Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukana_przez_zycie

to juz koniec !!!

Polecane posty

Gość oszukana_przez_zycie

rok temu rozstalam sie z chlopakiem, ten krok wyszedl ode mnie,ale to on byl powodem,a raczej jego zachowanie. Myslalam,ze wszystko sie ulozy i bede szczesliwa jako singiel... Niestety zaczelam za nim tesknic,balam sie to mu wyjawic, potem on wyjechal za granice i wlasnie w maila mi wyjawil,ze za misiac dolatuje do niego dziewczyna :( nie wiem po co to powiedzial tak "ni z gruszki, ni z piertuszki" Poczylam jakby ktos wlozyl mi w serce noz, bo wybrlaam studia w jego miescie, myslalam ,ze kiedys tam wroci..... ;( juz niczego nie chce - zycia, studiow i wiem ze cala noc bede ryczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbe
spokojnie znajdziesz sobie innego faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie Ci wspólczuje
i nie pocieszę, bo nic Cię w tej chwili nie pocieszy. Okropne, chyba sama się zaraz popłaczę Trzymaj się, musi jakoś być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaaa
Wybrałaś te studia tylko dlatego, że on tam mieszkał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana_przez_zycie
zawsze chcialam tam studiowac,ale on tez byl powodem, po prostu chcialam byc blizej niz dalej moze to glupio wyglada, ze poswiecam zycie facetowi, ale ten kierunek i to miasto planowlaam na dlugo przed tym jak go poznalam, bo juz w pierwszej klasie LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz ja piszę...
sama podjęłaś decyzję o rozstaniu. Więc czego się spodziewłaś? Że on będzie żałobę po Tobie trzymał...? Jemu napewno też nie było łatwo, ale układa sobie życie na nowo, z inną. Normalna kolej rzeczy... Ty powinnaś zrobić to samo. Powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefwefwef
mialam 5 lat temu podobną sytuację zerwałam z facetem, po roku on zaczął do mnie przychodzić, do mnie doszło że nigdy nie przestałam go kochać, mialam nadzieję (wrecz pewność) że wrócimy do siebie, że jestesmy sobie pisani, a on ... powiedział że jego dziewczyna jest w ciąży Strasznie przezylam, płakalam kilka nocy. To było dawno, potem mialam wiele innych miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana_przez_zycie
wiem ,ze to z mojej inicjatywy wyszlo, ale on kompletnie sobie odpuscil...wiedzial ze to jego wina i nic z tym nie robil po co mi wysylala smsy np na walentynki, juz by lepiej milczal a ni sie odzywal raz na jakis czas.....bylo by mi latwiej niedlugo konczy mi sie umowa i planuje zminic nr telefony, ktory on na pewno nie bedzie mial po protu dziwi mnie jego zachowanie " gadalismy o jego pracy zagranica ,zartwalismy sobie w rozmowach, a teraz wyskoczyl ze swooja dziewczyna - mogl to zachowac dla siebie, bo ja nic nie wspominalam o chlopakach, nawet kolegach. A on napisal, ze jego dziewczyna przylatuje i bedzie mial sexik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
pff, smarkacz, sexik bedzie miał, opowiada ci o tym, a ty za nim płaczem?? chyba zwariowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
sama się oszukujesz, dramatyzujesz, a nie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana_przez_zycie
spadaj podszywaczu !!! nie napisal dokladnie slowa "sexik", tylko ,ze jest wierny (a wiadomo,ze w innym panstwie mozna bardziej poszalec ) swojej dziewczynie, ktora do niego przyjedzie chcialoby sie powiedziec "mam Cie w dupie", ale narazie nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×