Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KokosankaPianka

dieta dr Lutza warto spróbować

Polecane posty

Gość No to
ja zaczynam, jak nikogo nie będzie to trudno ale za tydzień napiszę o swoich efektach. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
czy nikt tu nie zagląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
Czyżbym pisała sama ze sobą? To chyba mój pamiętnik będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
drugi dzień rozpoczęty :D :D :D Głodna nie chodzę a co z wagą zobaczymy za tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
schudłam 2kg w dwa dni!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowany kalafior
1 WW to 10 g weglowodanow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
Kalafior, ty na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start98
No to...ja dziś drugi dzień. Se wczoraj napiekłam, nagotowałam, wiec z córka od dzis na maksa! (ja od wczoraj - córka od dzis!). Swietne przepisy sa na stronie www.dobradieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość start98
No to...a czyżbyś mnie zostawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
start98 ty tak na poważnie czy dla jaj? Bo ja już trzeci dzień na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink cat
ja zaczynam od jutra moze mi ktos powiedziec ile mniej wiecej wazy mała bułka i kromka chleba. wszystkie tabelki z węglodanami maja podane węglowodany na 100 gram, a ja nie wiem ile ważą takie pojedyncze produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shannon*
nie bardzo rozumiem tych tabel wklejonych na pierwszej stronie.....rozumiem że trzeba liczyc węgle ale nie wiem czy dobrze to rozumie:np.śliwki 5 sztuk to będzie 1 WW? i w ciągu dnia mozna zjeść 7WW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shannon*
pink cat- nie przejmuj sie ja własnie tez nie mam wagi i boje się że na dłuższą metę będzie cięzko......a może ktoś wklei jakieś przydatne zamienniki tak by nie trzeba było ważyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwesrowany kalafior
ja rozumiem że WW to, chodzi o to, że równoważnością czegos tam jest taka ilosc porduktu jak podajecie ale chcialabym wiedziec ile wart jest 1 WW... jesli 1 WW to 10 g wegli tzn ze trzeba sie trzymaj 7 ww podanych z tabeli (do wyboru) zeby utrzymac 70 g wegli dziennie? bardzo prosze zeby ktos mi napisal czy dobre to zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shannon*
no własnie.... a może ktos już stosuje się do diety to mógłby wkleić jadłospis na chociaż 1 dzień by było łatwiej w tym wszystkim się połapac? ja chcę spróbować ....myslę że na początku będę liczyc węgle wszystkich produktów tylko pomóżcie prosze!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle myślisz
u Lutza 1 WW ma 12 węglowodanów, 10 mają diabetycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie
od kupienia wagi Lutza nie da się prowadzić bez ważenia produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
Ja nie liczę wszystkiego bardzo dokładnie, po prostu jem dwie kromki chleba dziennie albo kromkę chleba i jabłko a poza tym mięso, sery, jaja, ryby i warzywa. To co jem z węglowodanów (chleb i owoce) nie przekraczam 40gwęgli przyswajalnych dziennie dlatego tych z warzyw już nie liczę. 2 kg oczywiście nie schudłam w 2 dni tylko chciałam sprawdzić czy ktoś tu zajrzy. Sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
O ile mi wiadomo słodzik nie ma węgli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim
razie to nie jest Lutz , te 72g węglowodanów nie są przypadkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
Nie liczę dokładnie ale nie przekracam zalecanej dziennej dawki węgli, chyba o to chodzi - nie przekraczać 72g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale
nie , dieta nie polega na nieprzekraczaniu 72g , a na zjadaniu 6 jednostek chlebowych dla zdrowych osób i 9-10 jednostek dla osób mających cukrzyce lub problemy z krążeniem.Dieta nie jest odchudzająca w pełnym tego słowa znaczeniu, jest to dieta lecznicza, a właściwa wagę uzyskuje się po dłuższym stosowaniu ( chudziny odzyskują swoją prawidłową wagę, a grubasy chudną) normalizuje się cukier , ciśnienie, normuje się gospodarka hormonalna i...........długo by jeszcze pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shannon*
Nazwa produktu Ilość gramów równoważna jednemu WW Wielkość porcji w przybliżeniu kcal--- np.Mleko 2% tłuszczu 200 1 szklanka(250 ml) 102----- czy to oznacza że 250 ml mleka to 1WW( czyli 12 g węgli)i 102 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×