Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

laski, bylismy dzis u lek. i babka podejrzewa 3dniówkę, jutro jeszcze robimy bad. moczu zeby wykluczyc infekcje pecherza, ale nic nam nie dala, zadnego leku na zbicie temp. powiedz. zeby dawac paracetamol, daje wiec, i co ?? guzik!! nic nie dziala, temp. spada na chwilke a po chwili z powrotem wraca do 38.5 i tak sie utrzymuje!! juz nie wiem co z nim robic, schladzam go ale tez guzik to daje, dalam Panadol lyzeczke o 16.00 i po 40 minutach nadal jest tak samo rozpalony :( chyba wiec zaraz doloze czopek :( choc dalam go o 11.00 i nic nie pomogl (zbil na 2godziny i z powrotem w ogre poszlo) ale nie wiem czy tak wolno, ona mowila zeby dac czopek jak nie bedzie schodzila temp. ale nie wiem czy po tak krotkim czasie moge i nic mu sie nie stanie (w sensie ze za duzo) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wazy 6900 a miesiac temu wazyl 6700 czyloi zarabisty przyrost wagi :( od jutra sinlac mu sprobuje dawac 😭 😭 😭 Fraszko - dziąsełka jednak dobrze obejrzałam, i pani dr potwierdziła ze nic tam nie ma, podnioslo mnie to na duchu ze jedank dobrze odczytuje wszystkie znaki ;) bo juz zaczelam w siebie wątpić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko na trzydniówkę to raczej nic nie pomoże możesz próbować lekko zbijać temp. czopkiem ale swoje musi przejść, Jasiek jak miał trzydniówke to bite trzy dni temp. była i nic nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ale też taka wysoka? czemu to nie chce zejsc :( inna sprawa ze on jej prawie nie odczuwa, jest rozgadany, rozesmiany w zasadzie czuje ja dopiero przy zmęczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze sam paracetamol wystarczy? ona spada, ale delikatnie maksym. do 37.5; do konca ani razu nie spadła( znaczy do 36.6) pani w aptece powiedziala mi ze paracetm. nie zbije takiej goraczki i lepszy bylby pyralgin w czopkach, a ja oczywiscie nie mam tego (na recpete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy lepszy kazde dziecko inaczej reaguje nie musisz na gwałt obnizac temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko, absolutnie żadnej pyralginy! Dzieciom szkodzi, bo jest bardzo silna! Niszczy nerki i wątrobę. Ibufen (to samo co Nurofen, ale polski, za rozsądną cenę) ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, więc działa nieco szerzej niż paracetamol, ale nie wiem czy jest taka potrzeba. Jeśli Kacperek się dobrze czuje, to Ty też wyluzuj skarbie, bo Ciebie na sygnale wywiozą. I kto mi elfy przyśle? Trzymaj się, my Wam ślemy gorące fluidy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo.- dla Kacperka❤️ ;) ja tego elfa to juz ze 2lata temu widzialam dopiero sie usmialam:)fajnie to wymyslili:) nula- kamys mial cudna fryzure:) :classic_cool: mam kolege co sie podobnie czesze hheh mozna wiec powiedziec ze twoj syn jest na topie heehh moje dziecko zostalo swietym mikolajem wsadzil do bagaznika w jezdziku \"prezenty\" znaczy sie co zlapal..... kazal sie zniesc na dol i mowi do dziadkow ze jest swietym mikolajem i ze ma prezenty ....po czym zaczal obdarowywac... babcia dostala...kawalek zmietego papieru toaletowego...klebek nici wyprutej z dywanika....:classic_cool: i autko:) dziadek...literki magnesy z tablicy:) i pol zeschnietego jablka( trudno powiedziec jak dlugo lezalo w zabawkach?? mimo ze niedawno robilismy porzadki... powiem krotko zrobila sie z tego kawaleczka gabka:) czyz moje dziecko nie jest chojne??/ usmialam sie do łez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cho..j.. ne... marchewko - co do pyralginy to w meza rodzinie duzo osob jest uczulonych wiec istnieje obawa ze maly tez moze... wiem ze wogole sporo ludzi zle toleruje p. duzo zdrowka dla bączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko bedezie dobrze, nie martw się. Lepiej równocześnie nie stosować wszytskiego naraz. A Kacperek nie ma 40 stopni więc spokojnie. Wiem łtwo powiedzieć ale byłaś u l;ekarza, osłuchowo ok to najważniejsze. Będzie dobrze:) My wracamy jednak jutro. Dzwoniłam dziś do leklarki mówiła że jak wychodzę trójki to może być ciężko:( mam nadzieje żeto tylko to. