Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

mysico- zdjecia super:) Miachalek ma zniewalajacy usmiech :classic_cool: natomiast mamusi daleko do slonia:) kojec fajny ja tez jestem z mojego zadolona majkkaa- nie martw sie jak takie doly mam czesto.... co dzien przeklinam los za to ze obdarzyl mnie tak rubensowska figura:( jak karmilam to chociaz mialam fajny biust i mimo zaokraglonych ksztaltow moj dekolt imponowal wielu mezczynom hehehe koledze meza i szwagrowi ktory do dzis mowi mi ze mialam naprawde super piersi:)no ale jak to napisalam MIALAM:(😭 z fajnego ciala sprzed ciazy zostaly tylko wspomnienia ... mialam taki piekny brzuch...... co do rehabilitacji wierz mi ze ja wolalabym zeby moj syn nie musial na nie chodzic.... marchewo- a co powiesz na moj pomysl na prezent?? bardzo fajne sa sliczne filizankiw slicznych pudelkach ostatnio widzialam komplet ( dwie) za ok 40zl:) mysle ze to moze byc fajny drobiazg....hmm widze ze temat chrzcin jest nadal podtrzymywany:)hmmm ja w pazdzierniku mam dwie takie imprezy....jedna w Anglii ) biletz juz wykupione) druga w Polsce ... zmienilo sie tylko tyle ze to moj maz zostanie chrzestnym Tatianki:) a ja chrzestna Robercika:)marchewo ty myslisz o tym jak zorganizowac impreze ja co dac?? heeh tez nas szarpnie po kieszeniach.... oto nasz kojec na zdjeciu alek ma roczek:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b60e960103300490.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/61f91a4c53c4102e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mialam wczoraj kryzys - prawie caly dzien w lozku spedzilam - z przerwa na obiad i kolacje... Dzieki Olka za rade z rozmiarem. Mysico - pisalam do Ciebie wczesniej, ale moze nie widzialas - w Zabrzu w Viki sa lozeczka (zreszta w Bocianie rowniez) za 140 zl. Ja tez bede musiala kupic - bo potrzebujemy na nasze wypady do domu w gorach. Pani w sklepie mi powiedziala, ze do tych lozeczek i tak trzeba dokupic materac, bo ten ktory tam jest jest za miekki. I to tylko taka sciema.Troche mnie to zmartwilo, bo jesli do tego mam dokupic materac to robi sie juz ponad 200 zl. Michas na zdjeciach cudny jak zawsze :) Piekna poza w snie Alusia :) Jesli chodzi o prezent - to mnie rowniez podoba sie pomysl z dwiema filizankami (choc ja jestem w tym temacie subiektywna - bo po prostu lubie porcelane). Ladne filizanki do herbaty lub cappucino lub malej czarnej za ok. 20 zl za sztuke mozna kupic bez problemu. Chrzest w Ustroniu - super pomysl! :) Ja mam dom w okolicach Brennej - tez by mi sie tam podobalo zrobic chrzest - jest super maly drewniany kosciolek na samej gorze w Brennej - i polecam msze tam - krotkie, fajne proste kazania - w swieta zawsze gra orkiestra :) jest tak cieplo, milo i sympatyczni ksieza! :) Jednak wydaje mi sie, ze prosciej bedzie zrobic chrzest tu na miejscu - tez chcemy tylko najblizszych zaprosic. Ale chyba poczekamy do wiosny. Jutro u mnie potop szwedzki - czyli goscie ze Szwecji. Mam nadzieje, ze do jutra jakos kondycja mi sie polepszy, bo jakos musze stanac na wysokosci gospodyni domu...a mala od dwoch dni tak kopie, ze mam wrazenie, ze brzuch mi odpadnie zaraz...wszystko mnie juz tam w srodku BOLI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nam się nie uda zaklepać w miarę wczesnego terminu (co by znacyzlo ze isc juz musimy klepac, a nikomu sie nie spieszy ) to też dopeiro wiosną.....w gorach piekna sprawa taki chrzest, ale ile z tym byloby u nas zachodu, dowiesc tam zainetersowanych i jeszcze jakis poczęstunek brrrr, piekny ale nieralny pomysl w naszym wydaniu. filizanki też super pomysl - mysmy wlasnie dostali filizanki, a w zasadzie filizaneczki, bardzo slodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam. wakacje udane ale Patrykowi własnie wyżyna się ząbek i daje mi nieźle popalić:( jak ogarnę domostwo i Miska to poczytam co u Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - nie rozumiem tego terminu do chrztu. Idziesz i mówisz, kiedy chcesz (kościoły mają konkretne niedziele na chrzty i roczki). I zaleznie od ilości chętnych jest jeden chrzest albo dziesięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
