Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absolwentka82

co robic po pedagogice?

Polecane posty

Gość gość
Kali...Jestem po pedagogice o zarobkach można zapomnieć o pracy też. Mnie tylko wiara trzyma przy życiu nic więcej!!! Głodówek leczniczych nie polecam, ale po pedagogice nie są wykluczone, mam wysoki czynsz za mieszkanie żeby go opłacić to mogę tylko po marzyć...Pa kochani wybitny i święty bezrobotny, głodny i prawie nagi pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosia4
też na początku myślałam o jakiejś podyplomówce, ale ostatecznie zdecydowałam się na kurs psychoterapeuty we wrocławskiej fundacji. Kurs ciekawy, możliwości pracy o wiele więcej niż po samej pedagogice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwiktoriaxc
Wiesz co doprawdy to mam dopiero 14 lat, ale myślę nad tym aby iść na pedagogie, ponieważ słyszałam, że można po pedagogi dostać się do przedszkola. A ja uwielbiam małe dzieci i wcale mi nie przeszkadzają. Nwm sama a jak wy myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylka
Oczywiście robić szkolenia, to podstawa. Myślę że powinna Cię zainteresować oferta Centrum CBT, ponieważ tam od października zaczną się kursy właśnie dla osób po pedagogice odnośnie terapii dla dzieci i nastolatków. Nabór właśnie trwa więc warto się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×