Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Marchewko, Destiny, a może poszukajcie kombinezonki w jakimś szperaczku. Kamyk ma kilka ciepłych z polaru, jeden boski pikowany, jeden z futerka (oczywiście sztucznego) stylizowany na lwa :-), cudną kurteczkę z mexx i całą szafę innych ciuchów. I zdecydowana większość z nich to perełki ze szperaczka. Przyznam się wam, że ja nie kupiłam ani jednego. Dostałam absolutny zakaz od teściowej, która jest zakupoholiczką i ona zaopatrzyła małego tak, że w niektóre rzeczy zdążyłam ubrać go raz, a jak znowu przyszła ich kolej, to już były za małe. Ja nie mam tylu ciuchów, co on. Może się stroić co godzinę i przez miesiąc będzie miał wybór ;-) A ile różowych i dziewczęcych czeka na strychu na wymarzoną wnusię! A są cudne. Można bez problemu trafić w szperakach na ciuszki markowe, piękne i niezniszczone. A ceny przebijają każdą aukcję allegro. Poszukajcie, poproście sprzedawcę, może odłoży jak dostaną coś ładnego. Wiem, że dużo dziecięcych rzeczy jest w Katowicach w Ślązaku (w przyziemiu). Bodziaki Marks&Spencer były po 2 złote. No i nie ma ryzyka, widzisz co bierzesz. Masz od razu no i bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk też chodzi w różowych ciuchach. I ślicznie wygląda, pasuje mu do niebieskich oczek i opalonej buźki :-) Teściowa patrzy na to ze zgrozą i kupuje ostatnio tylko niebieskie ciuszki, ale ja lubię czasem zrobić mu mix kolorów i ubrać go tęczowo, co mi tylko w oko wpadnie. A Kamyk się cieszy, bo bardzo lubi tego kolorowego dzidziusia, co tak cudnie się do niego uśmiecha z lusterka! Od razu zwraca uwagę, gdy jest kolorowo. Rany, jak on widzi swoje odbicie, to od razu sie śmieje - najpierw do mamusi, a potem do tego radosnego bobaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo z rana Nula - heh masz rację :D moja teściówka też nam trochę ubrała małego, i kurde takiej fajnej bluzy jaką mu kupiła to bym chyba nie wypatrzyła na allegro za 2 zł :P a jest śliczna :D do tego ma polarek ale taki baaardzo cieplutki z kapturkiem, też piękny, wygląda w nim jak mały miś :D eh co by nie mówić, to gust ma dobry, i umie wyszukać, no i ma chody u wszystkich sklepikarzy na swoim osiedlu, bo sama była kiedyś jedną z nich :) uprzedziłam już ją na kombinezoniki, powiedziała że będzie czujna :D wstajemy, wchodzimy do komputerowego a tam mokro, wszystko zalane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam fakne te kombinezony. ten mis - cudo marchewa- pryjma cie bez karty tylko powiedz, ze czekasz, bo nie jest gotowa. myslee, ze zjaderkami bedzie ok, to czesty problem, ale im wczesniej tym lepiej. chrzcimy jednak dziecko, to wyraz naszego konformizmu, bo co mu powem, jak wszyscy beda mieli komunie i prezenty. wiem, ze do chrztu małego na biało nie ubiore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że chrzest to gorący temat. A my jednak nie ochrzcimy Kamila. Teściowie mają do nas o to straszny żal, ale my zdecydowaliśmy o tym już dawno. Zresztą my też nie mamy ślubu kościelnego, ja od dawna nie jestem katoliczką, a Tomek jest ateistą. Kamil musi sam zdecydować o tym, jak już będzie gotów. Z powodu ślubu rodzice Tomka suszą nam głowę od początku (8 lat - mają cierpliwość!), ale już chyba się zaczynają z tym oswajać. Z chrztem będzie gorzej. Dużo im zawdzięczamy i chciałabym dać im wszystko, czego oczekują, ale tu nie pójdziemy na kompromis. Na razie zaliczyliśmy