Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość 1ania
Mam na imie ania mam przepukline ledzwiowa ktora uciska worek oponowy i korzen nerwowy lecze sie 3 lata bralam rozne leki nawet tramal dostalam nadrzerki w w ustach lekarz skierowal mnie do sanatorium z prewencji zus bylam w swieradowie duzo zabiegow kriokomora cwiczenia i jest super bez lekow wrocilam do pracy chce mi sie zyc cwicze co dziennie bo zdarza sie ze boli cwiczenia na basenie zycze wszystkim chorym zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Maniek_gd ktos sie za mnie podszył i napisał ten durny komentarz powyżej! Mąż ma cięcie na wysokości bioder i ma około 4-5 cm... A ty gościu widać wierzysz w czary mary hokus pokus i ozdrowiejesz! Daj Ci Bozia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Nie rozumiem ... Ludzie sobie normalnie , kulturalnie rozmawiają na ważne kwestie w ich życiu i zawsze musi pojawić sie jakaś menda która chce namieszać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda,nikt tu nie chce mieszac,tylko doradzic w tak waznych kwestiach w ich zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_gd
Tak myślałem, ale na wszelki wypadek nie komentowałem. Dor to wygląda dokładnie tak jak u mnie. Stabilizacja implantem miedzytrzonowym w miejscu usuniętego całkowicie dysku. Doczytałem ze stryke to firma produkująca implanty. Ciekawi mnie sposób prowadzenia pacjentów przez tego samego lekarza dr. Kloc i jego zespół prawda? Ja mam wizyte miesiąc od operacji Wy 6 tyg. Ja mam bez ćwiczeń Wy z ćwiczeniami. Może różnica wieku ma znaczenie. Mam 8 więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne róznica wieku,a co to jest 8l.jakby 80l to jakas róznica,ale 8 to bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Owszem mieliśmy miec wizytę około miesiąca po operacji, natomiast szanowna Pani w rejestracji stwierdziła ze około miesiac to prawie 5 tyg, a ze te 5 tyg wypadałoby w Boże Ciało to przyjęła dopiero na 26..... I nie daliśmy rady sie wykłócic bo cały czas powtarzała ze 4 tyg to nie miesiac.... Ćwiczeń mężowi nikt nie zalecił... Lekarze kazali żyć normalnie, a znajomy rehabilitant zaufany radzi lekkie cwiczenia , dlatego stwierdziliśmy ze im szybciej stanie na nogi tym lepiej....teraz nie wiemy czy właściwe było tak szybkie rozpoczęcie rehabilitacji.... Tylko ze im wiecej maz leży tym go bardziej boli... Jak sie porusza pogimnastykuje to jest mu lepiej... Bo jak leży i ma sie przewrócić z boku na bok lub wstać to całe biodra z kręgosłupem ciągną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kto to widział poddawac sie operacji na kregosłup,przeciez moga cos uszkodzic,dawac sie tak obcym ludziom decydowac o własnym zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie ma sie z czego cieszyc Maniek,raczej wrecz przeciwnie staniesz sie kolejna ofiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika25
Witajcie Pisalam tutaj moze dwa watki. W dniu wczorajszym od operacji meza minely dwa tygodnie. W tym czasie nie wzial zadnej tabletki przeciwbolowej. Chodzi,zaczyna juz majsterkowac, sam sie myje, przyrzadza sobie posilki. Od tygodnia minely wszystkie dolegliwosci zwiazane zdretwieniem calej nogi az po stope. Miesiac przed zabiegiem nie bylo nawet mowy o 3 minutowym spacerze, zaraz wracal wyjac z bolu. Operacja dla niego byla moze nie koniecznoscia ale z perspektywy czasu chyba najlepszym rozwiazaniem. Jutro jedziemy zalatwiac szpital rehabilitacyjny bo takie sa zalecenia. Pozdroz samochodem nadal w bagazniku kombi, ale wolimy nie ryzykowac. Po drugiej operacji z jego realacji szybciej dochodzi do siebie niz po pierwszej, ale tez 12 lat temu techniki byly inne. Jak na razie jest super-odzyskalam swojego meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia dla męża. A możesz Dzika25 napisać czy 12 lat temu mąż miał operowany ten sam poziom co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces ma wielu wrogów Ruch Biosłone jest stosunkowo młody (w chwili powstawania tej książki ma niespełna 14 lat), ale rozwija się prężnie, a to znaczy, że wciąż przybywa mu zwolenników. Niestety, tam gdzie sukces, tam jak grzyby po deszczu wyrastają wrogowie. Im większy sukces, tym więcej ma wrogów. Wrogów pragnących zniszczyć go albo przynajmniej zdyskredytować. Można wręcz zaryzykować nieco karkołomne twierdzenie, że w miarę miarodajną miarą sukcesu jest rosnąca liczba wrogów. Skąd się biorą owi wrogowie cudzego sukcesu? Trudno powie-dzieć. W tym wypadku mogą to być sfrustrowani dilerzy suplemen-tów, albo właściciele upadających aptek, czy też przedstawiciele podobnych profesji, którym niezbędne jest społeczeństwo zindo-ktrynowane medycznie, czyli bezwolni nabywcy leków, preparatów i usług medycznych. Tak naprawdę, aktywny jest tylko jeden frustrat robiący sztuczny tłum, żeby wyglądało, że jest ich legion. W Internecie to możliwe. Ów frustrat dobrze wie, jak ludzi łatwo można wystraszyć, dając jakieś wyssane z palca „dowody”. Tak postępuje medycyna, strasząc gorączką, cholesterolem, „przejściem” zapalenia oskrzeli na płuca 4 albo anginy na serce, pandemią ptasiej grypy, ewentualnie świńskiej. Choć są to totalne bzdury, na większość to działa, ku uciesze kon-cernów farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety człowieku-zejdź z tego forum bo się tego czytać nie da.Nie pisz pierdołów i idź szerz swoje teorie gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 11.06.2014 to po co tu wchodzisz na forum człowieku jak nie potrafisz myslec samodzielnie i czytac ze zrozumieniem,tylko pierdoły potrafisz czytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dor
