Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Beatko gołym okiem u każdego inaczej,ale się nie łudź ,że tak szybko .Czytałaś ile trwało u każdego z nas .Będzie jakiś czas bolało pisałam,ze to kręgosłup a nie palec :P Anuśka rozgrzewaj w takim razie bolącą część termoforem lub poduszką elektryczną. Jamore :) czy Ty z tych J ' amore ? Szczerze i krótko .Wszystko dla mnie czytelne co piszesz o kręgosłupie . Jeśli chodzi o " Mistyk " następnie " sexocholizm " to piszesz jak z gruchy na piertuchę bo niby jak się to ma jedno do drugiego.Nie chce mi się nad tym myśleć i składać tego w coś " mundrego ".Powiem tak; jak się siada doopą na gwoździu to nie można mieć pretensji do tego co gwoździa podłożyl,lecz do siebie,że się doopę " kładło " nieuważnie :P Zmień też stopkę " co jest sztywne jest słabe " czy aby na pewno ? Sztywny " wacław " to wcale nie oznacza słaby " wacław " :D Pięterko co z Tobą się dzieje ? Furman gdzies Ty wywiózł tego kompa ? Chosiu ,a juz miałam nadzieję,że 5 .02 będę w Warszawie i wyciągnę Cię na godzinkę pogaduszek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2307
j amieszkam w uk i tu rok rozliczeniowy do 6 kwietnia wiec musze troszke poczekac, z zasilkiem dalej nic... w piatek ide do mojej lekarki i ona podobno moze to wypisac wiec wtedy wszystko razem wysle... Wy mi mowicie pierwszy tydzien po 30 m a mnei rehabilitant prowadzal z 10 minut.... J amialam normalnei ciete - to chyba nei maloinwazyjnie - zreszta tyle tego jest za ja juz kompletnie zglupialam. Dostalam kartke ze mam codziennie chodzic czesto ale krotkie dystanse i za kazdym razem je wydluzac - u nas chyba lecza inaczej hehe. ja wczoraj przegielam chyab z siedzeniem bo znajoma byla i 2h az :( ale na twardym tak jak kazali. Co do tej przychodni to ja tak kilka kroczkow tylko bo moj mnie pod drzwiami wysadzil - wiec nie bylo tragedni - recepcja jets od drzwi doslownie 7 kroczkow. Kurcze i co ja mam myslec mnie mowia tu w \UK ze moge wszystko a w PL kaza wam lezec plackiem jak najwiecej..... Juz zglupialam. ja mialam ta discektomie - tak napisane w opisie a czy to metoda czy co to ja jzu sie nei wglebiam bo calkiem zglupieje, mam naciecie jedno wzdluz kregoslupa w niedziele bede wiedziec jak to wyglada bo mam sciagnac sobie opatrunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mare38
jAMORE CZSAMI MYŚLE ŻE LEPIEJ JAK BYM BYŁ SAM A TAK TO JESTEM 5 KOŁEM U WOZU DLA ŻONY. Kurde jak mi nie chce się leżeć. bym tylko chodził. a takie pany miałem . dom wybudować a teraz .. grywałeś w Ruletke ? bo ja troche na zakładach/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mare38
Jamore przestałem grywć w internecie przez tą ustawe ANTY HAZARDOWĄ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem było tak dobrze jak by miało być już po wszystkim (bez specjaln radochy) a dzisiaj od rana niedołężność w całym majestacie ale mineły ok. 2h poprawke widać, poludnie minęło, jak wczoraj poprawa nastepuje i wyglada na powtorke z wczorajszego dnia . nie chciało mi sie spac, dopiero nad ranem i było duzo wiercenia sie, wiec k-slup sie przestawiał i niedoleżność poranna przyklepnela stempel . wczesniej (niż do wczorajszego lekarza) zarejestrowałem sie do innego też podobno dobrego neurochirurga na 01.02.2011r i teraz nie wiem czy odwolac rejestracje a moze by wykorzystać okazje i skonfrontować diagnozy, stracić kolejna 100lub 150zł- skoro mam juz być biedny ale swój i pewniejszy(nie wiadomo po co) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka 2307 to poczekajmy do piatku skoro ma sie wyjasnicz tym zasilkiem . o podatku rzeczywiście zapomnialem (kwiecien) rozliczalem sie za 2005r a robila to mila niewiasta z Londynu i ja mialem na mysli w/s problemów z NHS/UK . do niedzieli tez poczekamy na oc wielkości Twej blizny . moze ona nie ma powyżej 5 cm dl. (dlatego plastry / kleje