, bądź silna i konsekwentna i idź śmiało dalej! Zaufaj nam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_22
Przeczytałam cały temat i normalnie aż mnie nosi. Ile takich związków jest? Moja koleżanka miała to samo, koleś był Panem, a ona chciała z nim być (czytaj kogoś mieć) i trwała w tym związku. Gdy on miał humory to przychodziła do mnie i płakała. Ja jej radziłam, żeby uwolniła się z tego chorego związku, ale ona mówiła, że go kocha. W końcu mu się znudziło, że ona zawsze się mu podporządkowuje i z nią zerwał. Teraz znowu poznała faceta, który nią rządzi. Boi się nawet wyjść ze mną na piwo, bo on się dowie i z nią zerwie (już 3 razy zrywał). Tylko ona w przeciwieństwie do opisze wam ta sytuacje nie słucha żadnych rad, bo boi się, że zostanie sama (ma 27 lat). Mam nadzieję, że autorka tego topicu zmieni swoje życie i nie da sobą pomiatać temu ani żadnemu innemu facetowi. Trzymaj się, naprawdę są faceci warci naszych uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ..
Kobieto daj sobie siana.Facet jest beznadziejny.Co to znaczy moj samochod? W przyszlosci spakoje Cie i walizki wystawi za drzwi bo to bedzie jego mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczyni tematu
ten facet to cham i debil. zostaw go!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_S
dziewczyno jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×