Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

A swoją drogą myślałam, że po porodzie już nie będę się bała chodzić do gina, a niestety jest jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, a jak idziesz do gina nie schizujesz w TEJ kwestii? Bo ja strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie krece!! to sobie wsadzasz, nadmuchujesz i co....niby glowka dziecka wychodząca..... i tak po 2 latach chodze rozciagnieta jak trzeba..... nieeeee 😭 w zyciu by mnie nie namowili na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol nie pytalam jej o to, sie wstydze :P ale balam sie dzis tak, ze az przeklęłam 😭 a na końcu jej mowie ze w zyciu sie tak nie denerwowałam przed wizyta i w czasie badania.mowi ze to normalne, i bedzie lepiej (ale jej nie wierze, mowia tez ze porod nie boli nie to żebym jej uwierzyła ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie pytałam, no bo jak to ubrać w słowa, by język giętki powiedział, co pomyśli głowa ;) Ale mam takiego stresa, bo jakby tak..... No i mam Hamletowskie dylematy: pierdyknie albo nie pierdyknie, oto jest pytanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - to chyba jakiś żart :D ...a wiecie dlaczego lekarze rutynowo robią nacięcie krocza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endoskopię miał Tomek, mówi, że da się przeżyć - nie boli, ale nieprzyjemne. Kolonoskopii - tej przyjemności nie mieliśmy :-P I oby nas ominęła :-) Lewatywa - hm, bardzo się jej bałam. Nie było czego, ale i tak już nie chcę. Poza tym działa połowicznie, więc co za różnica? Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde marchewko a nie boisz się że właśnie jak będziesz na fotelu to zrobi się jakiś przeciąg, czy co, no jeszcze jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Znowu sprzedałam na allegro. Snajper kupił w ostatniej minucie. Zacznę chyba sprzedawać... moje usługi sprzedawania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Nula :D niektórzy umijea sprzedac wszystko :P sluchajcie potrzebuje rady: Kacperka strasznie odparzaja Pampersy, czy macie jakieś inne przetestowane ktore mogłybyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze agol ja mam to tylko jak spie i wstane nagle np. po nocy albo w nocy do malego. ale ostatnio wstalam w nocy, spr. czy spi, oo spi , to jeszcze spr. kaloryfer i w tym momencie jak zeszlo powietrze to byl taki ....halas ;) ze sie mlody obudzil 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić dobry krem - nawet tetra mu nie da rady: F18. Genialny! Ani raz Kamcio nie miał zaczerwienionej dupki. A poza tym jest świetny do smarowania pyszczka przed spacerem, nawet Tomek go podbiera. Kosztuje grosze. Wart o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×