juz po wizycie lekarskiej, wszyto ok. mały jest zaszczepiony, przebadany, nakrmiony i spi. jak to jest, ze tak lubi lekarke i sie usmeicha do niej. pocenie sie tonic straszniego, mały mial w lipcu morfologie, chyba 31 i wyszł idelanie. koeljna pod koniec wrzesnia.rehabilitowac sie nei musimy, a od paxdziernika bedzie basen ;-) my chrzcimy w 1 niedzile października w balylice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, masz rację. Nie miałam zamiaru generalizować, ale chyba jakoś bezwiednie mi wyszło. Jednak my okrągłe tyłeczki czasem musimy się pocieszyć ;-) Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Jutro mam rozmowę o pracę. I nie mam się w co ubrać! A moja szafa na dodatek jest w Tychach! Buuuuuu! :-( Mamuniu, świetna pozycja do snu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu, a za mną to się nikt nie ogląda/oglądał, bez względu na to czy bylam szczupła czy gruba (bo chuda to ja nigdy nie byłam). 😭 I jak mam się pocieszyć? 😭 Nula - gdzie idziesz na rozmowę? Będziemy trzymać kcikuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejcia próbuje wybrać książki do biblioteki za 3tys. i już mi oczy odpadły od gapienia się w ekran :( i spać mi się chce :( i wogóle dupiaty dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mną się dziś oglądali ;) ;) ;) cichutko się coś zrobiło, prezydent miasta dziś na rozpoczęciu wygłosił mowę w stylu pierdu pierdu, końcówka była niezła......coś w tym rodzaju : i oczywiście życzę nauczycielom podwyżki ...cha cha cha....choć zawód nauczyciela do przede wszystkim misja ....cha cha cha...niech sam pracuje charytatywnie... pierdoła jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ....trzeba wejść w informacje Sosnowiec i tam są dwa artykuły, Szkoła na Franciszkańskiej na szóstkę i Otwarcie zaczarowanej szkoły...jakby sie komuś nudziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pierwszy i ostatni raz :D A moja Ala się znowu ululała o 18.30...chyba coś jej się poprzestawiało w związku z pogodą i szarością za oknem.....muszę chyba pomyśleć nad zmianą godziny kąpieli....bo dziś znów śpi na brudasa :D....choć gdyby szła spać codziennie o 19 to miałabym z Sebkiem dłuższy wieczór dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wczoraj spał od 17.30 do 23.00 (nie obudziłam ;) ) godzinkę się pomiętolił i znowu poszedł spać, do 5.00 :) dziś więc był wyspany za wszystkie czasy :) i nie chciał spać w dzień, jedynie takie 30 minutowe seansiki :( i to moze ze 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - cieszyłabym się jakby było jak mówisz z tym terminem, bo bardzo nam zależy na pazdzierniku :) gorzej jak najpierw każe mi się chajtnac kościelnie a potem myslec o chrzcie :P jak się udało jeżynobranie? kuzwa zaszłam dszis do apteki i pytam o ten bebilon pepti, bo nawet na necie go nie moglam znalezc, i pani mowi ze to calkiem co innego niz bebilon HA, a przeciez oba sa wlasnie dla dzieci alergiczn. :( juz nic nie kumam, za to mam puszke mleka nie do wykorzystania. Na dodatek mały przestal sie nim krztusic, wiec chyba jednak nie bede zmieniac......tyle dobrze w sumie.....meko sprzedam na allegro albo odstapie komus... na policzkach, uszkach, pleckach i brodce wyskoczylaa mu taka kaszka, od czego to moze byc? czyzby alergia na proszek? czy to sie moze tak objawiac? czy ktorys z naszych chlopcow mial jaderka na granicy kanału, tzn. że nie zeszły do moszny? moj ma buuuuuuuuuuuuu lek. mowi ze pomoze na to hormon, ale dzis jak zadzwonil mi powiedziec ze mnie umowil do pani prof. endokrynolog na wizyte to serce mi zaczelo mocniej walic, i troche sie gryze...... buuuu 😭 😭 😭 pocieszam sie ze lepszy endokrynolog nic chirurg :O kurde przeciez mi tlumaczyl ze to na razie nie jest powazne...........a ja i tak swoje........serce matki ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala będzie spała już do rana tzn do jej rana 5.30 - 6 .....bo moje rano jest daleko dalej :D A wciągu dnia tez ma krótkie drzemki 30 minutowe, ze cztery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co wiem to bebilon pepti jest na skazę białkową.