sobie poradzily a miala słuzyć do wprowadzenia aparatury artroskopowej i inwazyjnej . ostroznośc nie zaszkodzi . rozbieżności w postepowaniu po operacyjnym może tezczęściowo pochodzą z nie precyzyjnego porozumienia sie obu stron zainteresowanych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natura naprawde wiele nam wskazuje w postepowaniu . i tak ; jak czesto coś nam doskwiera w okolicznościach , warto wtedy spróbować, przynajmniej dostrzec inny aspekt (pogoda) tych okoliczności lub jak nas w koncu juz stać (Mistycyzm sie klania o. De Mello, Eckhart), interes innej osoby . idąc tym topem i twoja sytuacja jest lepsza lub gorsza okazją do poznania/zrozumienia siebie, swojej sytuacji, wiernojści/jakości Twej Żony - nie powinna dawac Ci odczuć że jestes 5 kolem u wozu ale jesli nawet to teznie wiadomo czy wczesniej nie było Twojej winy . np. pod postacią roztaczania przed żoną /wybranką sielankowej przyszłości w dobrobycie i luxusie . swoja sytuacje takze mozesz potraktować jako sprawdzian w kwestii , jak na pl warunki projektu życia, czyli wybudowania domu, skoro małżonka teraz mialaby sie nie sprawdzić w takiej losowej sytuacji , to jaisz ból musiałby zaistnieć , gdybyś po wybudowaniu (za ostatnia krople krwi, potu) domu o tym sie dowiedzial, że jestes piatym kolem u wozu . mój inny kumpel, tym razem z wrocka, niedawno kupil dom w surowym stanie pod Wroclawiem od goscia, ktory pozbywal sie go w drastycznych okolicznościach . jego małżonka dla ktorej sie zadłużyl finansowo po uszy na budowe tego domu, wyjechała z ksiedzem z parafi na ktorej powstawał ten dom . sam juz dawno , gdy samochody bywały kilkakrotnie drozsze niż ich odpowiedniki dzisiaj, majac pieniadze, odwlekałem na dlugie lata kupno samochodu (też dla Mamy Natury) ale tez ze wzgledu na to aby na ten/ przez ten samochód nie nadziać sie na mine w postaći prożnej/wyrachowanej kobiety (tzw blachary), a musiałem być ostrozny , bo jestem kochliwy i kazda milość złamana jest wstanie doprowadzic mnie do pęknięcia serca i tak by sie pewnie stało gdybym przez pół życia nie był ulubionym dzieckiem Mamy Natury . co do ruletki to gram , a jakże . gram w największym pl kasynie od 1993r pt. Giełda Papierów Wartościowych (GPW) odpowiednik z tzw "wall street" takich kasyn jak Dawn Jones (DJ)/usa, Cac (fr), futse(uk), dax(d) itp. . oczywiscie po wykrwawieniach robilem kilkuletnie przerwy . gdy znajomi maklerzy nie potrafili sie zdecydowac, czy futures-y (kontrakty terminowe-najwyższa extrema, mozesz w jeden dzień w imie pl prawa przegrać dom), to poziom rosyjskiej ruletki, czy ewent. sukces zależy od technik, umiejetnosci gracza/"inwestora" ja rozważałem aż do momentu gdy jeden z nich powiedział ze to zależy od umiejetnosci, wtedy na mnie zadziałało to jak tzw plachta na byka . przeszedlem z akcji na futuresy . wykrwawiono mnie oczywiscie ale swoje tez pokazałem no i udowodnilem ze to ruletka . ale co z tego prl/pl odebrał mi pewnosc siebie i zachwiał moim zaufanie czasem i wobec siebie tak też mając wiedze/doswiadczenie, by w chwiejnej sytuacji stosunkowo niedawno powrócic do tego i oddać krwawicę, ktorej chyba nie dostrzegam wobec utraty Miłości- a co tam tak mam ; od dzieciecia mialem wyrobione niektóre ważne poglądy jak te dwa , tj. : najpiekniejsze to czego człowiek nie stworzył to kobieta, a to co człowiek stworzył to usa cięzarówka (to nie infantylizm to blues) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko i oto właśnie będą skutki siedzenia .Nikt nam tu nie każe leżeć plackiem ,ale częściej dać kręgosłupowi odpocząć.Czytałas jaki nacisk kg jest na kręgosłup gdy siedzisz ? < strach > Discektomia Pierwsza część nazwy pochodzi od łacińskiego słowa discus czyli krążek (potocznie dysk) natomiast -ektomia również pochodzi z łaciny i oznacza wycięcie. U nas też czasem kleją zależy od szpitala,mnie kleili cięcie po tarczycy,cięcie na kręgosłupie szyli. Możesz wszystko ? Za pewne NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mare38
