Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia080

rozleniwienie kiszki stolcowej

Polecane posty

Gość Misia080

Witam! Mam miesiecznego synka i który ma wzdecia! Aby mu troche ulżyć czasami z męzem wkładaliśmy mu termometr do tyłeczka. Chciałabym sie dowiedzieć co to jest "rozleniwienie kiszki stolcowej" i jak sie to objawia. Bardzo się boje e małemu zaszkodziliśmy tym. Mały sie załatwia ale po "cieżkich" przejsciach. Czerwiei się, napian i czasami płaze. Pomóżcie prosze bo jestem początkującą matką i nie che przez to mojemu maleństwu zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka111
cześć, moja córka przechodziła to samo i praktycznie żadne metody nie pomagały na brak kupki. działo się to włąsnie jak miała 1-2 miesiące. Dawaliśmy jej termomter (za czesto nie wolno, bo jelita własnie się rozleniwią i dziecko samo nie bedzie robiło kupki) potem dawałam jej Lacidofil, tez nie pomagał, w końcu zaczęłam dawać Debridat i chyba po tym troszkę było lepiej,aż w końcu nagle córka zaczęła robić kupki normalnie. Dodam ze przerwa w oddawaniu stolca trwała czasem ponad tydzień, wtedy biegałam do lekarza i trzeba było wywołać kupkę palcem. Ale to mija według mnie samo:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj hejka111!!! Bardzo ci dziękuje, pocieszyłaś mnie bo już od kilku godz nie moge o tym zapomnieć i bardzo sie bałam. Życze udanych wakacji i zdrówka dla córeczki! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×