Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Gość majkkaa
marchewka w ligocie chrzcza bez problemu, a na debie jest tez fajny ksiadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, byłam na tej rozmowie i mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest to właśnie to: firma doradztwa personalnego, rekrutacje, szkolenia, outplacement itp. Zawsze to chciałam robić. Z drugiej strony żeby to robić, to musiałabym sama szukać swoich klientów - jak przedstawiciel handlowy. :-( To właśnie ta mniej przyjemna część, bo ja niezbyt się do takiej roboty nadaję. Chyba. Nie wiem co robić. Mam czas do końca miesiąca, żeby dać odpowiedź. No ale za to powrót miałam przyjemny, bo miałam okazję spotkać Mysicę! :-D Mysico, tak prawdę mówiąc, to już twoje zdjęcie mnie zaskoczyło. Czytając cię wyobrażałam sobie wysoką energiczną brunetkę, a tu niespodzianka: drobna delikatna blondynka. Bardzo się cieszę, że się poznałyśmy. Teraz kolej na wspólny spacer z maluchami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - Moja Alunia miała podobnie jak Kacperek kolki ...megakolki ....i raz obsypało jej buzię ale czymś czerwonawym a policzki były szorstkie.....więc lekarka poradziła żeby przejść na bebilon pepti.....no i skutek był taki, że wysypka jak była tak była, kolki nadal mega aaa do tego jeszcze przyczłapały zaparcia :) :) więc sama sobie zdiagnozowałam, że to na pewno nie alergia na białko :) jakto mówi moja mama .....matka jest najlepszym lekarzem swojego dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - z kolei Krzysiu nie miał kolek, ale strasznie obsypało mu buzię. Miał uczulenie tylko na mleko, ale na kozie też. No i paskudna alergia do dziś na mnóstwo kosmetyków, u niego pierwszym objawem jest zaczerwieniona i sucha skóra z drugiej strony kolana (nie wiem, jak to nazwać) Nula - ja do szukania chętnych też bym się nie nadawała :( To jest urok znajomości z internetu - często zupełnie inaczej wyobrazamy sobie tego kogoś. Ja do dziś tylko w 50% jestem przekonana, ze Judyta to faktycznie ta, która się z nami spotkała :D(kiedyś już była dyskusja na ten temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma to idę obrać ziemniaki i ogóry na mizerie do pysznych roladek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny 🌻 a ja mam dziś pyszne ruskie pierogi - tak mi się zdaje bo nigdy ruskich nie jadłam :D przyszedł leżaczek - full wypas :D tylko jeszcze nie wiem w jaki sposób to się buja, ale jak tylko młody zaśnie to ba pewno zgłębię to bardziej ;) leżaczek został zaakceptowany przez młodego panicza, leży w nim właśnie i ssie swoją piąstkę :D ja chyba też w niedługim czasie odwiedzę w takim razie alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem sobie rosołek z makaronem....a raczej makaron z rosołkiem...z niedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - teraz w kościołach raczej wszystkim dają chrzest ...w końcu kasę za to biorą....wszędzie marketing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pustki - długo musiałam szukać:) My po powrocie od razu wracamy na głęboką wodę - dziś był hepatolog i dobre wieści bo wyniki coraz lepsze i pan doktor był zadowolony, jutro okulista na Ceglanej, czwartek pediatra a w piątek rehabilitacja:) W sobotę natomiast jadę z pracy na całodniową wycieczke i moi panowie bedą musieli rzadzić się cały dzień sami:) Aha dzis na wadze Patryka pokazało się magiczne 7 kg :) Pomalutku nadrabiam zaległości na forum:) Olkaa to napisz jak mnie sobie wyobrażałaś skoro przekonalam Cie tylko w 50 % :))) Pozdrawiam i idę przywitać się z żelazkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś 4 wrzesinia 2004 brałam cudny ślub... pogoda super... kurcze fajnie było...już 3 latka stukneły :) Judytko witaj :) Z Nulą to numer bo ja wsiadłam do autobusu usiadłam sobie a tu patrzy na mnie jakas dziewczyna i lekko się uśmiecha. Ja