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi o tym nie wiadomo.....zaczęliśmy w szpit. jeszcze Nan 1 , ale kilka tyg. pozniej jak zaczął go jeść reg. okazało się ze sie pręży po nim, wygina, krztusi, i ma kolki. Wtedy kazano nam przejść na Nan H.A 1, było dobrze ale po dodaniu przez pieprzonego pana produc. kwasów LCPUFFA Kacper dostał szału, i zaczęło się od nowa, wyginanie, uciekanie od smoczka a jednocześnie ogromna chęć jedzenia, krztuszenie, i 2 porządne kolki....Więc znowu bym musiała zmienić to mleko, iiii teraz przejdę do rzeczy :P ii jak spytałam lek. czy mogę przejść na Bebilon to powiedział: jeśli chce to tak, i NANowi H.A odpowiada Bebilon Pepti. Z góry założyłam że to własnie jest mleko hipoalergiczne, więc takież zakupiłam w rewl. cenie 20 zeta, a dzis olśnienie ze jednak to nie to samo. A ja genialnie wpadlam na pomysl , ze pewnie zmienili nazwe :D wytłumaczyłam sobie że pewnie dlatego nie moglam znalezc info o tym Pepti, tylko o H.A. czuję się ostatnio nieprzytomna i chodze jakbym byla pijana, oto skutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - musisz iść do kościoła i zapytać czy możecie ochrzcić dziecko mimo braku ślubu kościelnego. W jednych kościołach można, w innych nie. Co do mleka, to mleka z oznaczeniem HA są dla dzieci z podejrzeniem alergii (maja rodzice czy rodzeństwo), nie nadają się natomiast dla dzieci, u których alergię już stwierdzono. Wielu lekarzy poleca mleka HA na wszelki wypadek (byc może coś z tego mają :p ) Bebilon pepti jest dla dzieci uczulonych na białko, a bebilon niskolaktozowy dla dzieci z obniżoną tolerancja laktozy. A Krzysiu sie obudził dziś z bólem ucha :( Zaraz zastrzegł, że skoro jest chory, to mam go ubrać, umyć mu zęby i nieść po schodach. Mały cwaniaczek ;) Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewka- my tez mielismy nan 1, potem nan Ha, potem nan sensitive. było jka u ciebie- koli ect. alergolog zdiagnozował nas i dostalismy bebilon pepti, ale jest to zupełnei cos innego niż bebilon HA. pepti jest robiony n kozim mleku, ha na krowim, wiec alergizuje. Pepti jest na recepte i wtedy kosztuje około 11 zł, wiec poproś lekarza o recepte pozdrawiam ale pogoda, maly wstał o 5.00, od 8.15 znów spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaa - w jaki sposób alergolog może ocenił czy Bartuś jest uczulony na m.krowie? na podst. tych objawów które opisałaś? właśnie przeczytałam ze ciemno zielone, extra zapachowe kupy to nie żadne utlenianie się, tylko objaw alergii na mleko :O po prostu extra :( czy ty też przerobiłaś z Bartusiem ciemnozielone kupki? jeszcze się okaże że ta kaszka na buźce i pleckach to własnie od mleka. olkaa - dzięki 🌻 hmmm...do kościoła wyślę lepiej męża, bo ja mogę nie wytrzymać w razie utrudnień i wyrazić swoje zdanie które jest nie najlepsze nt. takich ograniczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
marchewa kupek nie bylo zielonych do 1 roku zycia alergolog dzieciecy diagnozuje alergie objawowo. po piewszye wyzyiad, czy kto sw rodiznie jest alergikiem, po drugie bartek miał na bużi, na policzkach taka wyspuke, na raczkach tez i na pleckach, jak dotykałam to takie krostki i coraz wiecej ich sie robiło, do tego powiekszała sie ciemieniucha. Do tego kicha dosć czesto, choc nie ma kataru. ja bez skierowania byłam prywatnie tzn. u mojej cioci pediatry alergologa odkad pije bebilon pepti to powli zniknely mu krostki, juz nic nie ma gładzutka skórke, a ciemieniucha juz szcatkowa, nawet nie wyczesywałam, tylko oliwka po kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×