Jamore Powiedz jak z dzwiganiem typu do 20 kg i bieganiem. jest to możliwe po pół roku od operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam tak Pani Bystrzyco . ja z tych Jamore, nie widzę w tym nic dziwnego - wiem tylko mam sie na zywo z tym nie ujawniac na terenie pl, jak z tm ze nie musze pić wódki . sexoholizm (to choroba, wg znawców u kobiety jeszcze trochę bardziej w skutkach okrutna) . uczciwie, łapałem siebie też na myślach, ze nie mialbym nic przeciwko sexoholizmowi ukochanej kobiety skupiającemu sie tylko na mnie . mechaniz choroby sexoholiczki działa mniej wiecej tak i nie chodzi tyle o jakość osobowa kobiety i jej wierność co o to że ma to podloże poczucia mniej/bardziej niedowartościowania . wtedy kobieta czasem nawet nie skupiajac sie na wlasnych przyjemnosciach plynących z sexu, daje sygnały mezczyznom od ktorych pragnelaby otrzymywać dowody uznania, dowartosciowania ą ze cżesto takie kobiety doskonale orientuja sie w psychice mężczyzn, ich wysyłane sygnały są wyraźnie sexopędne . skutki takiej choroby to : wystawianie siebie (mimo problemów z niedowartościowaniem) na ośmieszenie, odrzucenie, potepienie, na rozpad malżeństwa/rodziny, na krzywde dzieci, na ośmiezenie krewnych, na klopoty/utrate pracy etcetera . może łatwiej bedzie Ci "Spadłam" skompatybilować zestawienie Mistycyzm-sex (nie musi sie to wykluczać, bo Mistycyzm nie jest zbiorem norm, zasad - jest najwyższym stopniem uduchowienia i na jego poziomie przedstawiciele (o ile takowych posiada dana religia) rożnych religii , jako jedyni potrafia prowadzic prawdziwy dialog i jest to dla nich naturalne . co do stopki też mialem taka reflexje ale nie do konca uzasadnioną, bo kośc prąciowa nie zawsze jest pożyteczna dla jego wlasciciela i najczesciej jakby mu przeszkadzała (oczywiscie poza rzadka przychlnością porządanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2307
no wlansie zauwazlam ze jak wiecej leze to i lepiej sie czuje - takze lezenie na 100% wskazane :P dzis dzwonili z domu z ejednak tato tez moze przyjechac, wiec oboje bede to ja sobie poleniuchuje - wysle ich na dlugie spacery z malym hehe, a moj bedzie mogl wziasc troche nadgodzin zeby odrobic "straty" o i znalazlam co pisalo w karcie- hemilaminectomy cop do wzystko znaczylo to co mni nie ogranicza - tylko dzwigac w sumie nier moge, az strach sie bac co gadaja (hehe a moze bylam taka mila ze chca mnie doprowadzic do ponownej operacji i spotkania z nimi hihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mare 38 jeśli myślisz o takich ciezarach w pracy to nawet lekarz medycyny pracy nie wyrazi zgody i nawet po kilku latach . jesli chcesz takie ryzyko podjac dla potrzeb prywatnych to nawet po roku bedzie ono duże ale wtedy to przynajmniej mozna dywagować, zaklajac ze te 20 kg bedziesz podnosił perfekcyjnie wg zdrowotnego schematu . dywagować ; no bo przedsa jak ktoś po operacji ważył (był przygrubawy) ok. 95 kg a potem wyszczuplał do 75 kg, to na to miejsce mozna by te 20kg czasem dźwignąć - to teoria przy idealnych okolicznościach ale po pół roku to nawet przy nich ryzykujesz poważnie kontuzją . bieganie to nawet po kilku latach nie wskazane, chyba że na nartach biegowych lub jak jesteś twardziel z samodyscypliną to biegać w stylu podobnym to tego na nartach biegowych - naugietych/wysilonych nogach z ciąglym kontaktem ziemi obu nóg/stóp (takie chodzenie wyczynowe) też po roku . zobacz biedronka, lidl chooc to niewiasty ale czesto atletycznej postury i oczywiscie zdrowe i moga podnościć chyba tylko do 12 kg (praca stała), faceci do 30kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc mam przepuklinę kręgosłupa czy radzicie mi operacje. mam 33 lata i marzenia o dziecku