Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulijajko

Butiki w Centrach Handlowych-ostrzegajmy się koleżanki!

Polecane posty

Gość ulijajko

Właśnie przed chwilą wpadłam na taki pomysł wypowiadając się na innym topiku,aby utworzyć temat odnosnie Centrów Handlowych i umieszczonych tam butików typu Orsay, House,Cubus,Sephora,Zara,Vero Moda itp itd. Teraz panują wyprzedaże więc temat w sam raz na czasie-Piszcie koleżanki o swoich doświadczeniach w konkretnych Centrach a takze stoiskach-co Was zaskoczyło, co Wam się nie podobało w obsłudze,w ciuchach. Które butiki radzicie omijać, a w ktorych warto się rozejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamelcia
warto zajrzeć do trola i tally weijl :D duzo przecen ... tylko nie zawsze ktos ma taki fust jaki tam preferuja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewarnetta
Ja nie lubię rossmanna bo cały czas ktoś(czyt:ochroniarz) czai sie za twoimi plecami i mam wrazenie ze od razu posądza człowieka o kradziez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
Dwa miesiące temu kupiłam tam srebrny żakiet za 149 zł, po wypraniugo zgodnie z metką zrobił się cały biały, cały srebrny kolor sie sprał...co za szajs...doszłam do wniosku,że to był biały żakiet popryskany srebrnym sprayem....Więcej tam nic nie kupię i wszystkie sklepy Reserved omijam szerokim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reseerved ma w ogole fatalnej jakosci ciuchy... i do tego dziwna rozmiarowke, niemila obsluge i wygorowane ceny. nie lubie tego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
Poza tym zauważyłam, że w tych wszytskich butikach typu orsay, reserved producenci idą na masówkę...zupełnie nie dbają o jakość wykończenia tkanin...tam chyba juz naprawde płaci sie tylko za metkę a nie za jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka_____-
vero moda jest zajebista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
bzium---> zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi Orsay w zasadzie pasuje, nie wszystko ma dobra jakosc ale czsc kolekcji- zwlascza ta \'elegantsza\' jest na prawde ok, mam sporo ich rzeczy i sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
A zadowolona jestem z ubrań kupionych w House-ie, Mango, H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay
wiekszosc ubran kupuje w orsay i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay
a zeby kupowac w h&m to trzeba byc artysta, nic mi tam jeszcze do gustu nie przypadlo ale o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze okropnej jakosci rzeczy sa w cropptown.. nic tam nie kupilam jeszcze wprawdzie, nie na moj wiek te ciuchy ;) ale to jest odnoga reserved i to widac.. podobnie jest z h&m.. tez fatalna jakosc- niektore ciuchy juz na wieszakach w sklepie sa porozrywane... w ogole ciezko ostatnio z ubraniami dobrej jakosci i dobrze uszytymi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
W H&M polecam stroje kapielowe, jak dla mnie są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsay
w h&m kuplam tylko ubranka dla dzieci i sa ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie house - z tych tanszych marek jest jeszcze najlepszy, ale tez niekoniecznie wszystkim te rzeczy odpowowiadaja.. niektore sa naprawde dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio
kupilam kilka rzeczy w colloseum i tez sa ok, orsay tez mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie kupię nic w Reserved
jestem zadowolona również z jakości ubrań z Terranova, spodnie, płasze jeansowe, z bluzkami to już róznie tam bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej cenię sobie Zarę, ciuchy kupuję u nich już od ponad 5 lat, nie trafiłam jeszcze na żadną przykrą niespodziankę cenię sobie też Vero Modę i H&M, w Prmodzie niestety nie wszystkie ubrania są dobrej jakości... co do Reserved to nie do końca się zgodzę, w ostatnim czasie kupiłam u nich 3 pary świetnej jakości jeansów :) nie przepadam za Tally Weijl i Orsay, może jestem na nie już za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia86
a ja wam mowie! lumpeksy sa the best!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ktos
zanim cos kupicie to poczytajcie metki !!!! trzy czwarte tych ciuchów jest produkowana w chinach lub turcji😭 więc posty typu licha jakość są troszke nie na miejscu :-) trudno aby chińczyk dokładnie wszystko wykańczał i doszywał przy takiej ilości oraz za tak marne pieniądze które zarabia . kupujcie od polskich firm i od polskich producentów :-D wtedy będzie i jakość i trwałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkaaaa
ja tez kupuje w lumpeksach, jak widze w H&M bluzeczke za 30 zl zwykły t-shirt to mi zal kasy ide do lumpeksa a tam za 30 zł mam 3 bluzki, 2 pary spodni markowych..alebo i wiecej i wcale nie zniszczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teigerin
