Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KokosankaPianka

dieta dr Lutza warto spróbować

Polecane posty

a i jest tam tez tygodniowy jadlospis co z pewnościa ulatwia sprawe:) zycze powodzenia i cos mi sie wydaje ze ja na tę dietke sie skusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki musiaczku tez trochę szperam w necie i też trafiłam na tą stronkę ale nie zauważyłam tabel te tabele są super ja juz dzisiaj mam 40 gr wegli w ogóle nie czuje ze to jakaś dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzis przechodze na tą dietke. na początek nie bede jadla az tylu weglowodanów poniewaz na dietach z wiekszymi i mniejszymi rezultatami jestem od paru miesięcy ale musze powiedziec ze najlepiej na mnie działają diety ograniczające węglowodany czyli np. plaż południowych gdzie węgle są ograniczone do koniecznego minimum. z tym ze prawda jest taka ze człowiek sie na nie czasem skusi i potem są wyrzuty ze sie zgrzeszylo. tak wiec taka dietka bedzie dla mnie ideałem bo jak razna jakis czas skusze sie na kawalek ciemnego chlebka czy garstke ryzu nie bedzie tragedii. czytałam ostatnio dlaczego jedząc tluszcze człowiek moze chudnąc a jedząc węglowodany tyje. podobno proces przemiany wegli w energie jest bardzo prosty a podczas przemiany tłuszczów musi sie nagimnastykowac, podczas tego procesu powstake duzo roznego rodzaju reakcji chemicznych podczas ktorych organizm sam spala kalorie czyli podczas jedzenia tłuszczy spalamy wiecej kalorii niz podczas jdzenia węglowodanow:) ciekawe... ponadto istnieje cos takiego jak ketoza (czy ketaza) czyli gdy spozywamy wiecej tłuszczow i ograniczamy wegle to organizm wpada w ketaze i wydala zbędne kalorie z moczem...( to juz dla mnie kompletny kosmos... ale skoro sa efekty i nie ma negatywnego oddzialywania na zdrowie to musi działac) pozdrawiam i zycze wytrwałości ide zjeśc sniadanko - kefirek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne od jutra :-))))) bo dzisiaj mam fajna jedzeniowa imprezke a i wczoraj nie pilnowałam wegli musiaczku - jak ty robisz liczysz wegle we wszystkich produktach któe jesz czy nie liczysz w tych odzwolwnych???? ja juz sama nie wiem jak to robic chyba zaczne liczyc we wszystkim bo np takie niewinne pomidorki 10g wegli w 200g pomidorków a przecież 200g to dwa takie duze pomidory a ja takich nawet z 5 moge zjeść więc bede liczyć wszystko, ta moja koleżanka tez powiedziała mi ze na początku liczyła wszystko skrupulatnie a teraz już nie liczy produktów dozwolonych ale tez wie ze w ten sposób zwiekszyła ilość wegli no ale ona teraz juz tylko utrzymuje wage jeśli dzisiaj zaczełaś to moze podasz wieczorkiem swój jadłospisik policzymy razem???? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja licze...zwlaszcza buraki, słodka kukurydza i pomidorymają ich sporo wiec trzeba sie kontrolowac. no chyba w tej diecie o to własnie chodzieby liczyc poniewaz ogólnie węglowodanów moze byc max72 gr. ale ja jakos wole je przemycic w warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlątko
i jak tam dziewczynki wyniki tej dietki bo ja mam zamiar ją zacząć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja niedawno zaczęłam czytać \"życie bez pieczywa\" ale to było po tym jak zaczęłam ograniczać węgle. jadam małe ilości jedzenia, głownie jajka, mięso i sery. nie mam w domu sprawnej wagi także nie znam jeszcze wymiernych efektów,ale widzę po spodniach że działa. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
hej dziewczynki i jak tam dziewczyny z tego topiku schudły coś? może ktoś ma jakies rady co do tej diety bo mam zamiar ją stosować!!!!! warto by było odnowic ten topik dla dietetowiczek lutzowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiap--> ja przez ok m-c schudłam 2 kg. mam 166 wzrostu i z 58 zeszłam do 56. od dwóch tygodni chodzę na siłownię, ale to za krótko żeby efekt był skutkiem ćwiczeń. brzuszek płaski, głodu nie ma, mnóstwo energii. zapraszam na mój topik \"diety niskowęglowodanowe...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
2 kg na Luztzu schudłaś ESCAPE czy na jakiejś innej chodzi mi konkretnie o Lutza a nie o Atkinsa czy optymalną? możesz to uściślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataszka33
