Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Cześć:D Ja też jestem samotną mamą.Niedawno rozstałam się z moim partnerem.Zdradzał, oszukiwał:(Teraz mieszkam z moja mamą.Studiuję,pracuję czasem chodzę na fitness.Mama bardzo mi pomaga i powiem wam szczerze bez niej chyba nie dałabym rady:) A ojciec dziecka?Alimenty płaci dobrowolnie(zatwierdzone przez sąd), małą bierze raz na 2 tygodnie albo i rzadziej, znalazł 18-letnią miłość i chyba jest szczęśliwy. Ja też:D Czasem tylko zastanawiam się, czy jeszcze kiedyś kogoś poznam, czy ktos pokocha mnie i moją coreczkę. Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na sprawę alimentów-egzekwując płacenie ich od ojca dziecka nie pokazujecie swojej słabości.Wręcz przeciwnie.Czynicie go współodpowiedzialnym za utrzymanie dziecka. Nie można odpuścić facetowi bo \"Co ja się będę po sądach ciągać\" przecież to tak samo jego dziecko i powinien mieć wobec tego jakieś obowiązki.Nie odpuszczajcie facetowi, zróbcie to dla dziecka może jemu przydadzą się w przyszłości te pieniążki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
sadze Pinkyyy ze kogos pozna kto pokocha ciebie i twoja coreczke:) takie jest moje zdanie....chociaz ostatnio sama zastanawiałam sie nad tym...ale nic sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:D Noski do góry:) Napewno TE samotne i same ktoś pokocha :) mnie tez ma sie rozumieć:) Dni wolne mineły i od jutra znowu to samo heh🌼 Pozdrawiam ciepło. Dzisiaj tatuś Ali probował mi zapsuc humor, ale mu sie nie udało:D Dowiedziałam sie za to,... że jestem stuknieta hahahaha. a co mi tam dobrze mi z tym hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Biore sie za porzadki w meblach i szfkach i wogóle:O Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki i te stałe bywalczynie❤️ Pinkyyy kochaniutka masz rację-nie odpuszczac!!!tak,jak napisałam wczesniej w przypadku mojego ex to jego jedyny obowiązek wobec córki!!!!Życze powodzenia:)) Aju👄,a czy Ty zawsze tak wczesnie wstajesz?Ranny ptaszek,ale domyslam się,ze to za sprawą Ali:)) Dobrze,ze w stopce wstawiłas info o 1%-na pewno odliczę:))i podam dalej:))Obiecuję:)) Sylwuniu zdrowiej nam szybciutko:)) Renatko,a jak u Was? MariaH obiboku;-))zaglądaj do nas. Madziu będzie dobrze-ile mam Ci powtarzac?:)) Olkaaa dasz sobie rade-zobaczysz:)) Wszystkim życzę miłego dnia i uśmiechu na twarzy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem samotna matka bo..... moj facet po 5 latach zwiazku zakochal sie w innej kobiecie:) Potrzebowal na to nowe uczucie caly jeden miesiac! coz za romantyczna historia prawda?:):) ps.On nas nie zostawil on dal nam wolnosc!!!:) jestem bardzo szczesliwa ja i moja kochana coreczka!!!! pozdrawiam wszystkie samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce witaj w klubie-chociaz smuci mnie,ze coraz wiecej samotnych mam:((na swiecie.Ale cóż...tak bywa. Zapraszam do pisania i pozdrawiam ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy:D hahaha wstaje co dzień dokładnie o 5:30. ide z psem na spacer. Potem szykuje sniadanie dla Ali i biegne ja ubrac. Jak zje to mycie i do szkoły. Samochód ja zabiera o siódmej :) witaj Serce🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie radzicie z pytaniami o ojca? albo durnymi dniami ojca np w przedszkolu.... wszystko jeszcze przede mna ....ale strasznie sie boje tego zderzenia z rzeczywistoscia... Dzisiaij np jak odprowadzalam moje slonce na zajecia Jeden z tych kochajacych tatusiow sciskal synka i przytulal........ dziwnie na to reaguje...... mam totalnie mieszane odczucia .... przewaza jednak zlosc i zazdrosc ..... Moge przeciez dac jej chocby gwiazdke z nieba ale nigdy nie zastapie..... meskiej drugiej polowy ps wiesz co Maciek jestes gnojem:D musialam napisac to ostatnie zdanie do mojego ex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju tak myslałam:))Że masz rano biegania duzo🌼 Serce no cóż... ja odeszłam od ojca mojego dziecka gdy ona miała niecałe 3 latka-szczerze mówiąc(tzn.piosząc) moja córka nigdy zbytnio nie dopytywała się o tatę-miala czasem takie chwile,ale naprawdę zdarzały sie sporadycznie.Ale wie,m,ze nawet gdy bylismy jeszcze w trójkę to on nie poświęcał jej czasu i uwagi,teraz myslę,ze to moze i lepiej....sama nie wiem...po ponad 3 latach przypomniał sobie o dziecku,ale na krótko,teraz znowu telefonuje do niej raz na 2 tyg-zero odwiedzin itp. Różnica jest taka,ze Wiki ma prawie 8 lat-jest juz duza,a on zatrzymał sie na etapie 3-latki,nie rozumie,ze to juz całkiem inna dziewczynka,ktora ma hobby,swoje poglądy,jest mądra i ściemy jej nie wciśniesz:))Tak więc jak juz sie spotkali lub rozmawiali przez tel.moje dziecko wzdycha ciężko i mówi\"jak ciężko się dogadać z tym moim ojcem\"-przy czym towarzyszy temu głośne westchnienie i dramatyczny gest:dłon na czole jak królowa z migreną:-D Moze piszę troszke z żartem,bo juz przywykłam,ale jedno Ci poradze gdy juz zacznie pytac mów prawde tzn nie twoj tatata top taki,owaki,ale spróbuj jak najprosciej dla dziecka opowiedziec jak się rozstaliscie.Corcia bedzie pewnie nie raz wracac do tematu-konsekwentnie opowiadaj to samo,nie ubarwiaj,nie urozmaicaj-zrozumie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn póki co tez nie pyta, dlaczego tata z nami nie mieszka. Chyba uważa to za normalne. Dnia ojca na szczęście u nas nie ma. Ale wiem, że jeszcze sporo ciężkich chwil przed nami. :( Wiecie, co mnie najbardziej wkurza? Że nie ma poradników dla samotnych rodziców. Księgarnie zawalone są różnymi poradnikami, a ten poważny problem jest omijany. Wszystkie portale dla samotnych rodziców tylko radzą, jak załatwić alimenty i oddać sprawę do komornika. A to przeciez najłatwiejsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olkaaa masz rację-nikt nie napisał porządnej ksiązki jak kobiety maja sobie poradzic z samotnym macierzyństwem.Wczoraj natomiast wpadła mi w ręce gazeta chyba\"olivia\"-i tam sa wypisane prawa oraz to co się nalezy samotnej mamie-najlepszy tekst:dziecko ma pierwszenstwo do przyjęcia do państwowego żłobka lub przedszkola-bezpłatnie!!!a gdzie są teraz publiczne przedszkola do jasnej....???!!!Faktycznie -pomoc jak cholera:-O A co do ojców jeszcze..pamietam jeden występ mojej córci chyba w 5-latkach na Dzien Mamy-dostała wierszyk z dedykacją dla..taty.Bylo w nim o tym jak ona kocha swojego\"tatusia\",jak spędzaja razem czas na zabawach...patrzyłam na nią i myślałam,ze \"tatus\"powinien to usłyszec-menda jedna Miłego dnia mamusie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wycieczka po cmentarzach zaliczona jutro Alicja ma wolne wiec nie bede jej ciagała po cmentarzach:O Alicja ze szkoły juz wróciła i teraz je obiadek:) Potem ma z wizyta wpasc \"tatuś roku \"hahahahahaha:D Masakra. Jakos przezyje- chyba:O Miłego popołudnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ja niestety dzis pracuję,a Wy pewnie na wolnym:(( Wczorajszy dzien spędzilismy rodzinnie,spokojnie,oczywiscie był spacer na cmentarz. Dzis moj kochany siedzi w domku z dziecmi:))zabiera je do parku rozrywki-niech sie wyszaleją:)) Życze miłego dnia i zdrówka dla tych,co chorują❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesmiewca
Alicja ze szkoły juz wróciła i teraz je obiadek- jeszcze napisz ze pozniej sie załatwiła,bawiła,zjadła kolacyjke i sie umyła i poszła spac.Słodko az sie niedobrze robi:o W ogole tutaj jest tak słodko az mdli.Jedna drugiej w tylek wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co tu