największą kłótnię w naszej historii, choć z natury jesteśmy prawie wszyscy opanowani. I obawiam się, że na jednej się nie skończy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację z kolorami, choć ostatnie dwa sezony bardzo modny dla chłopców jest pomarańczowy. Krzysiu ma kilka pomarańczowych ciuchów, ale większość jednak w typowych \"człopięcych\" kolorach. Ale, szczerze mówiąc, jestem z tego zadowolona, bo z niego starszny brudas. Gdyby zamiast granatowych nosił zółte bluzy, to bym ich nie doprała. :p Mój szef nosi pastelowe koszule - jest brunetem i dobrze w nich wygląda. Ale jest daltonistą, więc może mysli, ze to białe? :p Pyniu - 0,5 przy dziesięciostopniowej skali, to bardzo malutko. Pewnie okazałoby się, że sporo dzieci tak ma. To tak jak z bioderkami - wszystkie znane mi dzieci były na granicy normy. Wiem, że masz wcześniaka, więc się podwójnie martwisz, ale wierzę, że jak Ala skończy rok, to wszystko sie unormuje. :) Teraz żyję wyjazdem, ale po powrocie musimy iść do dentysty, okulisty i logopedy :( A Krzysiu ma anginę :( Dostał takie paskudne lekarstwo, ze dwa razy wszystko znalazło się na pościeli i piżamie. No i kolejne pranie, a poprzednie jeszcze mokre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- moja tesciowa kupila ALusiowi przesliczne skarpetkiz disneya jedne pomaranczowe a drugie rozowe:)oczywiscie te drugie zakladam mu po domu najbardziej oburzony z tego koloru byl moj maz CO ON MA NA NOGACH?? ROZOWE SKARPETK!!!:( olkaa- Alek ma bluze pomaranczowa kiedys mial dres bordowy w ktorym slicznie wygladal... koszulki pomaranczowe,czerwone,zolte:) wiadomo ze ubierajac dziecko widzimy w ktorych kolorach jest mu dobrze wiec nie ma co na sile ubierac np w ciemny granat kiedy wyglada okropnie czy mdly roz ..... andziu- lenka to juz duza dziewczynka a jaka powazna?? slicznie wygldala w sukience:)Jasiu stoi jak na straszego brata przystalo z powazna mina:classic_cool:no to macie juz za soba impreze fajnie ze tak w sierpniu:) cieplo...... fraszka chrzci 30 wrzesnia cos mi sie zdaje ze czas wyjasc zimowe kozuchy heheheheh jak tak dalej bedzie......zamiast rozgladac sie za jesiennym kombinezonem czas na gruby cieplutki zimowy.....ja chce jesien!!! przeciez trzeba sie stopniowo przestawiac a nie taki drastik:( mysico- tez ogladalam poprostu tancz:) super juz czekam z niecierpliwoscia na nastepny program:) zauroczyl mnie te chlopak co przyszedl z bratem na casting do Bytomia a potem sam do Wroclawia:) wzruszylam sie opowiedziana przez niego historia i tym jak dazy do celu . Ambitny skubaniec:)dodam ze przystojny❤️heheh musze sledzic jego poczyniania zatanczyl super!! mysle ze ma duze szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o kombinezon - to ja sie juz nastawilam na jakis ciucholand. Dzieki za podpowiedz Nula z tym SLazakiem. Ja jestem / pochodzę z Zabrza i tam sie orientuje -- ale tu w Siemianowicach czy Katowicach nie wiem wlasnie gdzie mozna cos fajnego upolowac. Moja mama tez ma zadane patrzec - ale ona na okraglo pracuje, wiec nie wiem czy uda jej sie gdzies w przerwie cos wypatrzec ;) Okrrropna pogoda..brrr ale pomimo wszystkiego milego dnia dziewczyny! Marchewko - gratuluje zakupow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu mi też się podobał :) To ja się też pochwale że mój Misiek ma rózowe rajtuzki:D:D kupine właśnie w lumpku bo były za bezcen. Marchewko ja cie rozumiem że się