Do "ja nie kupię nic w Reserved": pracowałam w Re i wiem że możesz ten żakiet reklamowac - jeśli coś jest nie tak np. strasznie się rozciagnęło lub sprał się kolor - to najprawdopodobniej zwrócą Ci kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalyja
A ja się nie zgodzę z Wami... moim zdaniem Reserved ma rzeczy przyzwoitej jakości, podobnie House i in. polskie firmy... za to H&M jest B-E-Z-N-A-D-Z-I-E-J-N-Y bo sprzedaje ciuchy a jedne sezon, albo tylko do pierwzsego prania... potem zostaje w rek tyko szmata:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mocca buszuje w HM
Mam od nich super kurtkę sztruksową, na podszewce, zapinaną na zamek, krutką w kolorze ostrej czerwieni. Piorę ją już 3 lata i kolor nie sprał się nic a nic. Materiał trzyma się super. Kosztowała 199,- ale w 100 % warto było. Uwielbiam kupować tam też bieliznę. Niedroga i jakość ok. Mam masę staników i majtek. Ostatnio chłopak namówił mnie na płaskie, czarne japonki. Myślałam, że szybko się rozlecą bo kosztowały 19,- a chodzę w nich już cały czerwiec i lipiec praktycznie dzień w dzień , i poza tym że trochę wyblakły trzymają się świetnie. Uważam, że ciuchy często mają dość artystyczne :) Podoba mi się dział damski i męski (prezenty dla chłopaka prawie zawsze tam kupuję) ale młodzieżowy omijam szerokim łukiem :)) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Polecam Zarę- jeszcze nie zawiodłam się na ich ubraniach. Wiem, że ceny dla niektórych są za wysokie, ale polecam promocje- tak właśnie często tam kupuję. Koszulki trzymają się świetnie, nie rozciągają, nie tracą koloru. Mam jedną spódniczkę stamtąd- super sprawa. Obsługa bardzo w porządku. Orsay- kiedyś lubiłam, teraz wejście do tego sklepu i wyszukanie czegoś fajnego to dla mnie katorga. Niesamowita masówka- nie sposób wyciągnąć wieszak z upatrzonym ciuchem, tyle ich tam wisi :o obsługa też taka sobie. Można znaleźć niezłe rzeczy, ale trzeba mieć cierpliwość. Cropptown- zupełnie nie w moim stylu, dziwne ciuchy, fatalna muzyka :o ;) New Yorker- też masówka, ale lubię tam zajrzeć i wyszukać coś dla siebie. Promod- mieszane uczucia, wiele ciuchów rozczarowuje wyglądem "na żywo", zupełnie inaczej wyglądają w internecie. Ceny trochę za wysokie jak na ta jakość. Troll- mam ze 3 rzeczy upolowane tam dawno temu, trzymają się dobrze, ale teraz ciężko mi cokolwiek tam znaleźć dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhh
W każdym sklepie potrafię znalezc cos zajebistego... Z cropptown mam np super koszulke i torbe. Mimo ze moim zdaniem ciuchy tam powinny kupowac 15latki, a ja mam 24. W orsayach tez mozna znalezc fajne rzeczy jesli dobrze sie poszuka. W reserved zdarzaja sie ssssuper koszulki dla facetow, czesto kupuje tam cos dla mojego faceta. Poza tym fajne dodatki - paski, torebki. W h&m uwieeeelbiam kupowac bielizne. Zawsze kiedy jestem w poblizu wchodze i wyszukuje:) nawet jesli nie mam absolutnie potrzeby :) poza tym mozna znalezc wsrod szmatkowatych bluzeczek bardzo smakowite kąski :) ostatnio znalazlam, az sama sie zdziwilam ze to z TEGO sklepu:) w housie wynalezc mozna bardzo fajne bluzy, i kurteczki. Ja dla siebie znajduje:) W sklapach trzeba dzialac na zasadzie "jestem w lumpeksie":) Szukac perełek i okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz w Coloseum kupiłam bielizne i majtki rozleciały się jak je ubierałam w domu :/ więc odradzam. Zara ma świetne ubrania, dobra jakość,ciekawe fasony :) w sumie to większość rzeczy tam kupuje. Promod-no cóż,tak jak Tyka mam mieszane uczucia,czasem znajdzie się coś fajnego,ale częto rozczarowywuję się. W H&M kupiłam sobie świetna torbę :) jestem z niej megazadowolona!Piorę ją w pralce i nic jej się nie dzieje :D Tyka,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
aj em :) a kto Ci upatrzył tą torbę :P O jakich sklepach jeszcze można coś powiedzieć: Top Secret--> mam tylko jeden golf bez rękawów z tego sklepu, dobrze się trzyma, ale z letnich ciuchów ciężko mi coś dobrać. Wolę tam szukać rzeczy na chłodniejsze dni. greenpoint--> w sumie to można znaleźć fajne rzeczy, mam stamtąd głównie torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odradzam TATUUM. Może i rzeczy mają w miarę dobre, za to kierownictwo jest chamskie i wykorzystuje ludzi. Chcialam tam pracować, wzięli mnie na dzień próbny, żadnej rozmowy, 8h na nogach, a potem - odezwimy się i żadnego telefonu, że już o pieniądzach za przepracowany dzień nie wspomnę. To masowa praktyka. Takie rzeczy są niezgoden z prawem!! Nigdy już nic tam nie kupię. Poza tym mają strasznei drogo, te same rzeczy (a nawet z lepszych materiałów ) można dostać o 20-30% taniej gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×