Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

mamuniu a pytalaś się kiedy Alek może przejść testy alergiczne? bo obawiam sie że dopóki tego nie zrobicie to będziesz miała takie jazdy non stop i zero przedszkola, tak własnie miałą ta moja kumpela z synem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem .. byl z nami chlopczyk na sali ktory mial tak samo.... jego mama opowiadala mi ze alergolog skierowal ich na Kubalonke( kolo Wisły)byli tam przez 2tyg i podczas calego pobytu maly mial wszystkie testy i mnostwo roznych zabiegow itp... wyjechali z osrodka z konkretnymi zaleceniami...itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu gratulujemy!!!! i witamy z powrotem :) Destiny - też słyszałam o tym klubie i taki pomysł mi chodzi właśnie po głowie jak mówisz, wózki, przewijaki itd. w tym typie, ale bez kosmetyczek itp. :) i powiem ci że ciągnie mnie...ale...ale ...ale.... :) sama bym w takie coś nie weszła, bo bym się bała i wydygała w połowie; no i mam zbyt małą głowę do tych wszystkich dotacji etc.Może któraś z Was umie opracować taki biznes plan? A na dodatek ma chęci stworzyć coś własnego? ;) Nula- obawiam się, po głębszych przemyśleniach, że o ile łysole by mnie nie zmogły, to zbankrutowałabym dość szybko ;) gratulacje dla Kamisia!!! gratulujemy też Lenie i Nastusi wagi (ładnie waży, mój ważył podobnie :) ) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM - spróbuj się może też załapać na to... myślę żeby wam to pomogło. Czy Aluś tak ciągle łapie te zap. płuc własnie od tej astmy podobnej do Fraszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny jutro ze spaceru nici:( Byliśmy w przychodni -ropa na gardle =antybiotyk. Nadal kłopoty z brzuchem do tego jak skończył mi się sinlac i nbie mogłam dostać to dałam kaszkę na melku mod. i efekt wysypka na całym ciele. Zdrugiej strony to wysypkę miał już przed podaniem mleka ale teraz to jest na maksa łącznie z buzią :(:( Kupiłam znowu lewelle bo może to od proszku na ale ta buzia... My mierzymy 78 cm a ważymy 9,900 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i kupiłam w aptece sinlac za 30zł:(:(:( - w rosmanie ma być podobno jutro ale zobaczymy bo pani mówi że od reazu go wykupują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico jade do carrefura gdyby był wziąć ci? jutro będę na Bytkowie to moge podrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile opiekunka bierze srednio u nas za godzinę? albo za miesiąc? jesli codziennie przychodzi na 8 godzin dziennie? orientujecie sie? mysico ❤️ TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu jakby był to weź:) ja byłam w cefurze w niedziele i nie było :( Teraz czytam i już nie wiem czy to może wysypka od choroby:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico jak podałaś antybiotyk to może od niego wysypka dobra zbieram się na zakupy bo w lodówce to już światło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu nie podałam jeszcze antybityku:( ludzie czemu ja nie skończyłam medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakżeby inaczej! :-) Wszystkie nasze akcje kończą się sukcesem :-D Mamuniu! Teraz w domu będzie już dobrze. Aluś jest pod Twoją opieką i nic mu nie zagraża. Żadne paskudztwo już go nie złapie. Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj ale to była akcja :D dobrze że chociaż jeden numer kontaktowy zapisałam u męża w telefonie bo swojego czoywiście nie wzięłam :( Nula dzięki za poinformowanie Destiny - Destiny dzięki za telefon do Mysicy no i mysico masz dwie sztuki po 19,30zł :) jutro rano jadę na Bytków może odezwij się do mnie na gg to się ugadamy co do odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha fajna musiała byc akcja:) Mamuniu fajnie, że już w domku:) Mysico Patryk oczywiście potrafi wkładac klocki do odpowiedniego otworu....jak mu się uda przypadkiem:) na razie fascynuje go wkładanie klocków przez górny otwór i zamykanie garnuszka pokrywką:) Polecam też krokodyla z klockami z FP też potrafi się nim długo zabawić:) Dzieciaczki widzę fajnie przybierają na wadze :) My oscylujemy w granicy - 8,800-8,900:) Dziewczyny zazdroszcze Wam tego spotkania...a może uda mi się wpaść na 5 min. przed pracą..... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wśród zdrowych mamuniu i Aluniu :D U neurologa OK !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - co z tą wysypką u Misiałka? A temperatura podwyższona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×