martwisz bo ja też jestem z tych martwiących się. mam nadzieje że będzie dobrze. Olkka spodnie super. Ja lubie taki styl :) Ale cena rzeczywiście :( My dziś na szczepienia, a na dworzu pada, pada :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja będę mieć jeszcze czas żeby spokojnie posiedzieć przy kompie???????? kto ma dwójkę dzieci niech mnie pocieszy.....przez ostatnie dni cały czas zbieram zabawki,przewijam jak nie jednego to drugiego,karmie,piore ,prasuje.......i tak wkoło Macieju....a jeszcze ta pogoda dzisiaj mąż bierze tego starszego i jadą do figlolandu do katowic zeby się wyszalał( kacper nie mąż!) bo go energia rozpiera,demoluje cały dom. A wczoraj bylismy u lekarki na takim bilansie 2-latków i Pani doktor spytała czy Kacper umie malować kółeczka a ja na to że on nawet kredek nie ma bo mi się wydawało do tej pory że jest na to za mały...więc po lekarzu podeptalismy do sklepu i kupilismy kredki i mały pisał,pisał po kateczkach i po ..........ścianie-akurat czarną sobie wybrał,ale cóż niech się uczy ,dobrze że w swoim pokoju! A aleks już przytył 0,5kg-troche dużo...jak na 2tyg.A kacperek przez miesiąc u babci tez się zaokrąglił i pół szafy do wymiany A co do ciuszków to ja dużo kupuję używanych i naprawde można trafic na fajne i markowe.Kiedyś kupiłam kacperkowi koszulkę z H&M w używanych za 10 zł a za kilka tyg.wisiały takie same w sklepie w H&M za 69,90 jako nowa kolekcja! nie wiem kiedy uda mi sie znów zajrzeć,chociaż czytam wszystko ale nie mam czasu żeby pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a urodzinki udały się super na bobasach załącze kilka zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Olapi! Ja to znam, tez mam dwójeczke synek 4,5 a córa 3 miesiące.....pranie, prasowanie, gotowanie a wczoraj 2,5 godz. na zebraniu w przedszkolu (w miedzyczasie musiałam wyskoczyc nakarmić małą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - 2,5 godziny? Co tam tak długo robiliście? Ja dziś mam zebranie, ale mam nadzieję, że krócej. Na początku dyrektorka czyta oferty ubezpieczeniowe. Nic nie słychać, więc w końcu i tak ktoś stwierdza, ze to samo, co w ubiegłym roku. ;) Potem przychodzą prezentować zajęcia dodatkowe, no a potem jest spotkanie w grupie. Ale to wszystko nie trwa dłużej niż godzinę. Olapi - podziwiam, że mimo wszystko dajesz sobie radę. Ja chyba bym padła po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisalam a tu wcielo :( Niedosc ze mam kazje posiedziec to jeszcze poszlo w sina dal rrrryyy!!!! Marchewo - dorisli faceci tez chodza w rozu , moja mala ma cala szafke ciuszkow tego koloru i ucieszylam sie jak dostala od kolezanki zolty komplecik :) Andziu 0 Twoja Lenka sliczna dziewczyneczka i tak elegancka :) Myslalam ze jestes brunetka ? Ladne ciuszki wynajdujecie na necie Moja Tatianka teraz ma spanie ze hoho chciaz teraz sie budzi . Koniec mamusinego wolnego czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- ❤️ hmmm chyba dlatego tak ciezko jest mi sie zdecydowac na drugie dziecko... bo zaczynam zyc heheh ALek robi sie bardzo samodzielny pozegnalismy pampersa z posilkami radzi sobie super ( je bardzo ladnie sam )....minal tydzien malego diableka i znowu wrocil moj spokojny SYN:) andzia- to faktycznie sie wysiedzialas:( olkaa- spodnie super:) mysico- hmmm czyli oczarowal nas dwie heh i pewnie cala reszte kobiecej publicznosci:)zobaczysz zalapie sie do tv :classic_cool: bylismy w trojke na drobnych zakupach:) kupilam sobie posciel z flaneli za cale 24.99 uwielbiam sapc pod flanelka :) nastepny zakup to przescieradlo..... ide uspic syna hehe moj syn wlasnie odniosl talerz po obiedzie do kuchni..... i domaga sie mleka ja niewiem czy on tyle potrzebuje tego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii znowu super czytanie....to chyba dzięki pogodzie :) właśnie wróciliśmy z wizyty kontrolnej u okulisty , wszystko ok :) Zapakowałam ją w kombinezonik ....chyba taki zimowy :D Była najpiękniejsza na poczekalni ❤️ Dziś jestem spokojniejsza....w końcu to wielkie szczęście , że mamy tylko takie problemiki i kłopociki!!! olka 🌼 mamuniu - na jakie kolory ścian się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Sebek powiedział , że jakby miał drugie dziecko to by pewnikiem umarł z braku snu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u nas jeszcze statut przedszkola czytała itd a ze jestem przewodniczącą Rady Rodziców musiałam odbębnić całe zebranie Fraszko u mnie kolor włosów często się zmienia :)) dzisiaj w nocy młoda budziła się co 1,5 godz. grrr Mamuniu nam tez było ciezko zdecydowac sie na drugie dziecko gdy Jasiek robił sie coraz bardziej samodzielny ale potem powiedziałam ze to ostatni dzwonek a potem bedziemy załowac ze nie mielismy wiecej dzieci no ale ty jesteś młodsza ode mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ❤️ do wtorku osiwiję :( wpadł mi również w ręce, a w sumie w oczy, artykuł na necie :( to nie byl dobry pomysl żeby go czytac :( w sumie Kwaśniewski też chodził w różu :P miał fajną różową koszulę :classic_cool: i też fajnie wyglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- jaki artykul bo jak sadze zdaje sie ze nie go nie podalas??( czyzbys pisala na gg z mysica na ten temat?) pyniu- moj maz tez tak twierdzi nic mu tak nie przeszkadzalo jak brak snu... zreszta ja tez juz sie przestawilam i jak dzis Alek budzil sie z placzem co godzine ( cos przezywal) to bylam rano umeczona dlatego skorzystalam z popoludniowej drzemki i wskoczylam razem z synem pod kolderke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
art. dot. właśnie jąderek :( zapomniałam dodać. ja słyszałam o tej uldze wczoraj w wiadomościach, w sumie fajnie, ale dlaczego \"skorzystają na niej głównie najbogatsi\", bo nie rozumiem :O przecież każdy to może sobie odliczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff a juz zaczelam sie martwic:( a tak sie cieszylm ze w koncu pozegnamy bebiko.... u babci je wszystko hm ciekawe czemu?? normalnie obiad kolacje.... i znowu nachodza mnie wyrzuty sumienia ze moze jestem zla mama bo nie umiem go zachecic do zjedzenia pierozkow:(mial dzis dwa dania do wyboru... marchewo- podeslij ten artykul.... wiem ze przezywasz bo to wiaze sie z bolem twojego dziecka... mojej kolezanki syn mial wlasnie takie problemy opowiadala mi kiedys co przeszli ....( szczegolow nie podam rozmowa miala miejsce rok temu) ktora matka chce patrzec na cierpienie dziecka...2 dni temu Alek spadl na glowke z lozka i wierz mi wlaczyl mi sie instynkt matki lwicy heheh jak skoczylam to przegonilam moja tesciowa co by ratowala alka z kazdej opresji:( w koncu to moje dziecko i moje serce krwawi nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ty że Jasiek jak skończył rok to zaczęłam mu dawać zwykłe mleko z kartona 3,2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×