a myśl o zabiegach, masażach które na dłuższą metę nic nie dają ,doprowadzają mnie do szału. czy ktoś już miał operacje jak to wygląda i do kogo radzicie pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 33 piekne i naturalne marzenia . jesli jesteś z okolic Wroclawia lub Katowic lub jesteś z dalsza ale masz juz tyle determinacji i srodkow, ze juz teraz jesteś gotowa ją wykazać, to moge wskazac Ci w tych miastach solidnych neurochirurgów . wg mnie od nich rozpocząłbym przygode/historie z problemami kregosłupowymi . a teraz jak masz czas to jak najszybciej do lekarza po skierowanie na rezonans magnetyczny, bo poczatek roku i kolejki sa względnie krótsze, za gotowke śr. ok. 600-700 zł z dnia na dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki , Ty Lena 33, chyba masz MR . tym lepiej , predzej pójdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamore :) filozofie wiem co to Mistycyzm i sexocholizm ,lecz pozwolisz,że nie będę na ten temat z elokwencją ostrzyła pazura bo mi szkoda maniciure :) Racz zauważyć,że nikt w tej off topowej sprawie głosu zabrać nie chce co mnie poniekąd cieszy,bo ciągnęło by się jak mur chiński .Nawet nie pytam czy masz kosć prącia czy skostnienie ,bo cóż mi do tego :P Beatko http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://catalog.nucleusinc.com/generateexhibit.php%3FID%3D1623&ei=IsxCTc6yFZCaOrLIkLMB&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=7&ved=0CGsQ7gEwBg&prev=/search%3Fq%3Dhemilaminectomy%26hl%3Dpl%26prmd%3Divns Lena my Ci nie poradzimy operacja czy nie .O tym musi zdecydowac lekarz i Ty sama .Warto poczytac co pisalismy ,może wtedy porównasz swój stan .Operację mielismy prawie wszyscy,jak wyglada tez pisalismy jak równiez do kogo sie udać są podane namiary,lecz trzeba sie troszke wysilic i odszukac,wierz,że nam trudno tez siedzieć i pisac jedno i to samo dla każdego z osobna. Poczytaj sukcesywnie po troszku ,bo to w sumie ciekawa ksiazka powstała :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka2307
spadlam - dzieki za rysuneczek :) pomecze sie i przeczytam po angielsku bo po pl to czasmai glupoty wychodza jak wlaczysz translator hehe. Moja znajoma angielka chciala mi dac komentarz po polsku i jak przetlumaczyla, to nie mialam pojecia o co jej chodzi hehe. na moim MRI to nawet slepy by zauwazyl ze dysk wysuniety, bo ja nei znajac sie na tym odrazu to zobaczylam - polowa tylko byla na miejscu, reszta wysunieta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam przyklad z kością prąciową miał służyć/obalić Twój kontekst do mojej stopki, dokladnie z podparciem sie tym samym atrybutem . jeszcze mi brakuje kości praciowej . pewne poswiecenie musiałem wykazac aby poskromić/amiać własny/obecny rewolwer, samoładujący sie nawet pod wplywem wyobraźni, ach dość..., prarowałem na pokój należy sie i basta . a nie potem wg zasad. im wyższe loty tym boleśniejszy upadek . - przy okazji a skad to Spadłam zna tak gryfnie śląski, jesli mozna wiedzieć ? beatka 2307 może jak ukasy zobaczyli Twój do polowy wysuniety to za ścianą seans sobie urzadzili, ktory na tyle im zapadł w pamieci, ze do zalecen rehabilitacyjnych dodali extra; siedzieć wyprostowanym na twardym aby znowu w kregosłupie wygietym jak kant stołu na miekkiej np sofie czy fotelu, nie wysunął sie cały dysk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka tcz