Witam serdecznie.. Stosując tę dietę..nalezy pamiętać..iz węglowodany,,to rowniez,,cukier którym słodzimy herbatę..cebula ,którą wkrajamy do jajecznicy,panierka do fileta z kurczaka, lub kotleta mielonego..kazde warzywo i owoc..:) Ja juz stosuję drugi miesiąc. Węglowodany jadam tylko na sniadania..na kolację zwykle tylko białko i tluszcz..(np..moje ulubione kotlety mielonew panierce z płatkow owsianych,,dobrze przyprawione ulubionymi ziolami..:)..lub kabanosy wieprzowe)..Jem do syta..nigdy nie jestem głodna..gdy mam ochotę na slodycze..ubijam smietanę 30% (uwaga bez zagęszczaczy i cukru) z i dodaje do niej jedną kostkę gorzkiej czekolady,,,rozpuszczonej na parze,,lub startej na tarce,,+ wiórki kokoksowe..jak to zjem...to odechciewa mi się słodkiego na długo..hehehe..:):) Chleb tylko wieloziarnisty..ale jadam rzadko..jakos nie mam ochoty na pieczywo..:) Jabłka,,arbuzy,,brzoskwinie tylko 2-3 szt i tylko na sniadanie..Jadam sporo jajek. Efekty jak dla mnie byłej bulimiczki ogrome,,przestalam tyc,,,nie głodując i nie wymiotując...Waga stanęła na 53 kg..(wzrost 158)..a mam zamiar zrzucic 3 kg !!!, i na pewno to osiągnę...! Tylko organizm musi nauczyc sie raz na zawsze przestac gromadzic zapasy tłuszczu !!:) Osoby które nigdy nie cierpiały na zaburzenia odżywienia duzo szybciej osiągają wyniki...a najszybciej chudną osoby otyłe..:) Tak więc dziewczynki do dzieła..:):) Aha filety z kurczaka,,schabowe czy mielone..mozna zapiekac (lub smazyć,dusić ) z plastrami zóltego sera..pychotka..:) Wszystkim odchudzającym zyczę smacznego..to naprawdę pyszne jedzonko..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakada
schudla ktoras krolewna bo nie wiem czy zaczynac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka74
KokosankoPianko!!! wybacz, nie chcę cię obrazić, ale musze to napisać: czyś ty dziewczyno oszalała????? 7WW dziennie dla dorosłej osoby??? chyba nie wiesz o czym mówisz!! moja córka (7lat) ma cukrzycę i aby normalnie funkcjonować musi spożywać dziennie od 14 do 16 wymienników węglowodanowych( a jest bardzo szczupła), a ty chcesz spożywać połowę tego? wymienniki są potrzebne, bo zapewniają glukozę, która jest niezbędna do prawidłowoego funkocjowania mózgu i mięśni, jeśli będzie tego za mało to zwyczajnie opadniesz z sił, możesz zemdleć z wycieńczenia i trafić do szpitala. i jeszcze takie głupoty polecasz innym ludziom! to jest szok! zapytaj dietetyka zanim zaczniesz się wykańczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy jeszcze ktos tu zaglada? Ja od wtorku zaczelam stosowac ta diete, dzis jest moj 3 dzien i mam 1,3 kg za soba. Czuje się dobrze, nie jestem głodna, jedynie wieczorem czuje niedosyt z którym dość łatwo daje sobie rade. JAk narazie jestem bardzo zadowolona i zastanawiam się czy nie kupić sobie ksiązki dr Lutza. Są tam może jakieś gotowe jadłospisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lize wogóle narazie, ale chce kupić książkę i przeczytać dokładne zasady bo w necie jest tego mało, tylko chciałam wysłuchać najpierw opini czy warto kupić tę książkę. Ja do tej pory jadłam strasznie dużo węglowodanów a teraz je ograniczam, jem tylko te z warzyw i te które znajdują się w produktach białkowych. Chce zobaczyć czy ta dieta będzie mi służyć, jeśli tak to nosze się z zamiarem kupna wagi kuchennej i tej książki i zaczac skrupulatnie obliczać wegle bo wiem ze one sa potrzebne a podejrzewam ze teraz jem ich za malo, co po jakimś czasie może odbić się na moim zdrowiu. Może zaczną wpisywać się osoby któe schudły na tej diecie i pochwalą się z jakiej wagi startowały i jaką osiągnęły i w jakim czasie. Będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktos teraz na tej
diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może teraz
ktoś ją stosuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ojciec jest na Lutzie, węgle liczy pobieżnie, czasami zjada naleśnika, pizze, kebaba, albo ciasto, ale i tak przez 3 tyg schudł 12kg [aktualnie waży coś koło 80kg, nie pamiętam]. ja byłam na diecie low-carb z 3 tyg, minus 5kg :>, węgle ok. 100g, kcal nie liczyłam. kocham tą dietę :D ps. myślicie, że dlaczego na pierwszym etapie South Beach tak dużo się chudnie? to przez ograniczenie węgli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dualizacja
heronimo mozesz podac z jakiej wagi przy jakim wzroscie startowalas? i czy ruszalas sie duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dualizacja
no to ladnie ci spadlo :) szczegolnie ze nie mialas jakiejs wielkiej nadwagi a jak z obwodami? polecialo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaliłam sie na te diete
myslicie ze mam szanse? 23 lata, 168cm, i cos ok, 108kg.. dawno sie nie wazylam..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napaliłam sie na te diete
ja jak bym wazyla z 80 kg to bym byla sczesliwa, kiedys jak wazylam 62 myslalam ze jestem monstrum, ale teraz patrze na to zupelnie inaczej:o ps. czy moga ta diete stosowac ludzie z nadcisnieniem? wydaje mi sie ze jest nawet wskazana? ale nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a co z piwem? i wogole z % ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna alko nie slodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to
kto zaczyna ze mną od jutra???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×