sobie myśle że mnie z kimś pomyliła a ona idzie do mnie , no a ja panika w głwie i nadal intensywnie myśle. A ona mówi cześć Mysica i normalnie spadłam z siedzenia z wrażenia. Kurde a ostatnio oglądałm Nula twoje zdjęcia z Mamilkiem i nie skojarzyłam. A tak apropo to fajna laska i nie wątpie że faceci się oglądją za nią. Nula z tym spacerem to chętnie tylko na razie pogoda dupiata :( Destiny, jak goście?? kiedy jadą bo kawka aktualna (na spacer chyba za zimno) no a 17 zbliża się wielkim krokami :) Spectro, Paprotko, Andziu - gdzie jesteście ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś hitem u mnie był Grechuta : .......będę z Tobą tańczyć, bajki opowiadać słońce z pomarańczy w Twoje dłonie składać i Ty właśnie Ty będziesz moja damą i Ty tylko Ty będziesz moja panią.....Ala jakby rozumiała.....śmiała sie rozkosznie i obie byłyśmy szczęśliwe :D Judytko - 7 kilosów BRAWO , Moja Ala męczy dobijanie do szóstki ... noooo dużo mamuś nas opuściło...WRACAJCIE!!! TESKNIMY !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ja może się też gdzieś mijam w parku z Paprotką i nie wiem o tym...... Co planujecie na 3 rocznicę??? Ciekawe jakie to gody.....papierowe...porcelanowe :D Życzę TYLKO MILOSCI ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Pyniu Michał w domciu więc my też zostajemy :P:P a mężuś dopiero wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli cała noc przed Wami.......więc tak jak pisałam tylko miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tylko morfina dla Misiałka brak :P:P:P Wczoraj po nie przespanych tzrech nocach, kiedy Michał wył w łóżeczku a mnie to nie przeszkadzało (prawie usnełam) dałam my viburcol i nurofen w syropie. Spał jak zabity do 5 rano, zjadł i spał do 7 rano.O 9 spowrotem poszedł spać i spał do 11 - a ja z nim :):) Mam wyrzuty że go naszprycowałm ale jak dla mnie to on ma coś z brzuchem ale nikt nie wie co :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"no a ja panika w głwie i nadal intensywnie myśle. A ona mówi cześć Mysica i normalnie spadłam z siedzenia z wrażenia\" - :D :D :D uśmiałam się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff goscie pojechali - przywiezli dwa kartony ciuchow - od 50 cm do 2 lat! :) A wiec moje dziecko juz w brzuchu ma wiecej ciuchow ode mnie!!! :) :) Jutro robia mi kuchnie! Mysico - chetna jestem na czwartek bardzo na kawkę!! Obgadamy wszystko! :) Co Ty na to?? aaa i Mysico - miłego świętowania :) :) :) pozdrowionka - troszku dziś zmęczonam więc uciekam chyba do łóżeczka - dla reszty (oprócz Mysicy) - kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wieczorze nieudanym - młody ryczał tak z 5 razy :( Pyniu nic nie daje a co proponujesz?? Destiny czwartek super bo mam wolne bo ide na szcepienia na 12:45 i potem już mogę :) Dobra ide spać. Życie jest do luftu - zazdroszce tym których dzieci dobrze śpią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja z rana wstałam w znakomitym humorze, bo się wyspałam :D poszłam spać o 22.00 :D, nakarmiłam, przewinęłam, i przyszedl czas aby zobaczyć czy wygrałam ten piękny polarek który licytowałam :D cudowny :Diii.....nie wygrałam kuźwa mac :( o 1 zloty mnie ktoś przelicytował, aja glupia ze zmęczenia zapomniałam sobie zabezpieczyć jeszcze dodatkowo ciut większa kwota :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu byl taki piekny, i taki o jaki mi chodzilo, ni ma takiego drugiego buuuuuuuu dobry humor pojechal za moim śpwiorkiem :( ide wiec dalej spac, moze jak drugi raz wstane to znowu bede miala dobry humor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - to wkurza taka złotówka, ale gdybyś ty dała złotówkę więcej, to może ten ktoś znow by cię przebił i zrobiłaby się całkiem duża kwota. A ja się zezłościłam od rana. 😠 Pod koniec lipca kupiłam Krzysiowi na allegro płaszcz przeciwdeszczowy, który przyszedł w zeszłym tygodniu. Walnęłam więc facetowi negatywa a on mi w odwecie też. 