Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sashka

pierwsza ciąża po 30tce

Polecane posty

Sashka ja, jak na razie w ciąży nie jestem stąd brak daty przy moim nicku. A że lubię mieć wszystko zaplanowane stąd moja obecność wśród Was. Jak na razie od tygodnia łykam folik i powoli zaczynamy się brać do „pracy”. Aczkolwiek bardzo chciałabym mieć datę porodu zbliżoną do Twojej a jeżeli się uda to Ty będziesz przygotowywała tort na pierwsze urodziny swojego dziecka a ja pakowała torbę do szpitala :) Masz rację ruch na topiku spory i czasmi mam problemy z przyporządkowaniem faktów ale to dobrze :) Moja kreacja na imprezę u znajomych już przygotowana. Pozostałe przygotowania też na finiszu także teraz pozostaje zrobić się na biustwo :) Jeszcze kilka godzin i zaczniemy odliczać sekundy do rozpoczęcia Nowego Roku :) a jak już przyjdzie niech będzie przepełniony miłością i szczęściem, pozwoli zrealizować marzenia zarówno te duże jak i całkiem malutkie 🌻 Do siego Roku Moi Drodzy 👄 July-a pytanie techniczne (tym razem ja jestem noga internetowa :)) jak Ty to robisz, że jesteś pomarańczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy nick jest tymczasowy. Przygotowania do ciązy do bardzo dobra rzecz, ja byłam kompletnie zielona jak zaszłam i desperacko szukałam info, ale oczywiscie wszystkiego sie człowiek dowiaduje bardziej mimo chodem niz szukając. A co do zabaw - brzuszek mam raczej juz nie taneczny a siedziec przy stole i jesc cala noc to nie bardzo mi odpoada. Tak wiec najblizsze potancowki to chyba jak skończę karmić :) Dziewczyny (i nie tylko:) ) - cudownej nocy Wam życze, mnóstwo ciepełka i spokoju w Nowym Roczku, udanych rozwiązań i szczęsliwych zajść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke dziś.Życze wszystkim wspaniałego Nowego Roku , zaciążonym slicznych zdrowych dzieciaczków a niezaciążonym rychłego wyniku dwóch kreseczek na teście :). ja mam termin na koniec maja. A z ta tabelka to póżniej sie pomęcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
W tę magiczną noc niech spełnią sie nasze najskrytsze marzenia zdrowia dla wszystkich spokoju radosci i miłości i wszystkiego co piekne w życiu życze Kasia z Arkiem Buziolki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko na chwilkę z życzeniami noworocznymi. Zyczę wszystkim dużo radości z dzieciaczków tych już poczętych i tych planowanych, zdrówka dla mam i maleństw i dużo cierpliwości i wszystkiego co tylko zobie wymarzycie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym Roku 🌻 Widzę, że imprezy sylwestrowe się udały i trwa regeneracja sił skoro tu tak pust od rana :) Ja właśnie staram się wrócić do grona żywych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Bella-rosa ja juz zyje i wpadlam sie przywitac ze wszystkimi. Zycze pieknego roku 2007.buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july-a
Witam w Nowym Roku!! A ja przespałam tę noc, tylko nastawiliśmy sobie z mężem budzik żeby nas za kwadrans 12 wyrwał z dżemki. Złozyliśmy sobie czułe życzenia i poszli kimać w najlepsze...także nic specjalnego :)) Wszystkiego dobrego! A w ogóle wiecie że liczba 7 jest magiczna. Ja mam rodzić w lipcu(czyli 7) i w 2007-kolejna siódemeczka Przydałaby sie jeszcze jedna w dacie np. 17.07.2007..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ! I jak tam w Nowym Roku? U nas na imprezce bylo calkiem fajnie, choc dj niestety troche za ambitny i puszczal muze raczej do sluchania i tanczenia ale i tak bylo super. A od jutro do pracy :-) Macie jakies postanowienia noworoczne? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!!!!!!!! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!!!!!! Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale w tej mojej Jeleniej dziurze nie mam kawiarenki internetowej w pobliżu domu no i remont, który wreszcie się skończył ale finanse nie pozwoliły na zakup kompa. Ale się nasze grono powiększyło! Cześć wszystkim nowym! Czy Domicela już urodziła? Przepraszam, ale nie dałam rady nadrobić zaległości w czytaniu. Ja już odliczam dni. Maciuś duży, lekarz mówi, że idzie na ponad 4 kg !!!!!!!!!!! Niestety ostatnie wyniki wykazały b.wysoki poziom białka w moczu, więc jutro powtarzam badania. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka bo ciśnienie mam ok. Pozdrawiam Was jeszcze raz seredecznie. Powodzenia przy porodach bo pewnie się do mojego nie przeczytamy. domicela -----33 lata ----Gdynia ---------syn 31.12.2006 Blondas------- 31 lat -----Jelenia Góra--- Maciuś 27.01.2007 sashka --------30 lat -----Warszawa----- syn 12.02.2007 Chromka36--- 36 lat----- Wrocław ------syn 3.02.2007 --mama Julka Interkasia ----30 lat -----Wrocław------- córka 1.04.2007 Jola_1974 -----32 lata--- Warszawa----- 29.06.0227 florina--------- 30 lat ------Kraków--------- Kasia W.------ 30 lat------ Kalisz------------ Malski ---------34 lata----- Lublin------------ natalinka -----32 lata -----Łódź-------------mama Wojtka Czarna 31---- 32 lata------Nowy Sącz-----19.05.2007 bella_rosa----- 31 lat------ Biała Podl.----- bliski------------32 lata ---------------------- july-a-----------29 lat-----Sosnowiec------07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku! U mnie imprezka się nie udała, bo pokłóciłam się z Tomkiem i w efekcie Tomasz położył się o 22.00 spać a ja wypiłam szklaneczkę winka, pogadałam z koleżanką z pracy na gg i o 23.40 do łóżka. Cieszę się, że chociaż Wy mile spędziliście Sylwestra. Buziolki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak miło się zaczął Nowy Rok – zawitał do nas miły a dawno nie widziany gość :) Witaj Blondi 🌻 Moi Drodzy widzę, że dzisiaj zdecydowana większość stroni od internetu. Ja swój wieczór sylwestrowy skończyłam o 4 nad ranem, było bardzo miło :) Natomiast dzisiaj dzień był raczej kanapowy bo w domu zapanowało ogólne lenistwo. A że wszystko co dobre szybko się kończy od jutra wracamy do normalności i do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromka nie przejmuj się mężowie to już tak mają, że są nieprzewidywalni :) My im odpłacamy z nawiązką. :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak! Dzisiaj w końcu postanowiłam nadrobić zaległości i odwiedziłam swoją dawno niewidzianą przyjaciółkę. Przyjechała jeszcze koleżanka , która od jakiegoś czasu mieszka w Londynie i przegadałyśmy razem kilka godzin. Zwykle ciągnęło mnie do domu, ale dzisiaj byłam taka zła, ze z przyjemnością odreagowywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku! Po świąteczno-noworocznym leniuchowaniu trudno przyzwyczaić się do pracy ... Jak zwykle w Sylewstra zrobiłam sobie tysiące planów i postanowień na Nowy Rok. Czy ktoś też tak ma? Na razie jestem pełna zapału. Wydaje mi się, że ten rok będzie ważny i pomyślny. Życzę tego wszystkim na naszym topiku! Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się za Wami stęskniłam! Gorące buziaczki w Nowym Roku!!! Szczęsliwości i Spokojności przede wszystkim! Bo gdy człowiek spokojny to znak że i zdrowie i pieniążek dopisują, a szczęście to dar losu. Ja Sylwka spędziłam całkiem spokojnie przed tv, o mało nie zasnęłam po 23, już mi było niedobrze z braku snu (uroki ciazy) a potem się tak rozbudziłam że do 2 spać nie mogłam. Dlatego Nowy Rok rozpoczął się w pozycji horyzontalnej, dopiero dziś się wypionowałam. Od rana do wieczora czuję się jak po maratonie, nie mam siły mrugac oczami i brakuje mi tchu. Paradoks - im mniej robię tym mniej mi się chce. Już mi się zaczyna nudzić w domu, ale wyjść gdzieś też mi się nie chce. Strasznie się rozlazła robię, ale naprawdę okrutnie mi brakuje energii. A tu jeszcze urodzić trzeba... Z postanowień noworocznych to tylko sobie obiecałam że natychmiast się biorę za ostateczne szykowanie wyprawki. Ale juz wczoraj doszłam do wniosku że do 12 lutego mam jeszcze kupę czasu :) Poza tym chyba przez tą jesień tej zimy siada mi psycho. Mam ochotę skulić się w kąciku i płakać, Ale nie bardzo mam powód. Do tego pewnie hormony dochodzą i jest mi coraz trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku:) Nie bylo mnie bo wyjachalismy z mężem i przyjaciólmi do Krynicy Górskiej na Sylwestra już wcześniej i wrócilismy wczoraj. Bylo bardzo fajnie. Śmiechu i odpoczynku mi trzeba bylo. July-a nic się nie martw wszystko będzie dobrze:) Ja niewiele dalej od Ciebie jestem, bo piąty miesiąc (21 tydzień) i też tak jak Ty jeśli dobrze zrozumialam jestem tu nowa. Wszystkim obecnym i przyszlym mamusiom życzę zdrowych pociech, lekkich porodów itp., a starającym się dużo optymizmu i oczywiście jak najszybszego spelnienia marzeń o wlasnym bobasku. BuziakiP.S Zaczynam się bać porodu:(, ale mam nadzieję ze wszystkie które przez to przejdą będa nas pocieszaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Można powiedzieć, że zapanował błogi spokój na topiku :) Chyba wszystkich dopadło malutkie lenistwo po świętowaniu nadejścia Nowego Roku. Ja dzisiaj czuję się jak przebity balonik z którego zeszło powietrze :) Mam takiego lenia że szkoda gadać :) Noworoczne postanowienia – zawsze się nad nimi zastanawiam przed nadejściem Nowego Roku ale jak już przyjdzie to najczęściej zapominam co postanowiłam :) Nie mniej jednak jedno noworoczne postanowienie mam zamiar zrealizować :) tylko musi mi w tym mąż pomóc, bo sama to raczej nie dam rady :) zdecydowanie nie dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Sorki, ze ostatnio malo pisze ale niestety Nowy Rok powital mnie ogromem roznych spraw do zrobienia. No i siedze i dzlubie :-) Zagladac bede regularnie, zeby dowiedziec sie co u Was slychac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july-a
No i znowu siedze i nic nie robie ciekawego. Ale grunt, że siedze a nie leże, bo ostatnio w pozycji horyzontalnej spędzam całe dnie. Dzisiaj jednak byłam sobie na angielskim i robiłam zakupy dla moich robotników - w osobie meża i jego brata, którzy gładzą i maluja mi ściany w sypialni. Uwielbiam przyglądać sie postępowi prac remontowo-budowlanych i ocierać pot z czoła strudzonym, w momencie kiedy ja nie musze robić praktycznie nic.ech...i znowu 100gr czipsów zginęło w mym przełyku, może chociaż podłogi pozamiatam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july-a
I dziekuje z wszelki słowa otuchy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość july-a
Natalinko, własnie obejrzałam zdjęcia Twojego synka!! Jaki ten Twój Wojtuś słodki pączuś:))) tez bym takiego chciała mieć, ale boję się czy bym nie zjadła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia W.