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Marchewko - 🌻 będzie dobrze. kacperek jest śliczny, zdjęcia cudne a włosy Kacperka rewelacyjne, no poprostu napatrzeć się nie moge. Wygląda na dużo starszego na zdjęciach :) Mysico - Michasiowi już trójki wychodzą?? ile już ma zębów? U nas faktycznie przy trójkch było nie fajnie, tzn. przy górnych bo dolne dopiero teraz napuchnięte i będą wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko may już 7 ząbków - 4 na górze i 3 na dole. Ale Michałow to lubią stadkami wychpdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - to sporo ząbków już ma Michaś, czyli ma już na górze 4 zęby (1 i 2)?? jeśli tak to teraz wychodzą 4 (które wychodzą przed 3) . U nas po 4 wyszły wszystkie piątki a dopiero teraz dwie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko może masz racje:) to będzie łaził ze szparami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu dlaczego twierdzisz że pomijane? dziewczyny gadały o zębach, marchewka martwi się Kacpim o co chodzi bo nie kumam? odbiegając od tematu dziś już mam rodzinkę w komplecie wrócił Jasiek i ........... przewrócił dom do góry nogami :)) acha i stwierdził, że on chce jesc wigilie w Chorzowie bo jadł tylko na wsi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, Jasiek kochany! Docenił Twoją kuchnię :-) Marchewo, no jasne, że dla elfów! ;-) A co myślałaś? :-P Mamuniu, no popatrz, mój syn na topie, a ja jakaś taka niedzisiejsza... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu wracaj tu zaraz,bo mam do Ciebie bardzo ważne pytanie. Sprawa jest o tyle poważna, że wpłynie ona w znaczący sposób na moje poczucie wartości własnej, bo ja chyba jestem wyrodną matką :( , mam wrażenie, że marnuję własne dziecko 😭. Oto pytanie: w jaki sposób bawiłaś się z Alusiem jak miał ok.18 miesięcy, w ogóle w co On się bawił? Doświadczenia pozostałych mamuś będą również mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluś tak dzielił każdemu według zasług? To chyba musi mieć świetne wyczucie ;-) Musisz mieć rzeczywiście wesoło z tym bąblem. Podrzuć jakieś perełki z Sylwestra. Fraszka juz nas jednym hasełkiem uraczyła, ale to tylko podsyciło apetyt. Piszę tak z doskoku, bo mam smakołyk na kuchni i muszę pilnować, coby się nie przypalił :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie niesamowite! czytałam co pisałyscie w noc sylwestrową i turlałam sie ze smiechu ,genialne!byłyscie radosne wesołe w super nastrojach i oto chodzi! dlatego ten rok bedzie tez dla Was szczęsliwy i wyjątkowy-tego Wam i wszystkim pozostałym z całego serducha zyczę agol-zdjęcia porobiłam i niedługo załącze ale nie wiem co ja tam porobiłam z tym wgrywaniem tego programu bo nadal go mam ,jak mi przyjdzie zapłacić to będą jaja!!!!ale program super,dzięki ći bardzo za niego i faktycznie prosty w obsłudze a wywoływałaś juz takie zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agol - ja tu zadawalam to samo pytanie mamusia ehhehe takze nie jestes sama lalallala:) wybacz mi ale nie pamietam przyjme kazda kare heheh:) aktualnie z moim synem gadam gadam gadam i gadam:) no wiecie dwa blizniaki maja sobie duzo do powiedzenia;) dzis opowiadalam mu o policjancie i strazaku i sie poplakal:( sie skumal.... buuu nula- kamcio jest trendy:) heheh( dobrze pisze??) a gdzie olapi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba też jestem pomijana, piszecie o elfach od Marchewki a ja nic nie dostałam - buuuuuuu, też proszę o elfy ;) Mamuniu - no co Ty nie pomijane (chociaż moje też chyba są czasami pomijane - przynajmniej takie miałam wrazenie) Ale wiem jak to jest nie zawsze jest czas by odpisać od razu do wszystkich. Wracaj do nas i prosimy o więcej, bo coś ostatnio Ciebie tu mało :( treaz też chciałam więcej napisać ale musze iść do Agi, dopiero teraz ją kąpać ale myśle o Was cały czas, ja chyba jestem uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×