😡 😡 Nienawidzę takich odwetowych negatywów, kidy ludzie mszczą się za własne błędy. Wiem, że wiele osób z obawy przed taka reakcja daje pozytywy, ale ja nie. Trzeba ostrzec innych przed takimi ludźmi. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- zgadzam sie z Toba co do negatywow:) w lipcu zamowilam sobie bolerko na przelalam kase an podany numer konta w mailu a tu potem patrze drugi mail z innymi danymi i numerem konta!!!!!hmm mysle sobie no ladnie darowalam komus kaske 😭 napisalam do sprzedajacego maila i okazalo sie ze ten pierwszy numer jest juz nieaktualny:(na szczescie jeszcze wplywaly tam wplaty... na moje bolerko czekalam ponad 2tygodnie!!!dawno bym sobie kupila w sklepie czy na targu....wkurzona stwierdzilam ze dam negatyw jak nic!! i wiecie co zrobil moj maz?? poslal mu pozytywny komentarz bo konto na allegro jest na niego:( aon tak bardzo nie chce miec negatywow..... wydarlam sie na niego czemu mam klamac skoro ten sprzedajacy jest do kitu!!!! a on mi na to to zaloz sobie konto i dawaj ze swojego:( rece mi opadly...... mysico- to ty tez 3latka po slubie:) hmmm tak to juz bywa ze przy dziecku rzadko kiedy mozna zaplanowac cos milego we dwoje ....tym bardziej ze przy malym nocnym rozrabiaku( tez to mialam) woli sie smacznie chrapac niz czule piescic:) dlatego wybralismy sie w trojke do zoo a intymne igraszki uskutecznialismy po kryjomu przed synem hehehe w ciagu dnia;) marchewo- ja jak juz kupuje na allegro to nie licytuje lecz robie kup teraz i tak samo robi siostra:) nie mam glowy do tego poza tym przezywalabym za kazdym razem przegrana:( dziewczyny mowie wam nie ma nic lepszego jak gadajacy dwulatek:) jego slowa i budowanie zdan jest poprostu rozwalajce :classic_cool: a gadula z niego ze ho ho jak mama i babcia:) wczoraj moj samodzielny bak tak szukal zabawek ze w koncu spadl na glowe z lozka:( najadlam sie strachu....dlugo dochodzil do siebie byl w szoku.... wczoraj dzwonila siostrzenica wlascicielki mieszkania ktorej mam serdecznie dosc niby dala nam termin do konca wrzesnia ... a we wczorajszej rozmowie powiedziala mezusiowi ze do 25 wrzesnia mamy czas:( normalnie szkoda gada taka uparta dziewucha to nic ze mieszkanie nadal jest na jej ciotke ktorej wogole nie przeszkadzamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze temu facetowi z allegro napisałam, co o nim myślę w mailu, bo w odpowiedzi na komentarz było mało miejsca. Oni zawsze twierdzą, ze to wina poczty, ale ja sprawdziłam na pieczątce i data wysłania byla 20 sierpnia, a za płaszcz zapłaciłam 30 lipca. Oszust 😠 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak nie ma na kogo zwalic to zawsze zostaje Poczta Polska ktora jak wiadomo ma wpadki ale nie przesadzajmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia od Andzi ktora aktulanie nie ma neta:( czekamy na ciebie andziu w koncu masz co opowiadac :) chetnie zobaczymy foteczki Lenki i Jasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa - nie mogę przeboleć :( natomiast mąż mi podsunął, że pewnie ten ktoś dał dużo większą sumę, niż 1 zł, a po prostu przebiło o 1zl, czyli i tak bym przegrała bo by mnie od razu przebił :( właśnie szkoda że tam nie było opcji kup teraz, bo już by Kacper spał w nowym polarku :D oglądałam właśnie dzień dobry tvn i było o aukcjach na allegro, wyobraźcie sobie ze ludzie sprzedając auta wpisali kwotę do zapłaty z przecinkiem, i wyszło 8,00 zamiast 8,000, bo system allegro tak odczytywał te sumy; sprawy toczą się w sądach, bo te które to zakupiły żyją właśnie z takich \"potknięć\" i wyszukują je celowo, no i oczywiście nie chcą odpuścić. M.Mamuniu - jak negatywa to mówi załóż sobie własne konto, ale jak kupujesz coś z jego konta, to się pewnie cieszy, bo mu lecą punkty :) skąd ja to znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×