Witam ponownie i pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko nie otwiera się o piłeczkach, nic to przesyłam następny u mnie się otwiera . http://www.sprzet-medyczny.pl/pilki.php W tamtym zapewne nie działa podstrona . J'amore :) ja tam latam zawsze na właściwym poziomie wysokości w związku z tym nie mam przeciążeń :) Śląski gryfnie ? a no żech gryfno dziołcha ze ślonska jes :D To sie zy mnom ino nie wadź :D Furman jak sie wadzioł to mu sie zaroski komp spieprzoł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd mam wiedzieć jak Cie nie ma tu :) no to pytam gdzie jesteś jak Cie tu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do pracy .....po 2 operacji ktora byla w sierpniu pracuje od polowy listopada... chyba to nie byl dobry pomysl ale lekarze mowili mi ze moge wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam caly czas :)))) tylko kurcze jakies zaabezpieczenie chaslem mialam i musilam inny niczek zrobic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia czy to Ty nie miałas uprawnień do świadczeń rentowych ? czy z kims pomyliłam ? Pamiętam jak pisałas,że pracujesz i co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadlam ..........tak to Ja .........Wiec poszlam na zasilek dla bezrobotnych i wrocilam do pracy ......wiesz .....nie odczuwalam typowo boli ledzwiowych itd a teraz je odczuwam ....i zdrowa noga (czyli prawa )cos zaczyna mnie mrowic ,przechodzi przez nia jakis dziwny chod....Po operacji w sierpniu zrobilam MRI z kontrastem poniewaz po 2 opercji czulam ze noga lewa jest bardziej dretwa niz byla.....oczywiscie w grudniu pojechalam z wynikiem do lekarza operujacego ktory stwierdzil ze nie ma tragedi ....opis mniej wiecej jest taki ze jest bliznowatosc i nerw jest uwiezniety w bliznie tak mniej wiecej ( mowie wlasnymi slowami ) Oczywiscie wspomial ze mozna implanty ....ale nie widzi jeszcze takiej potrzeby ....A ja tym bardziej ,przeciez nic mnie nie bolalo ,mysle na implanty przyjdzie czas po co dac sie znowu kroic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Jestem jestem i mam się dobrze :) Trochęmnie powstrzymują wywody filozoficzne Jamore i przepisy na żarełko. Chyba nie na tym polega dyskusja tutaj by uświadamiać czy to dopust Boży czy złośliwość lou. Beatko, mi też w szpitalu kazali wracać do normalnego życia, nie dżwigać - najwyżej kilogram, potem dwa, potem do pięciu. Leżenie potrzebne jest wtedy gdy czujesz zmęczenie, organizm sam Ci to podpowie ale z siedzeniem to uważaj. Ja nie lubiłem siedzieć, lepiej mi było w innych pozycjach a jeśli siedzieć to na czymś bez oparcia z tyłu, z tyłkiem wypiętym i pleckami lekko wygiętymi. Dystanse w szpitalu w 3 dobie na schody góra-dół, po tygodniu w domu nie obyło się bez schodów (mieszkam na 1 piętrze) i chodzenie po równym - wyasfaltowane ścieżki. Przypomnę a dla nowych do podkreślenia - wróciłem do pracy pod koniec maja a operowany byłem 9 kwietnia i pracujęcały czas bez pójścia na chorobowe, teraz mniej mnie tu bo dodatkowo wziąłem sobie robótkę i więcej latam, jeżdżę, pracujęprzy kompie - 7 dni w tygodniu. Do auta wsadłem dwa miesiące po operacji - mam wygodne auto, ale niskie (limuzyna) z profilowanym siedziskiem więc wcale nie używam podkładki pod lędźwie. Nie odczuwam dyskomfortu nawet po długiej jeździe. Piłkę wielką kupiłem na allegro, z pompką. Pasa doktor nie zalecał, sam źle się czułem nawet jak ściągnąłem paskiem zbyt luźne portki, wolę mieć tam luz i portki wyższe albo poniżej odcinka z blizną. Seks owszem, od wielu miesięcy :) Powiem tak - od lat prowadziłem zdrowy tryb życia, jedzonko oparte na mięsku, warzywach i jajkach. Nie pamiętam kiedy katar miałem :) No i zawsze spałem na małej poduszeczce, więc i teraz tak śpię, na płaskim to mi nie za bardzo. Powiem tak - leżenie z rozsądku dla odpoczynku, a odpoczywać musimy. Jak popracuję sobie 10 godzin dziennie to przychodzę do domu i leżę 2 godziny. Potem wieczorny codzienny spacer, od czasu do czasu basen, rowerek stacjonarny, sauna. Dobrego samopoczucia życzę wszystkim i więcej optymizmu tym bez humorku, a wielką łopatę do zasypania dołów tym co dół mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadlam ......mam siedzaca prace ....pracuje jako osoba niepelnosprawna z umiarkowanym stopniem wiec 7 godz itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×