zaglądasz?mają sie wyzywać,klnąc na facetow?co jeszcze?jak cie mdli to wiesz co sobie zrób:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ze tez wredni ludzie musza wszedzie być:O Ale co tam:D Nie zagladałam kilka dni:( Ale sie poprawie- obiecuje:) U nas prawie dobrze wszystko- prawie , bo jak mnie nie wykonczy psychicznie to bedzie cud:) ale sie nie dam-mowy nie ma:D Pozdrawiam ciepło wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janoseek
"Serce witaj w klubie-chociaz smuci mnie,ze coraz wiecej samotnych mam na swiecie." No ale chyba nie z gwałtów, co? Może trzeba się było bardziej zastanawiać komu jedna z drugą dupy daje a nie teraz płakać. Szkoda tylko tych dzieci. Jaką one mogą mieć przyszłość z taką matką i ojcem. Ale patologia zawsze się najłatwiej rozmnażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze
sensu twojej wypowiedzi maluczki czlowieczku:-PNajpierw poczytaj-potem oceniaj:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jak Wam minął długi weekend? U nas spokojnie,moje dziecko spędziło sobote i niedziele u moej mamy wiec troszke wypoczęlismy sami w domku:)) A dzis znowu to samo:(( Aju👄] Renatko👄 Sylwuniu jak zdrówko?❤️ Madzia gdzie nam sie zapodziałas? MariaHto samo Dla wszystkich na dobry początek dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Nam weekend upłynął na leniuchowaniu.A dziś jak u Ciebie Beatko od nowa to samo. Miłego dnia:) Sylwia wyzdrowaialas? Buziaki dla wszyskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) My zaczynamy tydzien pracowicie:) Bieganie po lekarzach- badania Alicja musi miec przed wyjazdem. Jutro rano jedziemy na nie, a dzisiaj byłam po skierowanie. Pozdrawiamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze jestem Kochane po długiej przerwie. Najpierw chora była Oliwka pozniej ja i tak w sumie ze dwa tygodnie spedziłam w domu. Odpoczełam, wyzdrowiałam. No i do pracy. Dziś cały dzień biegania i nadrabiania zaległości. Wiec i czasu mam mało. Co do problemu: Gdzie tata? Czemu z nami nie mieszka? Beata powiedział dobrze - nie oszukiwać. Ja powiedziałm córce, że dorośli czasem tak się zachowuje, ze kochaja sie a pozniej kłóca, przestaja kochac i rozchodzą. I wlasnie miedzy mna a jej ojcem tak było. Oczywiscie przykro mi ze zawiodłam i nie tego człowieka co trzeba wybrałam na ojca ale cóż. Tego nie zmienie- a chciałabym bardzo móc wybrać jeszcze raz!!!! Łatwiej jest gdy dziecko samo zawiedzie sie na ojcu. Wtedy temat ojca znika. Dziecko juz wie. ze z takim nieodpowiedzialnym człowiekiem wspolnie zyc nie mozna. Moja Oliwka dobrze zna uczucie odrzucenia i powiem szczerze czasem mowi ze ojciec jej nie zasługuje na słowo TATA ba nawet na słowo ojciec. Teraz pracuje nad udana wspolna przyszłościa moja i Oliwki. Nie wykluczam jakiegos fajnego Pana ale juz nic na siłe. Terapia przynosi rezultaty. Chociaż nie od razu Kraków zbudowano... Co do zjadliwej wypowiedzi Janoseeka - cóż człowieku nikt Cię tu nie zapraszał. Nie musisz czytasz naszych wypowiedzi. Maria - cóż za dołki Cie dosięgły. Głowa do góry- wiem ze czasem jest źle ale pomysl ze zawsze po burzy wychodzi słońce. Sadze ze wszystko sie ułoży więc nie uzalaj się nad soba i swoim losem tylko do dzieła!!! I zagladaj do nas czasem :) Beatko wielki dzieki za pamięć! Czytałam jak pozdrawiales mnie prawie w kazdej wypowiedzi. Miło jest żyć ze swiadomoscia ze gdzies na drugim krancu polski jest ktoś kto miło mnie pozdrawia. Cmoki jak smoki dla Ciebie i Wikuni. Ex-em sie nie przejmuj-szkoda energi. Moj tez jest taki biedny a ja jestem wredna K* Wyluzuj Maleńka. Jak to powiedziała Aja - i tacy popaprańcy jak widać na tym swiecie zyc musza:) Aju szkoda ze podróz za chlebem Twojego syna znalazła taki przykry koniec i rzeczywiście macie nauczkę na przyszłość. Ze nie mozna w dzisiejszych czasach juz ufac nikomu. To chyba boli najbardziej. To ze \"...człowiek - człowiekowi wilkiem...