Maniek_ gd obysmy tego 26-tego dowiedzieli sie samych dobrych rzeczy na kontroli:)) trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perszing37
Dałem koledze poczytać te głupie dyskusje z frustratem "gościem". I powiedział mi jedną ważną sprawę : tzw. trole internetowe są wszędzie. Szkoda, że nie ma tu jakiegoś moderatora żeby wyciął w pigułę tego szamana. Tak więc proponuje ignorować i nie wchodzić w dyskusje. Bo z perspektywy czasu widzę, że na maxa jałowe. POZDROWIENIA DLA TROLA z WROCŁAWIA od Perszinga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perszing37
Pierdu pierdu, pierdu pierdu. Z jakiej jesteś sekty ????? Werbujecie wszystkich jak popadnie ???? I co potem ???? tańczycie dookoła ogniska czy może kąpiecie się na golasa ???? To wtedy oczyszczenie zgodnie z naturą i takie tam. Chyba wejdę w to - bo jak pisałem już chcę być uleczony. Daj adres i numer konta - bo pewnie trzeba coś wpłacić. Sekta też ma swoich PREZESÓW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perszing37 12.06.2014 Pierdu,pierdu,pierdu,filozofuj sobie,w ten sposób,chcesz chorowac to choruj twój problem,jak dziecko normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perszing37
No przecież mam 37 lat dopiero. To jestem dziecko. Pragnę chorować a już na pewno nie będę się leczył w sektach czy pochodnych kaszpirowskiego. Śmigaj gdzieś indziej werbować ludzi i zostaw to forum dla osób które mają coś konkretnego do powiedzenia. Bo Ty na pewno nie masz i nie tylko ja to zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_gd
Znalazłem coś. I zastanawiam się czy PLIF jest możliwy wogóle bez srubek. Może nam lekarze wszystkiego porostu nie mówią. PLIf to wejście tylne. A zeby było możliwe trzeba wyciąć kawałek kręgu (wyrostka) i tu właśnie materiał kostny autogenny. Bez kawałka kręgu żeby wszystko się kupy trzymało wstawia się srubki. Zobaczcie sami: http://vimeo.com/51073389

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perszing37 12.06.2014 To chyba cos ci sie pomyliło,gdzie tu masz jakies sekty czy Kaszpirowskiego,jak chcsz wyzdrowiec a nie tylko sie leczyc to jeszcze masz ku temu okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perszing37
Maniek: z tego co ja się wywiedziałem to można wstawiać CAGE bez śrubek. Wszystko zależy czy jest ryzyko niestabilności. Oczywiście w większości przypadków daje się śruby bo to zabezpiecza człowieka przed przesunięciem się implantu oraz ułatwia wytworzenie zrostu. Ale bywają przypadki, że przy jednopoziomowych implantach nie daje się śrubek. Więc bez nerwów i spokojnie. BĘDZIE PAN ZADOWOLONY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perszing37 12.06.2014 Taak jasne zadowolony ze poskrecany sróbkami i czasem moze skrzypiec he he :) paranoja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perszing37
Zamknij wreszcie tą jadaczkę buraku. Nie piszę już z Tobą i nie mam ochoty oglądać Twoich durnych postów. Niech jakiś administrator tego trola stąd wytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika25
Maniek gd jesli chodzi o operacje 12 lat temu, byl operowany ten sam krag, tylko teraz przepuklina zrobila sie po drugiej stronie. Smieje sie z meza ze za duzo browarkow pil i dysk za mocno si nawodnil :-) Roznica tez w bliznie- 12 a 5 cm to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perszing37 12.06.2014 Sam zamknij swoją jadaczkę buraku. Nie piszę już z Tobą i nie mam ochoty oglądać Twoich durnych postów. Niech jakiś administrator tego trola stąd wytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek_gd
Całe szczęście że technika i medycyna idą do przodu. Mogą nas naprawiać jak samochody. :) Dzika to się tylko dodobry wniosek nasuwa z perspektywy czasu, że chorob męża nie ogarnia następnych poziomów. Pozdrowienia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie tam technika i medycyna ida przodu,wrecz przeciwnie cofaja sie kiedys potrafiono zrobic lodówke,czy pralke na 20-30l a dzis tylko na 3-5l,a w medycynie nie zmieniło sie nic na dobre,mechanizmy samouzdrawiania zostły zniszczone,a potrafia naprawde czynic cuda i wyleczyc kazda chorobe dzis wszystko jest biznesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki ty masz biznes w robieniu tego bałaganu? Poszukaj sobie jakigos wątku dla filozofow nowej ery. Tu nie wnosiś dla nas nic cennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×