Witam!Cudny tez błogostan poświąteczny i Noworoczny dzis tylko byłam w pracy na spisach tylko 3 godz. i od jutra juz normalna praca wiec odpoczywam jak moge.Pospalam sobie od 15 i właśnie teraz wyszłam z mojej zielonej kratkowanej pościeli czyli kokoniku kawka cukiereczek no i Wy czyli pogaduszki z Wami miło sie tutaj zagląda.Wczoraj mój Arek pytał mi sie ciągle co jak jak zagladam co chwile do kompa tak jak bym na coś czekała wiec naświetliłam mu sprawe o co chodzi i zroumiał wszystko :):):). Kończe bo zaczynam smęcić buziolki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domicela-----------33 lata------Gdynia ---------syn 31.12.2006 Blondas-------------31 lat-------Jelenia Góra---Maciuś 27.01.2007 sashka --------------30 lat-------Warszawa------syn 12.02.2007 Chromka36---------36 lat-------Wrocław ------syn 3.02.2007 --mama Julka Interkasia-----------30 lat-------Wrocław-------córka 1.04.2007 Jola_1974 ----------32 lata------Warszawa----- 29.06.0227 florina---------------30 lat--------Kraków--------- Kasia W.-------------30 lat-------Kalisz------------ Malski----------------34 lata------Lublin---------- natalinka------------32 lata -----Łódź-------------mama Wojtka Czarna 31------------32 lata-----Nowy Sącz-----19.05.2007 bella_rosa-----------31 lat-------Biała Podl.----- bliski------------------32 lata------Osiek k/Kęt---5-7.2008 july-a------------------29 lat-------Sosnowiec-----07.2007 34 Księżniczka------ Wszelkiej pomyslności w nowym roku zyczę.zdrowia , zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla mam i pociech...... cos z humoru ELEGANCKA MŁODA DAMA Byłem dzisiaj z córką na spacerze. Był też kolega z synem (młodszym od mojej córki). Pogoda taka sobie, przymrozek w nocy, rosa ale trzeba dzieci przewietrzyć. Poszliśmy na plac zabaw. Siedliśmy na ławce, dzieci rozbiegły się a my popadliśmy w bajerę. Dzieci przybiegły radośnie żądając wafelków, soczków. W trakcie konsumpcji zagadnąłem córkę: a - Jak siębawi z kolegą? órka - Fajnie. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni. Pozwoliłam mu zjechać pierwszemu. - No widzę, że byłaś elegancka. - No, nawet dwa razy mu pozwoliłam. Widząc moje zdziwione oblicze dodała: - Tato, wiesz jaka ta zjeżdżalnia była brudna. july- chyba chodziło ci o słowo rychtujecie.na rozstepy najlepsza maśc w aptece fissan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZy wiecie coś o pielęgnacji biustu w ciąży? Nie chodzi mi skórę tylko o przygotowanie do karmienia? Mam czymś smarować już teraz czy dopiero po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) Dzis powalcze z tabelką ( hihihi) Dobrze ze juz po swiętach i sylwestrowych szaleństwach. Mnie w swieta zawsze dopada solidny dół z którym nie umiem sobie poradzić. Z jednej strony je lubie z drugiej moje samopoczycie pozostawia wiele do zyczenia. Robie sie płaczliwa , drazliwa itp. dzis juz jest ok.Od kilku dni czuje wyraźnie ruchy maluszka. Takie bąbelki w brzuszku. To slodkie. Pozdrawiam ze Szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzis mam troche urwanie glowy bo praca, szczepienie Wojtka i znow praca. Sashka--o przygotowaniu biustu do karmienia nic nie slyszalam. Na pewno na podraznione brodawki kup masc Bepanthen, jest to podobno jedyny krem, ktory mozesz uzywac i jednoczesnie karmic (tzn. nie szkodzi dziecku, nawet jak sie posmarujesz tuz przed karmieniem). Pozdrowienia dla WSZYSTKICH!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×