\" Postaram sie nadrobić zaległości i zagladac czesciej. Renatko, Magdo, Aju, Beatko, Mario, Aduś, Olu, pozdrawiam (przepraszam jak kogoś pominełam - jutro zrobie sobie sciage)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Sylwia🌼witaj !!!!!Ja zawsze myslę o swoich kolezankach i martwie sie gdy np chorują.Dobrze,ze juz wyzdrowiałyscie:)) Renatko❤️ co nowego? Ada👄zajrzyj do nas na troszkę. MariaH🌼mam nadzieję,ze u Was dobrze,Wikusia pewnie juz biega jak szalona:)) Madziu????? Olkaaa???? I cała reszta👄 U nas wszystko dobrze,moje dziecko nadala chętnie się uczy,zapisała sie na tzw SKS i jest przeszczęśliwa gdy wraca z zajęc. Dobrze jej to robi,a wieczorem poprostu pada na łóżko.Taka zmęczona. Pozdrawiam serdecznie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) U nas wszystko ok, zdrówko na szczęście dopisuje:) Pogoda fatalna, zimno,deszczowo i wietrznie.A w górach sypie śnieg. Sylwia dobrze że już wyzdrowiałyscie :) Beatko:D Uściski dla wszystkich,miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Witam was wszystkie kochane:) A u nas za oknem.....o zgrozo juz biało:O Ale co tam:D Alicja po badaniu- dzielna była:) Dzisiaj ma tatusiek przyjechac:O(moze go zasypie:P) Nie zebym złosliwa była:D Pozdrowienia od nas dla was:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie:)) Aju bardzo się cieszę z postępów Alicji,a Tobie zdrówka zyczę:)) Sylwunia gdzie się podziewasz?Jak Ci idzie terapia???? Renatko 👄 A ja sie wczoraj wieczorem z mojej córki nasmiałam:poszła juz spać,ok godz.23 wchodzi do naszego pokoju-my oglądamy film,oczy miała zamkniete(lunatyk)i pyta:czy moge isc do koscioła?Z trudem powstrzymałam wybuch smiechu zeby jej nie obudzic:))I spokojnie mówię,ze...może,ale do łóżeczka iść:))A moj M siedzi ,oczy jak 5zl i nie wie o co chodzi:-D Dzis rano jej to opowiadałam-nie chciała mi uwierzyc:-O Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieci👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego Ewa
AJA 33 NA JAKI TOPIK NIE WEJDE TAM JESTES JA ROZUMIEM ZBIERASZ KASE ALE MOZE BY BYLO PROSCIEJ O TYM NAPISAC , ANIE NA 20 TOPIKACH ..TO ZENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mOZE I BEDE BESZCZELNA ALE STUL DZIUB! To nie Twoj zasrany interes w jaki sposob dziewczyna stara sie sobie dawac rade,nie lozysz na jej dziecko wiec zajmij sie swoim zyciem!!!!!!!!!!!!! Daj Bog zebys sie nigdy nie znalazla w takiej sytuacji... A teraz witajcie kochaniutkie :) NA wstepie My zyjemy zdrowo tylko pogoda nas troszke smuci... Ja nie pracuje bo Wiki nie ma z kim zostawac ale wspolna egzystencja chyba dobrze na nas wplywa :D SKaczemy,tanczymy,malujemy i robimy jeszcze wiele wspolnych rzeczy :)WIecie korzystam z czasu zanim Wiki pojdzie do przedszkola :) Beatko dziekuje Ci skarbie,ze zawsze o mnie pamietasz i podsylasz mi chociaz wasze wspaniale foteczki :) Uwielbiam patrzec jak jestescie usmiechniete :) Aja 33 My nie bardzo mialysmy przyjemnosc ale podziwiam Cie za Twoja energie :) I przesylamy wam z Wiki duuuuuuuuuzo dusiolkow na te niepogode... Witam kolezanki olkaa i Pinky i Mama Madzia i serce w butonierce duza buzka dla was i waszych pociech :) Renatko Sylwus kochane dla was i dziewczynek rowniez duuuuuuuuzo usciskow i slodki czekoladowy buziak od Wiki dla was :) Wiecie co kochane musze zrobic swieza sciage :D Bo mi glupio jesli kogos pominelam :( Przepraszam,wynagrodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×